Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 1. 2009 7:57

michaela01
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2008
Příspěvky: 7

tipy na romantický večer

máte nějaký tip, nápad...jak strávit s přítelem romantický večer? díky za rady...:-)

Není tady

 

#2 7. 1. 2009 8:22

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: tipy na romantický večer

chcete si udělat romantický večer doma nebo někde venku?
Pokud doma, tak si můžete spolu napustit vanu plnou pěny, dát kolem vany svíčky, chlazené víno/šampaňské, nějaké dobroty a můžete se navzájet mýt nebo masírovat atd atd big_smile
Pro někoho je romantické i to, že se dívají s přítelem/přítelkyní na horor, drží se u toho za ruce a jí chipsy big_smile
Záleží na vás dvou,co máte rádi wink

Není tady

 

#3 7. 1. 2009 8:33

michaela01
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2008
Příspěvky: 7

Re: tipy na romantický večer

chtěla bych něco nového, něčím ho překvapit  :-)

Není tady

 

#4 7. 1. 2009 8:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tipy na romantický večer

My máme u nás jendu reštauráciu, kde nielen dobre varia(krokodílie, klokanie, pštrosie, biz=onie, apod. mäso), ale kostry týchto zvierat majú ako dekoráciu... plus "neolitné" detaily, jedálny lístok s kosou á la Flintstonovci, a podobne. Nemáte niečo také aj u vás?
Alebo v zime by som ho možno vytiahla na chvížu von, gužova sa a robi anjelíčkov do snehu... potom čajík v čajovni alebo doma....
Alebo nejaká pekná výstava (v Brne majú nejakú o dejinách lásky, erotiky a jej zobrazenia, iste aj v Phe by sa niečo našlo) a následná večera...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 7. 1. 2009 9:56

Zoubeček
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 6. 2007
Příspěvky: 102

Re: tipy na romantický večer

Já bych asi objednala někde whirpoolku, k tomu šampaňské.... a všichni víme, co bude dál  wink


http://lb1f.lilypie.com/1kggp2.png

Není tady

 

#6 7. 1. 2009 10:05

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: tipy na romantický večer

Zoubeček napsal(a):

Já bych asi objednala někde whirpoolku, k tomu šampaňské.... a všichni víme, co bude dál  wink

Vypustit a umejt vanu lol


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#7 7. 1. 2009 15:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: tipy na romantický večer

Nebo si zajít na společnou masáž, pak do sauny / vířivky a páááááák wink big_smile

Není tady

 

#8 7. 1. 2009 16:11

Maxík
Host

Re: tipy na romantický večer

Romantický večer - hotel Via Ironia

Pozvěte svou partnerku nebo partnera na večer plný romantiky. Tento balíček je vhodný i pro zvláštní příležitosti jako jsou výročí nebo narozeniny, ale možná Vám udělá největší radost, když si ho nadělíte jen tak.
Balíček zahrnuje:  1x noc, 1x snídaně servírovaná na pokoj, dárek a láhev sektu na pokoji při příjezdu, 1x večeře při svíčkách v hodnotě 500,- Kč, 1x večerní sauna 30 minut nebo whirlpool vana 40 minut.
Cena:  2 380,- až 2 660,- Kč
První den možnost ubytování od 12:00, odjezd druhý den do 11:00. Cena platí pro 2 osoby.

 

#9 7. 1. 2009 19:46

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: tipy na romantický večer

Ota napsal(a):

Zoubeček napsal(a):

Já bych asi objednala někde whirpoolku, k tomu šampaňské.... a všichni víme, co bude dál  wink

Vypustit a umejt vanu lol

od kyseliny sírové lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#10 7. 1. 2009 19:47

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: tipy na romantický večer

.

Upravil(a) misha88 (3. 11. 2013 16:37)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#11 8. 1. 2009 19:31

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: tipy na romantický večer

taky chci v sobotu udelat nejaky takovy vecer, ale u nas bude taky hovor o budoucnosti ... a rozhovor o problemech atd.. takze to ale zaroven nejaky klidny romanticky vecer, dite budem mit asi u nasich.. jeste nevim... asi bych mela sehnat tu penu krucis, je to dobry hlavne kdyz je nekdo trosku stydlin, ze neni vsechno videt:))

Není tady

 

#12 8. 1. 2009 20:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: tipy na romantický večer

Vaňa s horúcou vodou skvele uvožňuje, odporúčam... a ak je väčšia, hodí sa aj na diskusie s pohárikom vína. Spoločná sprcha je skôr taká rýchla príprava... vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 21. 11. 2012 16:13

1Ruzenka
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2012
Příspěvky: 1

Re: tipy na romantický večer

Milé dámy, které jste z Prahy, mám výborný tip na večer! Objevila jsem na Praze 2 v Havlíčkových sadech vinné sklepy ze 16. století - Wine Gallery Gröbovka, mají výborná vína, milý personál a pození u svíčky je romantika jasko blázen!hjarta Dělají každý týden řízené degustace, ale jinak mají otevřeno každý den. fakt jsme si to užili, prostě dobré víno - svíčky - něco na zub a ta pravá atmosféra! Vřele doporučuji!  odkaz smazán, nepovolená reklama

Upravil(a) AndreaP. (21. 11. 2012 17:21)

Není tady

 

#14 3. 11. 2013 16:06

sallomena
♥------
Registrovaný: 4. 8. 2013
Příspěvky: 12

Re: tipy na romantický večer

Já mám teď taky jeden návrh. Jestli se Vám ženský líbila Láska nebeská, Deník Bridget Jones nebo třeba Notting Hill, tak teď bude od 7.11. v kinech film Lásky čas od stejného tvůrce jako snímky, co jsem vyjmenovala. Sice to jsou romanárny spíše pro ženy,ale tenhle film je s Billem Nighym (kterého podle mě doceňují spíše muži) a film není ryze jen pro holky (dle recenzí, trailerů..posuďte samy). My se na to chystáme s přítelem a zkoušíme na to vyhrát lístky na https://www.facebook.com/cinemart.cz/ap … 834669050.

Není tady

 

#15 30. 9. 2014 13:20

kia444
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2014
Příspěvky: 3

Re: tipy na romantický večer

My jsme si s přítelem udělali krásný večer v hotelu Jan Maria http://www.jan-maria.cz/www/cz/hotel/. Mají tam wellness, restauraci bylo to takové menší zpestření, moc jsme si to užili a už přemýšlíme, kam si zajedeme příště. To s tou Prahou a vinnými sklepy není vůbec špatný nápad.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů