Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 10. 2008 18:34

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: manželovo dcera

Romin napsal(a):

Manžel neměl vůbec žádnou povinnost,prostě je přivez a nestaral se  ......tu měnší v té době umít  druhý den manžel odjel do práce a já s nimi byla sama zase až do večera.

Ale přesně to se ti snažíme naznačit - že sis to způsobila sama a teď se to bude těžko měnit, když si na to manžel zvykl! Proč jsi musela tu menší umýt - to jsi měla už tehdy nechat na manžela když jsi nechtěla dělat náhradní matku! On to po tobě vyžadoval nebo neumí umýt dítě???? Osobně nechápu proč si je tedy bere když s nimi stejně nehodlá být! Co to má za smysl přitáhnout děti a vypadnout z baráku??? Na to je nemusí přece vozit k vám.  Jediná  možnost je, vydobýt si, aby si děti bral tehdy, když s nimi hodlá trávit čas, nic jiného ti tady nemůžeme poradit, ale konat musíš ty sama!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#27 28. 10. 2008 18:49

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: manželovo dcera

Bety napsal(a):

Romin napsal(a):

Manžel neměl vůbec žádnou povinnost,prostě je přivez a nestaral se  ......tu měnší v té době umít  druhý den manžel odjel do práce a já s nimi byla sama zase až do večera.

Ale přesně to se ti snažíme naznačit - že sis to způsobila sama a teď se to bude těžko měnit, když si na to manžel zvykl! Proč jsi musela tu menší umýt - to jsi měla už tehdy nechat na manžela když jsi nechtěla dělat náhradní matku! On to po tobě vyžadoval nebo neumí umýt dítě???? Osobně nechápu proč si je tedy bere když s nimi stejně nehodlá být! Co to má za smysl přitáhnout děti a vypadnout z baráku??? Na to je nemusí přece vozit k vám.  Jediná  možnost je, vydobýt si, aby si děti bral tehdy, když s nimi hodlá trávit čas, nic jiného ti tady nemůžeme poradit, ale konat musíš ty sama!

Já si myslím, že zpočátku to dělala velmi ráda, protože neměla vlastní dítě a  teď jsou ji  děcka naobtíž.

Upravil(a) aprill (28. 10. 2008 18:50)

Není tady

 

#28 28. 10. 2008 23:14

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: manželovo dcera

Romin a co budeš dělat, když se dcera rozhodne, že chce žít u otce? Věk na to má a puberta je nevyzpytatelná. Mamka ju naštve a mᚠji u vás. Co pak, už to bude jen tvůj život? Ne bude vás všech.


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#29 29. 10. 2008 8:02

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: manželovo dcera

Nechci být nepříjemná, ale mám pocit, že tě manželovo děti evidentně obtěžují a že mᚠna ně alergii. Už několikrát tady zaznělo, že sis vzala chlapa s dětmi. Bylo na tobě přizpůsobit se, on byl prostě otcem dřív, než ty jeho manželem. Zní to ošklivě, ale spíš ty se zamysli nad svými pocity vůči jeho dcerám. Mohla bys být ráda, že tě jeho dcery berou tak dobře a že jdou za tebou, ikdyž nemusí, nehledě na drobný detail, že tvé děti jsou zároveň jejich sourozenci a může tam fungovat docela silná sourozenecká vazba.

Upravil(a) Ela.. (29. 10. 2008 8:02)

Není tady

 

#30 29. 10. 2008 10:06

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: manželovo dcera

Já jsem taky nevlastní máma, takže tě úplně chápu..  Chápu i ty, které ti píší rady, ale v té situaci nejsou. To se pozná. Ono se to lehko říká, že děti tu byly předtím a ty bys měla být ráda, že tě berou dobře atd. Je to sice pravda, ale někdy je to sakra těžký všechno zvládat, uvědomovat si a být dokonalá náhradní máma. Ale to opravdu může pochopit jen ten, kdo v té situaci je, nebo někdy byl.

Pravda Romin je, že sis měla stanovit pravidla hned od začátku. Manžel si zvykl, že se starᚠTy a určitě mu to tak vyhovuje. Nikdy není pozdě na změnu. Musíš si s ním o tom ale promluvit a stanovit v klidu nějaká pravidla.
S námi jedno dítě žije a druhé jezdí ob víkend. Když jsou tu obě, občas uvařím a postarám se, ale občas si taky udělám svůj program, vyrazím s kamarádkama na nákupy, na výlet, navštívím rodiče.. Přítel se s dětmi zabaví a postará se (musí, když já jsem pryč smile ).
Dohromady spolu vycházíme výborně, ale ony určitě někdy ocení, že mají tátu pro sebe a já jsem naopak ráda, že mám den/ víkend jen sama pro sebe.

Není tady

 

#31 14. 8. 2009 15:24

Rozárka*
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 102

Re: manželovo dcera

Romin, uvědom si, že děti jsou u vás co 14 dní na víkend, což je přibližně 4 dny v měsíci, za rok to dělý cca 48 dní. Jelikož má rok 365 dní, tak u maminky jsou děti zbývajících 317 dní... Kdybych tomu ještě připočetla nějaké prádniny, tak dejme tomu 30 dní? Pořád jsme u vás na nějakých 78 - 80 dnech za měsíc a na maminku zbývá 287 dní. Trošku nepoměr viď? A ty děti chtějí oba rodiče, i když je má v péči matka. A pokud se partner maminky k tomu bude stavět stejně jako ty, že chce mít taky svůj život s maminkou těchto dětí a jejich novou dcerou, tak kde budou děti? vymažete je všichni? Jsi matka, měla by jsi to chápat. A to, že máte s manželem taky svoje plány a s vašimi dětmi? Copak je v tom problém do těch plánů zahrnout i děti tvého muže? Oni nejsou cizí, jsou vaše...nebo alespoň jeho, když ty se k nim stavíš takhle odmítavě. A věř mi že vím o čem mluvím. Moje dcera má naštěstí takovou MACEŠKU, která ji bere jako jejich součást, i když třeba jen těch 78 nebo 80 dní v roce!!!! Představ si, jak by se cítily TVÉ děti, kdyby byly v situaci dcer tvého muže!!!

Není tady

 

#32 14. 8. 2009 23:12

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manželovo dcera

Ty mᚠsice svůj život, ale ona zase má svého tátu a její táta má dceru - na tom se nic nezmění, i kdybyste spolu měli třeba 10 dalších dětí.
Pečovatelku ale dělat nemusíš, pokud on není doma - to je ale vaše věc vás, dospělých, jak si to dohodnete.


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů