Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 20. 7. 2014 16:26

janaa
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2014
Příspěvky: 31

Re: Duchové lesa ..

ahoj holky,já jsem janaa a nenám nic proti uklízenía vaření právě naopak.Ráda vařím at doma nebo nachaloupce.Myslela jsem jen že to je smysluplnější než se dohadovat a rozebírat rétoriku atd.Dejte sem nějakej dobrej letní recept.čau všem.

Není tady

 

#102 10. 2. 2016 20:44

novátor
♥------
Registrovaný: 10. 2. 2016
Příspěvky: 1

Re: Duchové lesa ..

Není tu někdo z Brna a okolí?
Rád bych navštívil někdy nějaké pěkné, pokud možno pozitivní místo, takové, které ještě neznám, jsou to zapomenuté poklady, které dnes zarostly keři a stromy, to co se na nich dělo, bylo mnohdy tak zajímavé, že by to současnému člověku, často vyrazilo dech, zatím jsem si přečetl od pana Kozáka knížku tajemná místa Brna a okolí a na nějaká místa jsem zašel, ale v jednom to často není ono..smile
Ta nejaktivnější místa nejsou němá, často to nejsou už jen místa, ale spíše energetické brány, body, centrem, kde se nachází, energetické pozústatky z dávných dějů a často i bytosti, které s těmito jevy souviseli.

Upravil(a) novátor (10. 2. 2016 20:48)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů