Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 1. 2009 13:35

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Tampón a dcera

Asi takovou věc musí sama chtít, i my každá používám jiné značky vložek či tamponů, prostě proto, že nám vyhovují a jiné by jsem nechtěly.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 

#27 3. 2. 2009 7:41

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Tampón a dcera

Jo, jo, asi nás takové problémy brzy taky čekají. Já sama používám tampóny, takže se ve vložkách moc nevyznám. Které vám nebo vašim dcerám vyhovují? Mimochodem, doufám, že ne příliš osobní otázka: V kolika letech vaše dcery (příp. vy) dostaly menstruaci? Mě ještě nebylo jedenáct, ale měla jsem tenkrát velký stres (smrt otce), tak myslím, že se to urychlilo. Dceři bude devět, ale fyzické (nejen ty smile znaky puberty už se začínají objevovat, tak jsem zvědavá, kdy ta menstruace ...

Není tady

 

#28 3. 2. 2009 9:22

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: Tampón a dcera

Blanka LBC napsal(a):

Jen se zeptám, jestli je nějaká hranice, kdy začít s tampónama vissla dceři je dvanáct, ještě menstruaci teda nemá, ale učitel děvčata upozornil, že plavání ve škole bude pokaždé a protože je moderní doba tampónů, a se podle toho zaříděj dumbom nevím, ale snad ty mini tampóny roll

Blanko, ten ucitel je ale asi trosku prastenej, ne? Myslim, ze do toho vubec nema co mluvit a kvuli plavani bych tak mladou holku urcite do tamponu nenutila... Ne kazde z nas vyhovuji...

Není tady

 

#29 3. 2. 2009 9:29

dinosaurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 3. 10. 2008
Příspěvky: 3451
Web

Re: Tampón a dcera

Já rozhodně upředostňuju kvalitnější vložky, třeba Libresse invisible ultra thin jsou tenké a přesto dost dlouhé, že i při větším pohybu nehrozí prosáknutí, ale je jich na trhu dost, a intimky jsou nejlepší discreet.


Vítězí jen ten, kdo ve vítězství věří.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů