Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 10. 2011 21:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: O přistání na Měsíci..

BB napsal(a):

Ale Pan, to je přece vývoj ....  tak je to spravne a tak to ma byt ...   big_smile  co bysme člobrdíci dělali, když bychom se nemohli vyvíjet a všechno bysme věděli ze startu ? To by nemělo ten půvab  smile

Tak to je jasný jako facka stolt
Ja to nenapsala proto, že bych se někak podivovala nad vývojem, spíš stále nepřestávám žasnout nad bezmeznou tupostí některých lidí, kteří ještě nepochopili, že co je pro ně dnes nepředstavitelné, za pár let bude naprosto běžné.
No prostě VÝVOJ stolttummenupp

Teď mne napadlo: je vůbec možné, že by někteří exoti prošli stoletími a vůbec se NEVYVINULI rollva


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#27 4. 10. 2011 23:12

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: O přistání na Měsíci..

Pandorraa napsal(a):

BB napsal(a):

Ale Pan, to je přece vývoj ....  tak je to spravne a tak to ma byt ...   big_smile  co bysme člobrdíci dělali, když bychom se nemohli vyvíjet a všechno bysme věděli ze startu ? To by nemělo ten půvab  smile

Tak to je jasný jako facka stolt
Ja to nenapsala proto, že bych se někak podivovala nad vývojem, spíš stále nepřestávám žasnout nad bezmeznou tupostí některých lidí, kteří ještě nepochopili, že co je pro ně dnes nepředstavitelné, za pár let bude naprosto běžné.
No prostě VÝVOJ stolttummenupp

Teď mne napadlo: je vůbec možné, že by někteří exoti prošli stoletími a vůbec se NEVYVINULI rollva

No, já nevím jak nazvat to, čím prochází papaláši napříč celým politickým spektrem a to  celosvětově ....  je-li to vývoj ...  to nevím ... co dělali v minulých životech netuším, ale mám pocit, že si to budou hooodně dlouho žehlit ....  a to jim nezávidím .... smile


BB

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů