Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 9. 7. 2008 9:55

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

Jessika napsal(a):

jenom půl hodiny? tě má nějak odhadnutého, ta švagrová wink smile

Doma to nikterak neprotahuji big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#102 9. 7. 2008 10:03

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Přítelův telefon

Milý deníčku,manžel to se mnou dělal zase jen půl hodiny,asi se na to vy.... Příšte si budu radši číst knížku lollol

Není tady

 

#103 9. 7. 2008 10:11

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

Nefrit napsal(a):

Milý deníčku,manžel to se mnou dělal zase jen půl hodiny,asi se na to vy.... Příšte si budu radši číst knížku lollol

nebo ještě lépe ... příště si při tom radši budu číst knížku big_smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#104 9. 7. 2008 10:19

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

Jessika napsal(a):

nebo ještě lépe ... příště si při tom radši budu číst knížku big_smile

Klidně, já u toho taky koukám na fotbal lol lol lol


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#105 9. 7. 2008 10:38

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Jessika napsal(a):

nebo ještě lépe ... příště si při tom radši budu číst knížku big_smile

Klidně, já u toho taky koukám na fotbal lol lol lol

tak to je gól tummenupp


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#106 9. 7. 2008 10:40

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Přítelův telefon

Není nad rozumný kompromis big_smile ....a tak to má být wink

Není tady

 

#107 9. 7. 2008 10:41

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

Jessika napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

Do mobilu nikomu nelezu. Mám se ráda.

a to já měla doby, kdy bych lezla... ale neznala jsem heslo wink
no, možná je to tak lepší smile

Neříkám, že nejsem zvědavá. Ale nejsem magor - nedovedu si představit, že vlezu partnerovi do mobilu, přečtu si tam něco, co mi naznačí, že je mi nevěrnej, a teď co jako s tou informací - přece mu nemůžu říct -  zlato, projela jsem ti esemesky, ty mᚠmilenku? Takže bych se užírala, zároveň styděla... Nic z toho k životu nepotřebuju, dík.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#108 9. 7. 2008 10:43

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

jo ADFko to je přesný...jen kdyby si to člověk dokázal říct PRED TIM než to udělá... většinou tongue

vystihla jsei to naprosto přesně...jedna věc je tam vlézt a druhá ta zásadnější - jak s danou inforamcí naložit vissla


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#109 9. 7. 2008 10:46

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

Neříkám, že nejsem zvědavá. Ale nejsem magor - nedovedu si představit, že vlezu partnerovi do mobilu, přečtu si tam něco, co mi naznačí, že je mi nevěrnej, a teď co jako s tou informací - přece mu nemůžu říct -  zlato, projela jsem ti esemesky, ty mᚠmilenku? Takže bych se užírala, zároveň styděla... Nic z toho k životu nepotřebuju, dík.

jenže, když už mᚠtušení, přímo uhodíš a nic ... tak prostě potřebuješ jakési "hmatné" důkazy (pro sebe)
takže pátrᚠvšude možně - pokud to chceš rozseknout a cítíš se na to silná...
když je to takové mlhavé a nechceš to řešit - tak radši nic... neprátrat a zasunout...


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#110 9. 7. 2008 10:50

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

jo ADFko to je přesný...jen kdyby si to člověk dokázal říct PRED TIM než to udělá... většinou tongue
vystihla jsi to naprosto přesně...jedna věc je tam vlézt a druhá ta zásadnější - jak s danou inforamcí naložit vissla

Když se podíváte na "Život po nevěře", tak zjistíte, že určitě polovina odhalení byla díky prošmejdění partnerova mobilu... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#111 9. 7. 2008 10:55

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Přítelův telefon

nemyslim si, že první bylo projetí mobilu - spíš spousta indicií a žádnej důkaz + partner, který tvrdí, že jsi paranoik vede k projetí mobilu


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#112 9. 7. 2008 10:57

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?

Tak to je gól big_smile Skvělej smysl pro humor big_smile Hele, manželka měla být pohotová a říct: "No, vy možná souložíte půl hodiny, ale my si to užíváme celou noc. Ten můj je děsnej samec. No co ti budu povídat. Přijeď tedy až zítra ráno" big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#113 9. 7. 2008 10:59

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

no bodejd Mikeši, já se taky díky tomu rozvedla big_smile

Jájo indicie neidicie - nic jsem vidět nechtěla...ale ten mobil to rozseknul...a bylo vymalováno dumbom


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#114 9. 7. 2008 11:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

Nefrit napsal(a):

Nevím,ale jsou situace kdy je pro mě normální mobil vypínat.V divadle ,kině,ve škole ,u doktora,na obědě atd.Přijde mě to jako narušování soukromí.Nechápu člověka,ale tím ho nechci soudit,který má potřebu být vždycky k dispozici....prostě mě to mozek nebere hmm

A pri súloži. Mňa raz vyrušila mamička roll a keď chcela poču presný opis toho, kde sa flákam a čo robím, dostala ho... gloria lol Myslím, že odvtedy sa mi bojí zavola po jedenástej večer... Ale tvrdila mi, že som nemalá zdvihnú a ja sa tým riadim. Alebo phone rovno vypnem. tongue stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#115 9. 7. 2008 11:15

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův telefon

A přitom si mohla svého vibrujícího drobečka zapojit do milostných hrátek big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#116 9. 7. 2008 11:43

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

Jája napsal(a):

nemyslim si, že první bylo projetí mobilu - spíš spousta indicií a žádnej důkaz + partner, který tvrdí, že jsi paranoik vede k projetí mobilu

Třeba-li důkazu, šla bych za mazaným Filipem big_smile
Nechci to zlehčovat a machrovat, že já bych opravdu nikdy... Nevím, co mě jednou potká...
Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo... Nebylo to lepší? Vždy která nevěra je opravdu dlouhodobá a následně citová a odvede dotyčného od stávajícího partnera k milence či milenci... Ale na tu se stejně nakonec přijde, vyplave na povrch, je přiznána, protože jakoby "za něco stojí"... A na ty ostatní přicházet není třeba. Neumím to napsat líp, sorry...


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#117 9. 7. 2008 12:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

nedovedu si představit, že vlezu partnerovi do mobilu, přečtu si tam něco, co mi naznačí, že je mi nevěrnej, a teď co jako s tou informací
jenže, když už mᚠtušení, přímo uhodíš a nic ... tak prostě potřebuješ jakési "hmatné" důkazy
Nojo, holky - ale dotyčná projela mobil a "našla sms od kamarádky, která ho dost důvěrně oslovovala  a lákala na společný program.Z textu vyšlo, že odmítl, ale mě to teď užírá." Já teda nevím, ale že by byl až tááák rafinovanej, aby do mobilu napsal odmítnutí jako alibi... to snad ne. Takže tam asi nebylo nějaké tušení či podezření, ale pouhopouhá žárlivost "co kdyby", zvědavost, nebo ještě spíš čmuchání "jen abych věděla" - a to se mi teda moc nelíbí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#118 9. 7. 2008 12:26

Ugo Drago
Host

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

Jája napsal(a):

nemyslim si, že první bylo projetí mobilu - spíš spousta indicií a žádnej důkaz + partner, který tvrdí, že jsi paranoik vede k projetí mobilu

Třeba-li důkazu, šla bych za mazaným Filipem big_smile
Nechci to zlehčovat a machrovat, že já bych opravdu nikdy... Nevím, co mě jednou potká...
Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo... Nebylo to lepší? Vždy která nevěra je opravdu dlouhodobá a následně citová a odvede dotyčného od stávajícího partnera k milence či milenci... Ale na tu se stejně nakonec přijde, vyplave na povrch, je přiznána, protože jakoby "za něco stojí"... A na ty ostatní přicházet není třeba. Neumím to napsat líp, sorry...

tummenupp tummenupp tummenupp

 

#119 9. 7. 2008 12:58

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Přítelův telefon

Selima napsal(a):

Nefrit napsal(a):

Nevím,ale jsou situace kdy je pro mě normální mobil vypínat.V divadle ,kině,ve škole ,u doktora,na obědě atd.Přijde mě to jako narušování soukromí.Nechápu člověka,ale tím ho nechci soudit,který má potřebu být vždycky k dispozici....prostě mě to mozek nebere hmm

A pri súloži. Mňa raz vyrušila mamička roll a keď chcela poču presný opis toho, kde sa flákam a čo robím, dostala ho... gloria lol Myslím, že odvtedy sa mi bojí zavola po jedenástej večer... Ale tvrdila mi, že som nemalá zdvihnú a ja sa tým riadim. Alebo phone rovno vypnem. tongue stolt

můj muž to takhle jednou zvedl "při aktu smile" kamarádovi se slovy - jesli zrovna neumíráš, tak seš mrtvej big_smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#120 9. 7. 2008 13:05

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

Jája napsal(a):

nemyslim si, že první bylo projetí mobilu - spíš spousta indicií a žádnej důkaz + partner, který tvrdí, že jsi paranoik vede k projetí mobilu

Třeba-li důkazu, šla bych za mazaným Filipem big_smile
Nechci to zlehčovat a machrovat, že já bych opravdu nikdy... Nevím, co mě jednou potká...
Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo... Nebylo to lepší? Vždy která nevěra je opravdu dlouhodobá a následně citová a odvede dotyčného od stávajícího partnera k milence či milenci... Ale na tu se stejně nakonec přijde, vyplave na povrch, je přiznána, protože jakoby "za něco stojí"... A na ty ostatní přicházet není třeba. Neumím to napsat líp, sorry...

taky to nechci zlehčovat - ale to NIKDY  mě rozesmálo...
takovejch nikdy jsem měla...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#121 9. 7. 2008 14:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo...
Prd a vořech, zlato. Byly dopisy - a leckterý b.l.b si je schovával "na památku" nebo ho pošačka dala někomu z rodiny, byly normální telefony, který se nedaly přepojit na nezvonění, byli sousedi a přátelé... Akorát s tím mobilem je to jaksi jednodušší - asi jako s látkovejma a jednorázovýma plínama http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png ... holt svět kráčí mílovými kroky kupředu http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#122 9. 7. 2008 14:03

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

helena napsal(a):

Ale dřív ty mobily neexistovaly, nebyly... Na spoustu nevěr se nepřišlo...
Prd a vořech, zlato. Byly dopisy - a leckterý b.l.b si je schovával "na památku" nebo ho pošačka dala někomu z rodiny, byly normální telefony, který se nedaly přepojit na nezvonění, byli sousedi a přátelé... Akorát s tím mobilem je to jaksi jednodušší

áno, áno...
můj BM neměl mobil... zato měl takový príma zápisník, kam si psal kdy s kterou a kolikrát smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#123 9. 7. 2008 14:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelův telefon

kam si psal kdy s kterou a kolikrát
Áááá - pán jest pedant... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png . Nejni von oučetní? Nebo jen sklerotik http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png ?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#124 9. 7. 2008 14:18

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?

Ne, segru bych nezabila, ale manzelku jo! Kdyz se soulozi, do prcic nema co zvedat telefon, neee?  roll Vy jste nejaka divna familie.

Upravil(a) sunyata (9. 7. 2008 14:18)

Není tady

 

#125 9. 7. 2008 14:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

Jess, tak to je taky dobrej zápich tonguetonguetongue wink


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů