Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 6. 2014 14:37

xTerezax
♥------
Registrovaný: 24. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Pleové krémy

mana napsal(a):

Jaké používáte pleové krémy?

Snažím se ple co nejméně zatěžovat, i když je to v dnešní době těžké, proto jsem sáhla po kombinaci krém+make-up v jednom, je to od prodejce prodejce znakčy SKIN 79 a veškerá kosmetika od nich je pro mě na jedničku s hvězdičkou.

Není tady

 

#27 13. 6. 2014 8:16

aaaKveta
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2014
Příspěvky: 10

Re: Pleové krémy

Prosím také o radu s nějakým krémem, který bude kvalitní, hydratační, lehký, ale také částečně krycí a s UV faktorem, protože to je přesně to, co právě na léto potřebuji, děkuji!

Není tady

 

#28 4. 7. 2014 9:46

Natala2
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2014
Příspěvky: 7

Re: Pleové krémy

Pro aaaKveta: Květi, ja používám bb-čka a pro Tebe, si myslím, že by byl dobrý ten oranžový, má UV, ale zároveň hydratuje, kdyžtak jukni na bb-cream.cz a tam se dočteš víc o tomhle, co řikám.

Není tady

 

#29 19. 7. 2014 8:47

Emilie.V1
♥------
Registrovaný: 19. 7. 2014
Příspěvky: 4

Re: Pleové krémy

Ahoj aaaKveto, krycí budou všechny bb-krémy, takže v tomhle případě je vlastně jedno, který zvolíš a pak stačí jen pořádně pročíst složení a účinky, popřípadě na základě vzorečků zhodnotit vůni, i když asi žádnou výraznou neočekávej a začít. Podle mě by Ti vysokou hydrataci měl dodat fialový, ten jsem i zkoušela hlavně po zimě, kdy je ple naprosto namáhaná a bylo to naprosto OK.

Není tady

 

#30 5. 9. 2014 4:05

Grenouille
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2014
Příspěvky: 19

Re: Pleové krémy

mana napsal(a):

Jaké používáte pleové krémy?

nepoužívám, používám oleje big_smile Ale fakt, na krémy jsem alergický, docela silně, takže třeba na ple na obličeji a na rukou a krku používám baobabový olej (je jich víc, nejlepší je asi od maxivitalis ) a nehrozí mi osypání. Je docela šetrný, hezky voní a hlavně odvede dobrou službu smile

Není tady

 

#31 18. 1. 2017 19:41

Elizabeta12
♥♥-----
Registrovaný: 13. 12. 2016
Příspěvky: 51

Re: Pleové krémy

Mám ráda přírodní krémy, výborné jsou ty z pravého včelího medu smile

Není tady

 

#32 6. 12. 2017 8:54

welro
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2017
Příspěvky: 2

Re: Pleové krémy

moji nejoblíbeněkší značkou krémů jsou od ryoru,objednávám je na notinu a jsem velice spokojena

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů