Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 9. 2008 12:05

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemanželské dítě

Jessika napsal(a):

já bych u dítětě skoro doporučovala kázat vodu a pít víno
(z bezpečnostních důvodů jak pro dítě, tak pro rodiče smile )

p.s. s těma hranoílkama - doufám, že nejsi jako moje ex.skoro.švagrová, který se chlubila tím, jak mimi (roční) pěkně papá - tu a tam mu za běhu strčila do pusy hranolek (v restauraci.... usch )

Zatím ne, protože dítě nemám.
Copak když dítě přijde a chce Ti brát jídlo z talíře - Ty mu nedáš? :-)

Přítel je třeba hodně na sladký, jí sladký ve velkým... a neumím si představit, říct dítěti - tatínek může (jíst k snídani sladkosti), ale Ty ne, Ty pěkně papej chlebíček se zeleninkou... :-)

Není tady

 

#52 16. 9. 2008 12:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nemanželské dítě

Martinko, ty nerada mrkvičku?
Já teda vařím normálně, ale běžně taky čočku, fazolky, polívky - a děti byly školníma kuchařkama bez výjime milovány, protože to jedly rády a neofrňovaly se. U mrňousů se to dá klidně vyřešit tím, že večeří dřív a něco jiného, než rodiče, aby jim to nebylo líto. Taky si nemyslím, že by MUSELY dělat všechno, co rodiče - a vím, že se jim to vysvětlit dá.
A co to znamená - brát jídlo z talíře? Jasně, můžu mu dát ochutnat, ale jen když chci já - ne dítko. To by mělo vědět - tedy spíš být naučeno/vychováváno, že máma s tátou můžou leccos, co ono ne. Myslíš tím, že když se mamina ráno namaluje, že malá slečna půjde do školky taky?

Upravil(a) helena (16. 9. 2008 12:12)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 16. 9. 2008 12:13

petra72
Host

Re: Nemanželské dítě

Tak já se tedy také přidám.

Můj BM vždycky vyčůraně říká - já jsem hodný policajt a ty jsi zlý policajt... Takže, protože je s dětmi málo, tak jim dopřává.
Ta malá mrška si na to tak zvykla, že když vidí třeba nějakou hračku,když jde se mnou nakupovat "jídlo", a já jí to nekoupím, protože zkusíme napsat Jejíškovi, tak netrpělivě čeká na příjezd tatíka (ptá se každý den kdy přijede)  a ten jí to koupí..... No nic, nemohu říct nic. Vlastně jedno ano - vzal mi typ na dárek, ale pro jeho obhajobu musím říct, že jsem mu o tom mém typu neřekla.

Když se holky "perou", tak ten hodný policajt chodí za mnou (aby mohl zůstat tím hodným), abych je šla porovnat. Samo, že nejdu.

Já si myslím, že existují typy rozejitých rodičů, kteří svou výchovu nemyslí jako výchovu, ale kupování si dítěte. Takové to čištění černého svědomí. Hranice není. Je na každém z nás, kdo k tomu jak přistoupí. Koupení párku a hambáče nemám za kupování si dětí, uspávání či pozdní chození spát - taky nepovažuji za rozmazlování. Vždy nᚠtatík tu mladší chodí uspávat taky. Neříkám nic.

Ale opravdu odsuzuji pouze ÚMYSLNÉ A VĚDOMÉ kupování si dětí, dávání najevo např. toho -
- JÁ NA TO MÁM (finančně),
- JÁ jsem ten HODNĚJŠÍ
- a jestli to maminka (tatínek) dělá JINAK, TAK JE TO ŠPATNĚ!....

Já doufám, že já i otec našich dětí - k tomu přistupujeme né mstivě, ale dle nejlepšího svědomí a vědomí.

A jestli někde někdo děláme něco jinka jak ten druhý, tak jsme jen lidi, kteří vzešli každý z jiného rodinného prostředí, kde i výchova probíhala jinak.

Upravil(a) petra72 (16. 9. 2008 12:20)

 

#54 16. 9. 2008 12:14

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Nemanželské dítě

Martinka1 napsal(a):

Jessika napsal(a):

já bych u dítětě skoro doporučovala kázat vodu a pít víno
(z bezpečnostních důvodů jak pro dítě, tak pro rodiče smile )

p.s. s těma hranoílkama - doufám, že nejsi jako moje ex.skoro.švagrová, který se chlubila tím, jak mimi (roční) pěkně papá - tu a tam mu za běhu strčila do pusy hranolek (v restauraci.... usch )

Zatím ne, protože dítě nemám.
Copak když dítě přijde a chce Ti brát jídlo z talíře - Ty mu nedáš? :-)

Přítel je třeba hodně na sladký, jí sladký ve velkým... a neumím si představit, říct dítěti - tatínek může (jíst k snídani sladkosti), ale Ty ne, Ty pěkně papej chlebíček se zeleninkou... :-)

ne
na 100% nedám ročnímu dítěti hranolky (a ještě usmažený v restauraci)
jednak proto, že si je sama neobjednám
druhak proto, že sama papkám zeleninku...

Upravil(a) Jessika (16. 9. 2008 12:14)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#55 16. 9. 2008 12:16

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Nemanželské dítě

petra72 napsal(a):

...Ta malá mrška si na to tak zvykla, že když vidí třeba nějakou hračku,když jde se mnou nakupovat "jídlo", a já jí to nekoupím, protože zkusíme napsat Jejíškovi, tak netrpělivě čeká na příjezd tatíka (ptá se každý den kdy přijede)  a ten jí to koupí.....

jo to bude asi proto, že na Vánoce cinkával tatínek za dveřma a maminka volá - děti , Ježíšek smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#56 16. 9. 2008 12:17

petra72
Host

Re: Nemanželské dítě

Jess - to bude asi fakt tím, to mě nenapadlo. lol

 

#57 16. 9. 2008 12:20

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nemanželské dítě

Martinka1 napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Ale o tom žádná, Fidorka to vzala do svých jasně nastavených rukou a vědění co jest správné a co škodí děcku a všem, a proti tomu žádná.

Chi chi big_smile
Já osobně nevidím nic špatného na tom, když dítě půjde spát v 10 večer (není to brzo? dumbom), a bude jíst párky a hranolky - protože taky chodím pozdě spát a takováhle jídla jím.
Přece nebudu kázat vodu a pít víno :-)
Dítě stejně bude chtít dělat to co rodiče a těžko mu nakážu, že musí jíst mrkvičku, když bude vidět, že se s tatínkem ládujeme párkama a hranolkama.
To by bylo pěkně pokrytecké - vůči tomu dítěti, si myslím.

Teda Martinko ty jsis nevzala ponaučení dané hlavní matkou Fidorkou, že každý špunt má jít spinkat s večerním klekání? Huš ty jí budeš pokárána a navíc ještě bezdětná takové názory ty ti budou vyhnány moralistickými matkami vyhnány z hlavy! smile. (Tak mě tak došlo, a co budou dělat dospěláci, když špunt(i)y musí spát od 6 večerní, kurň*js ani chalastat se nebude moc, a pak ani dělat směšné pohyby. No má to ta Fidorka dobře promyšlené smile )
Ale Martinko to musíš mít piplací trpělivost s děátkem mrňavím a ukázat mu, že tatínek je velkej kluk a ten musí mao a špunt mrkvičku, nebo mao je až pro velké a pokud nebude papat strouhanou mrkvičku s citroném tak bude nemocnej jako dědeček. Kurňajs si tu votevřu školu výuky mladých mamin tonguelol reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#58 16. 9. 2008 12:27

petra72
Host

Re: Nemanželské dítě

Jo a mám ještě jednu příhodu (tedy já bych jich měla víc, ale škoda papíru).

Když poprvé BM odešel a bydlel u rodičů, tak ta starší (tenkrát 8-letá) se chytla situace. Mě se zeptala, zda by mi nevadilo, kdyby jí babička koupila papouška. Já na to, že nevadilo, ale že papoušek bude u babičky a že tam ho může mít. Ona šla za tatínkem a zeptala se, zda jí nekoupí papouška, že to maminka dovolila. Tatínek řekl, že koupí. Slyšela to babička a vnučce chtěla udělat radost a už málem vyšla do zoošopu s tím, že když to maminka dovolila, tak je vše OK.   NO JO, jenže dcera jim nikomu neřekla, že jsem to povolila pod podmínkou, že pták zůstane u NICH....

Naštěstí to tchýni trklo a před odchodem do zoošopu mi cinkla. Ta se divila, jak zkreslený info dítě umí podat, protože ví, že komunikace mezi námi dospělými zrovna není dobrá.

Nebo - dcera našla na sídlišti kotě - zavolala tatínkovi (ten u nás už rok nebydlel) a zeptala se ho, zda může mít koátko..... ON ŘEKL ŽE ANO..... A já byla ta špatná, která ho do bytu nechtěla a volala tatínkovi, že si ho klidně to kotě může vzít k sobě, když ho dceři dovolil. To nechtěl, bydlel v té době už u slečny. ALe dovolit jí to mohl. Kdo je ten hodný a kdo zlý policajt? lol

Prostě - žabomyší miniválky.

Ano, vysvětlila jsem dceři, že je sice tatínek hodný, když jí dovolil kotě, ale že tatínek s námi nebydlí, že tatínek se o kotě nebude starat, takže právo rozhodnutí, zda kotě ano či ne má ten, na kom pak spočine ta péče....
Stejně tatínek je ten nejhodnější, protože ON by jí to dovolil, jen já jsem ta přísná, která to nedovolí.

Upravil(a) petra72 (16. 9. 2008 12:55)

 

#59 16. 9. 2008 12:44

Vanda
Host

Re: Nemanželské dítě

....co si tak pamatuju, když se dítě naučí chodit pravidelně spát po večerníčku....ta úleva! To ticho! To bývala nejkrásnější část dne. Dítě je vyspinkané do růžova a matka má čas na sebe....
...k jídelníčku  se nemůžu vyjadřovat, páč se názory odborníků mění, ale sladkosti, limonády, hranolky a vůbec smažené věci bych malým dětem taky určo nedala.
Martinko, dělᚠsi asi legraci, ale...kulturu stolování může dítě vstřebávat odmalička, a hrabání do cizího ( i matčin je cizí!) talíře do ní nepatří, stejně jako třeba jedení rukama....když si to zvykne odmala, je to určitě lepší.

 

#60 16. 9. 2008 12:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nemanželské dítě

Mateřská láska je to, co matky cítí, když všechny jejich děti večer usnou
Jinak se mi celkem osvědčilo, dát dětem ochutnat cokoli. Ne je tím krmit, ale jen oblíznout - dost jídel jim prostě nechutná (slané, pálivé, jiné, než jsou zvyklé) a ztratí zájem.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#61 16. 9. 2008 13:03

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Nemanželské dítě

helena napsal(a):

Mateřská láska je to, co matky cítí, když všechny jejich děti večer usnou

Neviem co matky, ale ja casto citim potrebu si lahnut tongue Alebo citim potrebu skocit do sprchy, umyt riad, pripravit veci na dalsi den, niekedy citim smrad od susedov, popripade sa citim ako zbity pes. Ja ti mam takto po veceroch rozne pocity smile
Takze to je teda potom otcovska laska, to, co citim? tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#62 16. 9. 2008 13:07

x62358
Host

Re: Nemanželské dítě

Ano Oxi to je ono.

 

#63 16. 9. 2008 13:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nemanželské dítě

Přesně, Oxi - a ještě milión prkotin, které tě se.ou a kterých tě okamžitě zbaví jedna uslintaná pusa.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#64 16. 9. 2008 13:11

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nemanželské dítě

Je, děti a výživa smile
je fakt, že s námi se mamka neprděla. Nechceš jíst oběd, nenutila. Ale neexistovalo vzít si pak čokoládu nebo aby šla chystat něco jiného.
Jen já nějak nemusela moc maso. Byla jsem to divné dítě, které rádo polévky a zeleninu. Neraději čočkovku,hrachovu, hrachovou kaši. Co ostatní děcka ve školní jídelně nejedla. Ale doposud nezapomenu na ty manévry směrem koš na zbytky jídel, když bylo tlusté maso. Kolikrát jsem kroužila kolem úči, co tam stála a snažila se jí prosmeknout za zády a vyhodit. Kolikrát jsem byla chycena za flígr a tažena zpět ke stolu "dojíst"! Naštěstí mě zachřaňoval tučný 2x propadný "tmavočech" Horvát Jiřík, který to maso vždy sežral pussa


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#65 16. 9. 2008 13:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemanželské dítě

Martinka1 napsal(a):

Oxi napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

A Ty, Fidorko... Ty nechceš, aby se otec dítěte o něj staral? Mᚠho jako "genetický materiál" jak někdo psal?

Ci chces alebo nie, v prvom rade je to vzdy geneticky material, priroda to tak zariadila.

Jasně že ano, že je to genetický materiál... podobně jako matka :-)
A pak jsou to rodiče, otec a matka...
Neznám člověka, který by své rodiče bral jako "genetický materiál", vždycky je berou jako "otce a matku" :-) (Aspoň doufám, možná že někdo existuje, kdo bere rodiče jako "gen. mat.", pak je to ale smutný).

Ale z hlediska biologie mᚠsamozřejmě pravdu.

Detské domovy sú plné detí "genetických materiálov". A aj ja som vychovávala syna jedného "genetického mateirálu", pre ktorého bola "mama" niečo ako dočasná a nahraditežná funkcia. grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#66 16. 9. 2008 13:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemanželské dítě

A sory, ale tuším sme sa všetci zatúlali dos offtopic ... Je tu niekde zakladatežka vlákna, aby podala informáciu o ďalšom vývoji situácie? Ďakujem...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 16. 9. 2008 13:28

x62358
Host

Re: Nemanželské dítě

Klubí já jsem nerada jako dítě jedla cokoliv. Všechno jídlo jsem uklízela do různých skříní...a tak. Jen proto, že mě nutili. Dovedeš si představit ten smrad....
Já jsem svoje dítě nenutila,  i doktorka mi řekla - některý děti jedí a některý prostě nejedí.

 

#68 16. 9. 2008 13:33

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nemanželské dítě

ffly napsal(a):

Klubí já jsem nerada jako dítě jedla cokoliv. Všechno jídlo jsem uklízela do různých skříní...a tak. Jen proto, že mě nutili. Dovedeš si představit ten smrad....
Já jsem svoje dítě nenutila,  i doktorka mi řekla - některý děti jedí a některý prostě nejedí.

hele jí syslici smile Ale tatranky nesmrdí a jiné takovéto pochutiny. Ale takévé vepřo-knedlo-zelo po 14 dnech no fůj tongue vissla


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#69 16. 9. 2008 14:07

včelička74
♥------
Registrovaný: 13. 9. 2008
Příspěvky: 3

Re: Nemanželské dítě

selima: Tak situace je pořád stejná, nikam se to zatím neposouvá, protože zatím ani nevím kam bych chtěla aby se to posunulo. prostě pořád nevím co dál. A k tomu, jak tady někdo psal, že M zakazuji styk s vlastním dítětem. Vysloveně jsem mu to nezakázala, jenom si to zatím nepřeji a on to zatím respetktuje, protože si určitě uvědomuje, jak to pro nás pro všechny je teď těžké. Myslela jsem si, že rok je dost dlouhá doba na to, aby se s tím vším člověk nějak srovnal, abychom si určily nějaká pravidla, ale asi nám rok nestačí. Já vím, že to dítě za nic nemůže a že má nárok na to stýkat se se svým otcem, ale prostě je to zatím takhle.

Není tady

 

#70 16. 9. 2008 14:12

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemanželské dítě

včelička74 napsal(a):

selima: Tak situace je pořád stejná, nikam se to zatím neposouvá, protože zatím ani nevím kam bych chtěla aby se to posunulo. prostě pořád nevím co dál. A k tomu, jak tady někdo psal, že M zakazuji styk s vlastním dítětem. Vysloveně jsem mu to nezakázala, jenom si to zatím nepřeji a on to zatím respetktuje, protože si určitě uvědomuje, jak to pro nás pro všechny je teď těžké. Myslela jsem si, že rok je dost dlouhá doba na to, aby se s tím vším člověk nějak srovnal, abychom si určily nějaká pravidla, ale asi nám rok nestačí. Já vím, že to dítě za nic nemůže a že má nárok na to stýkat se se svým otcem, ale prostě je to zatím takhle.

Jakože manžel rok ví, že má dítě, a za tu dobu ho ani jednou neviděl?

Asi musí mít hodně velký zájem na tom, udržet vaše manželství, když na to přistoupil...

Tak potom napiš, kdyby byl nějaký posun.

Není tady

 

#71 16. 9. 2008 14:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nemanželské dítě

Ja si totiž tiež myslím, že ak zostanete spolu a vzah sa postupne "normalizuje", stále tam bude trča tento problém ako osina v ... zadku. Diea je bohužiaž primalé, aby sa s ockom stretávalo samo - to je podža mňa ideálne. Ja osobne by som si nevedela váži chlapa, ktorý sa úplne vykašle na diea, ktoré nemôže za okolnosti, za akých bolo počaté. Ale netvrdím, že by ma nebolelo sledova rozvíjajúci sa vzah otecko-nemanželské diea(za asistencie mamičky). Ale asi by som s tým bojovala nejako v sebe. No, čas ukáže čo a ako ďalej. Ale Včeli, ak sa situácia s postupujúcim časom nezlepšuje, ale skôr zhoršuje(čo mám ten dojem), možno by nezaškodilo niečo s tým urobi. Psychológ, rodinná poradňa... alebo niečo také. Rozmota nejako to klbko, aby si bola spokonejšia a vyrovnanejšia. Minimálne aby si zistila, čo vlastne chceš.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#72 16. 9. 2008 14:27

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nemanželské dítě

Včeličko, a co se třeba na partnera podívat i v tom duchu, že si ho můžeš vážit? Ano ujel, je z toho dítě, ale on se na něj vykašlat nechce? No co kdybys byla v té siutaci milenky, měla jsi dítě s ženatým mužem. A teď by jsi měla na výběr ze dvou situací. On nad tím mávne rukou a nechce vám vidět. Nebo má zájem vás vidět a klidně přispívat na dítě? Hádej co by se ti líbilo více?


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#73 16. 9. 2008 14:32

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemanželské dítě

Klubko napsal(a):

Včeličko, a co se třeba na partnera podívat i v tom duchu, že si ho můžeš vážit? Ano ujel, je z toho dítě, ale on se na něj vykašlat nechce? No co kdybys byla v té siutaci milenky, měla jsi dítě s ženatým mužem. A teď by jsi měla na výběr ze dvou situací. On nad tím mávne rukou a nechce vám vidět. Nebo má zájem vás vidět a klidně přispívat na dítě? Hádej co by se ti líbilo více?

Mám pocit, že včelička ještě nepřijala, že "ujel" a že je z toho dítě. Dokud ho nevidí, může předstírat, že neexistuje...
Pokud to nespravil rok, asi nespraví ani dalších 20 let. Dítě to je totiž napořád, do konce života.

Já bych to taky tak brala, jako že je zodpovědný, když se chce postarat o svoje dítě... Přestože by mě štvalo, že najednou nedává peníze jenom na mě a naše dítě, ale i na "jeho" dítě. Ale stalo se, a následek je, že bude dávat peníze i čas na další dítě, ačkoliv není včeličky.

Myslím, že pokud mu bude dlouho "zakazováno" (resp. včelička si "nebude přát") se s dítětem vídat, tak jednou, až to "bouchne", pohádají se... bude včeličce toto vyčteno. Že kvůli ní neviděl vlastní dítě, a proč vlastně, když (... doplň téma hádky).

Není tady

 

#74 16. 9. 2008 14:36

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Nemanželské dítě

No hlavně, já být tím manželem, tak bych asi včeličku neposlechla a za tím dítětem prostě jela. Zvědavost by u mne zvítězila.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#75 16. 9. 2008 14:41

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Nemanželské dítě

Klubko napsal(a):

No hlavně, já být tím manželem, tak bych asi včeličku neposlechla a za tím dítětem prostě jela. Zvědavost by u mne zvítězila.

No já taky, obzvl᚝ pokud už to trvá celý rok!!! Ale na druhou stranu, třeba se vč. manžel tolik bojí, že by se s ním rozvedla, kdyby za dítětem jel... že prostě převážila láska k manželce lásku k dítěti.

Kdo ví, jestli je to dobré rozhodnutí, těžko říct.
Nicméně stejně jsem pro, jet za dítětem.

"dceruško, svého tatínka jsi nikdy neviděla... proto, že jeho manželka si to nepřála..." ???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů