Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 3. 2006 17:17

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj BEBE nedivím se že tě to zarazilo ale implantáty MCGhan stojí od těch 28 000 do 60 000 za pár.A hodně záleží na typu,čím je naplněn a jakou má povrchovou upravu.Viděla jsem ceník.A to ostatní ,no je to soukromé sanatorium tak z toho samozřejmě chce také něco mít.Pro mne bylo důležité že tam operuje ..nepovolená reklama.. a budu tam v domácím prostředí.Normální nemocnice velice špatně snáším jinak bych na operaci nešla.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:31)

Není tady

 

#27 4. 3. 2006 17:47

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Manu měla jsem tu možnost několik typů omakat.Ono záleží jaky typ jsi měla v ruce strašně se to liší myslím McGhany.Já budu mít také hrubší a s tím co jsi napsala souhlasím.Nebudou se otáčet.A McGhan je na trhu už asi 40 let ne li více.Můj doktor má pacientku která je má 30 let a ještě je neměnila.A ani za dobu své lékařské praxe se mu nestalo aby sami praskly a vytvořila se kapsule.Je to snad tím že stále vyvíjejí nové a nové technologie.McGhany jsem měla v ruce a ty které budu mít jsou měkké ale opravdu poddajné.Na omak to nikdo nepozná.Nevím k čemu bych ti to přirovnala.Ostatní mi přišly opravdu tuhé.No záleží so jste vybraly a cena také rozhoduje.Nekupuji si kostýmek na jednu sezonu.raději investuji do kvality.Záleží ale také na doktorovi co doporučí.A nebudeme si nalhávat každá žena si rozmyslí jestli dá 50 000 nebo o 20 000více.Je to o penězích.Doktor se většinou ptá kolik žena investuje a to se pak samozřejmě odráží i na ceně imlantátu.

Není tady

 

#28 4. 3. 2006 17:51

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Manu,také mám strach z komplikací ale pokud se budun držet instrukcí doktora a dodržovat pooperační zásady provádět masáže tak nevidím důvod proč by nás to mělo postihnou.Já toho štěstí zrovna taky moc nemám ale jsem stále optimista.Tak neboj.Já se bojim už dnes protože jdu už v pondělí.No snad to přežiju.

Není tady

 

#29 4. 3. 2006 18:22

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Manu ono McGhan se vlastně spojil s Mentorem už dříve ale buch ví jak je to musíme důvěřovat doktorovi no  a zbytek to se uvidí.No mam teď asi -0 sportuji a tak mam vyopracované prsní svaly.Dá mi to pod žlázu ne pod sval ařez pod prsní rýhou.Velikost 260mll a 4 cm výška to mi až až stačí.Nechci balony.V americe mají rádi mentor protože si dávají roztok ale mají tam teplo tak je to nestudí tady jsou jiné podnební podmínky a ženy s imlantáty plněnými roztokem si stěžovaly že je zebe hrudník a to je opravdu pravda.Já doufam že vše proběhne Ok.

Není tady

 

#30 4. 3. 2006 19:03

BEBE
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Fanko,ještě se na to přeptej,mam kamarádku,která je dílerkou implantátu,takže o tom něco vím.U nás se téměř nepoužívají plněné  roztokem,z důvodů nepřirozeného vzhledu,žblunkání atd.Nejčesteji se užívají silikonové se sametovým  povrchem,kdy Mentror a MCghan jsou ze stejné ceny bezohledu na velikost.Záleží na tvaru kulaté mají katalogovou  cenu 24tis za pár,anatomické 42ts.levnější jsou Eurosilikony jak v kulatém tak anatomickém-kapkovitém tvaru.Potom jsou ještě softtače a ty mají stejnou cenu jako kulaté.Takže ta marže je víc než přehnaná.

 

#31 4. 3. 2006 19:50

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Manu budu mít kulaté a plněné gelem.

Není tady

 

#32 4. 3. 2006 19:53

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Bebe teď jsi mne trochu zarazila.Jestli je to opravdu tak jak píšeš tak je to dobrej byznys!Ale kde potom berou ty ceny?

Není tady

 

#33 6. 3. 2006 10:40

Klara
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Bebe, a kamaradka doporucuje jake?? Ma nejake ohlasy?? Moje znama ma Eurosilicone, je s nimi spokojena a nekdo rika, ze nejsou moc dobre... Mam neco pres mesic na to, abych si vybrala. Diky!

 

#34 6. 3. 2006 13:24

Martina19
Host

Re: zvětšení prsou

BEBE napsal(a):

Fanko,šokovala mne tvá cena,jaké mᚠimplantáty kulaté nebo kapky_Já jsem byla před měsícem na malé klinice v Praze.konzultace 3ooKč,noc 1 500,operace15 000Kč implantáty MCGhan kulaté 28 000,převazy a kontroly zdarma,mamograf zdarma,podprsenka 500Kč.Jsem velice spokojeny,bolelo to trochu,mám dvorcem pod žlázou,za 4 dny jsem šla do práce.

no já zírám,prozradíš mi na jaké klinice ti to dělali?taky se chystám na zvětšení,sháním informace,ale cena je pro mě také dost důležitá,ozveš se?dík

 

#35 6. 3. 2006 15:22

tamarna1
Host

Re: zvětšení prsou

ahoj Martino, ak ta to zaujima ja som bola pred tyzdnom v ...nepovolená reklama..., mam implantaty Mentor okruhle a stalo to 54.000 se vsim vsudy a podpira 700.Iva

Martina19 napsal(a):

BEBE napsal(a):

Fanko,šokovala mne tvá cena,jaké mᚠimplantáty kulaté nebo kapky_Já jsem byla před měsícem na malé klinice v Praze.konzultace 3ooKč,noc 1 500,operace15 000Kč implantáty MCGhan kulaté 28 000,převazy a kontroly zdarma,mamograf zdarma,podprsenka 500Kč.Jsem velice spokojeny,bolelo to trochu,mám dvorcem pod žlázou,za 4 dny jsem šla do práce.

no já zírám,prozradíš mi na jaké klinice ti to dělali?taky se chystám na zvětšení,sháním informace,ale cena je pro mě také dost důležitá,ozveš se?dík

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:33)

 

#36 6. 3. 2006 17:24

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Děkuji za odpověď,budu ještě zvažovat a pátrat,jsem ráda,že se tu dělíte o zkušenosti,snad se k vám přidám.Negativní ohlas žádný-to je zajímavé.....


hjarta

Není tady

 

#37 6. 3. 2006 19:35

BEBE
Host

Re: zvětšení prsou

Byla jsem u ....nepovolená reklama-smazáno...,je tam i ceník

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:35)

 

#38 8. 3. 2006 12:59

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

ahoj všem,dnes jsem přijela dom a jsem fit.Občas mě píchne ale na to že jsem 3 den po operaci paráda asi to snáším dobře.Na ty implantáty jsem se ptala,je několik set typů a druhů jen od jedné značky a ceny tím liší.Mohou stát i 70 000 jeden pár což je přehnané.Já platila těch 38 600 za pár.I když mám prsa oteklá vypadají krásně vůbec jsem to nečekala teď už jen dobré hojení.Po operaci mi bylo také dobře nezvracela jsem a 4 hoďky po operaci mi bylo dobře a měla jsem hlad a nemohla do rána usnout.Přístup personálu a doktora Svobody byl úžasný!!!!!!!! Jizvy mam pod prsem asi 3 cm a za pár měsíců budou téměř pryč.Musím se samozřejmě o ně starat.Ale jinak jsem strašně štastná.Všem co se rozhodlz držím palce!

Není tady

 

#39 8. 3. 2006 13:38

Ditulin
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Fanko, tak to ti moc přeju. Mě čeká plastika nosu, tak doufám, že i já budu mít takové pocity spokojenosti jako ty.

 

#40 8. 3. 2006 15:26

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Já doufám že ano.Někteří doktoři mají zlaté ručičky.

Není tady

 

#41 13. 3. 2006 13:35

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Samka já jsem 7 dní po operaci.Cokoli budeš chtít vědět a budu moci ti odpovědět napíši.Jinak jestli jsi na netu tak můžem pokecat.Jinak ještě koukni na ..nepovolená reklama...,tam jsou také super rady.Elza

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:35)

Není tady

 

#42 14. 3. 2006 0:07

Ema
Host

Re: zvětšení prsou

Ahojte,

tiež si chcem da urobit večšie prsia a mám dokonca dohodnutý termín na máj v Bratislave, ale stále rozmýšlam nad inou klinikou. Nemá niektorá z vás skúsenost ....nepovolená reklama...? Zatial mám informácie o tejto Brnianskej klinike len z webu a ich stránka je to najlepšie čo som našla. Dufam že niektorá z vás sa podelí o svoje skúsenosti. Dík

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:36)

 

#43 14. 3. 2006 10:49

Ditulin
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Emo,
na této klinice podstoupily zvětšení prsů exMiss ČR Diana Kobzanová a Katka Průšová. Viděla jsem na internetu jejich fotky a vypadá to nádherně!!!!

 

#44 14. 3. 2006 19:24

Míša
Host

Re: zvětšení prsou

Ema napsal(a):

Ahojte,

tiež si chcem da urobit večšie prsia a mám dokonca dohodnutý termín na máj v Bratislave, ale stále rozmýšlam nad inou klinikou. Nemá niektorá z vás skúsenost ..........ici? Zatial mám informácie o tejto Brnianskej klinike len z webu a ich stránka je to najlepšie čo som našla. Dufam že niektorá z vás sa podelí o svoje skúsenosti. Dík

Najdi si Babinet.cz-silikonová prsa tam je toho o dr.Holušovi hodně,bohužel ne lichotivé také ......
upraveno -nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:38)

 

#45 15. 3. 2006 13:03

Martina19
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2006
Příspěvky: 28

Re: zvětšení prsou

Děkuji za odpověď,jdu se na to mrknout

Upravil(a) Martina19 (15. 3. 2006 13:03)


hjarta

Není tady

 

#46 21. 3. 2006 13:16

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Šáry, mam kamošku, ktorá má 200cc pod žlazou.Predtým mala 0 a teraz ma 2.No ja mam 170 cm, 64kg a 300cc pod žlazou. predtym som mala 1 a teraz riadne 3. Ja som sa dlho rozhodovala kožko tam da, aby to vyzeralo hlavne prirodzene,ale pritom aby aj bolo niečo vidiet, vzhžadom k mojej postave. Myslim, ze som sa strafila. S velkosou som maximalne spokojná, ale chcem sa a opýta, akým rezom ti to dávali? Ja to mám pod prsom a smerom trocha do odpazušia. Som 3 týždne po a ešte stále mam chrasty po drenoch. Bojím sa, aby mi tie jazvy a rany po drenoch nebolo vežmi vidiet. Kúpila som si už ak mas na hojenie jaziev CICAPLAST. Nemᚠnahodou skúsenosti zase s tým ty?Iva

 

#47 4. 4. 2006 13:24

Sára001
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj všichni,  kapitulation

před půl rokem jsem byla na klinice ...nepovolená reklamna...a můžu ho jen doporučit i celou kliniku, péči apod. Pan doktor je super, kdykoliv mám nějaký dotaz a napíši mu e-mail, odpoví pokaždé téměř hned. Paráda fakt. Jsem moc spokojená. A ti, kdo o takové operaci přemýšlejí, nebojte se! Stojí to fakt za to. Bolest je otázkou max 10 dní - ta horší bolest - nejhorší je vstávání z lehu a bolest zad, jak se jinak nedá lehnout. Ale vše tak brzy pomine a výsledek stojí za to. Taky jsem nad tím dlouho přemýšlela, nejhorší je pak když už je člověk objednaný, má zaplacenou zálohu a jen čeká ... to pak hrozně hlodá. Mám 250ml pod svalem - každý říká,že je to akorát, ale klidně bych těch 300ml taky snesla. Po operaci je to nateklé a veliké, ale časem si sednou a jsou o něco menší. Ale lepší něco než nic. Zase kdyby byly větší, nedalo by se asi na nich moc spát.
Takže pro ty kdo řeší dilema : DO TOHO !!! Dá se to opravdu v pohodě zvládnout. storstark

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:40)

 

#48 6. 4. 2006 20:11

NICOLE
Host

Re: zvětšení prsou

grater
Ahoj všichni,
prosím někoho kdo by mi mohl poradit.Jsem 2 měsíce po operaci (zvětšení) a levé prso mám o dost větší než pravé jsem z toho úplně zděšená,ráno jsem volala lékaři,on mi zdělil,že to není běžné,ale dřív jak v pondělí nemá čas.Nevím ,co se mohlo stát-podprsenku nosím pořád,masáže také provádím-jsem z toho dost zoufalá.Prosím Vás neví některá co se děje?Děkuji za radu

 

#49 14. 4. 2006 12:13

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Jani,do té doby na 100% nebudeš fit.Budeš nosit 2 měsíce podprdu nebo stahovací pás.A minimálně půl roku nesmíš jizvy vystavovat slunci.Pak by jsi toho litovala.Nejlépe je podstoupit operaci v chladnějších měsících protože se nemusíš pařit v podprsence a nedo ve stahovacím pásu.Já bych si to tebou rozmyslela,ale je to na tobě.Tohoto doktora já osobně neznám ale poptám se.

Není tady

 

#50 14. 4. 2006 16:04

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj, ja som bola 28.2. a už 2 tyždne robim úplne všetko. Tiež ideme na dovolenku koncom června, takže nic moc. Jazvy ešte budu vidie, ale ís sa dá. ...nepovolená reklama...by som ti vežmi nedoporučovala. Keď dom tam bola, tak tam bola jedna kočka na opravu prave u neho. Jeden prsník mala vyššie, ako druhý a tiež o nom píšu na BABINETE, ze niekomu zbabral liposukci a mojej susede nos. Na tej klinike robí tiež Mrazek a vraj je dobry. Mne to urobil dobre. Ja som ho predtym nepoznala a ani o nom nepočula, ale tie kočky, čo boli vtedy, ako ja, mali o nom referencie od svojich kamošiek, ktoré boli tiež spokojné a pricestovali za ním z Bratislavy a z Viedne. Akurat sme sa nedohodli na velkosti. On chcel 275 cca a ja 300cca. nakoniec sme sa dohodli, že tam da 300 a nežutujem. je to akurát.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:46)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů