Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2006 10:50

Helka
Host

Hleny v krku

Prosím Vás o radu, už delší dobu (5 let) mám neustále hleny v krku a nemohu se toho zbavit. Lékařka mi předepsala antibiotika, že tam mám zánět, ale nic nepomáhá. Nakonec mi řekla, že je to chronické. Nevím co mám dělat, ale když se ráno probudím, mám pocit, že se udusím a nutí mne to na zvracení. Jen podotýkám, že nekouřím.Co dělat, poraďte. Děkuji moc za každou dobrou radu.

 

#2 22. 1. 2006 11:06

cilka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ústecký kraj
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7512

Re: Hleny v krku

Jenm otázka: Piješ mléko?

Není tady

 

#3 22. 1. 2006 11:18

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Hleny v krku

Na odstranění hlenů se dětem dává Mucosolvan, prodává se navolno v lékárně a v příbalovém letáku vyčteš podrobnosti. Nestojí moc.


Mája

Není tady

 

#4 25. 1. 2006 21:32

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: Hleny v krku

Helka napsal(a):

Prosím Vás o radu, už delší dobu (5 let) mám neustále hleny v krku a nemohu se toho zbavit. Lékařka mi předepsala antibiotika, že tam mám zánět, ale nic nepomáhá. Nakonec mi řekla, že je to chronické. Nevím co mám dělat, ale když se ráno probudím, mám pocit, že se udusím a nutí mne to na zvracení. Jen podotýkám, že nekouřím.Co dělat, poraďte. Děkuji moc za každou dobrou radu.

Milá Helko, v každém případě je vhodné se obrátit na jiného lékaře nebo vyhledat jinou alternativní léčbu. V žádném případě nenech nic na náhodě,  aby nedošlo k dalšímu zhoršení. Zánět v sobě máš, o tom není pochyb. Přeji brzké zlepšíní tvých potíží. Il.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 

#5 26. 1. 2006 14:55

měl na mandlích Aneri
Host

Re: Hleny v krku

Pokud lékařka neví, co ze zánětem, je to špatné... a stav neléčený stav přechází v chronický!!! Můj syn měl neustálé problémy se zanětem v krku, rovněž lékař říkal, že to je normální, tak jsem mu vysvětlila, že to NENI normální...tak ho poslal na výtěry na ušní,nosní..., výsledky katastrofální....v popředí streptokok, v pozadí stafylokok...vůbec nevěděli, co s tím, tak jsme hledali bacilonosiče, celá rodina na výtěry, všichni v pořádku, jen syn zase nemocný!!!Nejméně dva roky bral v kuse antibiotika/zničil si mikrofloru ve střevech/, jedl hodně česneku, celé stroučky, vitamíny,med,veškeré dostupné přírodní produkty....a výsledek???? Nemá zánět!!!Nenechat se odbýt!!! Zánět se může stěhovat, sestra trpěla na zánět vaječníků , vyléčili, dostala angínu, stále dokola...pak léčili současně oba  záněty a má klid....zánět vám rozhodí nejen imunitu, ale celé tělo !!!

 

#6 29. 1. 2006 14:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Hleny v krku

Helka napsal(a):

Prosím Vás o radu, už delší dobu (5 let) mám neustále hleny v krku a nemohu se toho zbavit. Lékařka mi předepsala antibiotika, že tam mám zánět, ale nic nepomáhá. Nakonec mi řekla, že je to chronické. Nevím co mám dělat, ale když se ráno probudím, mám pocit, že se udusím a nutí mne to na zvracení. Jen podotýkám, že nekouřím.Co dělat, poraďte. Děkuji moc za každou dobrou radu.

Antibiotika ti nepomohou. Najdi si nekoho, kdo se zabyva alternativni medicinou, a podrob se detoxikaci organismu.
A opravdu pozor na mleko a mlecne vyrobky - silne zahlenuji.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 2. 4. 2006 21:54

Ivulka
♥♥-----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 63

Re: Hleny v krku

Zkus prestat pit mleko a jist mlecne vyrobky na nekolik tydnu. Uvidis. Opravdu hodne zahlenuje. A urcite to zvladnes. Lepsi bez mleka a hlenu nez s mlekem a hlenem! smile)


Znej míru v lásce, a je stálá, zmešká kdo otálí, i ten kdo cválá.
William Shakespeare

Není tady

 

#8 13. 9. 2013 15:40

allena
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2013
Příspěvky: 3

Re: Hleny v krku

Nám doma pomáhá Stopkašel bylinkový sirup, obsahuje jich fakt hodně, asi proto taky zabírá, můžu ho používat na suchý i vlhký kašel, od hlenů mi zaručeně pomůže, posílí i imunitu a doma ho používáme všichni

Není tady

 

#9 26. 10. 2015 20:57

Petulis
♥------
Registrovaný: 17. 8. 2015
Příspěvky: 12

Re: Hleny v krku

Nam zase cas od casu Tantum verde, ikdyz to nato primo asi neni

Není tady

 

#10 5. 11. 2015 9:37

Emuska
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2015
Příspěvky: 17

Re: Hleny v krku

My ho pouzivame hlavne na tu skrabavou bolest v krku, nato jsou pastylky vazne dobre

Není tady

 

#11 5. 11. 2015 10:29

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Hleny v krku

Milá Emusko, než se pustíš do reklamy, měla bys trochu zapracovat  na češtině.
Ale jinak průměr mᚠdobrej. Co příspěvek, to jedna blbá reklama na předražené pastylky k ničemu. rock


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#12 5. 11. 2015 12:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hleny v krku

No to je ještě dobrá chyba. Představ si, že by napsala "pastelky".... i když žmoulání pastelek by mělo možná stejný účinek jako těch "pastylek".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 5. 11. 2015 13:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hleny v krku

Naděláte s pastylkama... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Jsem je našla, náááhodou... tady http://aukro.cz/kh088-nausnice-barevne- … 29761.html
Kulatý to je, pastylka pojmenovaný taky... cucat se to asi dá a účinný to bude podobně - ale stojí výrazně míň... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 6. 11. 2015 10:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hleny v krku

No jo, cucat se to asi dá, účinky stejný, ale daleko dýl to vydrží, což je plus. Takže to bude asi lepší než do hore doporučované.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů