Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 2. 2009 8:51

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

FEN ionizátor

fén nepoužívam smile ,  mám ho síce doma - na okrasu ? lol vissla
  už dávnejšie som videla v obchode fén z ionizátorom, niečo som pozrela aj na nete
   nepoužívate to niekto ?, prípadne ak aj môžem poprosi akú značku, mám suché dlhšie vlásky, ktoré teraz v zime dos elektrizujú

Není tady

 

#2 10. 2. 2009 9:21

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: FEN ionizátor

Fén jsem přestala před mnoha lety používat, právě z toho důvodu, že mi moje dlouhé vlasy elektrizovaly i bez něj, natož s ním....
Loni jsem neodolala a právě kvůli ionizátoru a velice dobře řešenému difuséru jsem si koupila tenhle...
http://www.nakupuj.com/fagor-sp-2550-ci/47906/
Musím říct, že naprostá spokojenost, při zapnutém ionizátoru se vlasy po usušení nechovají vůbec jako usušené fénem... tummenupp

Není tady

 

#3 10. 2. 2009 9:54

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: FEN ionizátor

Macex napsal(a):

Musím říct, že naprostá spokojenost, při zapnutém ionizátoru se vlasy po usušení nechovají vůbec jako usušené fénem... tummenupp

toho sa obávam, že aj bez lietajú kade-tade va , si ma potešila, že by to mohlo aj fungova smile
    naozaj ti vlasy potom nelietajú  - studeným alebo teplým vzduchom fénuješ ?


 
    hžadala som aj niečo dobré z domácej kuchyne, chcem skúsi   senovku lekársku-zábal
    kuknite, možno vám niečo bude pasova 

    domáce masky na vlasy -
    http://www.refan.sk/tema-vlasy-recepty- … -vlasy.htm

Není tady

 

#4 10. 2. 2009 20:32

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: FEN ionizátor

teplým na druhý nebo třetí stupeň, jak s difusérem, tak i bez něj, výbornej pocit... Do té doby jemné, splihlé, elektrické, lítací, zacuchané....
Nepoužívám ho každý den, ale ten rozdím mezi obyč. fénem a fénem s ion. a možností i studeného vzduchu na finální upravení a zchlazení účesu... tummenupp 
Nemá ho někdo ze známých? Že by si vyzkoušela?

Není tady

 

#5 11. 2. 2009 1:12

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: FEN ionizátor

Macex napsal(a):

Nemá ho někdo ze známých? Že by si vyzkoušela?

asi nie,  mám tu len pár známych pýtala som sa, ale nepoužívajú, preto som bola zvedavá
   

   som rada, že si sa ozvala, urobím si rados koncom týždňa, skúsim to

Není tady

 

#6 11. 2. 2009 10:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: FEN ionizátor

Doufám, že nebudeš zklamaná, já nebyla.... tummenupp

Není tady

 

#7 11. 2. 2009 21:43

x52658
Host

Re: FEN ionizátor

Já mám Rowentu, tuhle: http://www.tpd.sk/katalog/detail/?detail=3765, ten ionizátor se dá vypnout, ale to jsem zkusila jednou rollgrater . Používám ho v podstatě denně big_smile , vlasy jsou v pohodě, drž, nelítají. tummenupp
Už bych si to bez toho ionizátoru snad ani nekoupila. vissla

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů