Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 9. 2008 19:47

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

bublinky..."o//////

Dobry den, uz delsi dobu me trapi hodne osobni problem a ani nevim jak to mam vysvetlit ....s nikym to ani probrat nemuzu jelikoz se hrozne stydim a je mi hodne trapne.......mam uz z toho takovou hruzu ze ani nevim kudy kam.....snad mi nekdo poradi...

Muj problem spociva v tom ze jsem porad strasne nafoukla, a jakobych vypoustela prdiky samovolne jako takove bublinky ktere se snazim jakkoliv to jde nejak jak se rika zatlacit, ale ono to mnohdy nejde a ony jaksi samovolne uniknou a je to docela neprijemne, hlavne v praci....mam hodne dobrou a narocnou praci, kde se denne setkavam se spoustou lidi a hlavne se s svymi spolupracovniky...vzdy mi jaksi prijde jako bych si s prominutim uprdla ale ono to jaksi nejde ovlivnit, uz nevim co mam delat jsem z toho docela zoufala, jednu dobu mi pomahalo nejist a nepit zadne mlecne vyrobky, ale pozoruji ze se to pomalu vraci i kdyz nic mlecneho nekonzumuji.... prosim nemate nekdo s timto zkusenost, prosim poradte upadam do depresi, ze si o me lidi musi myslet ze nema kousek schovivavosti, je to docela osklive. prosim pomozte mi nekdo, nevim jak dal....


vsem dopredu dekuji

lala09

Není tady

 

#2 30. 9. 2008 19:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: bublinky..."o//////

Zmeni stravu (žiadne lušteniny, málo zeleniny, možno mileko alebo tak nerobí dobre)... a popracova na psychike. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 30. 9. 2008 19:57

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: bublinky..."o//////

sverila jsem se s timto problemem mamince a ona mi taky rikala ze to je psychikou,ale ja na sobe nejakou velkou psychickou zatez nepoyoruji, stava se mi to pokazde kdyz zmenim praci, ale tu uz jsem zmenila pred 5 mesici. jsem opravdu v depresi, nevim lusteniny nejim, zeleninu jen kdyz mam vice dni volna aby to ten muj zaludek propracoval, zadna cibule a mleko jen bez lactozy...jsem z toho na dne. nekolikrat jsem chtela jit k doktorovi, ale je mi tak trapne ze ani nevim jak bych mu_ji ten problem popsala.....nemuze to byt treba nejaky virus ve strevech, ci spatne fungujici konecnik_????

Není tady

 

#4 30. 9. 2008 19:58

x256987
Host

Re: bublinky..."o//////

Jít k doktorovi. Možná mᚠnějakou potravinovou alergii, možná nějakou vážnější nemoc... Možná je to opravdu jenom nevyvážený režim a stres... Bez vyšetření a diagnózy můžeme tipovat, můžeme se snažit poradit, ale bude to v nejlepším případě přibližné.

 

#5 30. 9. 2008 20:00

Alosek
Host

Re: bublinky..."o//////

Já bych šla především k doktorovi wink Může to být cokoli z věcí, které jsi vyjmenovala, nebo i něco úplně jiného. Dokud nezjistíš příčinu (psychickou nebo fyzickou), těžko s tím něco uděláš.

 

#6 30. 9. 2008 20:01

x256987
Host

Re: bublinky..."o//////

Popiš mu to tak, jak to popisuješ tady nám. Sloh ti doktor hodnotit nebude a přesný, by jadrný výraz se ho jistě nijak nedotkne smile

 

#7 30. 9. 2008 20:06

majkafa
Host

Re: bublinky..."o//////

lala myslím, že bys měla jít co nejdříve k lékaři. Nepasuj nás tady na amatérské lékaře a jdi hned zítra. Myslím, že to není téma pro psychologickou ale někam na Zdraví ženy.
Na tvém místě bych už dávno šla k lékaři. ádný stud, od toho tam doktoři jsou.

 

#8 30. 9. 2008 20:06

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: bublinky..."o//////

vsem dekuji, bohuzel s tim doktorem je to slozitejsi, neziji v CR a v cizim jazyce se to celkem blbe vysvetluje a nekdy z toho vseho mam obavu. Stava se mi to hlavne v praci vim ze je to trapne ale nijak to nedokazu ovlivnit. Mam pritele a kdyz jsme spolu tak me nic takoveho netrapi je to zvlastni. Mozna tim ze pokud si chci jaksi ulevit jdu na WC. Ale v praci na WC nemuzu behat kazdych 20 minut. Jsem zoufala, zkousela jsem pit juice z aloe vera, ten docela pomahal ale chutove byl na omdleni....no nic vsechny zdrave veci nechutnaji po jahodach..."O/ jeste jsem vyzkousela hodne prasku proti nadymani etc. ale ty pomahji jen kratkodobe

Není tady

 

#9 30. 9. 2008 20:10

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bublinky..."o//////

a co si napsat do nějaké poradny??? na netu určitě něco seženeš,,třeba ti aspoň nějakej lékař poradí..

když si zatím k dr.nemůžeš dojít..

Upravil(a) sisi21 (30. 9. 2008 20:11)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#10 30. 9. 2008 20:29

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: bublinky..."o//////

skurt

sisi21 napsal(a):

a co si napsat do nějaké poradny??? na netu určitě něco seženeš,,třeba ti aspoň nějakej lékař poradí..

když si zatím k dr.nemůžeš dojít..

Ahoj Sisi 21, dala jsem na tvoji radu a vyhledavam na netu nejakou poradnu zdravi, moc me to trapi ...nechci aby si na me lidi ukazovali prstem, ze jsem nejaka ??upsoukana holka?? hroznyyyyyy,uz jen napsat na Babinet mi dalo nekolik tydnu premlovani ale ja uz vazne nemuzu dal:skurt:uschsad

Není tady

 

#11 30. 9. 2008 20:59

x52658
Host

Re: bublinky..."o//////

Děvče, v první řadě bych ti řekla, a si z toho přestaneš dělat sama takovou kovbojku. roll Já vím, že to je hoooooodně nepříjemné, ale bohužel tvé tělo reaguje na něco a není to žádná hanba!!!!! Rozhodně si nikdo o tobě nebude říkat, že jsi upšoukaná či cosi jiného a pokud snad ano, tak je to omezenec. Takže, pokud se ti podaří najít poradnu, napiš tam, opravdu co nejpřesněji a vypiš i to, co jsi užívala a jaké účinky to mělo nebo nemělo. Taky jídelníček a pokud se ti v něm objevuje nějaká potravina, kterou často jíš, tak ji zkus na tři-čtyři dny vyřadit a pozoruj, jestli se ti stav nezmění, pokud n, zkus vypustit něco jiného. Protože kromě nervů by to mohla být klidně i ta alergie.

No, hodně štěstí v hledání řešení. pussa

 

#12 30. 9. 2008 21:02

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: bublinky..."o//////

Je docela pravděpodobné, že příčinou můžou být plísně ve střevech. Doporučila bych výplach tlustého střeva - colonhydroterapii. Zkus se mrknout, jestli to tam někdo neprovádí. V zahraničí je to ještě rozšířenější než u nás, ale jak kde, samozřejmě. A já nevím, v jaké zemi jsi. Jinak, kdybys byla v Praze, tak já mám velmi dobré zkušenosti tady: www.cherubin.cz

Pokud ne, tak zkus sladkovodní řasu chlorellu, prodává se v tabletkách, je vysoce detoxikační a protizánětlivá. Jen možná na začátku se můžeš cítit trošku hůř, jak se to v tom těle začne mlít a toxíny vyplavovat.

Není tady

 

#13 30. 9. 2008 21:04

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: bublinky..."o//////

dojdi si do lékarny, existují prášky na rozpouštění plynů.nevím, ale jestli jsou volně prodejné. Já sama s tím nemám zkušenosti, ale před rokem něco takového brala teta

http://www.celostnimedicina.cz/jak-lze- … dymani.htm

netrpíš třeba na hemeroidy? Narušením žil v okolí konečníku může docházet k samovolnému úniku plynů

Upravil(a) lindaB (30. 9. 2008 21:12)

Není tady

 

#14 30. 9. 2008 21:05

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: bublinky..."o//////

lindaB napsal(a):

dojdi si do lékarny, existují prášky na rozpouštění plynů.nevím, ale jestli jsou volně prodejné. Já sama s tím nemám zkušenosti, ale před rokem něco takového brala teta

Lindo, ty prášky jsou nanic. Prostě nijak zvl᚝ nefunguji - zkušenost z mé rodiny, táta a brácha tím taky trpí.

Není tady

 

#15 30. 9. 2008 21:11

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: bublinky..."o//////

L_aura napsal(a):

lindaB napsal(a):

dojdi si do lékarny, existují prášky na rozpouštění plynů.nevím, ale jestli jsou volně prodejné. Já sama s tím nemám zkušenosti, ale před rokem něco takového brala teta

Lindo, ty prášky jsou nanic. Prostě nijak zvl᚝ nefunguji - zkušenost z mé rodiny, táta a brácha tím taky trpí.

tohle vsechno uz jsem zkousela prasky se jmenovali imunogas nebo tak nejak berou se po hlavnim jidle....ono je to podivne, stava se mi to nejvice v praci...to neni normalni....ze by stress?? ale jak mi tady nekdo napsal ....vyplach tlusteho streva...zni strasidelne, asi bude fakt lepsi jit k doktorovi...

Není tady

 

#16 30. 9. 2008 21:14

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: bublinky..."o//////

lala09 napsal(a):

L_aura napsal(a):

lindaB napsal(a):

dojdi si do lékarny, existují prášky na rozpouštění plynů.nevím, ale jestli jsou volně prodejné. Já sama s tím nemám zkušenosti, ale před rokem něco takového brala teta

Lindo, ty prášky jsou nanic. Prostě nijak zvl᚝ nefunguji - zkušenost z mé rodiny, táta a brácha tím taky trpí.

tohle vsechno uz jsem zkousela prasky se jmenovali imunogas nebo tak nejak berou se po hlavnim jidle....ono je to podivne, stava se mi to nejvice v praci...to neni normalni....ze by stress?? ale jak mi tady nekdo napsal ....vyplach tlusteho streva...zni strasidelne, asi bude fakt lepsi jit k doktorovi...

ono to může být už hodně psychická záležitost. Čím víc na to myslíš a bráníš se tomu, tím je to pak horší

Není tady

 

#17 30. 9. 2008 21:16

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: bublinky..."o//////

lala09 napsal(a):

L_aura napsal(a):

lindaB napsal(a):

dojdi si do lékarny, existují prášky na rozpouštění plynů.nevím, ale jestli jsou volně prodejné. Já sama s tím nemám zkušenosti, ale před rokem něco takového brala teta

Lindo, ty prášky jsou nanic. Prostě nijak zvl᚝ nefunguji - zkušenost z mé rodiny, táta a brácha tím taky trpí.

tohle vsechno uz jsem zkousela prasky se jmenovali imunogas nebo tak nejak berou se po hlavnim jidle....ono je to podivne, stava se mi to nejvice v praci...to neni normalni....ze by stress?? ale jak mi tady nekdo napsal ....vyplach tlusteho streva...zni strasidelne, asi bude fakt lepsi jit k doktorovi...

ten výplach si nechala dělat mamka asi 2x a není to prý nepříjemné.Napouští ti teplou vodu do střev.je to jako klystýr.

Není tady

 

#18 30. 9. 2008 22:16

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: bublinky..."o//////

nejlíp zajít k doktorovi, stydět se nemusíš, jsou zvyklí na jiné věci než jen prdění, možná je to u tebe opravdu psychický problém /napolykaný vzduch/, ale taky to může být z nevhodné stravy/plyny vznikají až ve střevech při trávení/, jako zelí cibule, luštěniny, nekdo tak reaguje i na mléčné výrobky. Zkus mátový čaj a taky zázvor, bud přidavat čerstvy do jídla nebo se dají koupit tablety. Docela zajímavou paseku dělají taky sycené nápoje.  Každopádně zdravý mladý člověk, by měl umět plyny zadržet /krátkodobě samozřejmě/. Ucházení plynů, ale nebývá projevem závažných chorob, kterých se tímto trpící lidé obávají, jako rakovina. Ještě jedna věc mě napadá, zkus nějaký čas brát obyčejné živočišné uhlí umí na sebe navázat produkty trávení. Píšeš, ale že to mᚠnejčasteji v práci, připadá mi to fakt psychické. Že se bojíš, výsměchu lidí je pochopitelné, člověk člověku vlkem hmm
Taky je důležité, jestli tě u toho bolí břicho a jinak se cítíš dobře, pokud ano ani viděla bych to na ty nervy na pochodu, pokud tě něco bolí, mohla by to být nějaká zažívací porucha, chce to fakt vyšetření...
jinak to naše české prdění má krásné odborné pojmenování : meteorismus, zní to tak docela pěkně, tak klidně zajdi i k cizímu doktorovi on to pobere wink

Upravil(a) xxxx (30. 9. 2008 22:23)


dum spiro spero

Není tady

 

#19 30. 9. 2008 23:41

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: bublinky..."o//////

Takže to máte rodový,,a  oni ti neporadí ,když tím trpí!!--hlavně se nestresuj..!!!
zkus nějakou tu poradnu,,už si to jednou zvládla napsat ,tak to popíš i jim...ale pro tvůj klid,bych k tomu dr.došla..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#20 30. 9. 2008 23:52

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: bublinky..."o//////

Aby to nebylo něco podobného, jako když muž selže při sexu. Stane se mu to jednou, podruhé a tak ho to vydeptá, že si z toho časem vyrobí impotenci.
Pokud se ti to stává jen v práci, je to divné a asi to něco s tou psychikou bude


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#21 1. 10. 2008 10:47

L_aura
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 7. 2007
Příspěvky: 985

Re: bublinky..."o//////

lindaB napsal(a):

lala09 napsal(a):

L_aura napsal(a):


Lindo, ty prášky jsou nanic. Prostě nijak zvl᚝ nefunguji - zkušenost z mé rodiny, táta a brácha tím taky trpí.

tohle vsechno uz jsem zkousela prasky se jmenovali imunogas nebo tak nejak berou se po hlavnim jidle....ono je to podivne, stava se mi to nejvice v praci...to neni normalni....ze by stress?? ale jak mi tady nekdo napsal ....vyplach tlusteho streva...zni strasidelne, asi bude fakt lepsi jit k doktorovi...

ten výplach si nechala dělat mamka asi 2x a není to prý nepříjemné.Napouští ti teplou vodu do střev.je to jako klystýr.

jo, já na tom byla několikrát a nemůžu si to vynachválit...dokonce mi jako vedlejší efekt zcela zmizela celulitida... sice na na pořád, cca za dva měsíce se mi to vrátilo, ale ne v takové míře, prostě zázrak:-)

Není tady

 

#22 2. 10. 2008 16:18

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: bublinky..."o//////

Lalo09, to šílené prdění mám za sebou, řekal bych v konečné fáze to trvalo tak 2-3-4 měsíce.  Já s tím ani nemohla dojít do práce, protože to ucházelo samo, hodinu v kuse a třeba každých 2-3 min.a NAHLAS. To nafukování také, břicho jako balon, 7 měsíc. Ale to vrcholili mé jiné zdrav.potíže, myslím, že jsem si vyničila léčbou atb střevní bakterie. Každopádně to nafukování ustalo, jak jsem zjistila potíže i se žlučníkem a začala jsem brát Espumisan. Víš jistě, že netrpíš nějakou nemocí? Některé prdy nejdou zastavit, či zmírnit-ztlumit.
Černé uhlí, dobrý nápad, Lactobacili také. NEPI Alovera. Mám ho doma štávu a zjistila jsem, že mne nafukuje a prdím! Chtěla jsem se pročistit, jako tělo a kúru a jo, má to hnusnou chut. Taky nafukuje cukr, nepřímo cukr ,ale ten skrytý, dle toho, co piješ nebo jíš. Nepi nic s bublinkama.
Asi bys měla vysledovat, co tě nafukuje. třeba zelí, hrášek, květák, brokolice, teplé pečivo a tak. A co nafoukne, to se musí taky vyfouknout.
V které zemi jsi? je to tajné?
Střeva zkus pročistit...třeba naměkko uvařeným zrním, které budeš jíst, a to zrní ti oškrábě střeva.(jíst bez soli, dá se nato zvyknout). A budeš i často čůrat, vyjde ven, co by tam léta hnilo nebo zlobilo. Anebo skutečně pročistit střeva, ale komplet, ne jenom lokální klystýr.
Jinak směr gastroenterolog ... třeba jsi překonala mononukleozu a nevíš o tom, jako já třeba. třeba tě zlobí žlučník nebo játra.
Vydrž, ono to přejde. Taky jsem byla zoufalá. Strašně, taky jsem pracovala s lidma. I prdět na ulici či v obchodě je však ostuda...šlo to nahlas, nečekaně a svěrače byly ok. Takové hlubkové zvuky a některé až hodně nehezké. Nemᚠzácpu?
Nestresuj se. Pravda, já měla taky stres. Bud ráda, že mᚠpráci a přítele a věř, že se to zpraví. Potvrzuji to.

Není tady

 

#23 9. 10. 2008 22:42

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: bublinky..."o//////

ty prášky se jmenují espumisan a nebo vyzkoušej acidifilus od Natures Bounty

Není tady

 

#24 30. 8. 2009 1:10

lala09
♥♥-----
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 41

Re: bublinky..."o//////

ahoj lidicky, takze jsem zpet! opet s bublinkama, nastoupila jsem do nova prace a vic nez pul roku mela klid, a ted se mi to vratilo. uz opet zkousim mozne, nemozne!
cistim streva bylinkami atd. piju hodne vody

ale stejne to bude zase nejaky brouk v moji hlave, zpozorovala jsem ze se mi bricho nafoukne hned jak se vystresuji a pak se mi chce poustet bublinky "/grater ja uz zase nevim...

Není tady

 

#25 30. 8. 2009 9:59

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: bublinky..."o//////

lala09 napsal(a):

ahoj lidicky, takze jsem zpet! opet s bublinkama, nastoupila jsem do nova prace a vic nez pul roku mela klid, a ted se mi to vratilo. uz opet zkousim mozne, nemozne!
cistim streva bylinkami atd. piju hodne vody

ale stejne to bude zase nejaky brouk v moji hlave, zpozorovala jsem ze se mi bricho nafoukne hned jak se vystresuji a pak se mi chce poustet bublinky "/grater ja uz zase nevim...

Lalo, zkus si vzpomenout, v jaké situaci to na tebe vždycky "přijde"...jak jsi žila během toho půl roku, kdy bylo vše ok? byla jsi spokojená? nadšená z nové práce / přítele / koníčků, atd?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů