Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 5. 2010 13:45

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: duchové a animální síly kolem nás

Animální znamená zvířecí, pudový;  anomální - se používá v souvislosti s počasím jako anomálie, výchylka od nirmálu. Tedy nevidím v úpravě názvu žádný důvod. Narušilo by se tím porozumnění.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#52 6. 5. 2010 13:55

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: duchové a animální síly kolem nás

PavlaH napsal(a):

Animální znamená zvířecí, pudový;  anomální - se používá v souvislosti s počasím jako anomálie, výchylka od nirmálu. Tedy nevidím v úpravě názvu žádný důvod. Narušilo by se tím porozumnění.

Ok. Pokud by se tím narušilo porozumění, nebudu šourat, plevelit a dál pitvat význam uvedených výrazů.
Jen si neodpustím - výklad anomální je ve tvém podání trochu svérázný a dost zúžený. Ale to je fuk. Chcete animální, máte je mít..

Není tady

 

#53 6. 5. 2010 14:01

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: duchové a animální síly kolem nás

no mě to přišlo k vyvětlení jednodušší, než tohle:
Anomální zážitky - zkušenosti, které přesahují rámec běžných zkušeností člověka. Zároveň jsou tyto zkušenosti svou povahou zásadní pro jeho život, případně uznávané hodnoty a přesvědčení (jejich vliv je trvalý v čase). Kategorie tak velmi závisí na kulturním kontextu, v kterém budeme zážitek posuzovat. Dle některých autorů zde patří zážitky zázračného uzdravení, OBE, NDE, vzpomínky na minulé životy, mystické zkušenosti, únosy UFO apd. Anomální zážitky nejsou ze své povahy patologické, záleží spíše na jejich osobním zpracování.

Prostě já nemůžu napsat nenormální síly. CO je to norma? Prostě nemůžu big_smile big_smilebig_smilebig_smile


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#54 6. 5. 2010 14:11

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: duchové a animální síly kolem nás

PavlaH napsal(a):

no mě to přišlo k vyvětlení jednodušší, než tohle:
Anomální zážitky - zkušenosti, které přesahují rámec běžných zkušeností člověka. Zároveň jsou tyto zkušenosti svou povahou zásadní pro jeho život, případně uznávané hodnoty a přesvědčení (jejich vliv je trvalý v čase). Kategorie tak velmi závisí na kulturním kontextu, v kterém budeme zážitek posuzovat. Dle některých autorů zde patří zážitky zázračného uzdravení, OBE, NDE, vzpomínky na minulé životy, mystické zkušenosti, únosy UFO apd. Anomální zážitky nejsou ze své povahy patologické, záleží spíše na jejich osobním zpracování.

Prostě já nemůžu napsat nenormální síly. CO je to norma? Prostě nemůžu big_smile big_smilebig_smilebig_smile

tummenupp
Já fakt skládám zbraně, Pavli.. lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů