Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 3. 2006 14:10

YInka2
Host

Re: Liposukce

Já co tak pročítám diskuze o tomto, tak těch nepovedených bude asi hodně...

 

#27 2. 3. 2006 18:11

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Liposukce

Tak to mě ani nestrašte!Mám po liposukci měsíc a půl a zatím je to dobré.Sice ještě musím nosit kalhoty,jednou jsem bez nich spala,ale nebylo to moc dobré,ještě mě to bolelo.Mám ještě pořád na nohou modřiny.Uvidím za týden,to už je zkusím sundat.Na kontrole mi řekli,že ještě dva až tři týdny bych je měla mít.Pak bych chtěla cvičit abych si zpevnila svalstvo.Mám z toho trochu obavy,jsem na cvičení dost líná.Ale snad se překonám.dumbom

Není tady

 

#28 2. 3. 2006 20:32

Radka
Host

Re: Liposukce

No nechci tě,Lydie, strašit, ale pokud mᚠpo měsíci a půl modřiny pořád, tak musíš být vycuclá teda dost. Vždy modřiny prý mizí po 14 dnech. To je nějaký divný, ne. To ti řekli, že je normální? Nemᚠtam nějaký prohlubně? Co mᚠdělaný??? To je otázek, co?

 

#29 3. 3. 2006 13:54

Renča2
Host

Re: Liposukce

Já měla modřiny asi 3 týdny a dělali mi boky. Kompres jsem nosila jen 14dní. Dělali mi to před rokem a jsem spokojená.

 

#30 10. 3. 2006 7:13

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Liposukce

Radka napsal(a):

No nechci tě,Lydie, strašit, ale pokud mᚠpo měsíci a půl modřiny pořád, tak musíš být vycuclá teda dost. Vždy modřiny prý mizí po 14 dnech. To je nějaký divný, ne. To ti řekli, že je normální? Nemᚠtam nějaký prohlubně? Co mᚠdělaný??? To je otázek, co?

Mám po liposukci vnitřních a vnějších stehen a břicha.Břicho mě trošku ještě pobolívá a modřiny už skoro zmizely.Asi to bude taky tím,že se mi modřiny hůře hojí,když se bouchnu,mizí mi i týden.Žádné prohlubně zatím nemám a pevně věřím,že ani nebudu mít.Dost jsem se lekla když jsem to tady četla.Už to bude dva měsíce co mám po a třetí den už nemám kalhoty.Hrozně mi už vadily.13.dubna jdu znovu na kontrolu,tak jsem zvědavá,co mi řeknou,ale jak říkám,zatím jsem moooc spokojená.A s tím jídlem si myslím,že se určitě musím držet.Ten kdo má náběh na přibírání(tam se počítám samozřejmě i já) si musí hlídat co jí.Je to dost těžké,protože mám doma tři chlapy kteří jsou omáčkoví a za řízek by dali život.Budu se snažit cvičit no,sehnala jsem si pilates,tak uvidíme.styrka

Není tady

 

#31 12. 3. 2006 22:00

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Liposukce

jen pro zajímavost, kdo jste ji absolvovali - o kolik jste se zeštíhleli? Napište prosím třeba cm nebo konfekční velikosti smile

Není tady

 

#32 16. 3. 2006 22:30

centrum.czPavlina
Host

Re: Liposukce

Lydie : Ahoj, moc bych chtela na liposukci jit, trapi me zadek, stehna a take lytka. Chtela jsem se zeptat, jak velka je ta bolest? A jestli je mozne doporucit nejakou dobrou kliniku. Diky...

 

#33 20. 3. 2006 10:41

Pavlína
Host

Re: Liposukce

Na liposukci se vybodněte, stejně vám to časem doroste zpátky. Ušetřete si bolest a peníze.

 

#34 24. 3. 2006 18:11

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Liposukce

Je fakt,že  liposukci  je třeba si dobře rozmyslet.Opravdu to stojí dost peněz a také to dost bolí.Ale co bychom neudělaly pro krásu žesmile)Já jsem začala držet dietu před třemi lety,to jsem vážila 85kg (měřím 165cm).Zhubla jsem nejprve na 72,ale 3kg se mi pořád vrací,takže v dnešní době mám 75kg.Po liposukci mi opět ty tři kilka spadly dolů a navíc mám krásné ploché břicho a nemám silné stehna.Na liposukci jsem se rozhodovala rok.Nevím Pavli odkud jsi,ale já jsem byla v Ostravě u Mudr.Lucáka.Nejprve si tě pozve na konzultaci,kde ti poradí co se dá a co nedá udělat.Není pravda,že ti to doroste zpátky,nemá co,protože ty tukové buňky tam nejsou,ale tuk se ti bude ukládat na místa ,kde ty buňkou jsou,takže to chce prostě změnu jídelníčku  a pohyb.Mám Pilates,je to fakt dobré cvičení.Sice jsem teprve začala,ale do léta se snad zpevním.Ještě k těm lýtkům,to nevím jestli to také dělají,ale zadek a stehna to není problém.Musím upozornit,mi stehna vycucli dost,mám" po " dva a půl měsíce a pořád je mám citlivé.První týden nenosím kalhoty tak si musím zvyknout.

Není tady

 

#35 24. 3. 2006 22:25

Dáša3
Host

Re: Liposukce

Pavlíno, to nemůže dorůst. Tukové buňky se nemnoží. Jen v dětství, ne? Kde jsi na to přišla?

 

#36 25. 3. 2006 23:45

eva8
Host

Re: Liposukce

Radka napsal(a):

Kdo byl na liposukci, napište svoje zkušenosti.

 

#37 28. 9. 2010 23:10

Makky123
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2010
Příspěvky: 2

Re: Liposukce

Ahojky, pokud potřebujete jen zkrášlit (dotvarovat postavu) a nechcete do sebe nechat řezat, mrkněte na  neinvazivní(ultrazvukovou) liposukci.

Já jsem byla na klinice nepovolená reklama v Praze a s výsledkem jsem spokojená. smile

Markéta K.

Upravil(a) tina (29. 9. 2010 15:36)

Není tady

 

#38 20. 10. 2010 14:29

Lucka Kolková
♥------
Registrovaný: 20. 10. 2010
Příspěvky: 5

Re: Liposukce

Já na neinvazivní liposukci byla a musím říct, že vůbec nebolí. Naopak jsem si to hrozně užívala,byla to jako příjemná masហs teplem a zároveň hubnoucí:-). Asi fakt záleží na jakou lipošku chcete jít,ale tahle byla fakt super.

Není tady

 

#39 10. 12. 2010 14:46

Zuzankaa76
♥------
Registrovaný: 27. 6. 2010
Příspěvky: 21

Re: Liposukce

Je to zajimave, kavitace ma fakt rozporuplne hodnoceni. Mam ted pres zapakatele voucher na kavitaci do Decina tak to taky podstoupim, jsem moc zvedava na vysledek:D

Není tady

 

#40 15. 12. 2010 19:18

Janulka Tesar.
♥------
Registrovaný: 13. 12. 2010
Příspěvky: 2

Re: Liposukce

Ahoj, já byla na neinv. liposukci 14 dní zpět a je pravda, že se těším, až půjdu zase zítra, protože jsem za prvé ztratila 4cm a za druhé to byl pro mě neskutečný relax.. takže já můžu jen doporučit. Byla jsem v Brně a byli všichni moc příjemní, což taky dělá dobrý dojem.. J.

Není tady

 

#41 10. 2. 2011 18:32

Bobinka
♥------
Registrovaný: 10. 2. 2011
Příspěvky: 3

Re: Liposukce

Ahojky, byla jsem teď na Bezbolestné liposukci v nově otevřeném centru v ČB v ulici Na Mlýnské stoce a musím říct, že to bylo fakt super a přišla jsem tam na jiné myšlenky. Skvělé uvítání, příjemná masérka se kterou jsem pěkně pokecala úplně o všem!tummenupp Přišla jsem k nim taková těžká a odcházela jsem lehčí, uvolněná a jako nový člověk! Zakoupila jsem si balíček, mají tam teď 30%slevu a těším se na další návštěvu, až zase úplně vypnu a opět půjdou cenáky dolů!smile
Pokud máte obdobné zkušenosti nebo se na to někdo chystáte a chcete něco zodpovědět, tak se ozvěte, ráda Vám odpovím, jak super je to!stolt

Není tady

 

#42 28. 6. 2011 16:32

nina87
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2011
Příspěvky: 4

Re: Liposukce

Ahoj já mám s liposukcí taky super zkušenosti. uplně jsme se zbavila celuditidy a to za 2 měsíce  jetsli hledáte dobrou cenu v Praze  koukněte na toto studio já jsme tu byla moc spokojená
reklama

Upravil(a) mala.popelka (28. 6. 2011 19:23)

Není tady

 

#43 8. 12. 2011 13:30

Jana Fajtová
♥------
Registrovaný: 8. 12. 2011
Příspěvky: 1

Re: Liposukce

Já za sebe můžu doporučit Kryolipolýzu. Byla jsem na ní před měsícem v salonu Depilbody na Praze 2 a musím říct, že výsledky jsou super :-) Odzkoušela jsem to na hýždích a teď se připravuju na stehna. Navíc personál byl moc fajn, se vším mi poradili. Tenhle týden na to mají dokonce akci, tak jsem si koupila 4 poukázky, však se to hodí na Vánoce :-)))

Není tady

 

#44 9. 2. 2012 14:16

Bublina65
♥------
Registrovaný: 30. 9. 2011
Příspěvky: 18

Re: Liposukce

Já jsem byla na liposukci břicha v Brně u MUDr.Ivana Justana a jsem úplně spokojená...jestli ste někdo z Brna a jste rozhodnutý, tak se nemusíte bát. Já se taky bála, ale všechno bylo uplně v pohodě smile

Není tady

 

#45 5. 5. 2012 1:10

karcapl
♥------
Registrovaný: 5. 5. 2012
Příspěvky: 1

Re: Liposukce

Ahoj, pokud byste chtěli využít liposukci bez řezání tak doporučuju Petra Clinic. Chodím do vodičkovi ulice v Praze a jsem tam moc spokojená, jsou tam opravdu velice příjemní a ochotní. Mají mnoho metod pro odbourávání tuku a vždycky každému vyberou tu správnou. Já tam chodím asi půl roku a jsem moc spokojená.

Není tady

 

#46 13. 1. 2013 10:38

Bublina_58
♥------
Registrovaný: 30. 9. 2011
Příspěvky: 23

Re: Liposukce

Ahoj všem, já byla na liposukci taky u pana Justana v Brně. Všechno se mnou prodiskutoval, vysvětlil. Dělal mi pouze břicho, takže sem to měla umrtvené jen lokálně. Jen do mě píchl ten tumezcentní roztok, počkal až to bude umrtvené, a pak odsával asi 2 hodiny takovýma jehličkama. Pak mi z tama doma akorát 2 dny vytíkal ten roztok s trochou krve, tak to sem musela jen ležet, ale pak po dvou dnech sem šla normál do práce. Vynikající jednání, byl moc milý a ochotný smile

Není tady

 

#47 4. 3. 2013 9:49

pavla dusova
♥------
Registrovaný: 25. 2. 2013
Příspěvky: 3

Re: Liposukce

Ahoj,
já byla na liposukci na klinice GHC v Praze a musím uznat, že všechno proběhlo nad mé očekávání. Profesionalita lékařů je opravdu na místě. Rozhodla jsem se podle pořadu Mladší o pár let, když jsem viděla výsledky operací a
o komfort, ochotnost a vysvětlení všeho do hloubky není nouze. Dělali mi to Tumescentní liposukcí s vibrací a opravdu jsem nic necítila, žádné otoky jsem neměla a mohla jsem fungovat za 2 dny...neuvěřitelné! smile
Barbora

Není tady

 

#48 15. 3. 2013 20:15

Lucka30
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2013
Příspěvky: 8

Re: Liposukce

Já byla před rokem také na liposukci. Byla jsem u pana Justana v Brně. Je to vynikající doktor, který mi ochotně vše vysvětlil. Operace dopadla výborně a já vypadala o pár let mladší :-). Dozvěděla jsem se o něm přes diskuze a také od známých, kteří u něj byli také smile.

Není tady

 

#49 26. 8. 2013 10:25

Petule80
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2013
Příspěvky: 4

Re: Liposukce

Já teď využila akci od kliniky OBcare - dvě liposukce za cenu jedné.. (http://www.obcare.cz/aktuality/letni-akce-na-liposukci) to bych byla hloupá kdybych to nevyužila, když už jsem to buhví jak dlouho zvažovala. Pana doktora můžu jen doporučit, vše mi vysvětlil a probíhalo to jako po drátkách. a už začínají být vidět výsledky takže super smile

Není tady

 

#50 14. 9. 2013 21:31

Dadula25
♥------
Registrovaný: 10. 9. 2013
Příspěvky: 12

Re: Liposukce

Teda to je hrozný mít po liposukci díry sad. Naštěstí tohle není můj případ. Také jsem absolvovala klasickou tumescentní liposukci v Brně, u pana doktora Justana. Odsávali mi tuk na břiše a všechno dopadlo dobře. Po operaci mě to samozřejmě bolelo, ale pak to bylo vpohodě a kontroly dopadly vpořádku. Pan Justan je opravdu super.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů