Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 10. 2008 7:10

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Proteinová ketogenní dieta

Podařilo se mi zhubnout proteinovou ketogenní dietou 33 kg. Začala jsem přibírat po zdravotních problémech s artrozou a poruchou štítné žlázy, kdy normální redukční diety přestaly fungovat, ač dříve zabíraly, pohyb mne bolel a ocitla jsem se v začarovaném kruhu.

Zkoušela jsem i žaludeční bandáž. Nechci nijak osočovat tuto metodu, která jistě mnohým lidem pomohla, ale pokud je vᚠžaludek bezedný bachor a centrum slasti máte v ústech, kdy vás těší něco dumlat, žvýkat ap., i když žaludek už dávno vyhlásil stop stav, pak tahle metoda pro vás není. Po dvou letech jsem měla horko těžko ubraných 10 kilo opět zpět a k nim na břiše 5 po*ných jizev, připomínajících hnědá jelita.

Zajímalo by mne, jestli tu náhodou někdo na té proteinové dietě je rovněž pro vyměňování zkušeností. Ty spolupacientky, co to držely se mnou, už zhubly, co potřebovaly a odešly, mne čeká ještě 20 kilo dalších, tak hledám paráka na pokec a na cvičení.

Není tady

 

#2 14. 10. 2008 7:13

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Re: Proteinová ketogenní dieta

Dieta je vhodná zejména pro pacienty s obezitou, pohybovými potížemi, např. artrózou, zvýšeným cholesterolem, vysokým krevním tlakem, zvýšeným inzulinem  -  diabetes II. typu,  ztučněním jater aj. Nehodí se pro lidi s rakovinou, onemocněním krve, onemocněním jater a ledvin, pro děti a dospívající mládež a velmi opatrně se s ní musí pod lékařským dohledem u kardiaků a diabetiků na inzulinu. Zde se volí jen mírný stupeň ketózy, tedy výše zmíněný dietní proces jde pomaleji a pozvolněji. Více o dietě popisuji tady: dietni-denik.estranky.cz Ketogenní dieta je jednoduchá, nenáročná na přípravu, pacienti ji výborně snáší bez hladu, mají dostatek energie pro každodenní aktivity a navíc se díky ketóze dostanou do lehké euforie, kterou násobí rovněž jejich rychlý váhový úbytek.

Upravil(a) dejavu26 (14. 10. 2008 7:14)

Není tady

 

#3 14. 10. 2008 8:42

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: Proteinová ketogenní dieta

Já bych do toho šla, ale jsem nemocná na ledviny. To je ten stav, kdy je z tebe cítit aceton, viď? To se mne občas stávalo.

Není tady

 

#4 14. 10. 2008 8:50

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Re: Proteinová ketogenní dieta

ano, při ketoze, ale treba i pri diabetu je z tebe citit aceton. Ja jsem mela selhani leve ledviny, tak jsem se toho taky bala, vim, ze ledviny jsou kontraindikaci, ale lekar mi rekl, ze mi upravi specialne tu dietu pro tenhle stav, ze se bat nemusim. Musim hodne pit, stale pres den upijet a zatim jsem s ledvinami za ty 4 mesice problem nemela, musim zaklepat, doufam, ze nezaziju nejakou eru rokenrolu, kdy se kameny povali z ledvin dolu :-)
Co presne ti je s ledvinami? Kdyztak bych ti dala telefon na myho doktora, aby ses ho na to zeptala, jestli by to pri tomhle stavu slo nejak upravit pro tebe. Kolik potrebujes zhubnout?

Není tady

 

#5 14. 10. 2008 8:55

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Re: Proteinová ketogenní dieta

jeste bych chtela dodat, ze tahle dieta nema nic spolecneho s cyklickou ketogenni dietou pro kulturisty, kterou ja osobne povazuji za zverstvo na organismu. Normalni ketogenni dieta se drzi pod dohledem lekare a ma naprosto jiny princip. Minuly endokrinolog mi predepsal Meridii a po ni mi zustal vysoky krevni tlak a behem lecby s ni jsem mela dost silene stavy uzkosti, buseni srdce, nespavosti a po vysazeni lecby okamzite nabrala, co shodila, tenhle endokrinolog a obezitolog, co mi predepsal tu ketogenni dietu je moc fajn, takovej prima veselej clovek, co nebuzeruje tlustouse a je na ne hodnej, presto je dokaze motivovat a samozrejme sleduje jejich hodnoty krve, tlak atd., EKG aby si neblizili

Upravil(a) dejavu26 (14. 10. 2008 8:57)

Není tady

 

#6 14. 10. 2008 11:08

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Proteinová ketogenní dieta

no a na jakém principu teda tato dieta je? Ještě jsem o ní nikdy neslyšela... díkes za info:-) a držím palečky, a se hubnutí daří :-)

Není tady

 

#7 14. 10. 2008 11:57

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Re: Proteinová ketogenní dieta

Ajax napsal(a):

no a na jakém principu teda tato dieta je? Ještě jsem o ní nikdy neslyšela... díkes za info:-) a držím palečky, a se hubnutí daří :-)

Ketogenní proteinová dieta je založena na principu přednostního spalování tuků, se současným zachováním svalové hmoty. To se dociluje maximálním omezením sacharidů a příjmem extrahovaných bílkovin. Bílkoviny jsou pro pacienty k dispozici formou instantních vyvážených jídel, která obsahují  vyextrahované velmi kvalitní bílkoviny z vaječného bílku, sójového proteinu a mléčného kaseinu, v kalorické hodnotě asi 90 - 160 kcal na jedno jídlo, při 3 - 8 g sacharidů a jsou velmi nenáročná na přípravu, většinou je stačí rozmíchat v požadovaném množství vody, případně pak dát chladit, krátce ohřát v mikrovlnné troubě či osmažit nebo upéct pár minut. Jsou obohacena i vitamíny a jejich složení a návod k přípravě je na každém jídle uveden. Nahrazují tedy kompletně potravu.

Při přísunu bílkovin tělo nehladoví, proto ji naprostá většina pacientů výborně snáší a je schopna opravdu vydržet až do konce bez nějakého pocitu sebetýrání během diety. Tato vyextrahovaná bílkovinná jídla na rozdíl od normálního jídla neobsahují téměř žádné sacharidy a tuky.

Je však možné vyvolat ketózu čistě z připravené přírodní stravy bez proteinových instatních jídel a doplňků, což zejména uvítají lidé, kteří mají hlouběji do kapsy. Váhový úbytek s přirozenou stravou je však pomalejší (1 instantní jídlo má 18 g proteinů při 90 kcal, přírodní jídlo, např. vepřové maso, které obsahuje 18 g proteinů má 250 - 300 kcal. Instantní jídlo je i zdravější, protože je připraveno z nejkvalitnějších proteinů.)

Pokud budeš o tom chtít vědět více, mrkni na ten odkaz na můj dietní deník, který jsem dala ve svém 2. příspěvku. Psala jsem tam podrobně o téhle dietě, jaké potraviny se smí, jak jsem si vedla jednotlivé měsíce, ale je tam i odkaz na módní obchody s módou pro baculky, které jsem popisovala i se svými zkušenostmi, jak jsem kde pochodila atd.

Upravil(a) dejavu26 (14. 10. 2008 11:58)

Není tady

 

#8 14. 10. 2008 13:08

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Proteinová ketogenní dieta

jj díky moc za info, určitě mrknu:-)

Není tady

 

#9 14. 10. 2008 13:17

dejavu26
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2008
Příspěvky: 9

Re: Proteinová ketogenní dieta

Ajax napsal(a):

jj díky moc za info, určitě mrknu:-)

není zač, kdybys ještě k tomu něco potřebovala vědět, dole na stránce Ketogenní dieta toho Dietního deníku je na mne mail, tak napiš.

Není tady

 

#10 19. 10. 2015 22:32

8marketa8
♥------
Registrovaný: 15. 10. 2014
Příspěvky: 15

Re: Proteinová ketogenní dieta

Já teď slyšela o KetoFitové dietě, že jse prý vyvinutá přímo pro ženské tělo, nezpůsobuje padání vlasů a podobné věci (což se mi bohužel stalo u diet které jsem zkoušela), máte s ní někdo zkušenost?

Není tady

 

#11 20. 10. 2015 8:42

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Proteinová ketogenní dieta

Dieta vždycky byla, je a bude jen dieta a tím pádem nic neřeší. Soustřeď se na styl života a na diety se vykašli...

Není tady

 

#12 28. 3. 2016 23:36

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Proteinová ketogenní dieta

ketofitová dieta je dobrá, je přírodní takže neškodí a mně se s ní podařilo zhubnout výborně..někdy je dobrý začít s dietou a člověk je potom k hubnutí víc motivován když vidí jaké jsou výsledky.. :-)

Není tady

 

#13 29. 3. 2016 9:38

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Proteinová ketogenní dieta

Tichoucka napsal(a):

ketofitová dieta je dobrá, je přírodní takže neškodí a mně se s ní podařilo zhubnout výborně..někdy je dobrý začít s dietou a člověk je potom k hubnutí víc motivován když vidí jaké jsou výsledky.. :-)

To je mi logika: co je přírodní, to neškodí?  lol A jak dlouho si držíš "zhublou" váhu? wink

Není tady

 

#14 22. 5. 2016 16:11

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Proteinová ketogenní dieta

už to bude 7 měsíců co si váhu držím :-) netvrdím že co je přírodní to nikdy neškodí jenom říkám že oproti jiným dietám které jsou plné chemikálií je tahle přírodní a to je rozhodně velké plus..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů