Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 9. 7. 2008 14:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

sunyata napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?

Ne, segru bych nezabila, ale manzelku jo! Kdyz se soulozi, do prcic nema co zvedat telefon, neeeroll Vy jste nejaka divna familie.

miluju různé úhly pohledu tummenupp tummenupp tummenupp - tohle mi vůbec nenapadlo big_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#127 9. 7. 2008 14:23

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

helena napsal(a):

kam si psal kdy s kterou a kolikrát
Áááá - pán jest pedant... . Nejni von oučetní? Nebo jen sklerotik ?

nee, erotik... ale špatným směrem smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#128 9. 7. 2008 14:23

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Přítelův telefon

někdo u toho kouká na fotbal, někdo počítá šmouhy na stropě a někdo hraje hry na mobilu smile co by to nevzala, když ho měla v ruce - teda jako mobil smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#129 9. 7. 2008 14:25

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

ty joooo .....to musí být fakt dobrej "sexík" big_smilebig_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#130 9. 7. 2008 14:27

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Přítelův telefon

no, při mé bujné fantazii - muž pak valí jako ďábel, aby už proboha ten pííííp mobil zahodila (nebo jí v návalu vášně vypadl z tlapky) - a evidentně u Mikešů ještě nebyli tak rozjetí big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#131 9. 7. 2008 14:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Přítelův telefon

Tedy já nevím jak kdo, ale já při sexu telefon zásadně nezvedám. A volá kdokoliv tak prostě počká :-)). Sestra mě tuhle zpucla, proč že neberu mobil, tak jsem jí vysvětlila, že volala fakt nevhod. Došlo :-))-

Fakt si tedy neumím představit, že jsme v nejlepším a partnerovi zazovní mobil a on ho jde zvednout.

Není tady

 

#132 9. 7. 2008 14:51

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

a nebo když je milenec s milenkou v nejelším  a jemu volá ZROVNA jeho žena ....
nebo když je milenec s rodinkou u kafíčka  a JEMU volá ZROVNA jeho milenka...

zažila jsem obé.....  vissla


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#133 9. 7. 2008 15:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

KALIK napsal(a):

A přitom si mohla svého vibrujícího drobečka zapojit do milostných hrátek big_smile

By som HO aj JEHO fuckyou urazila, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#134 9. 7. 2008 15:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

tina napsal(a):

no, při mé bujné fantazii - muž pak valí jako ďábel, aby už proboha ten pííííp mobil zahodila (nebo jí v návalu vášně vypadl z tlapky) - a evidentně u Mikešů ještě nebyli tak rozjetí big_smile

Ja som videla nádhernú britskú scénku, kde muž fakt búši, čo to dá, a ona volá s kamoškou a potom jej hovorí: "Zlato, sorry, zavolaj asi za 5 minút, teraz sa nemôžem ís pozrie do kalendára". A pozrie dolu na muža: "Makaj, mᚠna to najviac 5 minút, potom idem Hanne niečo nájs..." usch No, pomohlo... skončili hneď, ejho - vlastne oboch - Pán a  vládca zvädol... tongue a ona sa čudovala: "ČO je, sex konečne po 3 týždňoch, a ty to ani nedokončíš?" lol


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#135 9. 7. 2008 15:39

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

a nebo když je milenec s milenkou v nejelším  a jemu volá ZROVNA jeho žena ....
nebo když je milenec s rodinkou u kafíčka  a JEMU volá ZROVNA jeho milenka...

nebo když je milenec s manželkou v nejlepším a volá milenka tongue

Upravil(a) Jessika (9. 7. 2008 15:39)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#136 9. 7. 2008 15:52

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?

Mikeši, to je ideální čas na návštěvy, ovšem ne k ségře ale někomu jinému tongue
Ale jinak, mobily bych od hodiny nejraději zrušil, začínám mít pocit že je z toho víc nepříjemností než užitku. Daleko lepší bylo psát si dopisy a volat v budce za korunu, případně do toho žlutého automatu jen majznout sluchátkem a volalo se a volalo zadarmiko .........vissla

Upravil(a) PetrHl (9. 7. 2008 15:55)

Není tady

 

#137 9. 7. 2008 16:03

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

helena napsal(a):

Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo...
Prd a vořech, zlato. Byly dopisy - a leckterý b.l.b si je schovával "na památku" nebo ho pošačka dala někomu z rodiny, byly normální telefony, který se nedaly přepojit na nezvonění, byli sousedi a přátelé... Akorát s tím mobilem je to jaksi jednodušší - asi jako s látkovejma a jednorázovýma plínama http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png ... holt svět kráčí mílovými kroky kupředu http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Hm, dopisy. Nechceš mi doufám říct, že všichni ti dnešní zahejbači by bez mobilů mastili dopisy. big_smile
Je to romantická představa, ale lol . Telefon - ano - ale jenom blbci by si volali na pevnou třebas večer nebo tak... Sousedi a přátelé jsou furt. Na druhou stranu - ani tehdy ani dnes by se do takových věcí plést dle mého neměli.
Že je to s mobilem jednodušší, to je pravda. Zato máme mnozí potíž se sebeovládáním a hledáme problémy tam, kde nejsou.
A jak tady někdo psal o záznamníku "kdy a se kterou", tak to jako no comment dumbom lol


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#138 9. 7. 2008 16:05

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

helena napsal(a):

Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo...
Prd a vořech, zlato. Byly dopisy - a leckterý b.l.b si je schovával "na památku" nebo ho pošačka dala někomu z rodiny, byly normální telefony, který se nedaly přepojit na nezvonění, byli sousedi a přátelé... Akorát s tím mobilem je to jaksi jednodušší - asi jako s látkovejma a jednorázovýma plínama http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png ... holt svět kráčí mílovými kroky kupředu http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png

Hm, dopisy. Nechceš mi doufám říct, že všichni ti dnešní zahejbači by bez mobilů mastili dopisy. big_smile
Je to romantická představa, ale lol . Telefon - ano - ale jenom blbci by si volali na pevnou třebas večer nebo tak... Sousedi a přátelé jsou furt. Na druhou stranu - ani tehdy ani dnes by se do takových věcí plést dle mého neměli.
Že je to s mobilem jednodušší, to je pravda. Zato máme mnozí potíž se sebeovládáním a hledáme problémy tam, kde nejsou.
A jak tady někdo psal o záznamníku "kdy a se kterou", tak to jako no comment dumbom lol

Jo a mimochodem - jako ostatní věci, i podvádět se musí umět.
Jak by řekla Ing. Tejfarová ve známé letní komedii: "když na tom neumíš, tak na to nelez!"


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#139 9. 7. 2008 16:14

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

Jája napsal(a):

nemyslim si, že první bylo projetí mobilu - spíš spousta indicií a žádnej důkaz + partner, který tvrdí, že jsi paranoik vede k projetí mobilu

Třeba-li důkazu, šla bych za mazaným Filipem big_smile
Nechci to zlehčovat a machrovat, že já bych opravdu nikdy... Nevím, co mě jednou potká...
Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo... Nebylo to lepší? Vždy která nevěra je opravdu dlouhodobá a následně citová a odvede dotyčného od stávajícího partnera k milence či milenci... Ale na tu se stejně nakonec přijde, vyplave na povrch, je přiznána, protože jakoby "za něco stojí"... A na ty ostatní přicházet není třeba. Neumím to napsat líp, sorry...

Naprosto souhlasím.
A vy co jste lezli do mobilu buďte rádi že jen do mobilu. Mne sice mobil ex nikdy nezajímal, ale nechával jsem si na svůj počítač posílat logy z ex četování z notebooku, to byl teprve masakr.
Znovu bych to již neudělal, přestože mi to hodně pomohlo. Díky tomu se všechno urychlilo a já se zbytečně neplácal v nejistotách a pochybách. Ušetřil jsem si tím minimálně půl roku a spoustu peněz. Dnes vím, že tehdy jsem to měl řešit jinak - v nejlepším četování sebrat ex notebook a hodit ho z okna.

Jinak s mobilem mám jednu příhodu kdy mi naopak můj mobil lákal moji ex.
Jednou, to už je přes 4 roky jsem mobil zapoměl doma. V práci, jelikož dělám mimo jiné i uživatelskou
podporu mi velmi často volají na mobil. No a volala mi zrovna mladá kolegyně která si nevěděla s něčím rady.
Ale doma ji nenaučili že když se někam volá, tak se má představit. Ex to zvedla, a kolegyně se nepředstavila,
jen se mnou chtěla mluvit a pak to položila. No a oheň byl hned na střeše.
Ex to šla řešit k sousedce, ta jí poradila a na to číslo zavolá zpátky. Tak zavolala a to už se kolegyně představila,
takže byl pak klid, a já když se to dozvěděl, tak jsem se ex od srdce zasmál. Ovšem těch několik desítek minut než
zavolala zpátky asi pro ni nebylo jednoduchých.

Za lezení do mobilu tedy nikoho neodsuzuju, ovšem většinou si tím člověk jen zajistí minimálně na několik nocí nespavost

Není tady

 

#140 9. 7. 2008 16:19

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

a nebo když je milenec s milenkou v nejelším  a jemu volá ZROVNA jeho žena ....
nebo když je milenec s rodinkou u kafíčka  a JEMU volá ZROVNA jeho milenka...

zažila jsem obé.....  vissla

boha jeho, nejdřív se přece milenci/milence píše SMS s otázkou zdali mohu volat.
Byste potřebovali pořádný školení od Plzáka lollollol

Není tady

 

#141 10. 7. 2008 6:23

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

to už pak není takový překvapení lol lol lol


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#142 14. 7. 2008 14:51

Agata1
♥------
Registrovaný: 14. 7. 2008
Příspěvky: 5

Re: Přítelův telefon

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

Není tady

 

#143 14. 7. 2008 15:20

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

Pořád stejnej zásadní dotaz " až zjistíš ( v tvém případě, budeš mít v ruce důkaz ), jak s ním naložíš ?


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#144 14. 7. 2008 15:27

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Přítelův telefon

Santala napsal(a):

Agata1 napsal(a):

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

Pořád stejnej zásadní dotaz " až zjistíš ( v tvém případě, budeš mít v ruce důkaz ), jak s ním naložíš ?

Bude mít důvod k rozvodu a ještě si bude myslet, že za všechno může manžel.

Upravil(a) Martinka1 (14. 7. 2008 15:27)

Není tady

 

#145 14. 7. 2008 15:28

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: Přítelův telefon

Martinka1 napsal(a):

Santala napsal(a):

Agata1 napsal(a):

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

Pořád stejnej zásadní dotaz " až zjistíš ( v tvém případě, budeš mít v ruce důkaz ), jak s ním naložíš ?

Bude mít důvod k rozvodu a ještě si bude myslet, že za všechno může manžel.

Tak to jooo ! big_smile


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#146 14. 7. 2008 15:41

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Já nekoukala ze zvědavosti, ale protože tuším a hledám, jsem v šachu a manžel si ze mě vyloženě dělá blbce, ale abych mohla ukončit manželství v klidu, potřebuji důkaz a našla jsem, jenže jen pod číslem a co teď s tím, může říct, že to byl jen omyl. Volat se mi tam nechce, jestli je ta dotyčná chytrá, tak to zahraje do autu, jako můj manžel neustále, udělá ze mě psycho. Tak co s tím, máte někdo radu, nebo zkušenost, jak se dopátrat?

Agata1: Agi a není jedno, že nemᚠdůkaz? Nevadí ti na vztahu spíš to, že si tě třeba muž nevšímá, ponižuje tě, nepomáhá ti, není na něj spoleh, lítá po všech čertech apod.? ... Spíš se soustřeď na to, co ti na vztahu tebe a tvého muže vadí. Nezkoumej, jestli on někomu volá nebo někoho má. Ostatně je jeho věc, jak nakládá s volným časem. Zároveň ale jako manžel má jisté "povinnosti" (uvozovky proto, že pokud žiju v partnerství, tak tyhle povinnosti beru za své - myslím např. že žena zcela běžně třeba pere celé rodině, muž zase běžně spravuje odpad atd.). Jaké, to by sis měla dosadit ty a zjistit tak, jestli o něj vlastně stojíš. To, že někdo podvádí, to ještě nemusí být důvod rozvodu. Třeba mu něco chybí. Mně osobně je usch spíš z toho, co se kolem toho roztočí obvykle za kolotoč - samá noční práce, doma žádná pomoc, žádný spoleh, dělání vola z druhého, nedávání peněz na domácnost, ponižování partnera (jsi blbá, ani nevíš, co mektáš, nikde a s nikým jsem nebyl - i když ti někdo řekl, že byl apod.) ... Tohle jsou pro mě třeba důvody k rozvodu. A pak nepotřebuju vědět, jestli mi zahýbá. Jsou i chlapi, co mají milenku (a i ženy s milenci), ale doma klapou jako hodinky, makají a manželku uctívají a pomáhají ji... no tak s takovým chlapem bych se pak stěží rozvedla, protože by mi nedal ani trochu najevo, že má bokovku a byla bych spokojená. Zkus se na to podívat jinak wink

Není tady

 

#147 14. 7. 2008 15:46

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Přítelův telefon

Eva36 napsal(a):

Třeba mu něco chybí.

Souhlas tummenupp

Není tady

 

#148 14. 7. 2008 16:15

Agata1
♥------
Registrovaný: 14. 7. 2008
Příspěvky: 5

Re: Přítelův telefon

Taky souhlas s Evou36. Vztah neklape, kdybych měla doma chlapa, který je normální, tedy dává do vztahu tolik co já, ani by mě nenapadlo, pátrat po nevěře. To vztah jen zabíjí. Myslím si, že bych ji  dokázala i odpustit v zájmu rodiny, pokud by to byla jednorázová záležitost.  Jsem jiný případ, on je nadmíru spokojený a já ne. Jde o to, že mě nehodlá jen tak propustit ze svých spárů a bez následků /boj o děti/.
Takže já potřebuji ten hmatatelný důkaz, protože v té chvíli jste ve výhodě. A tu já potřebuji. Takže není tu někdo detektiv amatér ? Určitě to není složité, dopátrat se, jen vědět jak na to.
Možná že mu opravdu něco chybí, ale nedostatek sexu ani rozmanitost to není. Spíš si mě nevzal z lásky, ale čistě z praktických důvodů, což jsem pochopila až bylo pozdě.

Není tady

 

#149 14. 7. 2008 16:20

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přítelův telefon

Hm sad A sakra ... Ale jak tak koukám, ty jsi vlastně rozhodnutá pro rozvod, že? Jen ti jde o to, aby ti nesebral děti atp.... Opravdu by to hrozilo, pokud bys podala tzv. s-p-o-r-n-ý rozvod? To je takovej? Jak to vlastně myslíš, že on nedává tolik, co ty? (U nás to bylo jednoduchý, nedával peníze a ani čas. Na ty peníze jsem případně měla důkazy - účet, z kterýho chodily platby a na něj jen moje výplata, nakonec soudu i přiznal, že mi rok nedával už ani na dítě... Na druhou stranu by zase mýho bejvalýho nenapadlo se vyloženě tahat o naši dceru. To přišlo, až když jsem chtěla po něm výživný....takže to skončilo střídavou péčí a skoro tři roky na to mi teď "holčička" pubertální odešla úplně k tatínkovi...ale to je jiná story, promiň offtopic )

Není tady

 

#150 14. 7. 2008 16:59

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Přítelův telefon

Agata1 napsal(a):

Takže není tu někdo detektiv amatér ? Určitě to není složité, dopátrat se, jen vědět jak na to.

Jak se dopátrat?
Mᚠpodezření, tel. číslo.
Nejjednodušší je, na to tel. číslo zavolat. Když ne Ty, tak někoho popros. Chtějte třeba nějakou firmu... jakože omyl, zeptej se, kam jsi se dovolala.
Mob. operátoři vědí, které číslo komu patří, ale to Ti asi neřeknou...

Přemejšlej. Promluv si s příbuznýma - jeho i svýma, s kamarádama/kamarádkama - jeho i svýma. Zapátrej u něj v práci. Většinou lidi okolo podváděnýho partnerka/partnerky něco vědí, akorát ten dotyčný to neví.

Můžeš ho i sledovat, pokud mᚠsvoje auto a hlídání pro děti, nebo si auto půjč, víš kde pracuje a v kolik končí, zaparkuj někde poblíž, tak aby Tě neviděl (takže radši cizí auto) a pak prostě jenom jeď za ním a dej pozor, aby Tě nepoznal.

Vybírej poštu jako první. Na něco můžeš narazit.

Pokud chodí někam cvičit nebo do "klubu", zajdi tam, poptej se, nastřež oči i uši...

Zapátrej v rodinném účtu (bankovním), pokud k němu mᚠpřístup (příp. v jeho účtu pokud můžeš), kde platil jaké platby, o kterých nevíš a který nebyly pro rodinu...

Pokud je podnikatel, třeba si dává i nějaký platby jako náklady do účetnictví (ale to by byl blbej, kdyby tam dával náklady za milenku) - ale nikdy nevíš.

Kontroluj v jeho autě tachometr, kolik za den ujel... a pak se ptej, kde byl... když řekne, že v hospodě která je 2 km daleko, a na tacháku má 200, můžeš udeřit.

"Náhodné" přečtení jeho počítačové korespondence taky stojí za to :-)

A samozřejmě nezapomeň pravidelně lustrovat mobil.


Prostě si zahraj na detektiva... je velká pravděpodobnost, že uteče dřív, než podᚠnávrh na rozvod :-)
A taky je možný, že prostě žádný důkaz nevěry neexistuje, že to prostě teď není pravda. No ale jak už jsem napsala, důkaz věrnosti neexistuje.

Pěknou zábavu :-) Snad Ti to bude stát za to...

Hm, ještě mě napadlo... elektronika pokročila a jestli na to mᚠpeníze... takový nezákonný odposlech manželova mobilu :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů