Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 3. 2009 17:56

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí
Registrovaný: 10. 11. 2007
Příspěvky: 1680

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

dinosaurus napsal(a):

Teda nic ve zlým, ale to jsi asi začla řešit výchovu trochu pozdě, ten tvůj kluk je pěkný spratek.

jestli myslíš toho mého,tak je....ale vychovaný byl až do doby,než nás opustil bm,načasoval si to zrovna na pubertu,dcera vylétla z hnízda o ní nevím,že jsem ji měla a že chodila vůbec do ZŠ a udělala maturitu,pak přišla druhá míza manžela a puberta syna,byl hodný a pořádný,uklízel a dávala ho za vzor děvčatům od kamarádek a najednou ....hrůza


Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

 

#27 30. 3. 2009 18:20

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

To je mě líto, že manžel nemá rozum a opustí syna, když ho nejvíc potřebuje. Nějaké občasné návštěvy u otce, či střídavá péče nikdy nenahradí společné soužití. Hold budeš muset přitvrdit, jinak ti synek bude přerůstat přes hlavu, a bude si zkoušet čím dál víc. Znám případ, když dospělí syn bije svou matku, tak daleko to jistě nechceš nechat dojít. Tvůj syn třeba nemusí být v jádru špatný, jen je potřeba ho trošku nasměrovat jiným směrem. A to tvrdě-tím nemyslím, aby jsi ho bila. Nejsou mu přece 3 roky. Rozhodně bych nečekala, že se změní sám od sebe.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#28 5. 5. 2009 14:41

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

Mno tady se dá těžko říct, jak moc s ním hází puberta a jak moc je v tom ta malá sestra, páč to nezřídka starší sourozence zrovna příliš netěší, že jsou mimo zájem.

Jako zajímavý nápad je to skype/icq, je ta komunikace přece jenom méně náročná.

A k tomu manželovi s druhou mízou, opuštění děcka je vždycky blbý, pokud si to uvědomuje, sice je to většinou lepší, než italský vztah rodičů, ale je to mnohem horší, než když je pohoda. Nemám sice zkušenost s tím pravidelným vídáním se, ale stejně jako trvalá přítomnost to fungovat nemůže. No ale snad lepší, než nic.

Upravil(a) Nedoma (5. 5. 2009 14:59)

Není tady

 

#29 3. 8. 2009 15:05

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

Člověk pochopí ledaco, má nadhled a někdy se s nimi i pobaví - ale zařval  na mě jen jednou. Měli jsme to tak, že myslet si může, co chce - třeba o pr-d-eli,  ale svoje projevy bude mít pod kontrolou. Takže, třískání dveřmi, utrhování se a rozkřikování se na rodiče, to si dovolil každé jednou - přiletěla tak rychle, že nestihl ani mrknout. K civilizovaným lidem se chovám civilizovaně, k živočichům živočišně. Pochopil to celkem brzy - mám chytré dítě smile

Upravil(a) mashanka (3. 8. 2009 15:06)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#30 15. 12. 2009 22:58

Reiner
♥------
Registrovaný: 15. 12. 2009
Příspěvky: 1

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

Introvert neznamená, že by si mohl dovolovat vše, ani to, aby se mu ustupovalo. Potřebuje na všechno pouze více času. Ale výsledek by měl v jistém ohledu jako s extrovertem.


Reiner - student psychologie (IV. ročník) smile

Není tady

 

#31 9. 6. 2010 17:34

clariceann
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1369

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

sugar napsal(a):

Kolik mu je let? Já mám 11-ti letého a jeho nejoblíbenější hláška na cokoliv mu řeknu je "to si zvykneš" Zatím to s ním jde, ale bojím se, co bude dál... Jo, a když má ty svý hysteráky, taky na mě řve. Snaž se to nebrat osobně, oni to tak nemyslí.  smile S tou školou je to problém, sama poradit neumím, ale jsem zvědavá, co ti tu řeknou holky, že bych to taky za pár let použila.

"to si zvykneš"?? Říct mi to jednou, vrazila bych mu takovou, že by druhou vzal o dveře a vsaďte se, že podruhé by si to nedovolil, případně by nastoupil táta. Ženské proboha, jak můžete tohle dětem dovolit? To my jsme teda byli vedení jinak... stačil mámin pohled... Neříkám že v pubertě jsem si nemyslela svoje, ale v životě bych si něco takového nedovolila. Ale vychovávat se musí už od malého caparta, pak se nedivte že vám to v pubertě skáče po hlavěsmile


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/1/1nr2q0eca.png
31.1.2010 v 5:26 se narodila Kristýnka, 3.500g 52 cm
3M 5.170 g, 62 cm, 4,5M 6.000 g, 64 cm, 5,5M 6.630 g, 67 cm, 6,5M 7.130 g, 69,5 cm

Není tady

 

#32 12. 6. 2010 21:36

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

clariceann napsal(a):

sugar napsal(a):

Kolik mu je let? Já mám 11-ti letého a jeho nejoblíbenější hláška na cokoliv mu řeknu je "to si zvykneš" Zatím to s ním jde, ale bojím se, co bude dál... Jo, a když má ty svý hysteráky, taky na mě řve. Snaž se to nebrat osobně, oni to tak nemyslí.  smile S tou školou je to problém, sama poradit neumím, ale jsem zvědavá, co ti tu řeknou holky, že bych to taky za pár let použila.

"to si zvykneš"?? Říct mi to jednou, vrazila bych mu takovou, že by druhou vzal o dveře a vsaďte se, že podruhé by si to nedovolil, případně by nastoupil táta. Ženské proboha, jak můžete tohle dětem dovolit? To my jsme teda byli vedení jinak... stačil mámin pohled... Neříkám že v pubertě jsem si nemyslela svoje, ale v životě bych si něco takového nedovolila. Ale vychovávat se musí už od malého caparta, pak se nedivte že vám to v pubertě skáče po hlavěsmile

Povíme si za pár let lollollollol.

Není tady

 

#33 13. 6. 2010 9:46

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

aprill napsal(a):

clariceann napsal(a):

sugar napsal(a):

Kolik mu je let? Já mám 11-ti letého a jeho nejoblíbenější hláška na cokoliv mu řeknu je "to si zvykneš" Zatím to s ním jde, ale bojím se, co bude dál... Jo, a když má ty svý hysteráky, taky na mě řve. Snaž se to nebrat osobně, oni to tak nemyslí.  smile S tou školou je to problém, sama poradit neumím, ale jsem zvědavá, co ti tu řeknou holky, že bych to taky za pár let použila.

"to si zvykneš"?? Říct mi to jednou, vrazila bych mu takovou, že by druhou vzal o dveře a vsaďte se, že podruhé by si to nedovolil, případně by nastoupil táta. Ženské proboha, jak můžete tohle dětem dovolit? To my jsme teda byli vedení jinak... stačil mámin pohled... Neříkám že v pubertě jsem si nemyslela svoje, ale v životě bych si něco takového nedovolila. Ale vychovávat se musí už od malého caparta, pak se nedivte že vám to v pubertě skáče po hlavěsmile

Povíme si za pár let lollollollol.

já mám kluka 17 let a vztah tedy máme nanejvýš pohodový. Pokud se objevil prvek, který se mi nelíbil, hned napoprvé jsem mu řekla, že takhle tedy ne, že jsme spolu husy nepásli, on pochopi, že se nedám a je klid.Pokud to dětem prochází, začnou své drzosti stupňovat. A pak už se s tím těžce bojuje.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#34 14. 6. 2010 12:42

clariceann
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 30. 7. 2008
Příspěvky: 1369

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

laminanonte napsal(a):

aprill napsal(a):

clariceann napsal(a):


"to si zvykneš"?? Říct mi to jednou, vrazila bych mu takovou, že by druhou vzal o dveře a vsaďte se, že podruhé by si to nedovolil, případně by nastoupil táta. Ženské proboha, jak můžete tohle dětem dovolit? To my jsme teda byli vedení jinak... stačil mámin pohled... Neříkám že v pubertě jsem si nemyslela svoje, ale v životě bych si něco takového nedovolila. Ale vychovávat se musí už od malého caparta, pak se nedivte že vám to v pubertě skáče po hlavěsmile

Povíme si za pár let lollollollol.

já mám kluka 17 let a vztah tedy máme nanejvýš pohodový. Pokud se objevil prvek, který se mi nelíbil, hned napoprvé jsem mu řekla, že takhle tedy ne, že jsme spolu husy nepásli, on pochopi, že se nedám a je klid.Pokud to dětem prochází, začnou své drzosti stupňovat. A pak už se s tím těžce bojuje.

tak tak
a klišé "to si povíme" je chabá obrana/výmluva/ospravedlňování se těch, co to nezvládli a byli by rádi, aby to nezvládli i ti ostatní...ale jak si děti vychováme, tak je budeme mít a je to neuvěřitelné, ale na pravidla reaguje už nemluvně.


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/1/1nr2q0eca.png
31.1.2010 v 5:26 se narodila Kristýnka, 3.500g 52 cm
3M 5.170 g, 62 cm, 4,5M 6.000 g, 64 cm, 5,5M 6.630 g, 67 cm, 6,5M 7.130 g, 69,5 cm

Není tady

 

#35 21. 6. 2010 18:06

niagara
♥------
Registrovaný: 21. 12. 2006
Příspěvky: 17

Re: POMOOOC OPĚT TEN PUBOŠ

připojuji se k diskuzi, mám doma to stejné a nevím, jak to přežít.Syn má 15,5, celý život jsem omlouvala jeho ADHD, ted, jako by se to vyrovnalo, ale vlezla do toho puberta, vím, že m má rád, ale ignoruje mě, nejradši je u tatínka v 1+nic a jeho novou mladou přítelkyní. Rozvedeni jsme už 10let, ale dosud jsme spolu(s manželem) vycházeli víc než lépe. Se synem žijeme v domě, má relativně pohodu, ale jak píše janadel, nevím, kde jsou hranice svobody a jeho povinností. Syn měl v pololetí 1 troju z češtiny(to má bohužel po tatínkovi) a ted ani nevím, myslím2-3 čtverky a ostatní trojky, prostě se z principu celý půlrok nepodíval do knížky. Chtěla bych mu pomoci, naučit ho číst a psát(zní to v osmé třídě směšně, ale onn vážně neumí číst a rychleji psát, takže mu všechno uteče.
No a je drzý(nebýval) a v pokoji si udržuje neskutečný nepořádek a nehodlá zase z principu si to uklidit a nedejbože mu na to šáhnout.
Zákazy už byly, ale už si z toho nic nedělá, taději tu věc oželí(jako hrdina. Mám ho ráda, ale jsem z něj šíleně zklamaná a jelikož jej vychovávám sama, tak si opravdu nevím rady, jak s ním vůbec vyjít, abychom tu pubertu přežili oba dva, ach jo. poradet, děkuji

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů