Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 7. 2008 13:55

aeaaea
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2008
Příspěvky: 7

Regenerařní kůra na vlasy

Ahoj,
chtěla bych vás pořádat o radu při výběru nějaké dobré regenerační kůry na vlasy nebo kvalitního balzámu...  děkuji:)

Není tady

 

#2 15. 7. 2008 15:06

Somaia
Host

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Milá ae....,
s tvou otázkou je to velmi těžké, protože neznám jaká je kvalita tvých vlasů. Na trhu je ohromné množství výrobků pro různé typy a je to někdy strašně složitá záležitost,v podstatě pokus- omyl... big_smile
Jedno osobně odzkoušené doporučení ti sem mohu dát. Byla jsem osobně velmi překvapená, co to s mými vlasy provedlo v pozitivním slova  smyslu... Byl to jediný intenzivní regenerátor,  po kterém jsem zaznamenala okamžitě  zlepšenou kavalitu celého vlasu bez jeho zatížení .  Je to však kůra, která se aplikuje jen v kadeřnictvích. Samostatně k domácímu použití se neprodává.
Jmenuje se Powerdose od L orealu a kadeřnice vybere tu odpovídající podle typu vlasů.

 

#3 15. 7. 2008 15:25

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Regenerařní kůra na vlasy

já mám jednu nejlepší. Jmenuje se olivový olej. 0,5 dcl olivového oleje trochu nahřej v mikrovlnce, napatlej na vlasy, hodně vmasíruj i do pokožky hlavy. Hlavu omotej alobalem nasaď ručník a nech 20 minut reagovat. Pak 2x smyj šamponem. Vlasy mi skutečně zesíleli, lesky se. Mám jemné vlasy, světlé a rovné. A pomohlo mi to i po chemošce. více,než nějaký Kerastése za 800 usch


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#4 15. 7. 2008 15:58

aeaaea
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2008
Příspěvky: 7

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Já mám dost jemné vlasy, ale vždy vypadaly zdravě, leskly se.... ale poslední dobou jsou takové jakoby zlámané, vysušené... tak je chci něčím "nadopovat" .))

Není tady

 

#5 16. 7. 2008 9:44

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Klubko napsal(a):

já mám jednu nejlepší. Jmenuje se olivový olej. 0,5 dcl olivového oleje trochu nahřej v mikrovlnce, napatlej na vlasy, hodně vmasíruj i do pokožky hlavy. Hlavu omotej alobalem nasaď ručník a nech 20 minut reagovat. Pak 2x smyj šamponem. Vlasy mi skutečně zesíleli, lesky se. Mám jemné vlasy, světlé a rovné. A pomohlo mi to i po chemošce. více,než nějaký Kerastése za 800 usch

Nebo je dobrá kvalitní majonéza, ten olej, vejce a citron tam jsou.... smile

Není tady

 

#6 16. 7. 2008 9:49

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Kadeřnice mi ještě říkala, že to chce křemík. Ale a nekupuji něco zbytečně drahého. Prostě kde je více a nemusí to být super drahý preparát z reklamy.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#7 19. 7. 2008 21:43

Peter Mocsonoky
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 14
Web

Re: Regenerařní kůra na vlasy

aeaaea napsal(a):

Ahoj,
chtěla bych vás pořádat o radu při výběru nějaké dobré regenerační kůry na vlasy nebo kvalitního balzámu...  děkuji:)

Ahoj. Poradit bych ti mohl, ale potřebuji vědět, jakou kvalitu vlasů máš.
Mocsonoky P.

Není tady

 

#8 24. 7. 2008 10:33

Holčička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 10. 2006
Příspěvky: 4363

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Já si koupila od kadeřnice kůru Revlon pro můj typ vlasů (500ml / 320 Kč - používám 1x týdně už 3. měsíc) a vlásky mám moc pěkné, lesklé, hydratované....


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lqhjsy07t.png    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6px9452lk.png

Není tady

 

#9 26. 7. 2008 10:48

Peter Mocsonoky
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 14
Web

Re: Regenerařní kůra na vlasy

aeaaea napsal(a):

Já mám dost jemné vlasy, ale vždy vypadaly zdravě, leskly se.... ale poslední dobou jsou takové jakoby zlámané, vysušené... tak je chci něčím "nadopovat" .))

Bohužel, vše co se dějě ve vašem těle, poznáte na vlasech. Vᚠproblém bych nezkoušel řešit přes drogerii, ta vám spíš uškodí. Navštivte kadeřnický salon, kde mají kosmetiku Matrix a řekněte kadeřníkovi, at´ vám dá na vlasy přeliv Color Sync. Jde o přeliv, který dokaže vlasy zacelit a jsou po něm lesklejší a zdravější. Nevýhodou je, že to vám vydrží jen 4-6 týdnů.
Peter Mocsonoky

Není tady

 

#10 8. 9. 2008 13:45

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Našla jsem na netu jednu Babskou radu:

Máte-li potíže s kvalitou vlasů, vyzkoušejte jednoduchý recept, který může být také velice zdravou snídaní.
Večer si připravte směs: jednu polévkovou lžíci ovesných vloček dejte do misky, přidejte tři polévkové lžíce vody a nechte přes noc odležet. Ráno přidejte k ovesným vločkám jednu polévkovou lžíci mléka, čajovou lžičku cukru, lžičku medu, jedno celé malé nastrouhané jablko a trochu lískových oříšků. Výsledek očekávejte asi do 14 dnů. Recept je vyzkoušený

Není tady

 

#11 14. 9. 2008 18:07

Heluška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2007
Příspěvky: 1943

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Co je dobré dovnitř, je dobré i nahoru, že?
I já zastávám produkty, které máme všichni v dosahu.
Troška mléka, kvasnice, žloutek, med  a přidám i trošku oleje, protože nesnáším tah  masky. Zamíchám, část dám na obličej a část na vlasy. No je fakt, že jsem to už dlouho neudělala.
Možná jsou i vychytanější domácí finty, ale mi se osvědčilo toto.
Někdy jsem (stále častěji)  líná a koupím něco hotového.

Není tady

 

#12 17. 9. 2008 10:21

Peter Mocsonoky
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 7. 2008
Příspěvky: 14
Web

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Décima napsal(a):

Našla jsem na netu jednu Babskou radu:

Máte-li potíže s kvalitou vlasů, vyzkoušejte jednoduchý recept, který může být také velice zdravou snídaní.
Večer si připravte směs: jednu polévkovou lžíci ovesných vloček dejte do misky, přidejte tři polévkové lžíce vody a nechte přes noc odležet. Ráno přidejte k ovesným vločkám jednu polévkovou lžíci mléka, čajovou lžičku cukru, lžičku medu, jedno celé malé nastrouhané jablko a trochu lískových oříšků. Výsledek očekávejte asi do 14 dnů. Recept je vyzkoušený

Jestli to budete někdo zkoušet, dejte mi prosím vědět jak to dopadlo. Děkuji

Není tady

 

#13 14. 6. 2010 11:25

alexiska
♥------
Registrovaný: 9. 2. 2010
Příspěvky: 23

Re: Regenerařní kůra na vlasy

nepovolená reklama

Není tady

 

#14 14. 1. 2011 14:37

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Dlouho jsem taky měla problémy s vlasy. Za jedno je mám kudrnaté a jemné (chemlon) a za druhé věčným barvením a přelivy. Teď už přes rok používám jenom Hennu a tak 2x do měsíce si na hlavu plácnu zahřátý olivový olej s medem tummenupp

Není tady

 

#15 12. 7. 2016 16:19

janca34
♥------
Registrovaný: 12. 7. 2016
Příspěvky: 1

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Měla jsem docela hodně zničené konečky a vlasy se mi lámaly. Zkusila jsem si objednat, podle rady kadeřnice, na netu výživovou a regenerační masku od Alterny a vlasy mám po několika dnech zdravé a lesklé.

Není tady

 

#16 12. 12. 2016 15:32

simiik
♥------
Registrovaný: 15. 6. 2016
Příspěvky: 6

Re: Regenerařní kůra na vlasy

zkus masku s keratinem značky Kallos a najdeš to na nastránkách notino.cz

Není tady

 

#17 6. 1. 2017 22:56

Valinka3
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2017
Příspěvky: 4

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Jo Kallos je super, taky jsem používala. Na www.notino.cz si ještě kupuju jeden přípravek, jmenuje se to Leganza elixir garlic. Ta je taky parádní.

Není tady

 

#18 18. 4. 2017 15:27

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Regenerařní kůra na vlasy

Matrix mam take vyzkouseno a jsem s touto kosmetikou na vlasy spokojena :-) hlavne je to i vyhovujici cena a taky se da objednat z notina. :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů