Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 4. 2009 12:17

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Petr Chobot

Znáte to jméno, víte o něm něco, byl někdo z vás na jeho přednášce.
Povídejte, přehánějte-se obvykle říká,  ale přehánět nemusíte  gloria , na jeho webovkách je i tak dost úžasně neuvěřitelných věcí.

Opakovaně jsem na to jméno narazila v oblíbeném měsíčníku, tak  chci vědět víc. A možná i zkusit víc.
Názory budou asi hodně rozdílné, pro některé to bude naprosto nestravitelné .
Jen opět nevím, jestli jeho stránky projdou zdejší cenzurou, pokud ne , ráda je písnu do SZ těm, co to zajímá.
www.petr-chobot.eu

Upravil(a) Heluška (4. 4. 2009 12:17)

Není tady

 

#2 5. 4. 2009 21:37

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

Heluško,
zní to šíleně, ale seminář bude i u nás v Jablonci, tak se na to poptám...

Díky za tip!


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 6. 4. 2009 20:10

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Tuli, já bych to měla nejblíž do Ostravy, jenže to začíná navečer, kdoví v kolik to končí a nocemi bloudit po ostravském nádraží nemám chu, tak budu zvědavá, co na to řekneš.
Nechám to volně plynout a ono to ke mně dorazí.

Není tady

 

#4 6. 4. 2009 20:15

Klarka.S
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 309

Re: Petr Chobot

Můj kamarád je z těch, které se i Petra Chobotas před lety otrávili, přesto na něj nedá dopustit - dodneška.

Není tady

 

#5 6. 4. 2009 21:15

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Klarko, kromě těch jeho stránek jsem našla video z roku 2007 natočené v Plzni a redaktorka se o tom zmínila.
Přiznal, že se něco takového opravdu stalo, na jeho seminářích se podávaly různé bylinkové nápoje, nějaká osoba přinesla něco k přípravě nápoje, že možná došlo k záměně, ale taky to mohlo  být záměrně podávané, aby ho nějaký okruh lidí diskreditoval . Možná vidí věci  nevídané a šíří názory, které nejsou žádoucí. Co kdyby nakoukl politikům pod pokličku a někam napsal, co viděl, co kdo provedl a nenápadně navigoval ruku spravedlnosti správným směrem.

Slyšela jsem mluvit lidi, kteří opouští tělo, pak se do něho neradi vrací  a z jiné - jejich-perspektivy nᚠživot může fakt vypadat jinak, než ho vnímáme my hmoáci.

Není tady

 

#6 10. 4. 2009 12:51

Vojtěch
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 3

Re: Petr Chobot

Dámy, prosím buďte nanejvýš opatrné. Petr Chobot je podvodník, lhář a psychicky nemocný člověk. Bohužel je také velice NEBEZPEČNÝ. Jak tady už padlo, tak v červnu 2001 přiotrávil 32 lidí, ale místo zaslouženého trestu se nechal znesvéprávnit, byl mu ustanoven opatrovník a nějaký čas strávil v léčebně. Nyní už zase "vesele" šíří svoje bludy, užívá si a cestuje za peníze, které vybere od lidí, které těmi svými nesmysly oblbne.
Naneštěstí není problém pouze v drogách (čajích, bylinkách), které pro navození "zvláštních" stavů návštěvníkům svých seminářů podává. Ony i ty jeho tří-hodinové monology dokážou oklamat lidi, kteří v danou chvíli něco hledají nebo jsou zrovna v nějaké těžké životní situaci. U citlivějších / emocionálně slabších lidí může jeho "kázání" způsobit psychózu nebo různé poruchy osobnosti.
Nepřál bych vám zažít, jak někdo z vašich blízkých blouzní o tom, že je těhotný s mimozemšanem a podobné nesmysly. Jak je apatický, nepoznává vlastní rodinu. To přesně se stalo mojí sestře, která teď po setkání s Petrem Chobotem a jeho "osvobozujícími" metodami leží na psychiatrii. Když jsem ji navštívil, tak se mi chtělo brečet z toho, co s ní duševně nemocný Chobot provedl. Léčba, podle vyjádření lékaře, bude trvat v řádu týdnů a není jisté, že se z toho někdy vyléčí. Léky už bude asi muset brát pořád.
Sám primář nám řekl, že podle toho, co si o Petru Chobotovi přečetl, tak by se měl Chobot léčit, nebo by mu měla být soudně nařízena léčba, protože je nebezpečný. Případů, kdy po návštěvě jeho seminářů někdo skončil na psychiatrii, tam měli víc. Zpravidla se jednalo o ženy kolem 40 let. Proto buďte prosím opatrné!!!
PS: Netroufám si tvrdit, že neexistujou některé věci, o kterých Petr Chobot mluví. To však neznamená, že právě PCh jim rozumí. Jeho rádoby šamanství je nebezpečné právě proto, že si zahrává s jevy, kterým sám nerozumí a navíc je různě kombinuje. Přečtěte si proto prosím o jeho "učení" na internetu co nejvíce, a jste zdravě skeptické. Dočtete se, že i jeho "kolegové", zabývající se podobnými jevy, ho považují za šarlatána. Jeho životopis na internetu zní jako životopis Járy Cimrmana na druhou, akorát že v jeho případě to není podáno jako vtip. Buďte opatrné. Byla by hrozná škoda, kdyby měl někomu dalšímu zničit život.

Není tady

 

#7 10. 4. 2009 14:00

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

Vojtěchu,
tak to je mi upřímně líto s tvoji sestrou a moc děkujema za varování.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#8 10. 4. 2009 15:41

Vojtěch
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 3

Re: Petr Chobot

...snad to nebude zbytečné. Posílám odkaz na Britské listy, kde se autor snaží vysvětlit některé "záhady" okolo lidí typu Petra Chobota: <http://www.blisty.cz/files/isarc/0107/20010703h.html> Mimo jiné cituji: "Nyní se ukazuje, že [Petr Chobot] nikdy nestudoval to, co o sobě uváděl, ve sdělovacích prostředcích jej představovali jako RNDr., mluví se o tom, co bylo dosud dovedně zakrýváno - o lidech s psychickými problémy, o jisté plzeňské dívce, která je trvale hospitalizována v léčebně, atd". Nevím, jak je ten článek starý, ale potvrzuje to, co se nyní přihodilo sestře.
I když už v tomto smyslu nepomůžu vlastní sestře, tak doufám, že tím předejdu vážným problémům jiných lidí. Nikdy jsem si nemyslel, že by se to mohlo stát u nás v rodině, navíc vysokoškolsky studované ženě, ale jak se ukazuje, tak je to spíš závislé na citlivosti jednotlivých lidí. V tomto směru jsou ženy určitě k podobným experimentům zneužitelnější.

Není tady

 

#9 11. 4. 2009 21:12

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Petr Chobot

Vojtěchu a vy jste kdo?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#10 11. 4. 2009 23:54

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Petr Chobot

Vojtěch napsal(a):

Dámy, prosím buďte nanejvýš opatrné. Petr Chobot je podvodník, lhář a psychicky nemocný člověk. Bohužel je také velice NEBEZPEČNÝ. Jak tady už padlo, tak v červnu 2001 přiotrávil 32 lidí, ale místo zaslouženého trestu se nechal znesvéprávnit, byl mu ustanoven opatrovník a nějaký čas strávil v léčebně. Nyní už zase "vesele" šíří svoje bludy, užívá si a cestuje za peníze, které vybere od lidí, které těmi svými nesmysly oblbne.
Naneštěstí není problém pouze v drogách (čajích, bylinkách), které pro navození "zvláštních" stavů návštěvníkům svých seminářů podává. Ony i ty jeho tří-hodinové monology dokážou oklamat lidi, kteří v danou chvíli něco hledají nebo jsou zrovna v nějaké těžké životní situaci. U citlivějších / emocionálně slabších lidí může jeho "kázání" způsobit psychózu nebo různé poruchy osobnosti.
Nepřál bych vám zažít, jak někdo z vašich blízkých blouzní o tom, že je těhotný s mimozemšanem a podobné nesmysly. Jak je apatický, nepoznává vlastní rodinu. To přesně se stalo mojí sestře, která teď po setkání s Petrem Chobotem a jeho "osvobozujícími" metodami leží na psychiatrii. Když jsem ji navštívil, tak se mi chtělo brečet z toho, co s ní duševně nemocný Chobot provedl. Léčba, podle vyjádření lékaře, bude trvat v řádu týdnů a není jisté, že se z toho někdy vyléčí. Léky už bude asi muset brát pořád.
Sám primář nám řekl, že podle toho, co si o Petru Chobotovi přečetl, tak by se měl Chobot léčit, nebo by mu měla být soudně nařízena léčba, protože je nebezpečný. Případů, kdy po návštěvě jeho seminářů někdo skončil na psychiatrii, tam měli víc. Zpravidla se jednalo o ženy kolem 40 let. Proto buďte prosím opatrné!!!
PS: Netroufám si tvrdit, že neexistujou některé věci, o kterých Petr Chobot mluví. To však neznamená, že právě PCh jim rozumí. Jeho rádoby šamanství je nebezpečné právě proto, že si zahrává s jevy, kterým sám nerozumí a navíc je různě kombinuje. Přečtěte si proto prosím o jeho "učení" na internetu co nejvíce, a jste zdravě skeptické. Dočtete se, že i jeho "kolegové", zabývající se podobnými jevy, ho považují za šarlatána. Jeho životopis na internetu zní jako životopis Járy Cimrmana na druhou, akorát že v jeho případě to není podáno jako vtip. Buďte opatrné. Byla by hrozná škoda, kdyby měl někomu dalšímu zničit život.

dobře, že jste to sem napsal Vojtěchu, tihle pomatenci co chtějí na cizím neštěstí vydělat a přitom lidi naženou jen do hlubší závislosti a deprese by měli nechávat v Bohnicích, aby nemohli svýma vyčtelýma nesmyslama škodit lidem v těžké situaci...už jen to jak o sobě mluví jako o vyšší bytosti "odjinud" svědčí o tom, že to je psychopat, který se neléčí

Upravil(a) xxxx (11. 4. 2009 23:55)


dum spiro spero

Není tady

 

#11 12. 4. 2009 13:18

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Paní doktorko a jak bys vnímala lékaře, kteří nezjistí rakovinu plic, zřejmě v posledním stádiu (asi po třech týdnech zemřel). RTG- bez nálezu, Po několika dnech ho propustili z nemocnice, protože není důvod, aby zabíral místo.!!!! Ještě dodám, že dvě hodiny ho nechali ležet bez povšimnutí na lůžku někde na chodbě.
Na koho už se může člověk s důvěrou obrátit, když má problém?Jestliže je takových doktorů víc a nepomohli- ký div, že se pozornost lidí obrátí jinam.
Každý holt nejsme bagrotank typu nejmenovaných babinetek, které ví všechno nejlépe i za ostatní, mají ve všem jasno a pod kontrolou mají nejen svůj život,ale rádi ho řídí i jiným
Pokračuji-
po dalších několika dnech byl odvezen do jiné nemocnice, během dvou hodin proběhla veškerá možná vyšetření, přístup lékařů bezvadný, leč konstatovali, že umírá, je si toho vědom a chce zemřít doma.
Rodinu vybavili medikamenty proti bolesti, s nabídkou, že kdykoliv zavolají, přijede odborník s injekcí.  godlike
Jak má pacient poznat, který lékař mu pomůže přinejmenším se ke smrti důstojně protrpět?

Tento muž pracoval s energiemi a mnoha lidem pomohl nést tíhu života.jeho rodina má tyhle schopnosti taky a když jejich manžel, otec a děděček umíral, žádal o energie.  hjarta
Setkala ses XXXX, něky s tím, že člověk umírající na rakovinu plic necítí bolest a nežádá tišící prostředky? Že těch posledních pár dní , které ještě žil, spal pokojně.
Řekla bych, že je to až neuvěřitelné. Ale možná to lékaři umí zdůvodnit a žádný zázrak  v tom nevidí.
Maminka taky umírala na rakovinu, ale odcházela hodně těžce, na LDN, kde nebylo žádoucí, aby tam někdo do posledního výdechu zůstal. Odcházela vyděšená a asi nesmířená. grater
Jak píše Vojtěch, neodsuzovala bych všechno, co píše PCH.
Moje kamarádka  -Mgr,  řeklo by se žádná blbka (jasně, titul svědčí o schopnosti nabírat informace, nikoliv o rozumnosti  následného počínání), si začala něco s kyvadlem a SRT, Silvovou metodou a zachvátil ji spasitelský syndrom, totálně ulítla a je z toho diagn. Bludy, ...Ale v rodině je nějaká dispozice, takže hodit to na kyvadlo a lidi kolem je jen berlička pro rodinu, aby to uměli lépe přijmout, či pochopit.
A takových lidí, kteří potřebují označit viníka je i tady mraky.
Takovým hromadným viníkem by mohl být i diskutovaný PCH.

Není tady

 

#12 12. 4. 2009 23:00

Vojtěch
♥------
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 3

Re: Petr Chobot

KALIK napsal(a):

Vojtěchu a vy jste kdo?

Nějak nerozumím Vaší otázce... z mých příspěvků výše je snad zřejmé, že jsem bratr "oběti učení Petra Chobota". A proč píšu na toto fórum? Protože mě rozlítilo, že člověk, který přiotráví více než 30 lidí a vyhne se trestu pomocí znesvéprávnění (tedy z mého pohledu PODVODNÍK), má možnost dál pokračovat ve své činnosti a poškozovat další lidi. Na svých stránkách o sobě prohlašuje nepravdy (proto LHÁŘ) a uvádí, že je šaman napojený na světový rozum a podobné bludy (podle vyjádření psychiatra je PSYCHICKY NEMOCNÝ). Jím prezentované nesmysly pravděpodobně přivedly mojí sestru do psychotického stavu (proto uvádím, že je NEBEZPEČNÝ). Další kapitolou by bylo, že si ze svého "mesiášství" udělal dobrý byznys, ale to mě až tak netrápí.
Před takovým člověkem by měli podle mého názoru být lidi varováni. To jsem i udělal...
Pokud je Vaše zkušenost jiná, tak budou určitě všichni rádi, když se o ni s námi podělíte.

Není tady

 

#13 13. 4. 2009 14:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Petr Chobot

Podvodníci a neschopní amateři jsou všude - jak mezi bílými plášti, tak mezi léčiteli a různými vizionáři.
To, co se děje na seminářích PCH nesvědčí ani tak o tom, že je lhář a podvodník, ale svědči to o tom, že to, s čím (snad) pracuje, nemá naprosto pod kontrolou. Neovládá a neumí používat. Lidí jako on jsounejspíš plné léčebny a psychoatři se domnívají, že je mohou (vy)léčit. Dost trapný omyl.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#14 14. 4. 2009 9:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Petr Chobot

Jen mě Vojtěchu zajímalo, kdo jste, když tady takto "haníte" někoho jiného, nic víc smile

Pokud jde o současnou vědu a názor na takovéto "šarlatány", tak je jasné, že musí být klasifikováni jako šílenci. S tím se dá souhlasit smile Víc k tomu není třeba dodávat wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#15 14. 4. 2009 11:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Petr Chobot

Helí, představ si, že když umíral můj táta, v podstatě si taky řekl o energii... smile Tedy - neřekl, nemohl po mrtvici mluvit, ale když člověk jen trošinku zaměřil, bylo to jasný. Teda, sosal tak intenzivně, že jsem musela dobírat energii u starých dubů, ale výsledek byl ten, že jej postupně odpojovali ode všech podpůrných přístrojů a umřel naprosto v klidu,bez boje....
Taky říkala lékařka, že tomu moc nerozumí smile
Ale zkuste si někdy energie v nemocnici hmm


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#16 14. 4. 2009 19:05

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Petr Chobot

Lupi
bylo by skvělé, kdyby každý lékař vstupoval do praxe  s Reiki- žel, zatím je to hudba budoucnosti.

Pane Vojtěchu, odsoudit člověka je snadné. Je to pořád dokola, když něčemu nerozumíme, a není to v našem zájmu, tak to prostě odvrhneme.
Je mi líto Vaší sestry, ale možná neměla nejšasnější období života, možná i tiše volala o pomoc ,ale nikdo kolem ní ji neslyšel. Asi ani Vy ne. Začala hledat, jenže na takové věci, které praktikuje pan PCH hromadně ,nebyla připravená . Všechno má svůj čas a i u těchto věcí je méně často více.
Těžko budeme naše dospělé  přátele, či rodinu , vodit ve čtyřiceti za ručičku  a ukazovat jim, co mohou a co ne. Pakliže se jim v životě něco nevyvede, obviníme z toho někoho, kdo se k tomu přímo nabízí.
Můžeme je jen velmi milovat , posílat jim lásku, aby věděli, že jsme tady , až budou naši podporu potřebovat, ale jít musí sami i za cenu, že si natlučou nos a budou trpět.
Možná teprve nazrává čas, abyste skrze její utrpení nahlédl i do jiných zákoutí života a svůj život obohatil o nový rozměr. Kdo ví.
Nicméně je dobře, že jste svůj pohled na PCH napsal, je dobré vidět věci a jevy z vícero stran, než je člověk vidí  v náhlém zaujetí.

Není tady

 

#17 27. 5. 2009 19:36

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Petr Chobot

Ahoj Vojtěchu,

ráda bych se zeptala, jak jste proti němu postupovali dál?
Přemýšleli jste o tom podat trestní oznámení na Petra Chobota pro ublížení na zdraví?
Nestačí jen zoufale přihlížet a smiřovat se s tím, či varovat na Babinetu ...
Jak ho zastavíte?

Co budete s tím dělat?

sestře i Tobě držím palce
hjarta

Upravil(a) Ra (27. 5. 2009 20:56)

Není tady

 

#18 4. 6. 2009 12:45

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: Petr Chobot

Jsou lidé, kteří jsou senzitivnější a proto by se podobných "seancí" prostě účastnit neměli obecně. Vojtěchu, je možné, že by Tvá sestra je jednou z nich, je také možné, že "nespustil-li" by to PCH, spustil by to někdo jiný či něco jiného. K tomu prostě mají někteří lidé větší dispozice. Každopádně je pravda, že člověk, který pořádá semináře tohoto typu, by měl být na podobné případy připraven a hlavně mít schopnost jim, pokud se to stane, pomoci a chtít pomoci. Napadlo mě, ví on vůbec o Tvé sestře? A jak na ten případ reagoval? Mně osobně se také párkrát stalo, že má "cesta za poznáním" mě zavedla někam, kde mi nebylo dobře, a to nejhorší, co jsem mohla udělat, bylo, myslet si, že to nějak přejde, že se s tím sama vypořádám, ač mi všichni lidé, kteří mě vedli, říkali, že kdyby se cokoli stalo, tak se mám ozvat. Jednou jsem to neudělala a trpěla tři měsíce, zbytečně. Pak se to vyřešilo těmitéž metodami... Četla jsem někde o Strážci prahu. Je to "osoba", která na nás udělá "bububu", když se snažíme dostat v duchovní práci o stupeň dál. Je to jeho práce. Tak se zjistí, jestli jsme dobře připraveni a odhodlání.

Není tady

 

#19 5. 7. 2009 18:43

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2073

Re: Petr Chobot

A když přijde někdo, pro něhož ještě nemáme jména, a poodhalí nám svůj svět, jak on ho chápe, myslíte, že tím nevzedme bouři a všechno bude dál probíhat v klidu, jako by se nic nestalo?.. Má snad být vizionář vinen neblahou budoucností, kterou lidem ukázal?.. Jen proto, že byl první, co o ní začal mluvit a někteří přitom zešíleli?..

Skrze Petra Chobota k nám přichází vědomí, které působí z jiné sféry. Z jaké?., to ještě nevíme. On sám v tom lítá jak nudle v bandě, protože ještě nikdy předtím neměl co do činění s lidmi. Neví, co od nás může očekávat, proto nad tím příliš nemudroval a vsadil vše na svou přirozenost. Že v lidech vzedme uragán emocí jaksi vyplývalo ze samotné podstaty, když jim řekne Pravdu. Protože sami ji po tisíciletí opomíjeli a zdráhali se slyšet by jen každý náznak o ní! A že to bude mít i negativní dopad a někdo tím může trpět?..

Řekněme si to na rovinu: Nemyslel nad tím! Až ho párkrát ukřižujete anebo zlynčujete a on v sobě nalezne odvahu se k nám přesto vrátit, tehdy bude vyzbrojen pro jednání s námi. Tak jako každý z nás se musel poučit, co všechno je schopen sám sobě vyvést! Protože cokoliv činíme, činíme sami sobě.

A když vstoupíte do pole ionisujícího plazma a zastaví se vám z něj srdce, bude to vaše chyba anebo toho, kdo tam předtím meditoval?.. Máme snad kvůli tomu všechny realizované bytosti vymlátit, aby se to už nikdy nevědomému člověku nemohlo stát?.. A jak se chcete zlobit na bouři, když vám toho, co máte nejraději, sežehne bleskem? Bylo by snad lépe pro tuto planetu, aby už nikdy nepršelo?..

Ne, tohle všechno je Karma! Učíme se to tady dnes a denně a najednou zase nové hlasy, které nerozumí ničemu?..

Važte si toho, dokud můžete slyšet hlas, který nepochází z vaší paměti předků a děkujte za každý den, po který je tu s vámi. - Oběti?.. Ano, mohou být strašné, tak jako když někdo zahájí terramorphní práce, aniž by se ohlížel na rasu, která tu žila předtím. Nebo myšlenka je to, co buduje! A že vás to znehybní, ožehne plamenem a zasáhne hluboko do srdce?.. Mnozí vzývali Bohy po celá staletí, aby mohli být svědky tohoto dne!


Crabat

Není tady

 

#20 5. 8. 2009 16:34

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

Včera jsem byla na kurzu a paní, která ho vedla, říkala, že byla na kurzu Petra Chobota. Vypadala dobře smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#21 6. 8. 2009 11:50

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Petr Chobot

Tulipánka napsal(a):

Včera jsem byla na kurzu a paní, která ho vedla, říkala, že byla na kurzu Petra Chobota. Vypadala dobře smile

Jo, někdo tam o tom kurzu mluvil. To by mohlo být zajímavý... :-) , dívala jsem se na jeho stránky.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#22 6. 8. 2009 20:40

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petr Chobot

Natálie,
jen si nejsem jistá, zda bychom to v našem stavu vědomí unesly....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#23 7. 8. 2009 11:15

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Petr Chobot

Tulipánka napsal(a):

Natálie,
jen si nejsem jistá, zda bychom to v našem stavu vědomí unesly....

Je to asi už něco náročnějšího, že? Ještě jsem se na to nepodívala.


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#24 7. 8. 2009 12:29

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Petr Chobot

Ježiš holky, to by mě zajímalo, co na těch kurzech vyvádí, asi se budu muset jít podívat, ze zvědavosti :-)

Není tady

 

#25 7. 8. 2009 12:35

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Petr Chobot

Martinka1 napsal(a):

Ježiš holky, to by mě zajímalo, co na těch kurzech vyvádí, asi se budu muset jít podívat, ze zvědavosti :-)

Určitě je to zajímavé, dívala jsem se teď na jeho stránky a podle mě se dostává do tranzu, jestli jsem to dobře pochopila :-) .


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů