Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 3. 2009 16:19

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

odstranění pocení laserem

Ahoj, má tu někdo zkušenosti s odstraněním pocení laserem? Jsem objednaná a zajímají mě vaše zkušenosti. Díky za každou zprávu.

Není tady

 

#2 4. 4. 2009 8:07

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: odstranění pocení laserem

Tohle je naprosto zbytečné a drahé, v lékárně je přípravek na týdenní použití a po tomto budeš naprosto bez pocení.

Není tady

 

#3 7. 4. 2009 13:40

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: odstranění pocení laserem

Jo, jako například Driclor, který je tekutý hliník... Díky, rakovinu prsu si odpustím. Nehledě na to, že jsem ho už zkusila a moje ple ho nesnáší. A další věc, šíleně se potím a nic mi nepomáhá, ani lékař. Nejsem tlustá, mám 59 kg (to jen pro upřesnění). Takže laser je pro mě už poslední možnost.

Není tady

 

#4 7. 4. 2009 13:49

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: odstranění pocení laserem

A potíš se odjakživa tak moc? Nemᚠnemocnou štítnou žlázu? Kolik je ti let? Množtví vyloučeného potu se nezmění, nebudeš se potit na inkriminovaném místě, pot se vyloučí jinudy na pokožce, např. na zádech...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 7. 4. 2009 15:08

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: odstranění pocení laserem

Nepotím se odjakživa. Byla jsem vyšetřena na všechno možné, jsem jako rybička, je mi 40 let. Gynekoložka mi řekla, že to může být začátek přechodu. To mě dostalo.
Pracuju na úřadě, denně jednám s lidmi a i v zimě mám na tričku " koláč" od potu. Mám zničené všechno oblečení. Už mi došla trpělivost.

Není tady

 

#6 7. 4. 2009 18:50

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: odstranění pocení laserem

upřímná napsal(a):

Jo, jako například Driclor, který je tekutý hliník... Díky, rakovinu prsu si odpustím. Nehledě na to, že jsem ho už zkusila a moje ple ho nesnáší. A další věc, šíleně se potím a nic mi nepomáhá, ani lékař. Nejsem tlustá, mám 59 kg (to jen pro upřesnění). Takže laser je pro mě už poslední možnost.

Ježíši, neblázni...kdyby to bylo tak šíleně škodlivé, myslíš, že by se to mohlo prodávat v lékárnách?

Není tady

 

#7 7. 4. 2009 19:51

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: odstranění pocení laserem

Právě na ten přechod jsem myslela, když jsem se tě ptala kolik je ti let.  Bez ohledu na odstranění pocení v podpaždí se připrav na pot na celém těle, hlavně pod prsy a na zádech, který na tobě následně vychladne, takže tě rozdrtí zimnice a a pak znovu horko a pot. Bude se to zhoršovat tak plíživě, než to nastane v plné síle tak to může ještě nějaký ten rok trvat. K tomu další lahůdky typu nespaní, syndrom neklidných nohou apod. Já to vydržela chvíli a pak jsem brala hormonální substituční terapii.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#8 8. 4. 2009 7:08

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: odstranění pocení laserem

Káčo, asi jsi trochu naivní. Vepřové maso, alkohol, cigarety.... to všechno zabíjí a vesele se to prodává dál.... i když ne v lékárně.... Je to prostě kšeft.... Zjisti si všechno o Dricloru a aluminiu.....

Bety: no potěš koště yikes))))))) a u mě to bude ještě lepší... nemůžu brát hormony, protože mám Leidenskou mutaci genu..... Díky za dobé zprávy yikes)))))))

Není tady

 

#9 28. 3. 2010 19:30

Haffka
♥------
Registrovaný: 6. 3. 2009
Příspěvky: 19

Re: odstranění pocení laserem

Káčo,proberte se,opravdu jste naivní-ono se prodává leccos a ty jedy se dokonce tváří jako zdravé: Margaríny,cukrovinky s aspartamem,umělé vitamíny,zubní pasty s fluorem,sůl s jodem....

Není tady

 

#10 30. 3. 2010 23:57

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

juj, to by mě zajímalo, čím je tak moc škodlivé vepřové maso?jinak základní pravidlo toxikologie zní: toxické může být cokoli, záleží pouze na dávce...takže by se dalo říct, že škodlivé je všechno, i to vlastně zdravé...no a komu nedojde, že jakékoli cukrovinky nejsou zdravé, ten musí být padlý na hlavu,ne?

Není tady

 

#11 30. 3. 2010 23:58

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

jinak taky myslím, že pokud to pocení nemá příčinu v nadměrný činnosti potních žláz v podpaží, tak sice nebudou koláče v podpaží,ale budou mokrá záda atd.

Není tady

 

#12 31. 3. 2010 4:31

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: odstranění pocení laserem

Já mám podobný problém, asi rok nebo dva zpátky jsem se začala nadměrně potit a zápach potu se také změnil, je to dost nepříjemné. V přechodu nejsem, je mi 26. Obézní taky nejsem, mám 54kg/166cm (před těhotenstvím). Brala jsem hormonální antikoncepci, ale to jsem brala už před prvním těhotenstvím před pěti lety, ale změna nastala až dlouho potom. Už jsme myslela na to, jestli to není něco se štítnou žlázou, maminka s ní měla taktéž problémy. Na žádných testech jsem nebyla, jen mi teď v těhotenství dělali několikrát krevní obraz a mám dlouhodobě zvýšený cholesterol...

O tom hliníku v atiperspirantech jsem četla, tak teď si chci pořídit jeden bez obsahu hliníku, na přírodní bázi. Problém je v tom, že mi ani žádné deodoranty a antiperspiranty na pocení nepomáhají (jak na pocení, tak na zápach). Na žádnou operaci na odstranění pocení bych nešla. Tělo se potit musí, aby se zbavovalo škodlivých látek. Podle mě je problém v hormonech, v té štítné žláze. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Nevíte, jakým způsobem se vyšetření štítné žlázy provádí? A jak se případný problém léčí? Budu rodit v červenci, poté bych si ráda někam s tímhle problémem zašla. Hlavně v létě je to pro mě utrpení - musím s sebou nosit aspoň jedno náhradní triko, když jdu ven. Stydím se za ten pot a nelibou vůni (nepomáhají ani ty deodoraty, ani parfém, bohužel).

Není tady

 

#13 31. 3. 2010 9:46

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

sakuro, kámošce z krve zjišovali dva hormony, jeden, co se vylučuje v mozku a stimuluje štítnou žlázu, a druhý, už ten samotný hormon štítné žlázy..poměr těhle hormonů taky ukazuje, jestli je problém v mozku nebo ve štítné

Není tady

 

#14 31. 3. 2010 9:52

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

no, neřekla bych, že hlavní funkce pocení je zbavování toxinů, ale termoregulace. navíc potních žláz jsou dva druhy, ty v podpaží nejsou pravé potní žlázy, ale aromatické, jejich pot obsahuje i bílkoviny, protože jeho rozkládáním vzniká pach. kdežto pravé potní žlázy jsou téměř po celém těle a vylučují vodu a minerály. na odstraňování toxinů jsou v těle mnohem fikanější mechanismy.

Není tady

 

#15 31. 3. 2010 14:37

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: odstranění pocení laserem

Mirko, to mas asi pravdu, nejsem v tomhle uplne vzdelana, kazdopadne telo se nepoti jen tak pro nic za nic, pootit je se treba, takze na zadne odstraneni potnich zlaz bych nesla, ani bych na to nemela...Ale neco delat s tim musim, nejak lecit. Snad to pujde. Hned po sestinedeli si zajdu nekam na ty testy na endokrinologii.

Není tady

 

#16 31. 3. 2010 15:26

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

to jistě, je třeba se potit, ale každý na sobě už vidí, kdy se potí víc a to už pro něj není fyziologické. to už neplní tu správnou funkci

Není tady

 

#17 31. 3. 2010 15:51

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: odstranění pocení laserem

No prave, tohle moje poceni uz normalni neni. Sice na to vysetreni pujdu az tak za pul roku, ale pak sem dam vedet, jak jem dopadla. smile

Není tady

 

#18 31. 3. 2010 17:59

hanysek291
♥♥♥♥---
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 10. 2009
Příspěvky: 278

Re: odstranění pocení laserem

Ja jsem od mala trpela nadmernym pocenim rukou a nohou. Pred 2 lety jsem absolvovala chir.zakrok a mam klid. V lete se trosku vic potim pod prsy a na zadech, ale nikdy nemam mokre tricko. Kdo by mel zajem poslu odkaz na diskuzi. Vysetreni na stitnou zlazu se dela z krve, takze na nej muzes jit i v tehotenstvi.


http://lbyf.lilypie.com/iuo4p2.png
http://lb4f.lilypie.com/1PmMp1.png
http://lb1f.lilypie.com/jo9up2.png

Není tady

 

#19 1. 4. 2010 3:41

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: odstranění pocení laserem

To je jasne, ze na testy muzu hned, ale predepsane leky bych tezko mohla brat, ne? Behem kojeni asi taky ne...Ale po sestnedeli tam stejne zajdu, at se to trochu rozjede a vim, na cem jsem. Ja na to poceni od detstvi prave netrpim (potila jsem se snad tak normalne - pri namaze, behem horkych dni, ted se potim neustale), prislo to nahle, takze to asi u me opravdu bude necim hormonalnim...

Není tady

 

#20 1. 4. 2010 7:53

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: odstranění pocení laserem

sakuro a mᚠtřeba nějaké jiné příznaky?třeba úbytek váhy,třes,průjem?to by ukazovalo na zvýšenou funkci štítný žlázy.

Není tady

 

#21 14. 12. 2016 19:14

Elizabeta12
♥♥-----
Registrovaný: 13. 12. 2016
Příspěvky: 51

Re: odstranění pocení laserem

Podle mě je nejlepší odstraňění pocení pomocí botulotoxinu.

Není tady

 

#22 18. 6. 2018 17:39

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: odstranění pocení laserem

Ahoj, kamarádka si nechala aplikovat do podpaždí botox a prý to strašně bolelo. Funguje to, ale musí se to aplikovat pravidelně, přes léto ale možná stačí jen jednou a v zimě asi není potřeba.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů