Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 26. 2. 2009 14:00

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Morče

Potřebovala bych radu. Mám doma 2 morčátka (holky). Jenže to jedno já nemám vůbec ráda. Pominu-li, že vzhledově není nejpřitažlivější, hrozně mi na něm vadí jeho povaha. Je velice nespolečenské, stále kručí, otravuje to druhé morče, nevylejzá z domku, pomazlit se nenechá... Prostě tam jen tak žije, já mu dávám jídlo a tím nᚠveškerý kontakt končí. Uvažovala jsem, že bych ho zkusila prodat a koupila si nové morče. Jenže zase na druhou stranu si říkám, jestli je to vůči tomu zvířeti fér. Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl".smile Jak byste se zachovali vy?

Není tady

 

#2 26. 2. 2009 14:04

Blossom
Host

Re: Morče

Aknella napsal(a):

Potřebovala bych radu. Mám doma 2 morčátka (holky). Jenže to jedno já nemám vůbec ráda. Pominu-li, že vzhledově není nejpřitažlivější, hrozně mi na něm vadí jeho povaha. Je velice nespolečenské, stále kručí, otravuje to druhé morče, nevylejzá z domku, pomazlit se nenechá... Prostě tam jen tak žije, já mu dávám jídlo a tím nᚠveškerý kontakt končí. Uvažovala jsem, že bych ho zkusila prodat a koupila si nové morče. Jenže zase na druhou stranu si říkám, jestli je to vůči tomu zvířeti fér. Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl".smile Jak byste se zachovali vy?

to jen valím voči va  va  va co všechno se může probírat na psychologickém fóru.

Aknello, přeju ti, abys nikdy neměla větší problém, než s morčetem, se kterým jste si nesedli...  kapitulation

A nebo si tady někdo dělá srandu... dumbom

 

#3 26. 2. 2009 14:09

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Morče

Zašla bych určitě za psychologem - s tím morčetem pochopitelně. A pak, pokud by se snažilo, tak bych mu zaplatila masហtlapek a trvalou ondulaci. dumbombig_smile

Není tady

 

#4 26. 2. 2009 14:09

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Morče

Dala jsem to asi do špatného fóra:) No samozřejmě, že tohle není nic důležitého, jen mě zajímaly názory...

Není tady

 

#5 26. 2. 2009 14:10

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Morče

Já mám dvě činčily. Jedna je taková přítulná, hned přiběhne a čmuchá tím čumáčkem, čmuch čmuch... no a ta druhá... mě vždycky rafne a toho druhýho taky... taže asi nebudou činčilátka na jaře... big_smilebig_smilebig_smile Přemýšlím, jestli tedy na ponožky použít obě nebo jenom tu co nemám ráda... přijde mi nefér, aby to odnesly obě...sad


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#6 26. 2. 2009 14:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Morče

Potřebovala bych radu. Mám doma 1 chlapa (samce). Jenže já ho nemám vůbec ráda. Pominu-li, že vzhledově není nejpřitažlivější, hrozně mi na něm vadí jeho povaha. Je velice nespolečenský, stále kručí, otravuje okolí, nevylejzá z domku... Prostě tam jen tak žije, já mu dávám jídlo, peru mu a uklízím a tím nᚠveškerý kontakt končí. Uvažovala jsem, že bych ho zkusila darovat a už si nekoupila nového. Jenže zase na druhou stranu si říkám, jestli je to vůči tomu zvířeti fér...
http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 26. 2. 2009 14:11

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Morče

proste je take!!! asi mu nieco u teba chyba, co ked citi ze ho nemate radi? a moze mat napr. nador, kedze tieto male tvory su krizom krazom krizene. tak ho skus vziat k lekarovi.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#8 26. 2. 2009 14:16

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Morče

Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl". Jak byste se zachovali vy?

Jestli to celé není legrace, tak tě možná uklidní fakt, že my jsme se zbavili andulky, koupili ji a po pár měsících vrátili do obchodu. Důvod? Alergie.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#9 26. 2. 2009 14:20

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Morče

aknel - tak pokud mᚠvýčitky, tak napiš inzerát, který vyvěsíš někde v obchodě, že daruješ morče do dobrých rukou. wink
A dej na pocity morčete, jak se bude cukat, tak ho nenu jít do nové rodiny. smile

Není tady

 

#10 26. 2. 2009 14:21

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Morče

dixina napsal(a):

Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl". Jak byste se zachovali vy?

Jestli to celé není legrace, tak tě možná uklidní fakt, že my jsme se zbavili andulky, koupili ji a po pár měsících vrátili do obchodu. Důvod? Alergie.

Já jsem se ale na tohle vůbec neptala.dumbom

Není tady

 

#11 26. 2. 2009 14:22

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Morče

kapitulation Promiňte, že zlehčuji- já nejdřív myslela, že to je parafrázováno na nějakého chlapa,který se domá chová nabručeně a jen žere a prská.... lol lol kapitulation

Není tady

 

#12 26. 2. 2009 14:24

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Morče

annie napsal(a):

aknel - tak pokud mᚠvýčitky, tak napiš inzerát, který vyvěsíš někde v obchodě, že daruješ morče do dobrých rukou. wink
A dej na pocity morčete, jak se bude cukat, tak ho nenu jít do nové rodiny. smile

Já jsem to právě myslela nějak takhle, že bych ho darovala, nebo možná u nás ve škole by ho chtěli. Jen právě si říkám, že už ho jednou mám a asi by to pro něj bylo těžký si zvykat na nové prostředí...

Není tady

 

#13 26. 2. 2009 14:28

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Morče

Aknella napsal(a):

annie napsal(a):

aknel - tak pokud mᚠvýčitky, tak napiš inzerát, který vyvěsíš někde v obchodě, že daruješ morče do dobrých rukou. wink
A dej na pocity morčete, jak se bude cukat, tak ho nenu jít do nové rodiny. smile

Já jsem to právě myslela nějak takhle, že bych ho darovala, nebo možná u nás ve škole by ho chtěli. Jen právě si říkám, že už ho jednou mám a asi by to pro něj bylo těžký si zvykat na nové prostředí...

To rozhodně bude těžký stolt


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#14 26. 2. 2009 14:33

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Morče

Aknel - průměrnou délku života píšou na netu 5 - 10 let - tak nchcete to spolu doklepat?
A kdyby to neklapalo, tak jsem někde četla recept na morčacie prsia.... dumbomlol

Není tady

 

#15 26. 2. 2009 14:34

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Morče

mňoo tak 10 let je asi trochu přehnaný...právě že jemu je asi 9 měsíců teprva. Noo taky jsem koukala na ty recepty taková pečinka by nebyla špatnáásmile

Není tady

 

#16 26. 2. 2009 15:06

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Morče

dixina napsal(a):

Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl". Jak byste se zachovali vy?

Jestli to celé není legrace, tak tě možná uklidní fakt, že my jsme se zbavili andulky, koupili ji a po pár měsících vrátili do obchodu. Důvod? Alergie.

Alergie nebo "alergie" big_smile

Není tady

 

#17 26. 2. 2009 15:12

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Morče

My jsme vraceli a g a p o r n i s e - taky z důvodu alergie - ne na peří, ale na řev.
Je to krásný pták, leč hu.., resp. zobák nezavřel. Takže putoval zpět. Naštěstí jsme jej měli od známého, který se zabývá jejich chovem, takže nebyl problém poslat jej "dál".

Upravil(a) annie (26. 2. 2009 15:13)

Není tady

 

#18 26. 2. 2009 15:23

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Morče

annie napsal(a):

My jsme vraceli a g a p o r n i s e - taky z důvodu alergie - ne na peří, ale na řev.
Je to krásný pták, leč hu.., resp. zobák nezavřel. Takže putoval zpět. Naštěstí jsme jej měli od známého, který se zabývá jejich chovem, takže nebyl problém poslat jej "dál".

Mám Alexandra modrého... řve jak pominutej... ale teda bych ho nedala...sad


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#19 26. 2. 2009 16:16

majkafa
Host

Re: Morče

Jsem vyčetla v historii, že ti bude tak 21. Nejdříve jsem si myslela, že jsi malá holčička, tak je pochopitelné, že takhle píšeš.
Ale teď  tě podezírám, že si dělᚠprču. smile
Dobrá zábava? smile

 

#20 26. 2. 2009 17:31

Aknella
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 7. 2007
Příspěvky: 169

Re: Morče

Nechápu, co je pro Vás tak nepředstavitelné. Já jsem si pořídila morčata jako něco, co by mě mělo rozptýlit, když mám špatnou náladu, něco, na co se budu těšit, až se vrátím domů... Ale pokud mi to tohle zvíře prostě nesplňuje, spíše vzbuzuje opačné pocity, tak se mi ztrácí smysl ho mít... A pokud k tomu nemáte co říct, tak prosím nereagujte! Děkuji.

Není tady

 

#21 26. 2. 2009 17:50

x256987
Host

Re: Morče

Aknello, asi bych se snažila nějak zjistit, jestli jsou ty moje dvě morčata zvyklá na sebe navzájem - i když to vypadá, že to jedno to druhé otravuje, třeba se takhle navzájem doplňují. Jestli mᚠtu možnost, zkusila bych je dát každé do jiné místnosti, na pár dní. Třeba zjistíš, že jedno druhému chybí. Nebo že se takhle o samotě i to "nevrlé" dokáže chovat přítulně, když má svůj klid a prostor. (Ani nemoc bych nevylučovala, ale takový expert na morčata fakt nejsem.)

Sama cítíš, že dát pryč zvíře je něco trochu jiného než vyměnit v obchodě svetr, jinak bys to asi takhle neřešila. Napadají mě tedy i psychologičtější stránky věci, vždycky mi trochu zatrne, pokud někdo podmiňuje přijímání živé bytosti nějakou permanentní přítulností či plněním nějakých představ, ba dokonce fyzickou přitažlivostí, ale to už bych asi opravdu zabíhala offtopic

 

#22 26. 2. 2009 18:09

pencila
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 9. 2008
Příspěvky: 210

Re: Morče

pokud nemᚠmorče ráda, bylo by mu asi lépe jinde wink

Není tady

 

#23 27. 2. 2009 7:27

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Morče

Želvi - manžel má alexandry zelené - jsou krásní, ale jak píšeš, docela uřvaní. Naštěstí nejsou s náma v bytě. wink
Tam mi stačí korela, ta "vítá" člověka i když jde z WC. dumbom

Aknell - tak co morče - budou prsia nebo půjde do lepí rodiny? lol

Není tady

 

#24 27. 2. 2009 7:56

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: Morče

sugar napsal(a):

dixina napsal(a):

Ještě jsem neslyšela, aby se někdo zbavil domácího mazlíčka, protože mu "nesedl". Jak byste se zachovali vy?

Jestli to celé není legrace, tak tě možná uklidní fakt, že my jsme se zbavili andulky, koupili ji a po pár měsících vrátili do obchodu. Důvod? Alergie.

Alergie nebo "alergie" big_smile

Jsem alergik, takže vážně alergie - nemoc tongue


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#25 27. 2. 2009 12:55

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Morče

No já nevím, jak se morče vyrovná  s přechodem do cizího prostředí, asi bude sedět, hlavu v tlapkách a plakat :-). A teď vážně, morče není pes, když bude mít svojí klec ( nebo akvárko ), vodu a jídlo, je mu srdečně šumák, kde je.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů