Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 6. 2009 20:56

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: Leukémie - vyléčení?

MESTO.BLAZNU napsal(a):

Ahoj. Konečně jsem našla stránky, kde jsou lidičky, kteří se setkali s leukémií. Jak už osobně,tak v rodině. Leukémii jsem neměla,ale jsem po transplantaci kostní dřeně. Je mi 25 let. Držím Vám všem pěstičky a hlavně se držte. Když mi říkali běh na dlouhou tra, tak jsem tomu nevěřila. Jsem rok a půl po transplantaci a ještě nemám svou imunitu a ještě mě čeká další operace. Na tu se ale mooooc těším. Pa Verča a Tomášek:dudlik:

Ahoj Verčo. Jsem hrozně ráda, že jsi sem dokázala napsat, za to ti moc děkuju. Moc moc ti držím pěstičky, aby z tebe byl co nevidět uplně zdraví člověk parparhjarta

Není tady

 

#27 23. 12. 2011 19:39

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Leukémie - vyléčení?

Aneri napsal(a):

A tak jsme "vyléčeni " !!! Všude podaroval syn 30,- Kč a infekce jsou jen lokální, únava může být ze 100 dalších věcí, ATB nedostane, je zdravý, ale doporučila mu 10 věcí na podporu imunity, co si má koupit !/bere/  Streptokoky a stafylokoky má každý, klebsiela, mno, to nic není, pneumonie, to je na plících, EBV má každý, lymfocytozu také a pokud neví, z čeho je unavený bez zátěže, tak to neví, nedostatek železa, ani Déčko neřeší........... Tak to bych byla schopná i ochotná za takový výrok imunoložky i zabít ! Nezbývá, než samoléčba. Nevěřím, že je někde horší zdravotnictví ! Pokud nechají mladého člověka s neléčenými infekty a nepomůžou mu, následkem může být leukemi a stav již nezvratný! Pak ho nechávají umřít zaživa, nevím, jaká je záruka státu tedy? Hlavně, že léčíme lidi v Africe a jiných zemích ! To byly kecy, že se dostane lepší péče těm více nemocným s rakovinou a pod......ano, nejdříve jim tu rakovinu způsobí a pak ji jako budou léčit?! Nemám slov, ale udělám vše pro to, abych mi nenechali dítě umřít !
Lékař, který řekne, že infekce v krku, na plících  a v krvi je jen lokální  - není lékař, ale nevzdělané prase ! I méně inteligentní člověk ví, že v těle koluje krev a lymfa........

Aneri, asi je to velmi málo, ale kup synovi Lichořeřišnici tinkturu a tu a bere...vyhání z těla veškeré bacily, viry, plísně a dokonce i zlatého stafylokoka. Navíc má podpůrný vliv na imunitu.

Není tady

 

#28 29. 1. 2014 15:13

Veronika N.
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2013
Příspěvky: 7

Re: Leukémie - vyléčení?

Nechápu, jak někdo může napsat, že by na chemoterapii nešel? A posuzovat to podle jiného člověka co trpí úplně jiným typem rakoviny, že díky chemoterapii nežije! A radit tady přírodní terapii! To doopravdy nechápu, že je někdo takto omezený. Chemoterapie je jednou z nejúčinnějších metod léčby leukémie a kdyby existovala jiná možnost, tak by se s ní dávno léčilo. Stačí si přečíst takovýto článek http://cs.medixa.org/nemoci/leukemie a člověk pochopí. To, že bohužel je chemoterapie síla neznamená, že tady někdo bude od této metody zrazovat, ježiši! Onkologie je v našem státě na velmi vysoké úrovni, takže prosím, nechte si rady o přírodní léčbě nebo že někdo se vyléčil sám, pro sebe. Jinak přeji hodně štěstí nemocným!!!

Není tady

 

#29 16. 11. 2014 23:42

Anička_B
♥------
Registrovaný: 16. 11. 2014
Příspěvky: 5

Re: Leukémie - vyléčení?

spam, ostatní příspěvky smazány

Upravil(a) AndreaP. (17. 11. 2014 0:33)

Není tady

 

#30 17. 11. 2014 18:39

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: Leukémie - vyléčení?

Moje sestřenice se z leukémie dostala tummenupphjarta Píšu to tady pro ty, kteří jsou v té beznadějné situaci a bojí se o svůj život. Bojujte a ono to půjde. Je to tak. Je to na delší dobu, ale naděje prostě je tummenupp
A měla chemoterapie a transplantaci kostní dřeně, tak se toho nebojte

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů