Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 23. 10. 2008 20:37

Lenik_25
♥♥-----
Místo: Děčín
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 33
Web

Re: Děčín

Ahojky, tak teplotu kolem a přes 38 máme dneska celý den, pořád dávám nurofen sirup a dala jsem i 1 paralen čípek, vypadá to ještě do půlnoci na další. Včera byl v pohodě, ale dneska na něj dolehlo nějaké nachlazení, teče mu z nosu a pořád jen křičí - asi kombinace s tím očkováním. Ach jo, jsem totál vyflusaná, snažím se mu věnovat každou vteřinu. Teď usnul, ale strašně malilinko jedl, takže počítám, že se bude brzy budit a noc bude krutá stejně jako ta na dnešek.

Není tady

 

#152 25. 10. 2008 19:52

Kejka 1
♥♥-----
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 52

Re: Děčín

Ahoj kočky

Lení,tak co prcek,už je to lepší??????????Rýma je nepříjemná i pro dospělýho,tak chudinka malej gratergrater
Tomáš,když jí má,tak i když je to velkej kluk,dokáže proječet noc jen to fikne.grater

Já dneska volný odpoledne,byla jsem u mámy na kafču a Petr s malým pouštět draka,kterej nelítal,páč nebyl žádnej vítr,takže hrabali listí na zahradě.Toma to mimořádně velice baví.Dvě hodiny tam pracoval,jak starej zahradník.
Teď jsou ve vaně,véča a mastí.
retareta

Alčo,Zuzo čusky busky rockrockrockbig_smilebig_smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

 

#153 26. 10. 2008 10:19

Lenik_25
♥♥-----
Místo: Děčín
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 33
Web

Re: Děčín

Ahoj Kejko, díky. Po očkování už jsme úplně ok a drží se nás jen ta rýma, což je už dobré, to zvládneme. Odsávám odsávačkou na vysavač a stříkám stérimar. Sice u toho ječí, ale pak vždycky pochopí, že se mu vlastně ulevilo vissla Jojo, rýminka, s tou se asi budeme potýkat ještě několikrát, hlavně že je ok. Bála jsem se jen kvůli tomu, aby neměl tu rýmu komplikovanou kvůli očku.

Jé, podzimní atmosféra... pouštění draků. V pátek jsem viděla děti s drakama a už jsem se zatěšila, jak budeme pouštět s Danečkem. Ale pouštět, když není vítr... lol A baví ho hrabání listí jo? Jéje, tak to já vyřídím našim, mají zahradu pomalu jak alej a listí až běda kapitulation

Není tady

 

#154 5. 11. 2008 9:30

Lenik_25
♥♥-----
Místo: Děčín
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 33
Web

Re: Děčín

Tak tady to těžce vázne

Není tady

 

#155 5. 11. 2008 13:30

Kejka 1
♥♥-----
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 52

Re: Děčín

Lení ahoj.Sorry už týden marodím.Po samoléčbě jsem skončila na pohotovosti,ležím a potím se jako lemra.Malej už týden u mámy,chytla jsem to asi od něj,tak aby to nebylo jako bumerang.Dneska je mi jakž takž nejlíp,tak jsem jela na poštu,to jsem se trochu přecenila.Motala jsem se jako ožralá-slabota.:butter:Takže pc je sice zaplý,ale hodně málo a já skoro moc nepíšu.Ale slibuju,že to napravím.kapitulation
Večer,nebo zítra už si jedu pro prcka,máma toho má taky plný kecky,je to záhul,ale díky bohu za to,že mi pohlídala.godlike
Venku je krásně,užívejte babího léta,nebo co to je.reta
Lení co malej?????????????Už spinká líp?A co zubáky??????????????smile


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10752;127/st/20050217/n/Tomasek/dt/6/k/928b/age.png

Není tady

 

#156 6. 11. 2008 9:33

Lenik_25
♥♥-----
Místo: Děčín
Registrovaný: 23. 9. 2008
Příspěvky: 33
Web

Re: Děčín

Kejko ahoj, ty jo, to je v pohodě, že nepíšeš, když je ti tak ouvej. Vyprdni se na mě a pořádně se vylež, vždy já taky spíš šmajdám po venku, dokud to jde. Děkuji za optání ohledně Danečka. Je to lepší, ale radši zaklepat. V noci už se mi zas budí jen 1x na jídlo, nedávám mu totiž na noc dudáka. Stálo to chvíli řevu, ale zvládá to statečně. Přes den dudlíčka na spaní má.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů