Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 4. 2006 12:31

Brdka
Host

Re: zvětšení prsou

Celé jsem to tady nečetla, ale jenom jsem zahlédla... Byla jsem na operaci ..nepovolená reklama.... Někdo to tu zháněl. Jo, mám solný roztok, né gel, nechtěla jsme ho. Ale vše má své pro a proti. roll

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:47)

 

#52 16. 4. 2006 12:46

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: zvětšení prsou

Ahoj tamaro1, prosím tě, nevíš, kde na tom Babinetu přesně píšou o tom Dražanovi? Díky.

Není tady

 

#53 17. 4. 2006 11:31

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj,píše sa o ňom na strane 1.

 

#54 17. 4. 2006 12:20

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: zvětšení prsou

tamara1: Díky.wink

Není tady

 

#55 20. 4. 2006 15:42

Nikolaska
Host

Re: zvětšení prsou

NICOLE napsal(a):

grater
Ahoj všichni,
prosím někoho kdo by mi mohl poradit.Jsem 2 měsíce po operaci (zvětšení) a levé prso mám o dost větší než pravé jsem z toho úplně zděšená,ráno jsem volala lékaři,on mi zdělil,že to není běžné,ale dřív jak v pondělí nemá čas.Nevím ,co se mohlo stát-podprsenku nosím pořád,masáže také provádím-jsem z toho dost zoufalá.Prosím Vás neví některá co se děje?Děkuji za radu

Ahoj Nicole,
mam stejný problém asi dva roky. K tomu co mi to dělal už nepudu a jinýho sem nenašla.
Chápu že nechtěj opravovat co jinej spackal ale na klidu to nepřidá.
Napiš jak si dopadla. Nika

 

#56 20. 4. 2006 21:30

jana10-10
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Nikole,můžeš mi prosím napsat u koho jsi byla?Jdu 15.5 a nedopadnu blbě.Bojím se toho ale i se těším.Jana10

 

#57 23. 4. 2006 11:15

Miška
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj, teda já mám taky pod svalem a první tři dny jsme byla absolutně nesoběstačná - naštěstí mi pomáhal přítel. Neumím si představit, že bych se zcela starala o sebe a natožpak ještě o dvě děti! Naopak z práce si mzslím, že dva týdny volna stačí akorát, ale uvidíš. Bolí to dost, ale určitě nebudeš litovat! Přeji hodně štěstí.

 

#58 24. 4. 2006 23:03

claudia
Host

Re: zvětšení prsou

vero napsal(a):

smilesmile

Ewwelina napsal(a):

prosím o radu,chtěla bych si nechat zvětšit prsa .....Než se k tomu odhodlám potřebovala bych poradit od žen co tuto operaci již podstoupily.Mám spoustu otázek ozve se někdo.

Ahojky jsem smile 8den po operaci na této klinice ráda ti sdělím své zkušenosti pa

Ahojky, uvazuji o zvetseni prsou. Chtela bych si to nechat udelat v ...... Mate nekdo zkusenosti s touto klinikou? .......... Byla bych vdecna za info. Dekuji.
Zdravi
Claudia
upraveno-nepovolená reklama

 

#59 24. 4. 2006 23:08

claudia
Host

Re: zvětšení prsou

Ahojky vespolek,
chtela bych si nechat zvetsit prsa na Esteticke plasticke chirurgii Morava v Brne u doktora Libora Polaka. Mate s touto klinikou nekdo nejake zkusenosti? Za sebemensi info bych byla moc vdecna. Dekuji.

 

#60 25. 4. 2006 11:30

NICOLE
Host

Re: zvětšení prsou

yikes

Nikolaska napsal(a):

NICOLE napsal(a):

grater
Ahoj všichni,
prosím někoho kdo by mi mohl poradit.Jsem 2 měsíce po operaci (zvětšení) a levé prso mám o dost větší než pravé jsem z toho úplně zděšená,ráno jsem volala lékaři,on mi zdělil,že to není běžné,ale dřív jak v pondělí nemá čas.Nevím ,co se mohlo stát-podprsenku nosím pořád,masáže také provádím-jsem z toho dost zoufalá.Prosím Vás neví některá co se děje?Děkuji za radu

Ahoj Nicole,
mam stejný problém asi dva roky. K tomu co mi to dělal už nepudu a jinýho sem nenašla.
Chápu že nechtěj opravovat co jinej spackal ale na klidu to nepřidá.
Napiš jak si dopadla. Nika

Dopadla jsem tak,že se nedá nic dělat,vysvětlují to tím,že má každá žena levé prso větší a že to není tak vidět.Já si ale myslím ,že to vidět je a dost.Mám v pravém prsu 200ml a v levém 175ml.Před operací jsem měla vel.70A a nyní mám 70D.Dost mě bolí když si sáhnu na prsa,nevím je to běžné,nebo mám další problém.Doktorovi už volat nechci,protože se stejně nic nedozvím.

 

#61 25. 4. 2006 14:01

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj,v starom babinete sa o dr. Polakovi pisalo.Ja som mala ist tiez k nemu, ale odhovorila ma od neho jedna kocka z babinetu, vraj videla, co sa mu nepodarilo. Ja som bola u dr. Mrazka, plasticka chirurgie na Berkovej ul. a som velmi spokojna.Je to na tebe koho si vyberies, tak si precitaj vsetky stranky babinetu a budes mat vacsi prehlad, kde a u koho si to nechas urobit.


claudia napsal(a):

Ahojky vespolek,
chtela bych si nechat zvetsit prsa na Esteticke plasticke chirurgii Morava v Brne u doktora Libora Polaka. Mate s touto klinikou nekdo nejake zkusenosti? Za sebemensi info bych byla moc vdecna. Dekuji.

 

#62 28. 4. 2006 11:04

Nikolaska
Host

Re: zvětšení prsou

NICOLE napsal(a):

yikes

Nikolaska napsal(a):

NICOLE napsal(a):

grater
Ahoj všichni,
prosím někoho kdo by mi mohl poradit.Jsem 2 měsíce po operaci (zvětšení) a levé prso mám o dost větší než pravé jsem z toho úplně zděšená,ráno jsem volala lékaři,on mi zdělil,že to není běžné,ale dřív jak v pondělí nemá čas.Nevím ,co se mohlo stát-podprsenku nosím pořád,masáže také provádím-jsem z toho dost zoufalá.Prosím Vás neví některá co se děje?Děkuji za radu

Ahoj Nicole,
mam stejný problém asi dva roky. K tomu co mi to dělal už nepudu a jinýho sem nenašla.
Chápu že nechtěj opravovat co jinej spackal ale na klidu to nepřidá.
Napiš jak si dopadla. Nika

Dopadla jsem tak,že se nedá nic dělat,vysvětlují to tím,že má každá žena levé prso větší a že to není tak vidět.Já si ale myslím ,že to vidět je a dost.Mám v pravém prsu 200ml a v levém 175ml.Před operací jsem měla vel.70A a nyní mám 70D.Dost mě bolí když si sáhnu na prsa,nevím je to běžné,nebo mám další problém.Doktorovi už volat nechci,protože se stejně nic nedozvím.

Ahoj Nicole,tak to mám zas něco extra:) protože mám větší pravé. Před operací jsem měla  vel.0 po operaci 80D mám v obou 300ml.A to se mi ještě dělaj kaspule,počítám s tím že dřív nebo později ještě na jednu operaci pudu. Tak už jen najít toho pravého doktora.

 

#63 28. 4. 2006 14:22

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj holky já jsem po zvětšení 2 měsíce a zatím paráda také mám jedno prso malinko menší ale je to běžná asimetrie na pohled to není vidět jen když to moc sledujete.neměla jsem nic a teď mám 260mll pod žlázou mám větší dvojky vypadají přirozeně a už se mi vytvarovali z toho mám největší radost.Máte docela velké problémi jak si to pročítám.nevěšte hlavu a objednejte se k doktoru Tomáškovi do plzně je to fajn chlap a opravu by vám určitě udělal.Běžně opravuje špatně udělanou práci za jiné doktory.Koukněte na jeho stránky má tam i forum kde se ho můžete zeptat na cokoli a nebo si s ním domlivit telefonickou schůzku.Nevěšte hlavu!!!!!!!

Není tady

 

#64 28. 4. 2006 14:43

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Oprava, né Tomášek ale Kydlíček.Omlouvám se nějak jsem byla zamyšlená a napsala jiné jméno.Takže Kydlíček.

Není tady

 

#65 1. 5. 2006 20:47

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Ahoj holky,nechala jste si některá zvětšit prsa v Hradci Králové?Jaké máte zkušenosti a kde jste byly?Děkuji za informace a odkazy.
MARTINA


hjarta

Není tady

 

#66 2. 5. 2006 13:11

Simonet
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Marti mrkni se na stránky http://zena.centrum.cz/diskuse.phtml? je tam také diskusní fórum (hodně navštěvované) tam Ti také určitě některá z holek poradí.  Myslím si že v Hradci některá byla také.

 

#67 2. 5. 2006 14:01

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Simonet napsal(a):

Ahoj Marti mrkni se na stránky http://zena.centrum.cz/diskuse.phtml? je tam také diskusní fórum (hodně navštěvované) tam Ti také určitě některá z holek poradí.  Myslím si že v Hradci některá byla také.

Děkuji,jsi hodná.............hjarta


hjarta

Není tady

 

#68 3. 5. 2006 19:00

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Simonet napsal(a):

Ahoj Marti mrkni se na stránky http://zena.centrum.cz/diskuse.phtml? je tam také diskusní fórum (hodně navštěvované) tam Ti také určitě některá z holek poradí.  Myslím si že v Hradci některá byla také.

Díky,už se mi holky ozývají,ještě,že ty diskuze jsou.....hjarta.......kapitulation

Upravil(a) Martina19 (3. 5. 2006 19:01)


hjarta

Není tady

 

#69 5. 5. 2006 13:01

Simonet
Host

Re: zvětšení prsou

Nemᚠvůbec zač, jsem ráda, že Ti někdo může nějakou kliniku doporučit, případně poradit vše okolo co s tím souvisí. Já  na tyto stránky (babinet) nechodím, spíš vždycky mrknu na ženu. pa a držím palečky

 

#70 7. 5. 2006 18:59

diana theory
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2006
Příspěvky: 7

Re: zvětšení prsou

Ewwelina napsal(a):

prosím o radu,chtěla bych si nechat zvětšit prsa v Praze u doktora Prose.Než se k tomu odhodlám potřebovala bych poradit od žen co tuto operaci již podstoupily.Mám spoustu otázek ozve se někdo.

ahoj, podstupovala jsem tuto operaci pred 6 lety u doktora Hlavy z kv, a musim rict ze je to supr pocit, par dni si polezis a nakup si neco proti bolesti ale ten pocit stoji za to, hlavne dodrzuj pokyny lekare, nos kolem prsou pevny pas a nenamahej se. za tyden uz se budes smat. dodnes nelituju, jdi do toho a drzim palce

Není tady

 

#71 12. 5. 2006 12:00

1ja.hoda
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 14

Re: zvětšení prsou

ahoj, já jsem operaci podstoupila před rokem a půl. 250 ml pod žlázu. Prsa vypadají hezky, ale když ležím na pravém boku, při určité poloze mně začne bolet levý prs. Jak zjistím, že se mi dělá kapsule???
A trošku mně vadí i jizvy pod prsy. Byla jsem se zeptat na lejzr, ale doktorka mi řekla, že tam nemá co opravit, že se mi to zhojilo krásně. Podle mně je to ale dost vidět, nový milenec by si toho zákonitě musel všimnout....

Není tady

 

#72 13. 5. 2006 22:05

Ivus
Host

Re: zvětšení prsou

Videla jsem operaci zvetseni prsu ve filmu Zeny pro meny. Po tom shlednuti me definitivne presla chut na tyhle veci. Nenecham se kuchat.

 

#73 18. 5. 2006 14:21

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

Ahoj smile všechny moc zdravím! Obdivuji všechny odvážné, které mají už za sebou operaci zvětšení prsou.  tummenupp  Já mám termím 6.6.06 a mám dost strach. Je mi 22 let a vím, že se můj vývoj již zastavil. Už dlouho jsem z toho zoufalá a uvažuji o zvětšení prsou! Někdy méně jindy více! Budu v Praze na klinice Esthé a operovat mě bude pan doktor Pros. Četla jsem tu, že je výborný a s výsledkem byla dotyčná moc spokojená. I na mě působil velmi příjemně a sympaticky, ale po konzultaci mě napadali ještě další myšlenky a otázky, na které jsem se zapomněla zeptat. Říkal, že budu mít po zákroku 24h. drény a chtěla jsem se zeptat ten kdo už to má za sebou co to vlastně je?? Říkal, že je to na zbytkovou krev... Ale nevím zda jsou to nějaké hadičky či tampóny... A taky jsem se ho ani nezeptala na nějaké fotky, které by mi mohl ukázat a tak Vás moc a moc prosím jestli by se našla dobrá dušička, která by byla tak ochotná a hodná mi poslat foto před a po .... Byla bych za to moc vděčná!!! A samozřejmě i za jakoukoli jinou zkušenost či radu!!! Pomalu se to blíží a mám velký strach!  Ještě bych možná mohla poznamenat, že moje velikost prsou je nyní asi tak půlky jestli se to vůbec počítá. Pan doktor Pros říkal, že by mi doporučil ty dvojky (200ml) pod sval a řez dvorcem. Ptala jsem se jestli by byla možnost ještě trochu větší.... (říkám si když už do toho dám takové peníze.... ale samozřejmě aby to bylo přirozené) a tak řekl, že tedy těch 250ml.  Víc už ale ne... aby byli přirozené.  Tak se moc těším na Vaše příspěvky. Přeji hezký den

Není tady

 

#74 19. 5. 2006 19:21

littleangel
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 17

Re: zvětšení prsou

A ještě jsem se zapomněla zeptat jak dlouho se musí nosit ta speciální podprsenka??  Abych se v ní nemusela pařit i přes léto když budou pařáky?? A poslední věc....   roll  Jestli jsou prsa po zákroku samá modřina?? ...  sjuk

Není tady

 

#75 20. 5. 2006 13:20

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

koukni na www.žena,platika prsou.Je tam diskuze a dozvíš se vše a na fotky se kokni do našeho klubu,www.silikonky.cz

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů