Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 3. 2009 11:59

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

UFO ..

Když na vás někdo spustí o UFO, tak v ten moment jistě máte co dělat, abyste se nesmáli, že? Jasně, je to na jednu stranu velká legranda, kdy hned v hlavě vidíte Muldera se Scullyovou a případy z jejcich akt X, ale když se přeneseme přes tu legrační slupku, pak zjistíte, že se jedná o velmi zásadní fenomén, který se táhne lidskými dějinami jako červená nit. UFOs nejsou případy jen z našeho (vlastně hlavně minulého) století, ale spousta případů je starých jako lidstvo samo. Když se na to podíváte velmi nezaujatě, pak zjistíte, že opravdu na tom něco být musí, co stojí za podrobný průzkum.

Takže dotaz pro začátek - máte nějaké poznatky, či dotazy k tomuto tématu? Setkali jste se s něčím podobným? Postupně v sekci budou přiývat nejen věci k UFO, ale samozřejmě i kdaším tématům, jako jsou pyramidy, Atlantida a jiné a jiné, samozřejmě i vás napadnou další témata pro tajemno, ale začínám právě tím UFO, protože to je, myslím si, první, co každého napadne, když slyší slovo "tajemno a záhady" ..wink

Takže dotaz pro začátek - máte nějaké poznatky, či dotazy k tomuto tématu? Setkali jste se s něčím podobným?


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#2 23. 3. 2009 12:09

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Jsem tady koukám asi nejpilnější posluchač lol .
Ufo dle mého názoru existuje, pokud je život na Zemi, proč by nemohl být na jedné z těch miliard planet kolem nás? Ale s historkami o mocenských bojích mezi ufony a sání naší negativní energie, to je na mě fakt moc dumbom .
Tahle stránka http://www.skola-esoteriky.cz by byla super, až na ty vesmírné bytosti. Ale na druhou stranu je tam hodně informací, třeba se člověk něco zajímavého dozví.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 23. 3. 2009 12:24

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Tulipánka napsal(a):

Jsem tady koukám asi nejpilnější posluchač lol .
Ufo dle mého názoru existuje, pokud je život na Zemi, proč by nemohl být na jedné z těch miliard planet kolem nás? Ale s historkami o mocenských bojích mezi ufony a sání naší negativní energie, to je na mě fakt moc dumbom .
Tahle stránka http://www.skola-esoteriky.cz by byla super, až na ty vesmírné bytosti. Ale na druhou stranu je tam hodně informací, třeba se člověk něco zajímavého dozví.

Ano, když tu školu bereš s nadhledem, tak tam najdeš mnoho užitečných informací. To je přesně to, co jsem ti psal do duchovní sekce - tuny informací líbivě zabalených a jako bonus k tomu přidáme něco o "vesmířanech" a nová "skupina"  lidiček je na světě. Svým způsebem se samozřejmě jedno ani druhé (duchovno a ufo) nevylučuje, ale třebas u mne zrovna ten odkaz vyvolává právě to cukání big_smilebig_smile Co se týká UFO, tak osobně jsem tak "ujetý" že jestli jsou, nebo njsou, to už mám vyřešené, spíše to vidím tak, že lidstvo je jejich vyšlechtěnou mutací. Ale věřím, tohle za vyvlá cukání u někoho jiného big_smile

Upravil(a) DaiTerr (23. 3. 2009 12:30)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#4 23. 3. 2009 12:38

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Kdyby si chtěl někdo počíst nějaké zajímavé odkazy wink


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#5 23. 3. 2009 12:45

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

DaiTerr je mi to putna, ale koukám, že jsi se do duchovna a tajemna položil celej ne jen rovnejma nohama.
Tak aby jsi měl možnost koukat tak to sdělím jedno všechny planety a vesmírné předmety se musí točit kolem nejméně jedné osy. proč se tak neděje s měsícem?


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#6 23. 3. 2009 12:58

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Pisatel napsal(a):

DaiTerr je mi to putna, ale koukám, že jsi se do duchovna a tajemna položil celej ne jen rovnejma nohama.
Tak aby jsi měl možnost koukat tak to sdělím jedno všechny planety a vesmírné předmety se musí točit kolem nejméně jedné osy. proč se tak neděje s měsícem?

Měsíc - že by to byla "umělá družice?" A proč že tam vlastně už nikdo nelítá? A když tam byli, co tam našli, že tam nakonec "nebyli"? wink

Tajemno a záhady - tak to je můj mega koníček, to mne baví strašně moc, akorát jak se v tom hrabu, tak už mne máloco překvapí. To je zase rub toho všeho wink


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#7 23. 3. 2009 12:59

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Andromeda napsal(a):

Kdyby si chtěl někdo počíst nějaké zajímavé odkazy wink

děkuji moc, už mám odkaz v oblíbených.smile

Upravil(a) DaiTerr (23. 3. 2009 13:00)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#8 23. 3. 2009 13:40

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

UFO = Unidentified Flying Object, což je dost vypovídající. Tedy UFO je něco neidentifikovaného, co se vznáší nad zemí.Je to tedy zkratka pro cokoliv nevysvětlené. Většinou bych ale souhlasil s tím, že ve většině případů se jedná o atmosférické jevy...


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#9 23. 3. 2009 13:53

majkafa
Host

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

DT, nemluv zase za mě, kurnik. Já teda "nemám co dělat, abych se nesmála". dumbom

 

#10 23. 3. 2009 14:10

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

majkafa napsal(a):

DT, nemluv zase za mě, kurnik. Já teda "nemám co dělat, abych se nesmála". dumbom

Ten smajlík o tobě leccos vypovídá..

Příště, až budu psát něco v tom smyslu, že "u vás vyvolává ...něco něco..", tak měj na paměti, že tebe z toho opravdu VYNECHÁVÁM. Jen tak mne napadá - zkus napsat něco lépe a víc věci. Potěšíš mne. Moc. Zajímají tě záhady? Přispěj se svou troškou do mlýna wink Jen tak na okraj se zeptám - mám počítat do budoucna, že jen budeš hledat chyby a překlepy, nabo že se taky zůčastníš daného tématu? Nebo, případně, pokud mᚠráda poslední slovo, že bych ti přestal raději odpovídat úplně a nechal tě, a´t si to užiješ? Kdoví, třebas to potřebuje ke své spokojenosti. Každý máme nějaké ty potřeby. wink

Upravil(a) DaiTerr (23. 3. 2009 14:11)


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#11 23. 3. 2009 15:00

majkafa
Host

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Záhady mě zajímají. Ale s těmi mými budu offtopic od názvu vlákna.
Např. Jan Palach měl číslo hrobu 89. Sametová revoluce přišla v roce 1989.
Nebo - datum a hodina Hirošimské tragédie čtená nějak zezadu, ale už nevím, jak přesně to je, nemůžu si vzpomenout na autora té knihy (Ludvík Souček to není) je přesný čas Černobylu.
Nebo - proč se mi na levé ruce mechanické hodiny vždy porouchají a na pravé fungují normálně.
Nebo - proč když sedím u telefonu s počítadlem impulzů, počítadlo stojí. Když se vzdálím, počítadlo počítá.
atd.

 

#12 23. 3. 2009 15:17

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

pro Majkafa

Právě naopak. Přesně pro takové věci je sekce určena, jen sem přispívej, bude to super.

Např. Jan Palach měl číslo hrobu 89. Sametová revoluce přišla v roce 1989.

Čísla mají svůj zkrytý význam. Kabala, která vychází z umění zákonitostí čísel, by o to mohla vyprávět své a taky asi i vypráví, ale to se ven hned tak moc nedostane .. Nic není náhoda a pokud minulost a budoucnost a přítomnost jsou jedno velké nyní, pak čísla mohou mít symbolickou moc jakoby události předvídat. A nebo jedno ovlivňuje druhé, takže pokud je nějaký skrytý význam čísla 89, pak to číslo má svou moc a jako takovou si ji přitahují právě lidé, kterým je tato vibrace poplatná. Jan Palach byl ten, kterému se 68 rok nelíbil a tak pokud reprezendoval pomyslně číslo 89, jako číslo převratu a revoluce, pak se tak i v budoucnu stalo. Samozřejmě to ber jako moji domněnku, nic víc.



Nebo - datum a hodina Hirošimské tragédie čtená nějak zezadu, ale už nevím, jak přesně to je, nemůžu si vzpomenout na autora té knihy (Ludvík Souček to není) je přesný čas Černobylu.

Může být to samé. Své ke svému = atom k atomu? wink Také se něco říká o Nostradamovi a o verši, kde píše o černobýlu ..


Nebo - proč se mi na levé ruce mechanické hodiny vždy porouchají a na pravé fungují normálně.
Nebo - proč když sedím u telefonu s počítadlem impulzů, počítadlo stojí. Když se vzdálím, počítadlo počítá.

Pokud vyzařuješ silnou energii a mᚠsilnější energetické pole, pak dokážeš ovlivňovat mechanické věci okolo sebe. Z vlastní praxe - kolegyně nadávala, že PC jí padá neustále. Sednu k tomu, žádný problém. Sedne ona, PC jed do modré obrazovky. Sedne k němu kdokoliv jiný, je to ok. Je ale pravda, že kolegyně práci na PC z duše nenávidí .. Prostě naše energie opravdu dokáže ovlivňovat v dnešní době i běžné přístroje. Te´d jen jde o to, jak tu energii kontrolovat.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#13 24. 3. 2009 7:50

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Ještě možná tohle by mohlo být k tématu... wink Některé pasáže se obtížně čtou, ale doporučuju...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#14 24. 3. 2009 8:26

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Andromeda napsal(a):

Ještě možná tohle by mohlo být k tématu... wink Některé pasáže se obtížně čtou, ale doporučuju...

Děkuji, hned jak bude chvilka, pročtu.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#15 24. 3. 2009 20:01

Jency
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 25

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Dnes je ta výhoda, že existuje technika. Stačí si otevřít youtube které je i bez falšovaných plné záběrů opravdu zvláštních věcí...
Např:
http://www.youtube.com/watch?v=_7PnHvsikO4
http://www.youtube.com/watch?v=iKGPPYnOVfo
http://www.youtube.com/watch?v=49ZFjjMUyuI
http://www.youtube.com/watch?v=0NlRYjigN94
http://www.youtube.com/watch?v=a6jTAd-TVFM
http://www.youtube.com/watch?v=7vUQIynCNYU

toto je hodně zajímavé:
http://www.youtube.com/watch?v=uRwVpLK86ko

No... "legranda" to tedy není...

Není tady

 

#16 26. 3. 2009 13:49

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Ja jsem se s UFOny nikdy nesetkala ale je mi neprijemna ta honba lidstva za tim, aby dokazali jejich existenci za kazdou cenu. Mockrat me treba napadlo, proc se hleda zivot. Ne kazdda planeta je jako Zeme a ne vsude jsou podminky jako na Zemi, takze bych se vubec nedivila, kdyby ten "jiny" zivot byl hned vedle nas a nerusene si existoval, protoze jeste nikoho nenapadlo, ze by mohl mit jinou podobu nez bakterie, prvok ci neco podobneho, ze by mohl dychat treba vypary kyselin a pit rtut.

Otzka Ufa je jako otazka s bohem. Je treba jeho existenci dokazovat?


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#17 27. 3. 2009 17:18

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

DaiTerr napsal(a):

Tajemno a záhady - tak to je můj mega koníček, to mne baví strašně moc...

tummenupp Můj taky... tummenupp
Díky za toto vlákno...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#18 27. 3. 2009 17:39

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

majkafa napsal(a):

Nebo - datum a hodina Hirošimské tragédie čtená nějak zezadu, ale už nevím, jak přesně to je, nemůžu si vzpomenout na autora té knihy (Ludvík Souček to není) je přesný čas Černobylu.

Zdeněk Patrick - Silnější než Däniken... tummenupp


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#19 28. 3. 2009 9:59

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

S UFO, jsem se osobně nikdy nesetkala ..... jen jednou jsem si myslela, že jo u nás v lese na chalupě..... hi hi pak jsem zjistila, že to jsou šajny z diskotéky ze vzdálené vesnice  lol lol ale vypadalo to hodně sugestivně.
Jinak tuto tématiku mám ráda, vždycky mě pobaví, ale donutí i tak trochu zamyslet se. Teď zrovna sleduji novou Hvězdnou bránu - Atlantidu big_smile
Dito, jestli ta honba lidstva nesouvisí s hledáním jejich kořenů. Já teda jsem proti tomu, že jsem se vyvinula z opice wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#20 28. 3. 2009 10:51

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

pokud odhlédnu od Kalikovy přesné definice, kdy UFO je opravdu ve většině případů nějaký atmosferický jev, potom ano, věřím, že někde mimo planetu Zemi je nějaká forma inteligence, nevím kde a nevím jaká, ale věřím.
To, zda nás nějakou formou kontaktují, nebo ne -- myslím, že to nemají zapotřebí, zabývat se nějakým lidstvem... smile

Člověk je tak strašně na začátku poznávání všech nekonečností vesmíru, že domněnka, že v celé této "soustavě" jsme my jediní inteligentní...... je podle mne dost naivní.
Nejsem si ale ani jistá, jestli pídit se po tom, zda když ještě objevíme jednu planetku, tak tam už určitě na nějaký důkaz narazíme, že ta další už určitě bude ta ONA...... je správné.


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#21 28. 3. 2009 11:28

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

popelko, ja si myslim, ze to neustale hledani svedci o nasi nevyspelosti. je to o tom neustale si neco dokazovat. vyspelejsi vedi....

pomenko, je prece vseobecne znamo, ze mezi nami a opici chybeji meziclanky. netusim ale, jak si vysvetlit nalezy koster pravekeho cloveka..... bud je to jiny druh (bylo jich udajne vice a soucasne) nebo nevim. taky jsem slysela hypotezu, ze lidstvo je vysledkem pokusu UFO a Noemova archa v tom hraje vyznacnou roli. Hodne se tomu priblizuje film Abyss


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#22 28. 3. 2009 11:45

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

pomněnka napsal(a):

Já teda jsem proti tomu, že jsem se vyvinula z opice wink

Já teda ne, každé ráno u zrcadla jsem o tom přesvědčená wink


A k tématu - neřeším, nepátrám, ani o tom raději nechci vědět wink Ale bohužel i mí velmi racionální rodiče viděli něco, co se dá těžko vysvětlit - na obloze jedné letní noci (byli ovšem střízliví) - blikající těleso letící pomalu a pak ostře změnilo směr a rychle odlétlo a zmizelo.

Není tady

 

#23 28. 3. 2009 13:10

majkafa
Host

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Mikeš napsal(a):

majkafa napsal(a):

Nebo - datum a hodina Hirošimské tragédie čtená nějak zezadu, ale už nevím, jak přesně to je, nemůžu si vzpomenout na autora té knihy (Ludvík Souček to není) je přesný čas Černobylu.

Zdeněk Patrick - Silnější než Däniken... tummenupp

Moc děkuji.

 

#24 28. 3. 2009 13:51

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

mala.popelka napsal(a):

Člověk je tak strašně na začátku poznávání všech nekonečností vesmíru, že domněnka, že v celé této "soustavě" jsme my jediní inteligentní...... je podle mne dost naivní.
Nejsem si ale ani jistá, jestli pídit se po tom, zda když ještě objevíme jednu planetku, tak tam už určitě na nějaký důkaz narazíme, že ta další už určitě bude ta ONA...... je správné.

Můj názor se ztotožňuje s názorem jednoho vědce (jméno si bohužel nepamatuji), který jsem před časem četl někde v tisku (zkusím zformulovat vlastními slovy):
Inteligentních civilizací ve vesmíru vzniklo (vzniká - vznikne) více, než si myslíme. Nemůžeme se s nimi ovšem potkat nikoli v prostoru, ale v čase, protože každá technická civilizace zničí dříve či později sama sebe. A už válkou, likvidací vlastního ekosystému, či jinak.
Jinými slovy řečeno - než se nám podaří vyvinout jakýsi imaginární "hyperpohon", který by nám umožnil dosáhnout cizích galaxií, tak tady buď už jako lidstvo nebudeme, nebo možná budeme, ale v dalekém vesmíru nalezneme pouze stopy po dávno zaniklých civilizacích...
Omlouvám se za tu slátaninu, ale já to líp napsat neumím... big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#25 28. 3. 2009 13:55

majkafa
Host

Re: UFO a jiné podobné fenomény - jaký máte názor?

Já věřím, že se někdy - někde, dříve nebo později - potkáme. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů