Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 9. 7. 2012 18:34

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Želvička17 napsal(a):

To není jen o věku přeci.
Záleží na typu ženy. Nešla bych do krátkého účesu ani ve 40, ani v 50. U kadeřnice ženy co mají krátké vlasy říkají, že je nebaví ta náročnost úpravy delších vlasů. Chodí tak jednou za čtvrt roku a nechají se ostříhat hodně nakrátko, aby jim to dlouho vydrželo.
Mně to přijde naopak s delšími jednodušší - přinejhorším se dají sepnout sponkou do culíku.
Od narození jsem měla vlasy kudrnaté, pak se trochu srovnaly dovlnata. Každopádně žehlička na vlasy je můj kamarád smile - je mi 35 let.

já nevím, co bude až mi bude 40, 50. stárneme, člověku povolí pár svalů v obličeji, objeví se vrásky, změní se výraz ve tváři a pak už třeba člověku nebude slušet to, co mu sluší teď.
jinak mě se dneska líbí, že je spousta možností, tolik barev, účesů, ženská může být šmrncovní, a je jí kolik chce smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 9. 7. 2012 18:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

sandra napsal(a):

majkafa napsal(a):

Málokteré starší ženě sluší dlouhé vlasy. Znám jen jednu, které v jejich asi 50 letech sluší, má je do pasu, sluší jí i culík, je to krásná žena. Svorně se v práci shodneme, že žádnou jinou ženu po 40, které by dlouhé vlasy slušely, neznáme. Dlouhé - tím myslím opravdu dlouhé, ne takové polodlouhé - 10 cm pod ramena. A dlouhé šedivé - neznám žádnou ženu, které by slušely, když je nosí rozpuštěné nebo v culíku. Šedivé vlasy vůbec dělají člověka starším. Ale ty úplně bílé, ty se mi na starých lidech moc líbí. Ne prošedivělé.
Má babička měla celý život dlouhé vlasy, ale vždy si je ráno česala, zapletla do copů a pak z nich vzadu udělala takový drdůlek, moc jí to slušelo. Byla to taková pohádková babička se šátkem na hlavě.

Majkafo, kolik vás v práci je ženských?
Já znám minimálně 20 ženských nad 40 s delšími vlasy a jsou to fakt hezký baby.
Mmch. já měla vlasy jak hodně dlouhý, tak i hodně krátký. Líbí se mi obojí.

a to těch minimálně 20 ženských má dlouhé vlasy, o kterých tu mluví majkafa ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#53 9. 7. 2012 18:39

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

mamba napsal(a):

Já neřeším, jestli má žena dlouhé nebo krátké vlasy, ani jejich délku nespojuji s věkem. Myslím, že je nejdůležitější, jestli jí sluší a  jak se v nich cítí.
Já měla větší část života vlasy dlouhé po lopatky, daly se z nich vytvořit různé účesy. Asi před pěti lety jsem se rozhodla pro hodně krátké . Jsem typ jako Vlaďka Erbová, mám štíhlý a zatím hladký krk, slušný tvar hlavy - prostě si ultra krátký sestřih mohu dovolit a cítím se v něm  "šik". Po umytí jen zatřepu hlavou a mám vystaráno. Zvykla jsem si na pohodlí a už bych dlouhé vlasy nechtěla ani za nic. Ani, kdyby se mi na krku udělaly vrásky, stejně je nezakryji a přijímám tu životní etapu, která mi náleží, s tím nemám problém.

kamarádka má účes asi jako ty. je v něm úžasná tummenupp nosila dlouhé vlasy, pak asi do půlky zad, teď je má právě jako erbová, obarvený na černo a vypadá fakt skvěle. z ní je tak krásná a šmrncovní ženská big_smile

Upravil(a) PPavlaa (9. 7. 2012 18:49)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#54 9. 7. 2012 18:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

eremuruss napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

To není jen o věku přeci.
Záleží na typu ženy. Nešla bych do krátkého účesu ani ve 40, ani v 50. U kadeřnice ženy co mají krátké vlasy říkají, že je nebaví ta náročnost úpravy delších vlasů. Chodí tak jednou za čtvrt roku a nechají se ostříhat hodně nakrátko, aby jim to dlouho vydrželo.
Mně to přijde naopak s delšími jednodušší - přinejhorším se dají sepnout sponkou do culíku.
Od narození jsem měla vlasy kudrnaté, pak se trochu srovnaly dovlnata. Každopádně žehlička na vlasy je můj kamarád smile - je mi 35 let.

Ono jak kdo to ma jednoussi s dlouhyma vlasama.Ja mam polodlouhe jemne ktere musim denne umyvat,uz jen to rozcesavani vlasu po umyti je horor,protoze ty jemne vlasy me nejdou rozcesat,uz jsem vyzkousela zpoustu pripravku balzamu,kondicioneru a nic nepomaha.Vzdy jich plno vyskubu.Pak je musim natacet,aby vlasy vypadali bohatsi,protoze jich mam malo.Nosim je sepnute do skripce,protoze v praci to tak musim mit.

erem, když mᚠmálo vlasů, nebylo by lepší si nechat poradit nějáký prima účes, jak lpět na těch delších, když jich tolik nemᚠ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 9. 7. 2012 18:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

elena007 napsal(a):

Vzhledem k cetnosti jejich vyskytu na hlavach nad 40 maji tady nektere kratsi strihy pridomek klimakterni smile

Myslim si taky, ze nelze arbirtrarne urcit vek, kdyz uz je zena na delsi vlasy stara. Vidam hodne zen, kterym podle meho nazoru prave kratsi sestrih doda punc matrony. Zarnym prikladem je ma kadernice -  stihla, temer bez vrasek, ale na hlave natuzeny tzv. rozcuch v barve pepr a sul. . Podle me by ji jina barva a delsi mekkci uces delaly mladsi, ale asi taky podlehla mytu o 40 a zaradila se smile.  Hezke je, ze kdyz matla barvou me delsi sem-tam stribrne vlasy, vyklada mi o strastech predklimakterniho veku a dodava, ze i na me to casem prijde. Vzdy premyslim, jestli ji mam konecne rict, ze je o tri roky mladsi. Zatim to nechavam byt. big_smile

Me vlasy jsou taky jemne a spatne se rozcesavaji, ale co jsem zacala pouzivat profesionalni sampon a kondicioner s keratinem, jsou krasne hladke a rozcesavaji se jedna radost. Keratinove kury nedelam, nebot jsem skrblik, ale uz i ten sampon u me znamenal velkou zmenu k lepsimu.

tvoje kadeřnice ničemu podlehnout nemusela. na každá kadeřnice nebo ženská má vkus. ona si může myslet, že ji to sluší, prostě se ji to líbí, ale s věkem bych řekla, že to nemá co dělat. znám spoustu mladejch holek, který nemají vkus vůbec a jednou o nich taková jako ty nejspíš řekne, že je to tím, že podlehly mýtu o 40tce ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 9. 7. 2012 18:47

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Proč by nemohla mít žena dlouhé vlasy? A co je zralý věk - 40, 50, 80??? Kdo to stanovuje? To jako že by žena po čtyřicítce měla vlasy ostříhat, místo barev nosit jen černou, protože barevné už se nehodí, neměla by nosit podpatky, naopak nasadit na hlavu šátek, na nohy bačkory a už se stát babičkou??? dumbom Todle mi přijde jako otázka blba, pardon lol Já kolikrát vidím i náctileté a dvacetileté dost nevkusně učesané, oblečené ...


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#57 9. 7. 2012 18:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Ivana napsal(a):

Třeba mně dlouhé vlasy nesluší vůbec. Nosila jsem je od 6 do 14 let a jak jsem je ostříhala musím říct, že můj vzhled se o 100% zlepšil. Nenosím je úplně na kluka, to mi taky nesluší, tak normálně něco mezi krátkými a polodlouhými vlasy. Můj názor je, že kdo má nekvalitní řídké a zplihlé vlasy, nemá je nosit dlouhé v jakémkoli věku. Ale např. Stella Zázvorková mohla mít klidně dlouhé vlasy až do smrti, samozřejmě, že nenosila rozpuštěné.

s tou zázvorkovou souhlasím stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 9. 7. 2012 18:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

alexxandra napsal(a):

Proč by nemohla mít žena dlouhé vlasy? A co je zralý věk - 40, 50, 80??? Kdo to stanovuje? To jako že by žena po čtyřicítce měla vlasy ostříhat, místo barev nosit jen černou, protože barevné už se nehodí, neměla by nosit podpatky, naopak nasadit na hlavu šátek, na nohy bačkory a už se stát babičkou??? dumbom Todle mi přijde jako otázka blba, pardon lol Já kolikrát vidím i náctileté a dvacetileté dost nevkusně učesané, oblečené ...

on tady někdo něco takového tvrdí ? varoll

Upravil(a) PPavlaa (9. 7. 2012 18:57)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#59 9. 7. 2012 19:41

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlo, v podstatě to podsouvá titulek :-) Už ten mě vytáčí :-)


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#60 9. 7. 2012 22:41

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlaa napsal(a):

tvoje kadeřnice ničemu podlehnout nemusela. na každá kadeřnice nebo ženská má vkus. ona si může myslet, že ji to sluší, prostě se ji to líbí, ale s věkem bych řekla, že to nemá co dělat. znám spoustu mladejch holek, který nemají vkus vůbec a jednou o nich taková jako ty nejspíš řekne, že je to tím, že podlehly mýtu o 40tce ..

No treba ostrihaji nevkusnou hrivu, nahodi tribarevny drn a prudce zevkusni. big_smile

Kdyby strihani nakratko nemelo co delat s tim, co se pry uz v jistem veku nehodi, tak se zeny nezacnou houfneji strihat ve 40 a v 50 by nemela kratke vlasy uz skoro kazda. A prave proto, ze je dnes tolik moznosti, ktratky vlas by taky nemel byt po 40 moznost jedina.

Me kadernici ten uces celkem slusi, jen v nem vypada starsi nez by musela. Ale treba tak vypadat chce. O jejim podlehani mytum vim, troufam si rict, preci jenom o neco vic nez ty. Mam hodiny naposlouchanou a vidim. smile

Není tady

 

#61 10. 7. 2012 7:32

majkafa
Host

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Mně se účes Vlaďky Erbové nelíbí. Přijde mi až ošklivý. Aspoň o  kousíček delší kdyby to bylo.

Upravil(a) majkafa (10. 7. 2012 7:36)

 

#62 10. 7. 2012 8:08

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Vlaďce Erbový to moc sluší, sousedka má podobný střih a sekne jí to.
Jde o to, jestli se v tom ženská cítí.
Já ted mám polodlouhý vlasy, ale byli doby kdy jsem byla taky na krátko. Sice ne jako Erbová, ale krk jsem měl holý.
řekla bych,že je to mýtus z dřívějška. Dřív mi přišli čtyřicátnice starší ženy, vždy babičce bylo čtyřicet když jsem se narodila a brala jsem jí jako starou, a byla jako já ted ve svým věku.
Celkově mě přijde, že dřív lidi byli dřív staří,že je ted vyšší produktivita a ženský jsou i v padesáti kočky a nemusí být usedlý,jako dřív,protože se to nehodilo.
Dlouhé vlasy ve zralém věku si představím našich sousedku - bláznivou ženskou,která je měla šedivý (jak Viktorka, Rozára) a nosila je volně spuštěný v šedesáti. (měla je nad pr...)
Jo a třeba se mi líbí i Kornová, prostě má šmrnc


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#63 10. 7. 2012 8:11

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Jo a to je to samý, jako otázka.
Malý holky - culíky, sponečky.
Skoro každá holka (tedy s výjimkou mě, netoužila jsem mít dlouhý vlasy, byla jsem jak kluk)
chce být princezna a mít dlouhé vlásky.
Jenže to je tak nepraktický. Ve školce sponky tahaj, padaj, pak vlasy lezou do očí.
Mám pětiletou holku, a jak to trošku přeroste, jdeme ke kadeřnici. Jí to neva, stejně je jak kluk. Ale doma říkaj, je to je škoda, vždyt je to holčička.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#64 10. 7. 2012 8:38

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

PPavlaa napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Želvička17 napsal(a):

To není jen o věku přeci.
Záleží na typu ženy. Nešla bych do krátkého účesu ani ve 40, ani v 50. U kadeřnice ženy co mají krátké vlasy říkají, že je nebaví ta náročnost úpravy delších vlasů. Chodí tak jednou za čtvrt roku a nechají se ostříhat hodně nakrátko, aby jim to dlouho vydrželo.
Mně to přijde naopak s delšími jednodušší - přinejhorším se dají sepnout sponkou do culíku.
Od narození jsem měla vlasy kudrnaté, pak se trochu srovnaly dovlnata. Každopádně žehlička na vlasy je můj kamarád smile - je mi 35 let.

Ono jak kdo to ma jednoussi s dlouhyma vlasama.Ja mam polodlouhe jemne ktere musim denne umyvat,uz jen to rozcesavani vlasu po umyti je horor,protoze ty jemne vlasy me nejdou rozcesat,uz jsem vyzkousela zpoustu pripravku balzamu,kondicioneru a nic nepomaha.Vzdy jich plno vyskubu.Pak je musim natacet,aby vlasy vypadali bohatsi,protoze jich mam malo.Nosim je sepnute do skripce,protoze v praci to tak musim mit.

erem, když mᚠmálo vlasů, nebylo by lepší si nechat poradit nějáký prima účes, jak lpět na těch delších, když jich tolik nemᚠ?

Zas tak dlouhe je nemam,mam je polodlouhe pod lopatky me nedosahnou.Cely zivot jsem touzila po dlohych vlasech.Mama me je neumoznila strihala me na kluka.Pak v dobe nactiletych jsem nosila trvalou,az do svych 35 let.Vlasy vubec nerostly a lamaly se takze jsem byla stale na dylce do pouze zakryla krk.Pak jsem si trvalou prestala davat a zacala se barvit na blond a natacim je denne na varne natacky,aby me vlasy nabyli objemu a vlasy konecne poporostli a ja mohla zacit nosit skripec nebo culik.Lide me rikali,ze jsem v tom ucesu omladla a,ze me to slusi.
Uz jsem premyslela si vlasy nechat sestrihat,ale ja musim vlasy dostat do culiku nebo do skripce,protoze pracuji v albertu a tam musime nosit ten hrozny ksilt a bez sepnutych vlasu bych v ksiltu vypadala fakt hrozne. big_smile

Upravil(a) eremuruss (10. 7. 2012 8:40)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#65 10. 7. 2012 8:44

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Tak natáčet denně na natáčky bych byla líná. vissla  Jo jednu natáčku na ofinu, to jo.  big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#66 10. 7. 2012 8:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

dusička napsal(a):

Jo a to je to samý, jako otázka.
Malý holky - culíky, sponečky.
Skoro každá holka (tedy s výjimkou mě, netoužila jsem mít dlouhý vlasy, byla jsem jak kluk)
chce být princezna a mít dlouhé vlásky.
Jenže to je tak nepraktický. Ve školce sponky tahaj, padaj, pak vlasy lezou do očí.
Mám pětiletou holku, a jak to trošku přeroste, jdeme ke kadeřnici. Jí to neva, stejně je jak kluk. Ale doma říkaj, je to je škoda, vždyt je to holčička.

Tak ja se svou dcerou byla u holice snad jednou za zivot a to ji byli 3 roky a to ji kadernice kamaradka udelala takovy ten moderni uces co je vystrihany vzadu a nechany delsi vlasy vepredu u krku.Nelibilo se me to a od te doby jsem ji strihat nenechala.Ale vlasy ma stejne nez pod lopatky vic ji nenarostli za 16 let od posledniho ostrihani.lol

Upravil(a) eremuruss (10. 7. 2012 8:49)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#67 10. 7. 2012 10:30

mamba
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 9. 2011
Příspěvky: 310

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

Délku vlasů nijak nespojuji s věkem, především záleží na tom, jak se ve svém účesu dotyčná žena cítí a jak jí sluší.
Nelíbí se mi, když má dlouhé prošedivělé vlasy a nosí je volně rozpuštěné, ale nijak zásadně mi to nevadí, je to každého věc, co se mu líbí a v čem se cítí dobře.
Už vůbec neřeším, jestli je některý účes ošklivý.(Nemám na mysli extrémy.) Když se mi nelíbí, tak ho prostě nenosím a je to.
On totiž pro někoho ošklivý účes může jinou ženu udělat zajímavou a šmrncovní.

Není tady

 

#68 10. 7. 2012 18:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

alexxandra napsal(a):

PPavlo, v podstatě to podsouvá titulek :-) Už ten mě vytáčí :-)

ale jdi smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#69 10. 7. 2012 18:06

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

dusička napsal(a):

Tak natáčet denně na natáčky bych byla líná. vissla  Jo jednu natáčku na ofinu, to jo.  big_smile

někdo natáčí, jiný žehlí wink
natáčet by mě taky nebavilo, je to zdlouhavé. vyžehleno mám za 3 minuty vissla

Není tady

 

#70 10. 7. 2012 18:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

elena007 napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

tvoje kadeřnice ničemu podlehnout nemusela. na každá kadeřnice nebo ženská má vkus. ona si může myslet, že ji to sluší, prostě se ji to líbí, ale s věkem bych řekla, že to nemá co dělat. znám spoustu mladejch holek, který nemají vkus vůbec a jednou o nich taková jako ty nejspíš řekne, že je to tím, že podlehly mýtu o 40tce ..

No treba ostrihaji nevkusnou hrivu, nahodi tribarevny drn a prudce zevkusni. big_smile

Kdyby strihani nakratko nemelo co delat s tim, co se pry uz v jistem veku nehodi, tak se zeny nezacnou houfneji strihat ve 40 a v 50 by nemela kratke vlasy uz skoro kazda. A prave proto, ze je dnes tolik moznosti, ktratky vlas by taky nemel byt po 40 moznost jedina.

Me kadernici ten uces celkem slusi, jen v nem vypada starsi nez by musela. Ale treba tak vypadat chce. O jejim podlehani mytum vim, troufam si rict, preci jenom o neco vic nez ty. Mam hodiny naposlouchanou a vidim. smile

eleno, jestli to nebude třeba tím, že ty ženský chtěj změnu. nebo prostě samy cítí, že jim ty delší vlasy už nesedí, přidávají roky, kdo ví. ono a je to jak chceš, tak z mého pohledu je ta 40tka pro ženský zlomová ..
jasně, že můžou chodit na kosmetiku, dbát o sebe, ale vidím prostě na ženských kolem sebe, že i když se udržují, dbají o sebe, že v určitým věku ten zlom přijde a na ženský jde vidět, že zestárla.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 10. 7. 2012 18:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

majkafa napsal(a):

Mně se účes Vlaďky Erbové nelíbí. Přijde mi až ošklivý. Aspoň o  kousíček delší kdyby to bylo.

mně se nelíbí erbová jako taková. ani mi není extra sympatická. ale ten její účes má něco do sebe. a někomu vyloženě sedí.

Upravil(a) PPavlaa (10. 7. 2012 18:18)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 10. 7. 2012 18:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

dusička napsal(a):

Vlaďce Erbový to moc sluší, sousedka má podobný střih a sekne jí to.
Jde o to, jestli se v tom ženská cítí.
Já ted mám polodlouhý vlasy, ale byli doby kdy jsem byla taky na krátko. Sice ne jako Erbová, ale krk jsem měl holý.
řekla bych,že je to mýtus z dřívějška. Dřív mi přišli čtyřicátnice starší ženy, vždy babičce bylo čtyřicet když jsem se narodila a brala jsem jí jako starou, a byla jako já ted ve svým věku.
Celkově mě přijde, že dřív lidi byli dřív staří,že je ted vyšší produktivita a ženský jsou i v padesáti kočky a nemusí být usedlý,jako dřív,protože se to nehodilo.
Dlouhé vlasy ve zralém věku si představím našich sousedku - bláznivou ženskou,která je měla šedivý (jak Viktorka, Rozára) a nosila je volně spuštěný v šedesáti. (měla je nad pr...)
Jo a třeba se mi líbí i Kornová, prostě má šmrnc

no možná to bylo tím, že se to nehodilo, ale taky si myslím, že nebyly ty možnosti.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 10. 7. 2012 18:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

dusička napsal(a):

Tak natáčet denně na natáčky bych byla líná. vissla  Jo jednu natáčku na ofinu, to jo.  big_smile

já taky roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#74 10. 7. 2012 18:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

mamba napsal(a):

Délku vlasů nijak nespojuji s věkem, především záleží na tom, jak se ve svém účesu dotyčná žena cítí a jak jí sluší.
Nelíbí se mi, když má dlouhé prošedivělé vlasy a nosí je volně rozpuštěné, ale nijak zásadně mi to nevadí, je to každého věc, co se mu líbí a v čem se cítí dobře.
Už vůbec neřeším, jestli je některý účes ošklivý.(Nemám na mysli extrémy.) Když se mi nelíbí, tak ho prostě nenosím a je to.
On totiž pro někoho ošklivý účes může jinou ženu udělat zajímavou a šmrncovní

stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 10. 7. 2012 20:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Dlouhe vlasy ve zralém věku

aprill napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak natáčet denně na natáčky bych byla líná. vissla  Jo jednu natáčku na ofinu, to jo.  big_smile

někdo natáčí, jiný žehlí wink
natáčet by mě taky nebavilo, je to zdlouhavé. vyžehleno mám za 3 minuty vissla

Ja natoceno taky,prece jenom letita praxe.big_smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů