Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 7. 2014 11:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Též si nemyslím, že by Andrea kecala a Jana tu i vysvětlovala, že se pro jistotu předem zeptal

Neznalý pravidel? Tak to měli uvést na pravou míru on i Andejka a nerozčilovat se nad logickými reakcemi holek va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#52 19. 7. 2014 11:20

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Ale nováčkům je úplně jedno, že Majka je vždycky taková, oni ji neznají ... Helena už pak mohla slušně vysvětlovat cokoliv, jenže z pohledu nového člověka to vypadá, že jen podpořila první reakci paragrafy ... nováček neví, že nick Helena je slušná ženská a nick Eva je poněkud balvanoidní ... a ani ho to nezajímá.
No jak píše Jana, na jiných serverech se uveřejnění kontaktů neřeší vůbec, takže nejspíš nechápal, proč takové nepřátelské reakce ...
A jaké jsme zřejmě nezjistí, protože proč by se s nama vůbec zalamoval, nemá k tomu žádný důvod.

Míšo, tohle jsou z mého pohledu dost chabé argumenty.
Když půjdeš kupříkladu na nějakou veřejnou akci s nabídkou a nebo svým problémem, automaticky očekávᚠod všech vřelé přijetí? Pokud ano, jsi blázen a měla bys vyhledat ODBORNÍKA, bez urážky. To je přece naivní přístup. jak chceš přimět VŠECHNY lidi, aby byli milí, laskaví, chápající a naladěni právě a jen na tu tvoji nabídku či problém?

Víš houby, jak se která holka tady vyspala, jaké má vlastní problémy a trápení, co hrozného se jí právě stalo, s jakou náladou usedá ke compu. Může tě nepříjemně překvapit i doposud vstřícná a empatická holka, která si právě prošla nějakým šokem.

Tohle, co říkáš, to může platit o skupině přátel, kteří si nedorozumění mezi sebou umějí vysvětlit a nebo jsou natolik empatičtí, naladění jeden na druhého, že se raději č stáhnou.
Jenže tady jsi na veřejném serwru.

No a tak, jako platí proč by se s námi měl zalamovat on, proč bychom to měly dělat my? Já bohužel ze začátku čekala také zajímavou diskuzi, ale to, co z jeho strany přišlo, mě nepříjemně překvapilo.

Nováčka nezajímá, jaký je místní spolek, proč by mělo místní spolek zajímat, jaký je nováček? Vždy to jsou spojené nádoby a ty to nahlížíš jen z jedné strany.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#53 19. 7. 2014 11:20

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Duchové lesa ..

lupina montana napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Též si nemyslím, že by Andrea kecala a Jana tu i vysvětlovala, že se pro jistotu předem zeptal

Neznalý pravidel? Tak to měli uvést na pravou míru on i Andejka a nerozčilovat se nad logickými reakcemi holek va

... které vyzněly vcelku dost nepřátelsky ... a to už se točíme v kolotoči ... a na tom nemám zájem.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#54 19. 7. 2014 11:22

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Duchové lesa ..

Pandorraa napsal(a):

Takže, dámy, 1. co jako? Dovolíme komukoliv, 2. aby nám do hlavy rval šrouby a nebo budeme pracovat na tom, 3. abychom byly samy sebou, tím pádem4. čím dál tím lepší a skvělejší? winkwinkcoolcoolcool

1. Takže jako co? Zamýšlím se nad sebou a doporučuji něco podobného i dalším zdejším pisatelkám
2. Nechat si rvát šrouby do hlavy... Lepší je prostor, kde se může v kultivovaném prostředí vyjádřit kdokoli a komunikuje se s respektem.
3. Být sám sebou lze jen díky nejrozličnějším lidem, především díky těm, kteří nesdílejí naše hodnoty
4. Být lepší, skvělejší? Oslepení vlastní nádherou není světlo na cestu


Zpomal.

Není tady

 

#55 19. 7. 2014 11:25

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

... Pokud jde o Míšu Kuličku a její reakci, můj soukromý názor, na který mám právo, je ten,že Míša má dost mizerný odhad na lidi. Všechny, o kterých si myslí, že je jim ubližováno, automaticky bere pod ochranná křídla. A sem tam si pod nimi hřeje i hada. Překvapuje mne, že tak inteligentní a empatická žena si toho ještě nevšimla ...

Tak určitěěě ... lol

Míšo, málo mne znáš, mě je jedno, jak to vyřešíš navenek, stejně tak je mi jedno, jak si to vyřešíš uvnitř.
Já si o té tvé reakci jen zase pomyslím svoje, což je všechno, co s tím udělám.

BTW. vidím, že za manipulaci s argumety se ti omlouvat nemusím. Pokud použiju wutiho rétoriku, nezbývá mi než říci: zamysli se nad sebou.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#56 19. 7. 2014 11:29

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Duchové lesa ..

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Ale nováčkům je úplně jedno, že Majka je vždycky taková, oni ji neznají ... Helena už pak mohla slušně vysvětlovat cokoliv, jenže z pohledu nového člověka to vypadá, že jen podpořila první reakci paragrafy ... nováček neví, že nick Helena je slušná ženská a nick Eva je poněkud balvanoidní ... a ani ho to nezajímá.
No jak píše Jana, na jiných serverech se uveřejnění kontaktů neřeší vůbec, takže nejspíš nechápal, proč takové nepřátelské reakce ...
A jaké jsme zřejmě nezjistí, protože proč by se s nama vůbec zalamoval, nemá k tomu žádný důvod.

Míšo, tohle jsou z mého pohledu dost chabé argumenty.
Když půjdeš kupříkladu na nějakou veřejnou akci s nabídkou a nebo svým problémem, automaticky očekávᚠod všech vřelé přijetí? Pokud ano, jsi blázen a měla bys vyhledat ODBORNÍKA, bez urážky. To je přece naivní přístup. jak chceš přimět VŠECHNY lidi, aby byli milí, laskaví, chápající a naladěni právě a jen na tu tvoji nabídku či problém?

Víš houby, jak se která holka tady vyspala, jaké má vlastní problémy a trápení, co hrozného se jí právě stalo, s jakou náladou usedá ke compu. Může tě nepříjemně překvapit i doposud vstřícná a empatická holka, která si právě prošla nějakým šokem.

Tohle, co říkáš, to může platit o skupině přátel, kteří si nedorozumění mezi sebou umějí vysvětlit a nebo jsou natolik empatičtí, naladění jeden na druhého, že se raději č stáhnou.
Jenže tady jsi na veřejném serwru.

No a tak, jako platí proč by se s námi měl zalamovat on, proč bychom to měly dělat my? Já bohužel ze začátku čekala také zajímavou diskuzi, ale to, co z jeho strany přišlo, mě nepříjemně překvapilo.

Nováčka nezajímá, jaký je místní spolek, proč by mělo místní spolek zajímat, jaký je nováček? Vždy to jsou spojené nádoby a ty to nahlížíš jen z jedné strany.

Když přicházím na jakékoliv místo se svou nabídkou, očekávám seriózní připomínky k tématu. Ve slušné společnosti to tak obvykle funguje ... Z hulvátského prostředí odcházím.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#57 19. 7. 2014 11:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Nechce se mi to už hledat, ale řekla bych, že problém byl v tom, že ty příspěvky přišly v opačném pořadí, než je tu uvádíš ty.
Pokud by to bylo tak, jak ty píšeš, k tomu nedorozumění by nejspíš nedošlo.
A pokud si to pořadí dobře pamatuji, tak tu teď docela nehezky manipuluješ s fakty.
Pokud si to pamatuji špatně, tak se ti omlouvám.
Na můj vkus je Eva taky příliš od rány, ale jelikož tu teď funguje jako místní otloukánek, ne že by se o to nepřičinila i sama, tak se jí ani nedivím.

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50802

Vysvětlení přišlo až v příspěvku č.9 Ostatní jsou vymazány a nebo upraveny.
Takže co jako? Myslím, že Eva zareagovala drsně, ale v souladu s pravidly a ty jsi příspěvky použila účelově. Mrzí mne to.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#58 19. 7. 2014 11:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Duchové lesa ..

janaa napsal(a):

Čau,Míšo Kuličko tak jsem ti to poslala.Ješte tedy k té diskusi:Asi plně původně nečetl sice pravidla,protože to nikde v minulosti nikomu na netu nevadilo.Pak si to raději zařídil aby nebyl problém.Víte,on je tak časově vytížen,že ho chápu že nabídl radu,a nějaké štouchance nechtěl řešit,a ani na ně něměl náladu.Ostatně se divím,že proto jak je vytížen,ještě chce někomu pomáhat.Už to necháme jo.ahoj všem.

Pro Míšu Kuličku.
Jestli tomu dobře rozumím, tak si to zařídil až po té, co jsem ho já neomaleně a helena omaleně na pravidla upozornila. A také jsem četla jeho bezprostředně následující příspěvek, než ho smazal. Z něj také nevyplývalo, že to má povoleno předem.

Upravil(a) Eva. (19. 7. 2014 11:34)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#59 19. 7. 2014 11:34

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Duchové lesa ..

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

... Pokud jde o Míšu Kuličku a její reakci, můj soukromý názor, na který mám právo, je ten,že Míša má dost mizerný odhad na lidi. Všechny, o kterých si myslí, že je jim ubližováno, automaticky bere pod ochranná křídla. A sem tam si pod nimi hřeje i hada. Překvapuje mne, že tak inteligentní a empatická žena si toho ještě nevšimla ...

Tak určitěěě ... lol

Míšo, málo mne znáš, mě je jedno, jak to vyřešíš navenek, stejně tak je mi jedno, jak si to vyřešíš uvnitř.
Já si o té tvé reakci jen zase pomyslím svoje, což je všechno, co s tím udělám.

BTW. vidím, že za manipulaci s argumety se ti omlouvat nemusím. Pokud použiju wutiho rétoriku, nezbývá mi než říci: zamysli se nad sebou.

Nemanipuluju, slovy Majkafy "čti pořádně" smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#60 19. 7. 2014 11:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Nemanipuluju, slovy Majkafy "čti pořádně" smile

Prosím tě, Míšo, kde tady píše nějaké příspěvky majkafa? Když tak byla s malým m, to za prvé. A za druhé, už několik let tady nikdo pod tímto nickem žádné příspěvky nepíše. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#61 19. 7. 2014 11:38

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Když přicházím na jakékoliv místo se svou nabídkou, očekávám seriózní připomínky k tématu. Ve slušné společnosti to tak obvykle funguje ... Z hulvátského prostředí odcházím.

To ti chválím, hulváta o ničem, zvl᚝ o seriozní nabídce, nepřesvědčíš.
Jenže ony existují i prostředí, kde jsou slušní lidé i hulváti na jedné hromadě. Veřejná virtuální místa jsou takové všechny.
Takže s očekáváními serioznosti tam asi moc neuspěješ. Nehledě na to, že mnozí hulváti se velmi dobře maskují za seriozními připomínkami k tématu a některým slušným lidem zase občas ujedou nervy...třeba jako wutimu? Kdo ví.....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#62 19. 7. 2014 11:39

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Duchové lesa ..

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Nechce se mi to už hledat, ale řekla bych, že problém byl v tom, že ty příspěvky přišly v opačném pořadí, než je tu uvádíš ty.
Pokud by to bylo tak, jak ty píšeš, k tomu nedorozumění by nejspíš nedošlo.
A pokud si to pořadí dobře pamatuji, tak tu teď docela nehezky manipuluješ s fakty.
Pokud si to pamatuji špatně, tak se ti omlouvám.
Na můj vkus je Eva taky příliš od rány, ale jelikož tu teď funguje jako místní otloukánek, ne že by se o to nepřičinila i sama, tak se jí ani nedivím.

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=50802

Vysvětlení přišlo až v příspěvku č.9 Ostatní jsou vymazány a nebo upraveny.
Takže co jako? Myslím, že Eva zareagovala drsně, ale v souladu s pravidly a ty jsi příspěvky použila účelově. Mrzí mne to.

Pořád je to o tom, že Wuti napsal velmi zajímavý příspěvek, který jsem si včera ráno se zájmem přečetla, ale už jsem nestihla reagovat ... Eva na něj ve svém prvním příspěvku reagovala tak jak reagovala, vyznělo to, jak před chvílí správně vystihla, "neomaleně" a roztočila tím debatu na úplně jiném levelu ... zbytečně. Mohlo to být zajímavé vlákno.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#63 19. 7. 2014 11:43

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Tak určitěěě ... lol

Míšo, málo mne znáš, mě je jedno, jak to vyřešíš navenek, stejně tak je mi jedno, jak si to vyřešíš uvnitř.
Já si o té tvé reakci jen zase pomyslím svoje, což je všechno, co s tím udělám.

BTW. vidím, že za manipulaci s argumety se ti omlouvat nemusím. Pokud použiju wutiho rétoriku, nezbývá mi než říci: zamysli se nad sebou.

Nemanipuluju, slovy Majkafy "čti pořádně" smile

To jsem taky neřekla.
Já jen říkám, že jsi ve svém příspěvku na podporu svých argumentů opačně seřadila příspěvky, takže to vypadá, že nejprve přišlo vysvětlení, že má svolení od majitele a až pak, bez ohledu na to, po něm Eva vyjela. A tak to prostě nebylo.

Takhle prostě vypadají častá nedorozumění. Když pak někdo chytá na první našlápnutí, nemůže se divit, že si s ním místní komunita zahraje rošádu. Vyvozovat z toho, že obecně nemáme rády muže, litovat naše chlapy a dávat nám rady, jak se nad sebou zamyslet, to je pak už hodně přes čáru...a mně osobně k smíchu.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#64 19. 7. 2014 11:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

Pořád je to o tom, že Wuti napsal velmi zajímavý příspěvek, který jsem si včera ráno se zájmem přečetla, ale už jsem nestihla reagovat ... Eva na něj ve svém prvním příspěvku reagovala tak jak reagovala, vyznělo to, jak před chvílí správně vystihla, "neomaleně" a roztočila tím debatu na úplně jiném levelu ... zbytečně. Mohlo to být zajímavé vlákno.

Pořád je to o tom tak pro tebe
Taky bych diskutovala, kdyby bylo s kým. Že odešel, mne nemrzí. Prostě to nedal a já to repektuji.
A souhlasím s lupi, tohle vlákno je o něčem jiném než o tom, co kdo chce nebo nechce a proč to nedostal, dupi dup, jdu pryč, vy ošklivé čarodějnice.
Konec offtopic


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#65 19. 7. 2014 11:54

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Duchové lesa ..

Pandorraa napsal(a):

Taky bych diskutovala, kdyby bylo s kým. Že odešel, mne nemrzí. Prostě to nedal a já to repektuji.
A souhlasím s lupi, tohle vlákno je o něčem jiném než o tom, co kdo chce nebo nechce a proč to nedostal, dupi dup, jdu pryč, vy ošklivé čarodějnice.
Konec offtopic

On?


Zpomal.

Není tady

 

#66 19. 7. 2014 13:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

Míša Kulička napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Též si nemyslím, že by Andrea kecala a Jana tu i vysvětlovala, že se pro jistotu předem zeptal

Neznalý pravidel? Tak to měli uvést na pravou míru on i Andejka a nerozčilovat se nad logickými reakcemi holek va

... které vyzněly vcelku dost nepřátelsky ... a to už se točíme v kolotoči ... a na tom nemám zájem.

Samozřejmě, že vyzněly va což se dá čekat po tolika spamech, co sem zablodí každou chvilku. Kdo a jak mohl tušit, že to není spam? Budeme každý z nich opatrně oukávat, jestli náhodou nepřináší nějakou dobrůtku? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#67 19. 7. 2014 14:41

janaa
♥♥-----
Registrovaný: 18. 7. 2014
Příspěvky: 31

Re: Duchové lesa ..

Bože,vy máte teda ženský starosti,jaký bych chtěla mít.Protože musíte někoho pořád klovat jako ty slípky,tak se jima i stávate.bohužel.A wuti není křehulín,to by ste ho musely znát.Ale myslel si,že když tady jedna z vás měla problé ohledně taiji,tak že pokud bude ona chtít že poradí.Proste každej nemá náladu na pubertální nálady a utoky.Tak ahoj a už si to řešte ,neřešte samy.Běžte raději uklízet,nebo vařit.

Není tady

 

#68 19. 7. 2014 15:25

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

gymnasión napsal(a):

To je docela možné. Sama jsem se před lety věnovala experimentálnímu fotografování "neviditelných" jevů, jako jsou aury a pod. Za velmi specifických světelných podmínek se výjimečně podařilo i něco zobrazit. Ale to byla vzácnost.
Obecně řečeno: odražené, spíše slabší světlo umožňuje takové a podobné fenomény zachytit[/i]

Takže zpět k zajímavějším věcem: Gym, povedlo se ti i auru? Já znám Kirilianovu fotografii, ale to je jiný princip, netušila jsem, že se to dá i normálně a velice mně to zajímá!
Já to neumím vyfotit, ale leccos.......teď nevím výraz. Jakože "zaslechnu" ale pocit lol
Většinou samozřejmě zcela bez varování a těžko to opakovat........zrovna tuhle něco, co tvrdilo, že jsou elfové va Dost brutka, mimochodem.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#69 19. 7. 2014 16:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Duchové lesa ..

Janaa, neviem, prečo sa cítiš taká oprávnená uráža a nevyžiadane radi druhým - asi si už tak "na výši" a riaditežka zemegule, že a znechucuje kontakt s obyčajným plebsom - tomu sa dá žahko vyhnú. Nájdi si duchovnejšie vlákna alebo weby a hádž svoje perly tam, kde ich pochopia. stolt Nikto a, dúfam, nenúti chodi sem a zahadzova sa s tunajším osadenstvom. Mmch, svojím zovšeobecňovaním a zjednodušovaním tiež dos o sebe prezrádzaš.
Priznám sa, že mne hlavne nie je jasné, prečo na Duchoch lesa riešite/riešime na X stranách nejaké taiči a wutiho. graterkapitulation Ďalšia téma je v (_._)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#70 19. 7. 2014 16:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Duchové lesa ..

Ja som vyfotila niečo, čo teda určite neboli duchovia lesa big_smile , ale vraj nebohí rodičia mojej švagrinej - na brachovej a jej svadbe. Viditežné, čudné hmloviny v prvej lavici. stolt Jej mama ma kedysi učila, tak som sa aj zasmiala, pekne ju pozdravila a poďakovala, že sa nechala vyfoti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 19. 7. 2014 17:01

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Duchové lesa ..

lupina montana napsal(a):

gymnasión napsal(a):

To je docela možné. Sama jsem se před lety věnovala experimentálnímu fotografování "neviditelných" jevů, jako jsou aury a pod. Za velmi specifických světelných podmínek se výjimečně podařilo i něco zobrazit. Ale to byla vzácnost.
Obecně řečeno: odražené, spíše slabší světlo umožňuje takové a podobné fenomény zachytit[/i]

Takže zpět k zajímavějším věcem: Gym, povedlo se ti i auru? Já znám Kirilianovu fotografii, ale to je jiný princip, netušila jsem, že se to dá i normálně a velice mně to zajímá!
Já to neumím vyfotit, ale leccos.......teď nevím výraz. Jakože "zaslechnu" ale pocit lol
Většinou samozřejmě zcela bez varování a těžko to opakovat........zrovna tuhle něco, co tvrdilo, že jsou elfové va Dost brutka, mimochodem.

Ačkoli v obecném povědomí je Kirlianova fotografie spojována se zobrazováním toho, čemu se říká "aura", ve skutečnosti je snímáno touto technikou elektrické pole. Podobně se někdy se zobrazováním aury zaměňuje termo fotografie. Ale i to potěší, a to zvláště jedince, kteří tím pak vydělávají na důvěřivosti jiných
Mňóoo, a my duchaři cool jsme si jisti, že taková aura nejni ani JEN elektrika, ani POUZE teplo.
Podobné nejistoty samozřejmě mohou vyplynout i ze studia a výzkumu "aury" fotografickou metodou: jde o to, že systémem pokus-omyl lze nastavit poměrně subtilní světelné podmínky, za nichž lze "auru", nebo obecněji řečeno "pole" registrovat pouhým okem. Mnohem náročnější je dosáhnout podobného záznamu na celuloid.
Takže jakési náznaky zachycení "pole" byly, ale nevzniklo nic tak přesvědčivého, aby to bylo prezentovatelné v širší komunitě zasvěcenců, či odborníků, natožpak laiků.
Tím se samozřejmě nevylučuje existence a možnost zachycení "pole" či "aury" technickými prostředky, ALE:
nelze-li auru definovat jako specifické fyzikální (příp. chemické) pole o specifických parametrech, nelze ani použít adekvátní technický prostředek k jejímu zachycení.
Takže zatím nezbývá nic jiného než prosté oko nadaných jedinců, nebo oko obyčejného smrtelníka, který náhodou měl štěstí vidět to nádherné hořící chvění...
A jak vznikla Wutiho fotografie? To by mě teda taky moc zajímalo... smile


Zpomal.

Není tady

 

#72 19. 7. 2014 17:15

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

No já právě vím, že kirilianova foto je brána leckde s despektem - že to není aura jako taková, ale "jen" elektrické pole.....já to tak neberu, protože každá fotka/film/audio je nějak "jen" a nᚠmozek je přitom schopen pracovat i s "jen" informací - když pomineme, že to je víceméně každá.
Viděla jsem celou knihu takhle vyfocených a byl to vážně zážitek........
Každopádně mě ale zajímá, jestli se to dá sejmout i nějak jinak - více úhlů, lepší obraz. Vidění aury totiž může být podle mně strašně subjektivní a ich zabarvené..........já jsem jednu dobu vídávala aury, ale jen ty tmavé, škaredé, což bylo rozhodně právě to ich zabarvení. Tedy ne že bych si je jaksi zbarvovala dočerna cool jen že jsem viděla selektivně.
Což právě ty mašinky mají lépe nastavené.
Ovšem souhlasím s tím, že aura není jen elektřina, nebo jen teplo - a zřejmě si počkáme, než to budeme umět zvěčnit smile
Ty subtilní podmínky - to myslíš nízký světlo? Takový to skoro horizontální?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#73 19. 7. 2014 17:17

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

Selima napsal(a):

Ja som vyfotila niečo, čo teda určite neboli duchovia lesa big_smile , ale vraj nebohí rodičia mojej švagrinej - na brachovej a jej svadbe. Viditežné, čudné hmloviny v prvej lavici. stolt Jej mama ma kedysi učila, tak som sa aj zasmiala, pekne ju pozdravila a poďakovala, že sa nechala vyfoti.

A pamätᚠsa Seli na tie fotky z jedných letných Černošiek? Nech to bolo dnu, alebo vonku, jeden, alebo druhý deň, nech fotil ktokožvek - všade boli tie bubliny. Myslím si podnes, že sme ich tam akosi vygenerovali, ibaže neviem, čo to bolo a čo to napokon robilo.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#74 19. 7. 2014 17:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Duchové lesa ..

gymnasión napsal(a):

Takže zatím nezbývá nic jiného než prosté oko nadaných jedinců, nebo oko obyčejného smrtelníka, který náhodou měl štěstí vidět to nádherné hořící chvění...
A jak vznikla Wutiho fotografie? To by mě teda taky moc zajímalo... smile

To už se asi nedovíme roll
Mmch, četla jsem od jednoho mága, že když se účastnil pražských demonstrací za plyšáku, že pozoroval jen energie. Prý že šlehaly až do nevidím va modré a červené! Tak to jsem mu záviděla, že to viděl.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#75 19. 7. 2014 17:34

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Duchové lesa ..

lupina montana napsal(a):

Ovšem souhlasím s tím, že aura není jen elektřina, nebo jen teplo - a zřejmě si počkáme, než to budeme umět zvěčnit smile
Ty subtilní podmínky - to myslíš nízký světlo? Takový to skoro horizontální?

Lupi, hodila jsem to za hlavu.
Potřebuju k životu vidět aury? Nepotřebuju. Když pámbu dopustí a dá mi je zas někdy vidět, tak snad mi taky řekne proč a co si s tím mám počít...

Upravil(a) gymnasión (19. 7. 2014 17:34)


Zpomal.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů