Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 2. 2009 13:51

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Morče

s tim bych si dovolila nesouhlasit. moje morče pozná kde je a velice dobře rozezná mě od dalších lidí. když se v blízkosti vyskytuje někdo cizí, je nervozní. a když ho převážím, trá mu než si zvykne.
ačkoli s cizím prostředím se vyrovná lépe než třeba pes, nelíbí se mi přístup kupování si zvířat, aby mě bavila.

Není tady

 

#27 1. 3. 2009 0:59

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Morče

Aknella napsal(a):

Nechápu, co je pro Vás tak nepředstavitelné. Já jsem si pořídila morčata jako něco, co by mě mělo rozptýlit, když mám špatnou náladu, něco, na co se budu těšit, až se vrátím domů... Ale pokud mi to tohle zvíře prostě nesplňuje, spíše vzbuzuje opačné pocity, tak se mi ztrácí smysl ho mít... A pokud k tomu nemáte co říct, tak prosím nereagujte! Děkuji.

lol Ty jsi ale k.r.á.v.a .... zvíře se má opečovávat, pak ti tvoji péči vrací. Když nic nedávᚠ(krom toho žrádla), tak se nediv. Je to jako s lidma - musíš si vytvořit vztah. A každý člověk je jiný, zrovna tak i zvíře. A sorry, nejsi k.r.á.v.a. To jsem tohle hovádko urazila. Jsi jen nebetyčná blbka, co si myslí, že zvíře je jako televize. Když tě nebaví, vypneš ji...nechápu....to už se vysvětluje malejm dětem, že zvíře není hračka, ne? Rodiče zřejmě něco zanedbali....chjo...

Není tady

 

#28 10. 3. 2009 14:02

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 924

Re: Morče

Dovolím si nesouhlasit, že když se zvíře opečovává, tak péči vrací. Měli jsme už 6 morčat, o každé jsme se s láskou starali a každé bylo jiné. Jedno mazlivé, jiné netykavka a kousavá potvora.
Možná záleží, co má to zvířátko v životě za sebou, protože od chovatele byly mazlivý, z obchodu ne...

Není tady

 

#29 10. 3. 2009 18:36

mirka..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1132

Re: Morče

nebo to bude i tím, že každé zvíře je jiné a má svoji osobnost. zvíře není naprogramované na to dělat radost lidem.

Není tady

 

#30 22. 4. 2009 22:25

Wendulka007
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 3

Re: Morče

Ahoj, jsem tu nová a zjistila jsem přítomnost i tohoto tématu. Nechtěl by někdo dva půlroční kluky morčátek? Nějak se nám to doma přemnožilo a chtěli bychom jim najít nový páníčky :-) Jsou to bráškové, jeden bílý albínek a druhy strakáč taky dost do běla. Tak kdyby někdo měl zájem jsem z Prahy a může se mi ozvat, díky.


wendy

Není tady

 

#31 24. 4. 2009 7:11

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Morče

To mi bylo, tak 14. let a taky si morčata moc přemnožila, měla jsem jich najednou tak 20 kusů, naštěstí si je někdo vzal, jinak nevím co bych s tolika morčaty dělala lol .

Není tady

 

#32 23. 7. 2014 11:23

elis5
♥------
Registrovaný: 23. 7. 2014
Příspěvky: 1

Re: Morče

možná mu chybí společník do party, ale byla by škoda se ho zbavit!!! je také možné že ho něco trápí a nebo je takový prostě od narozenísmile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů