Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#26 24. 11. 2008 7:25

Kačulda
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2008
Příspěvky: 6

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Johny B,

souhlasím s kalupinkou, velmi zajímavý příspěvek.

Můj manžel patří (podle mého názoru) do kategorie 3., subkategorie bohužel asi stále ještě 2. V týdnu přišel s tím, že s anasteziologama řešili na noční, jak dlouho vydrží zamilovanost, prý je to 9 měsíců. Nevím, zda to byla informace pro mě a nebo tím přesvědčoval spíš sebe, že se z toho dostane. Nejradši bych ho dumbom

Já bych k tomu jen dodala, že i milující (až nezdravě závislá - očividně můj případ) manželka toho začne mít postupem času plný zuby. Když vidím, jak se v tom topí, tak ve mě narůstá chuť si ty kufry opravdu sbalit. Já ale zároveň vím, že kdybych se opravdu sbalila a odstěhovala, tak bych se už zpátky vracela hodně špatně, prototože abych to stěhování a všechno s tím spojené psychicky ustála, musela bych za našim společným životem udělat tlustou čáru.

Děkuju za příspěvky.

Není tady

 

#27 24. 11. 2008 10:15

Nedoma
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 23. 4. 2008
Příspěvky: 940

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Vyříkali jsme si to všechno, co se v něm kumulovalo celé předchozí měsíce, no a i proto udiven mým zájmem o vztah ( což nemůžu pochopit ), řekl, že si myslel, že už o vztah zájem nemám, tak to prostě řešil takhle.

To není až tak neobvyklé, měl jsem to také tak, ale teda s mojí ex - když to prasklo (její nevěra), tak byla značně překvapená, že mi to vadí, když přece podle jejího názoru jsem o ni už vůbec zájem neměl (čert ví, jak jí do toho schematu zapadaly zásnuby).

Myslím si, že je pro některé osobnosti jednodušší přesvědčit sebe sama o faktu, že mně ubohého/ubohou už ten druhý/a nemiluje, než zkusit něco řešit.
Ale dá se s tím něco dělat, pokud je vůle.

Jo a JohnyB - pěkný příspěvek wink

Upravil(a) Nedoma (24. 11. 2008 13:34)

Není tady

 

#28 10. 12. 2008 7:12

Vanda
Host

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Kačuldo, a proč by manžel nemohl jít s tebou do Prahy, navíc se odpoutat od rodičů...doktoři jsou tam taky potřeba.
....teda já vlastně nevím, kde jsem to vzala, že bydlíte u jeho rodičů, snad jsem se nepřekoukla...ale stejně...

Upravil(a) Vanda (10. 12. 2008 7:55)

 

#29 30. 1. 2009 13:52

martinaa79
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2009
Příspěvky: 1

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

ahoj lidi,
jsem tu dnes poprvé, před čtyřmi dny mimochodem přesně na mé třicáté narozeniny jsem zjistila že je mi muž nevěrný, měla jsem podezření a bum je to tu, a nevím co dál.Asi kdyby to byla nevěra že si párkrat užil a hotovo pochopím, ale táhnou to spolu rok.mimochodem ona je taky vdaná.Ale ted mi tvrdí že chce být jen s námi(máme dvě děti spolu 9,3 leté). A já nevím jak tohle překousnou jak se povznést a odpustit,ví někdo jak nato? Je mi totiž jasné pokud nedokážu udělat tlustou čáru a nezačnu důvěřovat, musí to skončit.Ale jak najít tu sílu?

Není tady

 

#30 30. 1. 2009 17:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 37835

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Bolí to, ale skús si povedať, že on to neurobil PROTI TEBE, aby ti ublížil alebo ťa potrestal = proste SA MU TO STALO.


V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

 

#31 30. 1. 2009 20:30

Amriana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 3063

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Selima napsal(a):

Bolí to, ale skús si povedať, že on to neurobil PROTI TEBE, aby ti ublížil alebo ťa potrestal = proste SA MU TO STALO.

godlike


Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola. (Gloria Steinemová)

Není tady

 

#32 31. 1. 2009 9:35

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

ahoj Kačuldo, když jsem se registrovala na Babinet, říkala jsem si, že na psychologická témata raději moc reagovat nebudu. Znáš to, každý má své kostlivce ve skříni a kdo jsi bez viny, hoď kamenem. Ale tvůj příspěvek mě doslova zvedl ze židle. Holka, probuď se! Přečti si, co ti píšou Betty a Martinka a zamysli se nad tím. Neznám tě a nemám právo ti radit, ale věř, že vím, o čem mluvím. Teď to, jak funguje váš vztah, ještě můžeš řešit. Za pár let, až budeš mít jedno, dvě ... děti a na mateřské téměř žádný příjem, to půjde mnohem hůř. Můj názor je, že tvůj manžel je ukázkový případ manipulátora a je jen na tobě, jak se k tomu postavíš. Přeju hodně štěstí v životních rozhodnutích smile

Není tady

 

#33 31. 1. 2009 9:37

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

ještě chci dodat, že podle mého názoru nevěra není to nejpodstatnější, co je na tomhle vztahu k řešení ...

Není tady

 

#34 31. 1. 2009 16:18

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Nevěra manžela aneb doktoři a sestry

Já myslím, že u přítele nešlo jen o sex, to by neskládal básníčky a nenosil květiny, nepsal maily! Zaskotačili by si v posteli a šli každý po svém !  Tam jde o víc ! Záleží, jak to kdo pojme. Sestra bude asi vyčůraná a využila situace, je lepší mít na vše  2 chlapy a nemusí o sobě vědět navzájem ! Ty jsi jen ta blbka bokem! Tobě umožnil školu, tak vezmi nohy na ramena a utíkej - stejně nejsi jeho typ, to ti řekl, ne?
Nikdy nezapomeneš na to, co jsi četla a vždycky ti to bude vadit, i kdyby jste se dali dohromady!  Žádný vztah takto narušený už není nikdy dobrý. On potřebuje někoho, kdo ho obdivuje a to ty asi s těma antidepresivama nejsi a nebudeš. Tebe už zná, chce poznávat dál.......Myslím, že je tu čas se rozejít, tak mu dej volnost a ty se také podívej po něčem vhodnější.......ale to je jen můj názor!  Možná se volná budeš cítit líp!

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů