Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 12. 2008 18:08

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Jakou máte zkušenost se znameními zvěrokruhu - sedí jejich typické vlastnosti na jejich představitele? rodna
Při jednání s lidmi máte na mysli v jakém jsou znamení a podle toho se k nim chováte a víte co od nich čekat? Pomohlo vám to ve vztazích s lidmi?tillfreds


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 

#2 9. 12. 2008 18:15

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Leri, samotné znamení zvěrokruhu je strašně málo k tomu, aby se podle něj dalo řídit...Musela bys znát minimálně ještě ascendent...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#3 9. 12. 2008 18:26

Leri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: střední Morava
Registrovaný: 16. 4. 2008
Příspěvky: 1011

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Tak daleko já nejdu, já myslím, takové ty obecné vlastnosti a temperament, co se píše ve zvěrokruzích.
Já si to občas pročítám a když si proberu nějaké známé lidi, tak to docela sedí. vissla


Co mě nezabije, to mě posílí.

Není tady

 

#4 9. 12. 2008 18:54

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Jo, základní rysy většinou sedí, ale jinak záleží ještě na znamení Měsíce a ascendentu


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#5 9. 12. 2008 18:59

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

já jsem právě až podle ostatních prvků horoskopu mohla zařadit vlastnosti lidí (konkrétně jsem se pokoušela pochopit vztahy má matka-já-má dcera...
teda a bez asc to nedávalo smysl vůbec lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#6 9. 12. 2008 19:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Ja bych rekla,ze to sedi.Alespon co mam zkusenost s urcitymi lidmi tak to sedi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 13. 3. 2009 10:55

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Leri napsal(a):

Jakou máte zkušenost se znameními zvěrokruhu - sedí jejich typické vlastnosti na jejich představitele? rodna
Při jednání s lidmi máte na mysli v jakém jsou znamení a podle toho se k nim chováte a víte co od nich čekat? Pomohlo vám to ve vztazích s lidmi?tillfreds

Proto se jmenují "typické vlastnosti" že pro dané znamení jsou typické... :-)
Ovšem záleží, co vlastně v horoskopu hledáš. K čemu ti jsou typické vlastnosti, když každý ví, že jsou u znamení plus mínus stejné? Pokud jde o jednání s lidmi, typické vlastnosti tě nemohou uspokojit, protože nejvíc problémů přinášejí specifické vlastnosti, které nelze odvodit od pozice slunce.
Vem to tak, že sluneční kvality jsou viditelné na první pohled, je to onen první dojem, na který mnoho lidí tolik dá... jenže... po delším soužití s člověkem, v práci, doma, začneš poznávat i vlastnosti, který dotyčný obvykle dobře skrývá... a to jsou věci kolem Saturna, Jupitera, Urana, Neptuna, Pluta, Lilith, Chiróna, případně poznᚠtaky talenty kolem Seleny a planetek, a to je již docela jiné kafe.
Nevím, proč se lidi fixují pouze na sluneční kvality, mně to připadá dost povrchní a nepřesné. Zejména astrologové, kteří bazírují na kvalitách slunečních znamení mi připadnou velice konformní... Měl jsem možnost být na jednom semináři podobně laděné české astroložky... mno... nuda.... co k tomu říct víc...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#8 13. 3. 2009 11:06

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

me by zajimalo, jestli se da podle postaveni planet v horoskopu vycist i nejaka psychicka porucha. ne dohadem o tom, ze to je tam a to tady a to by mohlo mit vliv na toto a to zas na toto.... proste by me zajimalo, jestli se da vycist ze tohle dite bude psychopat, schizofrenik,zblazni senebo si vyzere poporodni depresi, a ukazuje to tahle planeta na 1,298754° a tahle planeta v pomeru 1:2.....


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#9 13. 3. 2009 11:14

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Dita.L napsal(a):

me by zajimalo, jestli se da podle postaveni planet v horoskopu vycist i nejaka psychicka porucha. ne dohadem o tom, ze to je tam a to tady a to by mohlo mit vliv na toto a to zas na toto.... proste by me zajimalo, jestli se da vycist ze tohle dite bude psychopat, schizofrenik,zblazni senebo si vyzere poporodni depresi, a ukazuje to tahle planeta na 1,298754° a tahle planeta v pomeru 1:2.....

Nedá. Kdyby ti někdo tvrdil že jo, tak lže, nebo se plete. Jde zjistit pouze případné sklony a náchylnosti, ale zda se realizují zcela závisí na způsobu, jakým ten člověk žije. Každá z nějakých dispozic v horoskopu se MَE projevit, ale taky "NEMUSÍ". Je jenom procento pravděpodobnosti a taky se nedá stanovit v jakém věku se to stane, zde se dá taky stanovit jenom nějaká pravděpodobnost ve kterém období je zvýšené riziko.

Bývali dobří astrologové, kteří říkávali lidem: "Panebože, vy už jste tady dávno neměl být..." a přesto ten člověk žil, navzdory názoru "odborníka"... :-)

Astrologie ovšem může říct, JAK žít, aby se člověk vyvaroval největších rizik. Když se přesto NĚCO stane, pak je to zaručená karma a je nutno to přijmout.
Ovšem ono JAK by mělo postačit pro slušný život relativně bez problémů...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#10 19. 2. 2010 23:36

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Znamení zvěrokruhu - vychází to?

Omlouvám se, ale nechtělo se mi zakládat další vlákno, tak jsem si dovolila plácnout dotaz sem. Ví někdo, prosím, jak v astrologickém výkladu okomentovat aspekt Ascendentu k Venuši? (Odhaduji, že by mohla pomoct třeba Lupina nebo Damila - tímto zdravím) smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů