Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 4. 2009 21:40

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

morče x potkan

ahojte, chci si pořídit k morčeti potkana, ale potkana jsme ještě neměla, tak se chci zeptat, jestli si myslíte, že by se potkan snesl s morčetem v jednom akvárku..koupím určitě klec pro potkana zvl᚝, ale napadlo mě že by si někdy mohli dělat společnost. morče mám samečka, tak potkan by asi měla být samička..ale nevím..

Není tady

 

#2 22. 4. 2009 8:54

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: morče x potkan

mirka.. napsal(a):

ahojte, chci si pořídit k morčeti potkana, ale potkana jsme ještě neměla, tak se chci zeptat, jestli si myslíte, že by se potkan snesl s morčetem v jednom akvárku..koupím určitě klec pro potkana zvl᚝, ale napadlo mě že by si někdy mohli dělat společnost. morče mám samečka, tak potkan by asi měla být samička..ale nevím..

Teda nevím - morče v jedné kleci s králíčkem není nic neobvyklého, ale s potkanem? No, moc si to představit nedokážu, ale morčata jsou stvořeníška stádová, a nekonfliktní.... vyzkoušej, uvidíš.... Ale seznamuj je na neutrélní půdě smile

Není tady

 

#3 22. 4. 2009 11:40

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: morče x potkan

Taky bych se toho bála,ale asi opravdu záleží na jedinci.Můžou spolu vycházet a nemusí!!!Přesně vyzkoušej a uvidíš,,Hlavně bych je nenechála spolu samotné,když bych to zkoušela.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#4 8. 8. 2009 20:17

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: morče x potkan

Tak co, Mirčo, jak u vás dopadlo soužití morčete s potkanem?
My máme potkanku a je úúúžasná, překvapila mě, jak je skvělá a komunikativní. Ale teda - je "jedináček" smile, takže neporadím, jestli by se snesla s jiným zvířetem.

Není tady

 

#5 12. 8. 2009 17:23

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: morče x potkan

no,potkan je miláček,ochočil si celou moji rodinu, která se ho nejdřív štítila. morče se ho bojí, protože když mu potkyš vleze do akrvárka, leze mu tak divně do obličeje. sice neútočí, ale myslim že morče z něj cítí predátora a nedělá mu to dobře, tak už je k sobě nedávám. ale zvl᚝ to sou fakt miláčci:-)

Není tady

 

#6 24. 10. 2009 16:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: morče x potkan

Tak to je přesně jako u nás, nejdřív jsme měli z potkana neurčité pocity, manžel prohlásil, že přes práh to zvíře nepřejde big_smile a dnes je to miláček rodiny a první manželova cesta po ránu (od konvice na kafe) vede za mazlíkem ke kleci.
Mě udivilo, jak velkou tlamku potkan má big_smile a jak bleskurychle vezme pamlsek z ruky  (málem i s prstem a to se o hladovění v našem případě opravdu mluvit nedá) big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů