Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 7. 2008 16:47

Jana.J
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 159

Pedagogika-resocializace

Ahoj lidičky, prosím vás, máte někdo zkušenosti s tímto VŠ oborem? Jakou práci po vystudování tohoto oboru bych mohla dělat? Je to těžká škola? Mám zájem o dálkové studium. Díky za rady

Není tady

 

#2 18. 7. 2008 16:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pedagogika-resocializace

Jana.J napsal(a):

Ahoj lidičky, prosím vás, máte někdo zkušenosti s tímto VŠ oborem? Jakou práci po vystudování tohoto oboru bych mohla dělat? Je to těžká škola? Mám zájem o dálkové studium. Díky za rady

Myslíš prevenci a resocializaci na PF v Ostravě?

Není tady

 

#3 20. 7. 2008 17:57

Jana.J
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 159

Re: Pedagogika-resocializace

To je jedno, myslím to všeobecně. V Havířově je nějaká polská VŠ a vyučuje se tam Pedagogika a mne zajímá obor resocializace, ale nevím, co budu moct v budoucnu z toho dělat. Zajímá mne tento obor, ale je v MS kraji uplatnění s takovým oborem? Ráda bych si dodělala VŠ, jelikož dnes člověk bez VŠ už moc kvalitní práci nesežene, jsou samozřejmě vyjímky, ale když se rozhodnu pro tuto školu, tak bych byla ráda, abych si tím polepšila. Do teď jsem dělala asistentku, není to špatná práce, ale zatím se mi nepodařilo nějak dál postoupit. Záleží hodně na oboru jaký člověk studuje nebo je zaměstnavatelům (né všem samozřejmě) jedno jakou má člověk VŠ, hlavně že jí má..

Není tady

 

#4 20. 7. 2008 18:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pedagogika-resocializace

Jana.J napsal(a):

To je jedno, myslím to všeobecně. V Havířově je nějaká polská VŠ a vyučuje se tam Pedagogika a mne zajímá obor resocializace, ale nevím, co budu moct v budoucnu z toho dělat. Zajímá mne tento obor, ale je v MS kraji uplatnění s takovým oborem? Ráda bych si dodělala VŠ, jelikož dnes člověk bez VŠ už moc kvalitní práci nesežene, jsou samozřejmě vyjímky, ale když se rozhodnu pro tuto školu, tak bych byla ráda, abych si tím polepšila. Do teď jsem dělala asistentku, není to špatná práce, ale zatím se mi nepodařilo nějak dál postoupit. Záleží hodně na oboru jaký člověk studuje nebo je zaměstnavatelům (né všem samozřejmě) jedno jakou má člověk VŠ, hlavně že jí má..

Jaká je ta v Havířově, ti z vlastní zkušenosti nepovím, protože tam nechodím. Chodí tam, ale  jiné kolegyně - jedna dělá kurátora pro dospělé, ty ostatní pracují na sociální ochraně dětí. Říkají, že je dost těžká, já osobně bych si tuto školu nevybrala butter .

Není tady

 

#5 21. 7. 2008 18:21

Jana.J
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 159

Re: Pedagogika-resocializace

Aprill děkuji. Nevíš náhodou jak to je na této škole s výukou AJ? Rozhoduji se mezi Pedagogikou a právě Angličtinou. Dívala jsem se na diskuzi této školy a tvrdí, že je výuka přizpůsobena studentům, že by to měli dobře zvládat. Hlásím se tam, jelikož se tam nedělají přijímačky, protože ty vždy nějak zadrbu. Pak připadají ještě v úvahu VOŠ, ale myslím, že je lepší mít titul Bc než DiS, nebo se pletu? Co myslíš ty?

Není tady

 

#6 21. 7. 2008 18:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pedagogika-resocializace

Jana.J napsal(a):

Aprill děkuji. Nevíš náhodou jak to je na této škole s výukou AJ? Rozhoduji se mezi Pedagogikou a právě Angličtinou. Dívala jsem se na diskuzi této školy a tvrdí, že je výuka přizpůsobena studentům, že by to měli dobře zvládat. Hlásím se tam, jelikož se tam nedělají přijímačky, protože ty vždy nějak zadrbu. Pak připadají ještě v úvahu VOŠ, ale myslím, že je lepší mít titul Bc než DiS, nebo se pletu? Co myslíš ty?

Na DiS studovala kamarádka 2 roky, na Bc se studuje 3 roky. Volila bych Bc.
Taže sis vybrala placené studium? Tak to je Havířov dost drahý, protože se platí všechny tři roky.

Není tady

 

#7 21. 7. 2008 18:51

Jana.J
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 3. 2006
Příspěvky: 159

Re: Pedagogika-resocializace

Vím, že je to drahé, vyjde to asi na nějakých 27tis. ročně, což je dost. Ale mám teda strach, když říkáš, že je to tam těžké. Jak říkám, hledám nějaké studium kde se přijímá do dálkového studia bez přijímaček, takže není moc z čeho vybírat. Nevíš ještě náhodou o něčem v MS? Ty někde studuješ?

Není tady

 

#8 21. 7. 2008 19:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pedagogika-resocializace

Studuju pajdák v OV, prevenci a resocializaci, jeden semestr za 14.000 Kč, platí se jen dva roky. V letošním roce otvírali už jen jednu třídu a brali hlavně ty co pracují v oboru. V Havířově je  mimo tu polskou školu ještě  jedna vysoká  škola zaměřená taky na sociální práci.
Některé kolegyně se hlásily  na fildu v OV a tam je rovn잠 soc. práce, letos se otvíral první ročník a přihlášky snad berou do 31.8. Placených škol je tady docela dost a jsou o hodně levnější než v Čechách (to tvrdí moji spolužáci z Prahy a okolí)

Není tady

 

#9 24. 5. 2012 21:57

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Pedagogika-resocializace

Jana.J napsal(a):

To je jedno, myslím to všeobecně. V Havířově je nějaká polská VŠ a vyučuje se tam Pedagogika a mne zajímá obor resocializace, ale nevím, co budu moct v budoucnu z toho dělat. Zajímá mne tento obor, ale je v MS kraji uplatnění s takovým oborem? Ráda bych si dodělala VŠ, jelikož dnes člověk bez VŠ už moc kvalitní práci nesežene, jsou samozřejmě vyjímky, ale když se rozhodnu pro tuto školu, tak bych byla ráda, abych si tím polepšila. Do teď jsem dělala asistentku, není to špatná práce, ale zatím se mi nepodařilo nějak dál postoupit. Záleží hodně na oboru jaký člověk studuje nebo je zaměstnavatelům (né všem samozřejmě) jedno jakou má člověk VŠ, hlavně že jí má..

Známá,měla sš ekonomickou,dálkově si udělala po letech andragogiku+doktorátNa to konto odešla z dobře placeného místa, a jala se teprve hledat zaměstnání,myslíc si,že před ní leckdo sedne na zadek.Nejdřív si to namířila rovnou do \prahy,že se určitě upíchne na nějakém ministerstvu-narazila ale na tvrdou realitu,dnes skončila v krajském městě a dělá za prá šupů v jakési školící agentuře administrativu a za 14 dnů ji zde končí smlouva,kterou s ní už neobnoví.Naráží taky proto,že neumí žádný jazyk.
Studovat pajdák s tím,že chceš dobré místo - to je dnes teda utopie:Dbig_smiledumbom.Zeptej se přeci rovnou na té \pf,jaké tě čeká uplatnění.Ušetřím ticestu: nic moc!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů