Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 14. 7. 2008 17:38

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):
Takže není tu někdo detektiv amatér ? Určitě to není složité, dopátrat se, jen vědět jak na to.


to je opravdu potřeba? jedině, že máte předmanželskou smlouvu (milenka = rozvod + prachy) ...
jinak ... opravdu je jediný důvod k rozvodu manželova nevěra ?
pokud ano - pak by se to snad dalo skousnout
pokud ne - pak snad nestojí za to se takhle ponižovat neutral


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#152 14. 7. 2008 20:59

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přítelův telefon

Agata1: Já souhlasím s holkama. Jestli jsi rozhodnutá se rozvést, proč se ponižovat sháněním "důkazů" a někde trapčit nebo vyhazovat prachy za detektivy? A jestli rozhodnutá nejseš a zjištění nevěry má být ten důvod, proč by jsi do toho šla, tak pozor! Znám pár lidí, co šmírovali a když na něco přišli, tak byli tak akorát schopni prosit partnera o odpuštění, že šmírovali... To je trapný sad

Není tady

 

#153 15. 7. 2008 1:08

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

když chceš ukončit manželství tak na to přeci nepotřebuješ nějaký důkaz.
Pokud ho miluješ a chceš s ním být, tak bys mu i nevěru odpustila. Pokud s ním být nechceš, tak nehledej zástupné důvody.

Není tady

 

#154 15. 7. 2008 6:21

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

Martinka1 napsal(a):

Agata1 napsal(a):

Takže není tu někdo detektiv amatér ? Určitě to není složité, dopátrat se, jen vědět jak na to.

Jak se dopátrat?
Mᚠpodezření, tel. číslo.
Nejjednodušší je, na to tel. číslo zavolat. Když ne Ty, tak někoho popros. Chtějte třeba nějakou firmu... jakože omyl, zeptej se, kam jsi se dovolala.
Mob. operátoři vědí, které číslo komu patří, ale to Ti asi neřeknou...
Přemejšlej. Promluv si s příbuznýma - jeho i svýma, s kamarádama/kamarádkama - jeho i svýma. Zapátrej u něj v práci. Většinou lidi okolo podváděnýho partnerka/partnerky něco vědí, akorát ten dotyčný to neví.
Můžeš ho i sledovat, pokud mᚠsvoje auto a hlídání pro děti, nebo si auto půjč, víš kde pracuje a v kolik končí, zaparkuj někde poblíž, tak aby Tě neviděl (takže radši cizí auto) a pak prostě jenom jeď za ním a dej pozor, aby Tě nepoznal.
Vybírej poštu jako první. Na něco můžeš narazit.
Pokud chodí někam cvičit nebo do "klubu", zajdi tam, poptej se, nastřež oči i uši...
Zapátrej v rodinném účtu (bankovním), pokud k němu mᚠpřístup (příp. v jeho účtu pokud můžeš), kde platil jaké platby, o kterých nevíš a který nebyly pro rodinu...
Pokud je podnikatel, třeba si dává i nějaký platby jako náklady do účetnictví (ale to by byl blbej, kdyby tam dával náklady za milenku) - ale nikdy nevíš.
Kontroluj v jeho autě tachometr, kolik za den ujel... a pak se ptej, kde byl... když řekne, že v hospodě která je 2 km daleko, a na tacháku má
200, můžeš udeřit.
"Náhodné" přečtení jeho počítačové korespondence taky stojí za to :-)
A samozřejmě nezapomeň pravidelně lustrovat mobil.
Prostě si zahraj na detektiva... je velká pravděpodobnost, že uteče dřív, než podᚠnávrh na rozvod :-)
A taky je možný, že prostě žádný důkaz nevěry neexistuje, že to prostě teď není pravda. No ale jak už jsem napsala, důkaz věrnosti neexistuje.
Pěknou zábavu :-) Snad Ti to bude stát za to...
Hm, ještě mě napadlo... elektronika pokročila a jestli na to mᚠpeníze... takový nezákonný odposlech manželova mobilu :-)

Teda Marti...vím že je to řečeno s ironiií a nadsaázkou,tummenupptummenupp jen jsem chtěkla říct že proč já tohle všechno neveděla dřív??  jaký možnosti jsem tenkrát já nevyužila dumbom kde já  mohla dneska být...??
mᚠskvělou fantazii...big_smilebig_smilebig_smile a upřímně  až takový vylomeniny by mě vůbec nenapdali dělat...  winkwink tolik energie...."vniveč" va tonguetongue


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#155 15. 7. 2008 8:11

Agata1
♥------
Registrovaný: 14. 7. 2008
Příspěvky: 5

Re: Přítelův telefon

To je úplný plán, samotnou by mě to fakt nenapadlo. Pro mě je nejpřijatelnější se prostě zeptat okolí, i když to bude pro mě ponižující. Ty ostatní věci, když jsem si to přečetla, tak se mi udělalo nevolno, toho nejsem schopna. Máte pravdu, je to trapný.

Není tady

 

#156 15. 7. 2008 8:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

okolí NIC neřekne....vlastní zkušenost...a já..taky bych neřekla.... wink


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#157 15. 7. 2008 8:58

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův telefon

Takže je to důkaz v boji o dítě? Jak hrdinské smile Co třeba chtít pro dítě to nejlepší, i když by to měl být přítel? Uvažovala si o tom někdy? Neuvažuješ tak trochu ve stylu, já já já a jen JÁ?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#158 15. 7. 2008 9:04

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Taky souhlas s Evou36. Vztah neklape, kdybych měla doma chlapa, který je normální, tedy dává do vztahu tolik co já, ani by mě nenapadlo, pátrat po nevěře. To vztah jen zabíjí. Myslím si, že bych ji  dokázala i odpustit v zájmu rodiny, pokud by to byla jednorázová záležitost.  Jsem jiný případ, on je nadmíru spokojený a já ne. Jde o to, že mě nehodlá jen tak propustit ze svých spárů a bez následků /boj o děti/.
Takže já potřebuji ten hmatatelný důkaz, protože v té chvíli jste ve výhodě. A tu já potřebuji. Takže není tu někdo detektiv amatér ? Určitě to není složité, dopátrat se, jen vědět jak na to.
Možná že mu opravdu něco chybí, ale nedostatek sexu ani rozmanitost to není. Spíš si mě nevzal z lásky, ale čistě z praktických důvodů, což jsem pochopila až bylo pozdě.

Hele, Agáto - pošli mi jeho fotku, email, mobil, adresu - já ti ty důkazy obstarám lol

Když chceš něco zjistit, fakt to není problém,ale co s tím pak jako provedeš ?

Omlátíš mu fotky s milenkou o hlavu a podᚠžádost o rozvod ?
Bude ten rozvod pak snažší? Míň bolestivý ? vissla


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#159 15. 7. 2008 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

Agato - "hmatatelný důkaz" bys měla možná v momentě, kdybys je našla šu.at ve vlastní posteli... všechno ostatní se dá celkem lehce zpochybnit, víš. A jestliže se jinak chová k dětem slušně, ani v "boji" o ně ti to moc nepomůže,ledaže bys jim vyprávěla, jaký je tatínek dobytek - a tak daleko snad nepůjdeš.
Ty nehledᚠdůkaz - ty sháníš jakýmkoli způsobem zbraň proti němu, abys ho s ní mohla umlátit lehčeji, než holou rukou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#160 15. 7. 2008 9:57

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

Nechtěla bych vědět, kde se kterou a kolikrát, ani co si píšou, jestli se milujou, jak ona vypadá.... Pokud bych byla ve stadiu, že bych se chtěla rozvést, určitě bych to nechtěla podepřít ničím takovým. To přece nemůže pomoct,  naopak, musí to bolet jaxviň. Jestli jsi rozhodnutá, mělo by ti to stačit. To rozhodnutí jako takový.
Pořád nechápu, proč se někteří dobrovolně a s jakousi zvrácenou touhou pořádně si nabít kokos a ublížit si vrhají shánět důkazy o partněrově nevěře, pátrají v jeho mobilu, špízlujou za bukem a užíraj se pochybnostma. To se nemáte ani trochu rádi?


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#161 15. 7. 2008 10:15

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

jaxviň  -  tummenupp


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#162 15. 7. 2008 11:14

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

jaxviň  -  tummenupp

uuuuplne uuuuzasne slovicko, diky pussa


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#163 15. 7. 2008 12:13

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelův telefon

jaxes dnes vyspal ? big_smile


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#164 15. 7. 2008 12:14

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

Feuria napsal(a):

jaxes dnes vyspal ? big_smile

na pikatchu


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#165 15. 7. 2008 12:30

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

Feuria napsal(a):

jaxes dnes vyspal ? big_smile

na pikatchu

Pokemonje?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#166 15. 7. 2008 12:37

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

no to je debata lol lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#167 15. 7. 2008 13:00

Alkedos
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2007
Příspěvky: 78

Re: Přítelův telefon

Budiž to pro Tebe poučením, že už to nikdy neuděláš. Lidé při tápání po informacích nejvíce ubližují sami sobě tím, že se dozvídají informace, které vůbec nepotřebují.


Můžete stokrát dokázat nepravdivost lživého výroku, stejně se vždycky najdou lidé, kteří mu uvěří.

Není tady

 

#168 15. 7. 2008 13:13

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Přítelův telefon

nikdy - zase to slovo .... oujééééééééé


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#169 15. 7. 2008 13:15

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

tak to bych nikdy nevěřila lol lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#170 15. 7. 2008 13:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

Budiž to pro Tebe poučením, že už to nikdy neuděláš. Lidé při tápání po informacích nejvíce ubližují sami sobě tím, že se dozvídají informace, které vůbec nepotřebují.
Ale udělá... ta touha "zjistit" je silnější, i když se schovává za různé jiné záminky. Dost lidí má dojem, že nutně MUSÍ vědět, protože... ale ten konec věty už doplnit neumí. Malér je v tom, že kdyby nevěděli, ušetřili by sebe i druhé, protože spousta věcí zmizí bez dalších následků, pokud je někdo nevykope na světlo, zmítán (pouhou) zvědavostí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#171 15. 7. 2008 13:24

Agata1
♥------
Registrovaný: 14. 7. 2008
Příspěvky: 5

Re: Přítelův telefon

Vím, že je to drsný, ale manžel je taky drsný a velmi velmi chytrý, charismatický a hlavně umí manipulovat. Rodinu si chce udržet za každou cenu. Nechce slyšet, něco o tom že je problém, je vůči tomu hluchý. Je to divný, když nekomu říkáte, nemiluji tě, ukončeme vztah a on na to, že by měl posekat trávu a nebo začne řvát a vyhrožovat. Ale to už jsem se dostala k jinému tématu.
Musím vám dát za pravdu, že tudy cesta zřejmě nevede, je to hloupé.
A Mani a vyloučí, že má chorobného sukničkáře. Já to před svatbou nepoznala, pokud byl náznak, tak jsem si řekla, nebuď podezíravá a věř mu, když tvrdí, že o nic nejde, proč by ti lhal....

Není tady

 

#172 15. 7. 2008 13:29

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

helena napsal(a):

protože spousta věcí zmizí bez dalších následků, pokud je někdo nevykope na světlo, zmítán (pouhou) zvědavostí[/b].

svatá pravda...tummenupp

Upravil(a) adra (15. 7. 2008 13:31)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#173 15. 7. 2008 13:33

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Vím, že je to drsný, ale manžel je taky drsný a velmi velmi chytrý, charismatický a hlavně umí manipulovat. Rodinu si chce udržet za každou cenu. Nechce slyšet, něco o tom že je problém, je vůči tomu hluchý. Je to divný, když nekomu říkáte, nemiluji tě, ukončeme vztah a on na to, že by měl posekat trávu a nebo začne řvát a vyhrožovat. Ale to už jsem se dostala k jinému tématu.
Musím vám dát za pravdu, že tudy cesta zřejmě nevede, je to hloupé.
A Mani a vyloučí, že má chorobného sukničkáře. Já to před svatbou nepoznala, pokud byl náznak, tak jsem si řekla, nebuď podezíravá a věř mu, když tvrdí, že o nic nejde, proč by ti lhal....

Chceš se rozvést?
Když chlap neslyší na slova a náznaky, musí přijít činy...
Dej návrh na rozvod na soud, zařiď si pronájem a odstěhuj se.
Řeči ČINU rozumět určitě bude.

Není tady

 

#174 15. 7. 2008 13:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

Je to divný, když nekomu říkáte, nemiluji tě, ukončeme vztah a on na to, že by měl posekat trávu a nebo začne řvát a vyhrožovat.
Zní to možná blbě - ale když tě neposlouchá, tak mu to napiš. A když začne řvát, prostě odejdi jinam, dokud se neuklidní - podle síly řevu do kuchyně, na zahradu nebo k mamince...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#175 15. 7. 2008 15:51

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Vím, že je to drsný, ale manžel je taky drsný a velmi velmi chytrý, charismatický a hlavně umí manipulovat. Rodinu si chce udržet za každou cenu. Nechce slyšet, něco o tom že je problém, je vůči tomu hluchý. Je to divný, když nekomu říkáte, nemiluji tě, ukončeme vztah a on na to, že by měl posekat trávu a nebo začne řvát a vyhrožovat. Ale to už jsem se dostala k jinému tématu.
Musím vám dát za pravdu, že tudy cesta zřejmě nevede, je to hloupé.
A Mani a vyloučí, že má chorobného sukničkáře. Já to před svatbou nepoznala, pokud byl náznak, tak jsem si řekla, nebuď podezíravá a věř mu, když tvrdí, že o nic nejde, proč by ti lhal....

Asi nečekáš, že by něco mělo bejt jinak - je nahluchlej, jeho škoda, až mu zamávᚠpřed nosem žádostí o rozvod, možná mu dojde, že podoba mrtvýho brouka nebyla dobrá volba (někdo to tu chytře poznamenal přede mnou). Btw. - ignoranty nesnáším. Ale aspoň poseká trávu... vissla


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů