Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 2. 2006 0:40

Ewwelina
Host

zvětšení prsou

prosím o radu,chtěla bych si nechat zvětšit prsa v Praze u ...nepovolená reklama....Než se k tomu odhodlám potřebovala bych poradit od žen co tuto operaci již podstoupily.Mám spoustu otázek ozve se někdo.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:13)

 

#2 4. 2. 2006 15:46

vero
Host

Re: zvětšení prsou

Ahojky jsem smile 8den po operaci na této klinice ráda ti sdělím své zkušenosti pa

 

#3 4. 2. 2006 18:23

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

ahoj Vero
chtěla bych se zeptat jakou jsi měla velikost před a jakou mᚠteď?Jaké ti dali implantáty myslím tím kulaté nebo anatomické?Jaké bylo pooperační?A jak se cítíš teď je vidět že jsi to přežila smile ale co bolesti a jak vypadají prsy teď.Jdu na operaci 6.3 tak jsem trochu nervozní a zbýrám informace.A ještě jedna věc Kolik jsi platila?Děkuji za odpověď.Byla bych ráda jestli mᚠfotografie před a po a mohla mi je zaslat emailem.

Není tady

 

#4 5. 2. 2006 18:43

vero
Host

Re: zvětšení prsou

Před operací jsem měla hodně povislé a prázdné dvojky z niž jednu ještě o trochu větší takže klasická asimetrie prsou po kojení dvou dětí.(Po porodu jsem měla při kojení skoro 4 vel.) Z toho důvodu mám v jednom větší implantát a v druhém menší.Implantáty mi dávaly kulaté.Ted mám krásné plné trojky a vypadají přirozeně až se nechce věřit že je tam něco cizího.
Operaci me dělali dvorcem pod žlázu což je nejméně bolestivý a účelný zákrok.Po operaci jsem měla pocit že už sama nikdy nevstanu z postele, myslím první dva dny jsou nejhorší ale ten pocit plného hrudníku je jedinečný.Po propuštění domů jsem další dva dny jen ležela  a spala.
Třetí den jsem i vstala a udělala si oběd a tak.Musím říct že bolest se dala snést ale únava byla veliká např.při první krátké procházce jsem se cítila jako když jsem ušla 100km.Každý den je strašně znát a cítíš se lépe nečekala jsem tak rychlý hojící se proces.Stálo mě to 54000kč a zatím jsem max. spokojená!Kam se chystᚠty???Foto zatím nemám!!Fandím ti pa napišsmilebig_smile

 

#5 5. 2. 2006 19:20

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Veru,já se chystám do ...nepovolená reklama....Je to vyhlášený plastický doktor a hlavně ho mám téměř vedle baráku.Zítra jdu k němu na konzultaci atd. termín už ale mám.Je teď nějaký nával všichni chtějí být do léta zahojený.Zítra ti napíšu co a jak.Zatim pa

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:15)

Není tady

 

#6 5. 2. 2006 19:38

vero
Host

Re: zvětšení prsou

Ahojky chtěla jsem ti jen ještě říci že strašně moc záleží na tom kdo ti to bude dělat !Než jsem na tu operaci šla mám pocit že jsem prolistovala všechny dostupné diskuse na toto téma a o této klinice ani slechu nicméně asi znᚠnějaké reference o panu doktorovi.Jen jsem se zlekla aby pro tebe nebylo rozhodující jen že je to blízko.Podívej se třeba i na ..nepovolená reklama...

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:16)

 

#7 5. 2. 2006 21:43

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Veru tento doktor je medialně známej teď operoval Savku a dostala jsem na něj doporučení od doktora .... taky je známej.Je pravda že všichní jezdí do Prahy..... působí na Kralovských Vynohradech ale do Kolína každé pondělí jezdí operovat a dělat konzultace je to pro medialní lidi kteři chtějí totální anonimitu.Uplně jsi mne zaskočila.Když tě operoval .....jistě jsi s ním v kontaktu,nemohla by jsi se ho zeptat na ....?Byla bych ti moc vděčná.Děkuji

upraveno - nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:17)

Není tady

 

#8 6. 2. 2006 11:36

Ewwelina
Host

Re: zvětšení prsou

vero napsal(a):

smilesmile

Ewwelina napsal(a):

prosím o radu,chtěla bych si nechat zvětšit prsa .......Než se k tomu odhodlám potřebovala bych poradit od žen co tuto operaci již podstoupily.Mám spoustu otázek ozve se někdo.

Ahojky jsem smile 8den po operaci na této klinice ráda ti sdělím své zkušenosti pa

Ahojky Vero,dekuji ti za odpověd.Ty jsi byla teda přímo ....nebo ti to dělal někdo jiný.Já mám švagrovou,která u něho byla také a je nad míru spokojená,ale právě na tom byla něco jako ty.Mě by zajímaly názory holek,které mají implantát pod svalem.Mám nebo ani nemám žádná prsa takže co jsem se dočetla čeká mě to pod sval,prý je to o víc bolestivé.Mám dvě děti a přítele věčně na cestách tak se bojím,abych zvládla domácnost.Vpráci dělám na baru,ale tam jsem si domluvila měsíc volna,tak si myslím,že by to mohlo stačit.Prosím ozvěte se mě holky,které měly stejný problém jako mám já.To znamená žádná prsa byla bych vděčná i za foto,protože mám strach aby to nebylo moc poznat.Jsem 178cm vysoká,vážím něco přes 60kg a je mě 40 let.Mám z toho strach,ale chtěla bych se konečně cítit jako žena,říkam si když už na to půjdu tak bych chtěla co největší,jaké mě povolí lékař,ale nevím,abych to neměla jako kokosy,když tam ted nic nemám.Za každou radu i foto budu vděčná.E.big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

upraveno- nepovolená eklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:19)

 

#9 6. 2. 2006 12:06

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Veru teď jsem přijela .....je to velmi příjemný doktor pověděl mi vše ukázal mi všechny typy aimplantátů 4 výrobce.No,jednou věcí mě potěšil řekl že na to že je mi skoro třicet tak mám panenská krásná prsa.Mám asi nula mínus ale jsou hezká jen mi chybí ten objem.Mam vysportované tělo a tím pádem i tuhé psrní svaly.Tak jsem se divila a zarazila se když mi řekl že mi je nedá pod sval protože bych měla balony a prsa by se mi při sportu posouvala jelikož mám vymakané svaly.Takže pod žlázu a řez prsní rýhou.Prý abych měla citlivé bradavky,mohlo by se stát že se dotkne nervů a je to v čudu.Podprsní rýha se hojí dobře a prý není vidět pokud se o ní budu dobře starat.Navrhl mi 260ml ale do levého prsu malinko víc.Na prsou ta asimetrie vidět není protože jsou malé ale řekl mi že je to ta zdravá asimetrie tak mě potěšil Segra byla loni na operaci protože jedno měla jedničku a druhé skoro trojku chudák malá ale teď  super nikdo nic nepozná.No Vybrala jsem si McGhany jsou prý nejlepší vyrábějí je už 50let a má klientky které je mají od roku 1978 a ještě je nevyměnoval protože vyšetření mají v pohodě zajímavé že?Ale na omak jsou nejjemnější a krásně poddajné že nikdo nic nepozná!Jsou sice dražší ale nekupuji si boty bude to má součást těla a musím se cítit dobře.Dal mi ještě týden na rozmyšlenou ale termín platí to kdybych si to rozmyslela.Jo ještě jsou plněné gelem a dá mi kulatý.Kapku ne to dává jen do povyslích prsou aby vypadali přirozeně.No už se těším doufám že si to nerozmyslím,asi ne :-)Chtěla jednou v životě jít bez podprdy a to si vychutnam splnim si svůj sen.pa

upraveno-nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:20)

Není tady

 

#10 8. 2. 2006 18:09

ewwelina
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Ewwelino,neoperoval mě .....jak jsem už psala o kousek víš.Neboj se když si ustála dvě děti tak vydržíš i tohle.Než jsem tam šla tak jsem se taky strašně bála a studovala všechny odkazy a můžu říct že mé obavy byli zbytečně nafouknuté.Co se týče domácnosti nevím jak mᚠvelké děti ale já mám 8 a 1,5roku je pravda že prvních 7 dní jsem měla tu menší u babičky ale 5 den už jsem šla na menší procházku a mé marodění skončilo 7 dnem kdy mě malou přivezly domů. Je to docela záhul ale zvládáme ,nesmím jí zvedat takže všude jí podsouvám židli a jde to .Ven zatím chodíme minimálně.Doma nádobí meju v pohodě, uvařím ale např.nevytřu podlahu to bolí .Musím se vyvarovat prudkých pohybů rukou a zvedání rukou dovýšky.Prostě se to musí asi první tři týdny s těmi domácími pracemi nepřehánět.Jdeš k......?S tím jestli ti to dají pod sval tak říkají že jeto víc bolestivý ale ber to tak že každá snášíme bolest jinak jsou holky který za 4-5 dní jsou v pohodě (relativně) a holky který 5 den ještě nevstanou z postele. Zatím pa a napiš
PS:Své foto zatím nemám mám je zalepené a plné modřin tak až se to zahojí .Jinak koukni na
Odkazy smazány - nepovolená reklama
Ahoj Vero,dekuji za odpověd.Ještě bych se chtěla zeptat na celkovou cenu.Vím,že se musí na sono,manograf a předoperační vyšetření,taky si musíš koupit nějakou podprsenku.Operace ti vyšla na 54000 v te ceně už je zahrnuta všechna péče co ti poskytnou na klinice?Taky vím,že konzultace vyjde na 400kč,jestli to nezvedli a pak se před operací dává záloha 5000kč.Nevím jestli to pořád platí protože švagrová tam byla před rokem.Jdu až 10.dubna na konzultaci protože mají fofr,jdu přímo k Prosovi tak jsem zvědavá co mě řekne byla bych radši,kdyby mě to udělali pod žlázu,ale moc s tím nepočítám, když mᚠmalé prsa je prý lepší pod sval,že je to lepší na vzhled.Můžu se zeptat jaký objem mᚠjá bych chtěla asi 275ml,ale nevím on ti prý sám řekne co by bylo nejlepší,aby to nevypalo špatně,ale zase si říkám když už tak už.Jinak si mě uklidnila,že se to dá zvládnout,nejvíc se bojím,abych to všechno zvládala,a ještě vyšetření aby mě něco nenašli.Už jsem celá natěšená,že konečně budu vypadat aspon trochu,žensky a nebudu muset nosit up-ky.Tak zatím pa pa a opatruj se E.

upraveno-nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:23)

 

#11 27. 2. 2006 13:27

Tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj holky,
zajtra idem na zvacsenie prsou. Budu mi to robit v ......nepovolená reklama....Lekar na konzultaci mi povedal,ze moze dat 275-300ml pod zlazu. Chcem poprosit, ci ma niekto skusenosti s touto klinikou?

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:23)

 

#12 27. 2. 2006 16:59

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Vero, dlouho jsem tu nebyla mam teď  fofr.Operace mě bude stát 19 600,narkoza 3700,pobyt 2100 za jeden den,600 převaz ale pak už nic neplatím a na závěr 38 600 implantáty MGhan.Jsou nejlepší no hlavně nejpříjemnější na omak.Doktor s nimi má ty nejlepší zkušenosti.Jo a podprda 1150 korun.celkem mě vyjde ta operace se vším všudy kolem 70 000 tisíc.Počítam tam všechny výlohy.Jdu už v pondělí.Těším se ale zároven se bojím.A jak ty už je to OK?Napiš a zatim pa

Není tady

 

#13 3. 3. 2006 11:00

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj fanko,ja to uz mam za sebou. Som druhy den doma. Ak mas zaujem o moje skusenosti napis.
Drzim palce.Iva

 

#14 3. 3. 2006 11:28

Renata3
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Tamaro, můžu se tě zeptat- u koho jsi byla na .... ajak jsi spokojená?? Mně totiž na ....pokazili liposukci, ty jseš snad první, na koho jsem natrefila, kdo byl taky tam. škoda, že ještě nemůžeš zhodnotit výsledek, prý se to hojí dlouho.
upraveno- nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:24)

 

#15 3. 3. 2006 12:18

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Re: zvětšení prsou

Hodně se o tom píše na starém babinetu (dole jak je přejít na..tak klikni na babinet.cz..) také v estetické medicíne pod: Mám silikony...je tam snad všechno ohledně zvětšení prsou, píšou tam holky, co už to mají za sebou..

Není tady

 

#16 3. 3. 2006 14:22

tamarnator1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Renato,bola som u .....a vysledok ti mozem povedat pripadne zaslat e-mailom.Som maximalne spokojna. Ale bola tam kocka, ktora bola na opravu, ale robil jej to iny lekar. ....a sme boli 3 a lezali sme spolu na izbe. Jedna bola z Bratislavy a druha z Viedne. Vraj tam boli u neho predtym ich kamosky a tiez boli spokojne, preto radsej precestovali tolko km. Asi to nie je jedno, kto to robi. Nemam ziadne modriny a kamoska, ktorej to robili pred 2 rokmi v Bratislave mi povedala, ze ich mam take, ako ona po mesiaci. Najhorie boli preve 2 dni  pretoze, som zle znasala narkozu a strasne ma boleli zada z lezania v jednej polohe. Vcera som prisla domov a spacirujem po byte, pripadne nieco lahsie aj urobim, horsie je to v noci. To si musim dat nieco na spanie, kvoli tej chrbtici, lebo na boku sa este spat neda.
Iva
upraveno-nepovolená reklama

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:25)

 

#17 3. 3. 2006 14:37

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Neviem, kde si citala, ze v Amerike su zakazane. Ja som nasla casopis, kde 74- rocna zena pise, ze pred 40-timi rokmi si ich dala, ako experiment a ma ich dodnes a to urcite sa vo vyvoji implantatov a technike zvacsovania hodne zmenilo. Uz aj zdravy sedliacky rozum pochopim ze kadejake lieky a maste su len o tom, ako z ludi, co im naletia vytiahnut prachy. Ono by to v zivote bolo prilis jednoduche, keby to slo tak lahko a bezbolestne a ten, kto by take nieco vynasiel urcite by dostal aspon Nobelovu cenu.Iva

 

#18 3. 3. 2006 16:20

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj Tamaro 1,jak jsi snášela narkozu a co když už jsi měla po operaci pocity atd?A jak moc jsi si je nechala zvětšit,jaké mᚠimlantáty a kam ti je vložil?Jak to zvládᚠdoma?Dík za odpověď.mě to čeká v pondělí a už teď jsem p..... až za ušima ale těším se doufám že nebudu mít nějaké komplikace.napiš Elizabeth

Není tady

 

#19 3. 3. 2006 17:04

Renata3
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Tmaro, mně to dělal dr. ..nepovolená reklama.... Tak nevím, jaké jsou na něj reference od ostatních, já spokojená nejsem. Pá,přeji Ti rychlé hojení.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:26)

 

#20 3. 3. 2006 18:05

BEBE
Host

Re: zvětšení prsou

Fanko,šokovala mne tvá cena,jaké mᚠimplantáty kulaté nebo kapky_Já jsem byla před měsícem na malé klinice v Praze.konzultace 3ooKč,noc 1 500,operace15 000Kč implantáty MCGhan kulaté 28 000,převazy a kontroly zdarma,mamograf zdarma,podprsenka 500Kč.Jsem velice spokojeny,bolelo to trochu,mám dvorcem pod žlázou,za 4 dny jsem šla do práce.

 

#21 3. 3. 2006 18:22

Tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Tak,aby si bola v obraze:Mam 39 rokov, 170 cm a 64 kg. Mam 300cc pod zlazou, rez v prsnej ryhe. Najhorsie som znasala narkozu. Este aj na druhy den som zvracala, ale moje dve spolutrpitelky s tym nemali problem.Jedna z nich mala  22 rokov a ma 300cc pod svalom rez z podpazusia.Druha 26 rokov 375cc a rez detto, ale tato mala najvacsie bolesti (to bolo tou velkostou implantatu), ta prva bola v pohode. Ked mam pravdu povedat, tak bolest tych prs sa dala zniest, co sa vsak nedalo bola bolest zad, kedze musis lezat v jednej polohe a to na chrbte. Ale to je individualne. Ja mam problemy s chbticou uz davno a boli ma vzdy. Obe dievcata boli z cudziny a prisli za tym lekarom kvoli tomu, ze ich kamosky tam boli a boli velmi spokojne. Ja som na toho lekara natrafila nahodou. Inac predtym som mala ist k inemu, ale odradili ma od neho negativne referencie. Nemam ziadne modriny a ani ostatne nemali. Vcera som prisla domov a mam 1 pol rocnu dceru "hyperaktivnu", tak ze musim si davat bacha, aby ma nebuchla.Doma mi dost pomahaju.  Inac som urobila hranolky, dala prat a cely den sa tak motam po byte a obcas do niecoho stuchne. No bojim sa noci. Urcite si dam zase nieco na spanie. A dost ma tlaci elasticka podpira.Kamoska, ktorej to robili pred dvoma rokmi v Bratislave, povedala, ze take to mala az po mesiaci.Ak chces este nieco vediet napis.
Drzim palce.
Iva

 

#22 3. 3. 2006 18:32

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Ahoj Renato,
tak na ..nepovolená reklama..som pocula uz nejake negativne reference. Dokonca bola tam na vedlajsej izbe kocka na reoperaciu, pretoze jej jeden prsnik neklesol dole, ako ten druhy. Mala to sice gratis, ale radsej sa do takejto situacie nedostat. Mozno chudak za to nemoze, ved aj lekar je len clovek, ale mojej kamoske robil nos a ten sa mu tiez velmi nepodaril.
Iva



Renata3 napsal(a):

Ahoj Tmaro, mně to dělal dr..nepovolená reklama.... Tak nevím, jaké jsou na něj reference od ostatních, já spokojená nejsem. Pá,přeji Ti rychlé hojení.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:28)

 

#23 4. 3. 2006 11:35

Monca
Host

Re: zvětšení prsou

Zdravim holky urcite jste slyseli o operaci ktera se stala asi pred 3lety.jedna divka sla na zvetseni prsou a selhal ji krevni obeh,zemrela na sale.tim vas nechci strasit ale upozornit ze na sal by jste mely jit v kondici,to znamena aspon 3 mes. pred operaci zacit daleko vice sportovat protoze operace je zatez,takze se musite pripravit,nejde o to jen si lehnout  na sal a cekat ze vsechno bude ok,i vy musite neco udelat.

 

#24 4. 3. 2006 14:14

tamara1
Host

Re: zvětšení prsou

Pozrela som si tu stranku,ale kedze je v ang.jazyku a je tam kopa odbornych vyrazov skusila som si najst ceske stranky. - smazáno -reklama
a precitala som si brozurku, ktora bola prilozena k implantatom, kde sa pisu vsetky kontraindikacie ,a som z toho tak trochu na větvi.Vraj pri prenikani pripadne praskutia silikonu nie je problem. Ak praskne, je nutne ho cim skor vybrat. Vsetky silikonove implantaty boli testovane roznymi skuskami,no rizika su vzdy. Je len na tebe, ci ti to stoji za to ich podstupit. Ja som este nepocula, ze by u nas na trhu boli implantaty plnene solnym roztokom. Aj o antikoncepcii sa niekdy pisalo, ze sa ma uzivat nejaku dobu, a potom sa ma urobit pauza. Dnes su nazory opacne. Cim dlhsie ju uzivas, tym je to vraj lepsie z hladiska prevencie rakoviny.Pritom si myslim, ze vo vyvoji antikoncepcie sa toho az tak vela nezmenilo. Pritom moja vlastna skusenost je taka, ze po piatich rokoch nepretrziteho uzivania antikoncepcie som mala dost velke komlikacie a az po vysadeni mi casom prestali, pricom mi ostali trvale nasledky (napr.ze nemozem sa kupat v mori ani v bazene).Cely cas ma gynekolog presviecal o tom, ze to nie je antikoncepciou a MYLIL SA. Takze nazory sa menia a je len na nas, co si z toho vyberieme. Ja som sa tiez dlho odhodlavala k augmentacii az nakoniec tuzba vyhrala pred strachom. Dufam, ze to nikdy nebudem lutovat.


Manu napsal(a):

Ahoj Tamaro, obecne se vi, ze v Americe jsou zakazane od roku 1992, staci se podivat kamkoli na internet (...smazáno -reklama..) ... Smi se davat jenom k "testovacim" ucelum a firmy za ne zenam jeste plati... Verim, ze jsou zeny, ktere je maji dlouho a bez problemu... Davaji se implantaty se solnym roztokem, kdyz dojde k prasknuti, tak se cloveku nic nestane, kdyz praskne silikon - muze to byt prusvih... U nas neni vyber, tak jsem chtela vedet, jestli se nekdo chirurga neptal na moznost solneho roztoku v implantatu.

Upravil(a) anka (11. 6. 2007 19:30)

 

#25 4. 3. 2006 16:40

fanka
♥♥-----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 27

Re: zvětšení prsou

Ahoj BEBE,nedivím se že tě zarazila cena ale já jsem si nechala dělat vyšetření tímto soukromím sanatoriem a jen za to jsem platila 2200kč.Nechtěla jsem u svého lékaře.V pondělí jdu na operaci.Budu mít kulaté výšku 4cm 260mll plněn gelem hrubší povrch.McGhan má několik typů implant. a zároveň se liší cenou pořídíš je od těch 28 000kč za pár až do 60 000kč za pár.Záleží čím je naplněn a jakou má povrchovou upravu.Já zvolila tento typ.Měla jsem možnost si ho omakat a opravdu o proti PIP a Eurocilicone nebe a dudy.Vyděla jsem i ceník a typy.A dala jsem si poradit.V žádném případě mi je nenutil.A doktor který mne bude operovat je jen přednosta tohoto sanatoria soukromého bohužel ceny jsou také jiné, vyšší.Jezdí tam jen na plastiky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů