Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2006 12:27

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Co sem patří...

Do tohoto fóra patří pouze připomínky k stránkám Babinet.cz, tedy ne k poradnám a diskusním fórům. Děkuji za pochopení.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#2 22. 1. 2006 13:55

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Co sem patří...

DObrý den, proč mi napíše program chybu: Postovat můžete až po 60s.
Stalo se mi to včera.


Mája

Není tady

 

#3 22. 1. 2006 14:11

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Je to ochrana před spammery. Je možné poslat pouze jeden příspěvek za minutu...


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#4 22. 1. 2006 15:03

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Co sem patří...

No sláva, konečně se našlo něco v čem jsem rychlá.-)


Mája

Není tady

 

#5 25. 1. 2006 11:48

Verča
♥♥♥♥---
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 285

Re: Co sem patří...

Ahoj Jirko,
šlo by prosím upravit seznam těch, kteří jsou online v jiném pořadí ? Teď se to řadí podle abecedy. Líbilo by se mi, kdyby pořadí lidí online bylo podle času přihlášení. To znamená, že ten, který je přihlášen nejdéle, bude první a kdo se přihlášen nejkratší dobu, bude poslední. Pořadí : jak kdo přijde.
Díky

Není tady

 

#6 25. 1. 2006 13:18

Tana
♥♥-----
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: Co sem patří...

Jirko, jak to , že je někdo nováček, průzkumník, střelec, moderátor. To nechápu, kde se to dá zadat, nebo záleží na počtu příspěvků?

Není tady

 

#7 25. 1. 2006 13:24

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Co sem patří...

Nejsem Jirka , ale odpovím. Záleží podle počtu příspěvků.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#8 25. 1. 2006 13:25

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Co sem patří...

Tano, až budeš mít 25 příspěvků, budeš průzkumník, 100 - střelec atd. Je to až 5000 a více.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#9 26. 1. 2006 16:19

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Verča napsal(a):

Ahoj Jirko,
šlo by prosím upravit seznam těch, kteří jsou online v jiném pořadí ? Teď se to řadí podle abecedy. Líbilo by se mi, kdyby pořadí lidí online bylo podle času přihlášení. To znamená, že ten, který je přihlášen nejdéle, bude první a kdo se přihlášen nejkratší dobu, bude poslední. Pořadí : jak kdo přijde.
Díky

Verčo, to bych už musel zasahovat do systému a to se mi, upřímně řečeno, nechce. Při prvním updatu systému bychom ihned narazili na problémy... sad


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#10 26. 1. 2006 16:23

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Dana napsal(a):

Nejsem Jirka , ale odpovím. Záleží podle počtu příspěvků.

Sice nejsi Jirka, ale Danuška, ale jsi rozhodně hezčí, vtipnější a tak, takže od tebe jsou rady stejně lepší! wink


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#11 27. 1. 2006 7:19

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 6252

Re: Co sem patří...

Och ty lichotníku.


http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

 

#12 27. 1. 2006 11:11

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Dana napsal(a):

Och ty lichotníku.

wink


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#13 27. 1. 2006 18:54

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Co sem patří...

Dobrý den jak to tak projíždím chtěla bych se zeptat na pár věcí. Co znamená v pložce NASTAVENÍ v soukromém  "povolit form e-mail"  a  v oblíbeném styku ve zobrazení nabídka OXYGEN ....aj. nevím jesli jsem to napsala dost jasně. Je to když si kliknu na své jméno jako uživatel a pak se mi tam objeví mé údaje. tak abych byla v obraze. Děkuji.roll


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#14 27. 1. 2006 19:02

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Lucy napsal(a):

Dobrý den jak to tak projíždím chtěla bych se zeptat na pár věcí. Co znamená v pložce NASTAVENÍ v soukromém  "povolit form e-mail"  a  v oblíbeném styku ve zobrazení nabídka OXYGEN ....aj. nevím jesli jsem to napsala dost jasně. Je to když si kliknu na své jméno jako uživatel a pak se mi tam objeví mé údaje. tak abych byla v obraze. Děkuji.roll

Form e-mail: Uživatelé ti mohou pomocí formuláře poslat zprávu přímo do tvé emailové schránky

Oxygen: To je základní vzhled těhto stránek. Pokud se ti nelíbí, můžeš zkusit jiné (z roletky). Pouze to nezapomeň odeslat (Tlačítko Poslat).


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#15 27. 1. 2006 20:19

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Co sem patří...

a jsem zase tady... Ještě, prosím, jednu radu. Nevím jak se dostat na ty obrázky co jsou u jmen uživatelů vlevo. Zkoušela jsem to v nastavení u asi??? identifikace bylo tam nahrát avart??? a nešlo mi to... A jak se dávají obrázky k textům příspěvkům????? já jsem úplně tupá. Nebo je to nad těma smajlíkama?? a kam potom??  Zkoušela jsem to dala jsem si to do náhledu a objevily se mi tam jen ty položky..roll


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#16 27. 1. 2006 20:34

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Co sem patří...

Májo jájo porad please...roll


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#17 27. 1. 2006 20:39

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Lucy napsal(a):

a jsem zase tady... Ještě, prosím, jednu radu. Nevím jak se dostat na ty obrázky co jsou u jmen uživatelů vlevo. Zkoušela jsem to v nastavení u asi??? identifikace bylo tam nahrát avart??? a nešlo mi to... A jak se dávají obrázky k textům příspěvkům????? já jsem úplně tupá. Nebo je to nad těma smajlíkama?? a kam potom??  Zkoušela jsem to dala jsem si to do náhledu a objevily se mi tam jen ty položky..roll

Říká se tomu Avatar. Pošlete mi na adresu jiri.kouba@babinet.cz obrázek, který se vám líbí a já vám ho upravím na správný rozměr a umístím na místo. Návod na umístění obrázků: http://fora.babinet.cz/help.php#img.


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#18 27. 1. 2006 20:48

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Co sem patří...

na tuhle stránku jsem se už taky dostala ale moc z toho chytrá nejsem. musím snad zpět do nastavení a nastavit avatar a procházet??, tamse mi pak objevují různý asi složky?? ale nějak nevím jak na to :-(((( bude to mít asi něco společnýho s tím znakem , ale nejde mi na něj kliknout.

Upravil(a) Lucy (27. 1. 2006 21:06)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#19 28. 1. 2006 12:50

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

Lucy napsal(a):

na tuhle stránku jsem se už taky dostala ale moc z toho chytrá nejsem. musím snad zpět do nastavení a nastavit avatar a procházet??, tamse mi pak objevují různý asi složky?? ale nějak nevím jak na to :-(((( bude to mít asi něco společnýho s tím znakem , ale nejde mi na něj kliknout.

Lucy, pošli mi ten avatar mailem, já ti ho tam hodím...


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#20 28. 1. 2006 16:11

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: Co sem patří...

Ahoj Jirko tak už se mi to podařilo projela jsem si poradny a diskuse konkrétně připomínky a dotazy a tam mě to navedlo na adresu s ikonkama. Děkuji i za tvé rady jsem ráda že jste. Teď bych se ještě ráda naučila dávat obrázky pod texty tak snad mi to půjde. Hezký den přeje Lucy..big_smilebig_smilebig_smile

Upravil(a) Lucy (28. 1. 2006 16:13)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#21 28. 1. 2006 22:54

poblinkaa
Host

Re: Co sem patří...

nějak mi dnes blbne přihlášení.....když se přihlásím přesměruje mně to s tím,že přihlášení proběhlo úspěšně a pak jsem napřihlášená:Je to jen momentální problém?

 

#22 29. 1. 2006 10:35

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

poblinkaa napsal(a):

nějak mi dnes blbne přihlášení.....když se přihlásím přesměruje mně to s tím,že přihlášení proběhlo úspěšně a pak jsem napřihlášená:Je to jen momentální problém?

Ještě ten problém trvá? Nic takového jsem nezaznamenal... sad


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 

#23 29. 1. 2006 20:07

poblinkaa
Host

Re: Co sem patří...

:(pořád to nejde,ještě to zkusím zítra z jiného počítače,ale v tom asi chyba nebude ,že?Nebo že bych měla něco špatně ve svém nastavení?Jsem registrovaná jako poblinka

 

#24 29. 1. 2006 20:14

poblinkaa
Host

Re: Co sem patří...

tak už jsem na to přišla..přes mozillu to funguje a přes explorer ne.Je to chyba nastavení nebo to nepodporuje explorer.Můžete mi nějak poradit co s tím?Já totiž raději používám explorer.

 

#25 29. 1. 2006 22:26

Jirka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 2. 2005
Příspěvky: 2036

Re: Co sem patří...

poblinkaa napsal(a):

tak už jsem na to přišla..přes mozillu to funguje a přes explorer ne.Je to chyba nastavení nebo to nepodporuje explorer.Můžete mi nějak poradit co s tím?Já totiž raději používám explorer.

Mohlo by to bý tím, že nemáte povolené "cookies". Zkuste se podívat do Nástroje/Možnosti internetu, záložka Osobní údaje. Nastavte Střední úroveň. Funguje to nyní?


Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů