Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2009 13:06

maika
♥------
Registrovaný: 7. 5. 2006
Příspěvky: 14

Laserová operace očí - LASIK

Dobrý den. Před deseti dny jsem byla na zákroku LASIK. Všechno se zdá být v pořádku až na to, že stále vidím jakoby přes mlhu. A to hlavně na levé oko, především ráno a dopoledne. V průběhu dne se to různě mění, někdy mi do "mlhy" přejde i pravé oko. Máte s tímto problémem někdo zkušenosti? Jak dlouho to může trvat? Na klinice mi řekli, že v oku není nic vidět, že se hojí perfektně. Takže to vypadalo, jako by mi paní doktorka naznačovala, že si nějakou mlhu jen vymýšlím. Předem děkuji!

Není tady

 

#2 20. 2. 2009 13:27

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Laserová operace očí - LASIK

Nemám odborné zkušenosti, kamarádka byla na operaci v Praze, platila myslím 11tis., po nějaké době cítila nějaké podobné věci, jako ty.Objednala se na kontrolu, kde domluvili "záruční" opravu (=zdarma), a poté byla spokojená..., na její doporučení jsem se k zákroku rozhodla také, tak už jenom čekám na vhodný čas, kdy dostanu odvahu. Ona si velmi pochvaluje...

Není tady

 

#3 20. 2. 2009 20:13

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Laserová operace očí - LASIK

Ted jsem se na tvuj problem ptala po Skypu manzela, ktery na operaci byl jeste v dobe, kdy jsme se neznali. Rikal, ze mlha je normalni mozna tak prvniho pul dne po operaci, pak uz ne. sad
Jinak, jak kamaradka Viktorky je velmi s touto procedurou velmi spokojen.

Není tady

 

#4 28. 6. 2014 20:21

Trvalka
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2014
Příspěvky: 17

Re: Laserová operace očí - LASIK

Můžete mi poradit co tato operace představuje? smile Hledala jsem si v Brně nějakou oční kliniku a narazila jsem na oftal, jen nevím jestli to mám podstoupit. smile

Není tady

 

#5 20. 8. 2014 10:51

Zonka
♥------
Registrovaný: 19. 8. 2014
Příspěvky: 16

Re: Laserová operace očí - LASIK

Trvalko, být na tvém místě,tak si zajdu k očnímu a on ti řekne nejlíp zda tuto operaci podstoupit. Klinika Oftal je ale dobrou klinikou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů