Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 3. 9. 2006 17:22

ozka
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 21

Re: Plastika nosa

Liss napsal(a):

Ozka,
mala by si odvahu poslat mi foto pred a po zákroku, fakt mám vežké obavy, lebo doktor mi nijaké foto neukázal, vlastne som si ani nepýtala. Ak áno nechám Ti moju adresu - prosím ozvi sa. Dakujem.

ahoj liss
pretoze mam mail len do prace, tak som si zatial nedala preposlat snimky pred a po od primara Gubu, ale myslim ze nebudes mat problem ak ho poziadas o ich ukazanie pri konzultacii, je velmi ustretovy a isto ti vyhovie. Je mozno aj lepsie ak uvidis viac zakrokov a tvárí, pre porovnanie, pretoze kazdemu "ide" iny nostek...

Není tady

 

#252 27. 3. 2007 6:47

ALKA:0)
♥------
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 2

Re: Plastika nosa

cafte baby!
ja som mala operaciu nosa v 17. isla som do banskej bystrice bo moj otec tam poznal dakeho chirurga a tiez som sa velmi bala. sranda bola ze ani zidane pripravy neboli nic bo den potom ako som prisla zo zahranicia som mala operaciu. a mala som to v lokalnej anestezii a mozem vam povedat ze to je nic. nemate sa coho bat. ja som naozaj strachoput inekcii ale hento nebolo nic. akurat co si pametam je ze som lezala v izbe pred operaciou a tazko som sa smiala s jednou 65 rocnou pani po tom co mi pichli dakeho oblbovaka do zadku. to bolo asi jedine co tak bolelo bo som sa nemohla pohnut asi 10 minut hehe . no a prisaham ze si nepametam co sa tak dialo potom jedien ze mi pichali daco do nosa a potom cast z operacie. nemate sa coho bat vobec ta lokalka neboli a ak hej ani si to neuvedomite po tej injekcii. a ked som citala ze u dr. kostala ste 6 dni v nemocnici tak som sa skoro zarazila! ja som isla 1 a pol po operacii domov a to mi robili aj mekku aj tvrdu cast.
tak vam drziim palce a zbytocne nechodte do celkovej anestezii nieje to az tak zdrave a bezpecne. vela stastia

Není tady

 

#253 1. 4. 2007 10:53

Luciaash
♥------
Registrovaný: 1. 4. 2007
Příspěvky: 7

Re: Plastika nosa

Ahoy holky, jsem na tomto foru poprve a nemam jeste vse precteno, ale za jakoukoli radu ci  foto, jak treba pred bo po, nebo klidne i foto nosiku nekoho kdo se na operaci chysta budu rada. Planuju jit v srpnu k doktoru zarubovi,tak se chci o vsem poinformovat a pokecat:) jestli ma treba nekdo stejne problemy a tak, ja mam nos krivy,s hrbolem ,proste nepekny, a anic to mam po urazu z detstvi,tak jen jestli je tu nekdo treba komu alespon cast prispela na operaci pojistovna,at taky pisne smile pripadne muj mail je luciaash@seznam.cz

Není tady

 

#254 3. 4. 2007 20:45

Soník85
♥♥-----
Registrovaný: 25. 3. 2007
Příspěvky: 39

Re: Plastika nosa

pro Ozka: ahoj zitra jdu na operaci nosu do brna a mam koupeny contractubex na jizvy, ty jsi ho taky jak jsem cetla pouzivala, mam maly dotaz, mam ho vtirat az mi vyndaji stehy, nebo muzu hned?
jinak holky drzte mi palecky, hrozne se bojim...

Není tady

 

#255 12. 10. 2007 8:03

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Re: Plastika nosa

Ahojte vsetky
Cital som si vase prispevky a musim povedat, ze ma to velmi zobralo, lebo nieco take idem podstupit i ja a mam z toho zmiesane pocity.
Chcem hlavne pozdravit:  ozka,maritina27,sofia, Vecernica,Ifca, Diana. Ked som to cital, pripadal som si ako v romane. Uplne som to precitoval.
Prosim napiste mi niektora, ako sa citite dnes a coho sa mam vyvarovat ohlade operacie. Dakujem


Informatik a grafik

Není tady

 

#256 13. 10. 2007 11:54

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Re: Plastika nosa

leonik13 napsal(a):

Ahojte vsetky
Cital som si vase prispevky a musim povedat, ze ma to velmi zobralo, lebo nieco take idem podstupit i ja a mam z toho zmiesane pocity.
Chcem hlavne pozdravit:  ozka,maritina27,sofia, Vecernica,Ifca, Diana. Ked som to cital, pripadal som si ako v romane. Uplne som to precitoval.
Prosim napiste mi niektora, ako sa citite dnes a coho sa mam vyvarovat ohlade operacie. Dakujem

big_smile


Informatik a grafik

Není tady

 

#257 14. 12. 2007 11:58

Janchillynka
♥♥-----
Místo: Bratislava
Registrovaný: 14. 12. 2007
Příspěvky: 25

Re: Plastika nosa

Ahojte:)
Konecne som nasla forum, kde spolu prezivaju plastiky nosa, radia si... no vela som sa dozvedela.. zial zda sa ze uz dlho nekomunikujete... uz to tu nefici?sad vsetci uz mate krasne nosiky, len ja mam stale moj nosisko...va  teda nie je az taky velky, roky sa presviedcam ze je ok, vsetci mi hovoria, ze je nos normalny(dokonca vela ludi povie ze som krasna...ale ja si to teda vooobec nemyslim), casto pocuvam, ze som zaujimava a nie ako vsetky tuctovky...ja ale nenaavidim prirovnanie ZAUJIMAVA, mad uz nechcem byt zaujimava a po nicom inom netuzim, len mat tuctovy nos... teda okrem zdravia, nech nie som povrchna gloria

Upravil(a) Janchillynka (14. 12. 2007 12:00)

Není tady

 

#258 28. 2. 2008 12:37

Nynca
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2008
Příspěvky: 5

Re: Plastika nosa

ahojte ma niekto skusenosti s doktorom Brozmanom???
dajme mi wedet ak aoooo na mail: nina.krjakova@post.sk..
dikees

Není tady

 

#259 28. 2. 2008 18:19

Nynca
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2008
Příspěvky: 5

Re: Plastika nosa

ahojte mate niekto skusenosti s dr.Brozmanom?

Není tady

 

#260 1. 3. 2008 10:17

Nynca
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2008
Příspěvky: 5

Re: Plastika nosa

prosim vas mate niekto skusenosti s Dr kovacom z BB???????

Není tady

 

#261 22. 3. 2008 22:43

leonik13
♥♥-----
Místo: Slovesko-Holíč
Registrovaný: 12. 10. 2007
Příspěvky: 25

Re: Plastika nosa

Nynca
Ahoj. Stale hladas niekoho kto ma skusensoti s doktorami?


Informatik a grafik

Není tady

 

#262 26. 6. 2018 8:45

AnnaG
♥------
Registrovaný: 26. 6. 2018
Příspěvky: 1

Re: Plastika nosa

K teme Interklinik, tam by som sa nenechala operovat ani omylom. Ta firma asi neplati svojim dodavatelom, zhanaju ju veritielia...

https://interklinik.wordpress.com/

Vysledky firiem aj tu
https://finstat.sk/44086563

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů