Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 3. 2009 12:58

Roseanne
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 92

Koleno-rehabilitace

Tak mi konečně dr.kouknul do kolena,trochu "okrájel"poškozené menisky,obrousil chrupavku a poslal mě druhý den domů..Rehabku mi nenapsal,protože jsem mu řekla že bych se jenom hodinu belhala na vlak pak ještě další cesta..Ale s kolenem mávám,jenže umí bolet a to když vyjdu ven,nevím jak daleko jít aby to bylo tak akorát.Holky,máte s tím zkušenost,poraďte!

Není tady

 

#2 3. 3. 2009 14:13

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Koleno-rehabilitace

A jéje, můj člověk smile já mám menisky pryč a čeká mě plastika předních zkřížených vazů - fakt lahůdka. Skvělá stránka, kde se dozvíš vše o kolenech je www.acl-plastika.wbs.cz

Není tady

 

#3 4. 3. 2009 20:49

Roseanne
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 92

Re: Koleno-rehabilitace

Díky moc za tip-jsou to fakt dobré stránky!

Není tady

 

#4 5. 3. 2009 8:48

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Koleno-rehabilitace

Jsem ráda, že jsem pomohla. smile Dost dobrá je tam diskuse, ty lidi vědí, o čem mluví ...

Není tady

 

#5 1. 6. 2014 0:46

Alfa
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2014
Příspěvky: 13

Re: Koleno-rehabilitace

Zdravím, mohu se zeptat, používá už tady někdo Colafit? Je to kloubní preparát a a tak jsem zvědavá na  VAše názory smile

Není tady

 

#6 28. 6. 2014 4:29

v.riegova
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2014
Příspěvky: 1

Re: Koleno-rehabilitace

Alfa napsal(a):

Zdravím, mohu se zeptat, používá už tady někdo Colafit? Je to kloubní preparát a a tak jsem zvědavá na  VAše názory smile

Ano sestra mi ho doporučila, protože jí prý hodně pomohl, no u mě zatím výsledky nic moc, ale beru teprv týden, tak ještě nevím. Jinak se pěnové kostičky užívají dobře big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů