Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 8. 7. 2008 13:07

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

Jessika napsal(a):

Oxi napsal(a):

Selima dostane na pr... ... mam ten dojem ... a poriadne tongue

už se zase chvástᚠsmile tongue

Poznam ju osobne (teba nie) a som si isty, ze ju budem najneskor o 3 tyzdne vidiet - a viem aj rychle utekat (to ked za mnou bude bezat tlupa zien v lese na Holejtne) tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#77 8. 7. 2008 13:08

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

Jessika napsal(a):

Oxi napsal(a):

Selima dostane na pr... ... mam ten dojem ... a poriadne tongue

už se zase chvástᚠsmile tongue

Poznam ju osobne (teba nie) a som si isty, ze ju budem najneskor o 3 tyzdne vidiet - a viem aj rychle utekat (to ked za mnou bude bezat tlupa zien v lese na Holejtne) tongue

možná vie rychle utekat aj Sel... takže nakonec zůstane jen u slibů smile
no, ale užijte si to, mládeži wink


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#78 8. 7. 2008 14:20

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

OK, pridaham, ze dam na Holejtne Selime na pr... tongue






pokial s tym bude suhlasit rodna


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#79 8. 7. 2008 15:31

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Přítelův telefon

Pavlo proto, že můj mobil je můj mobil, moje soukromí a nikdo mi tam nemá co šmejdit, partnera nevyjímaje. Argumenty typu "nemám co skrývat, tak mi to nevaí" neberu. Já nemám co skrývat, ale nepotřebuju a nechci mít s partnerem společné úplně všechno.

Není tady

 

#80 8. 7. 2008 17:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

Jessika napsal(a):

Oxi napsal(a):

Selima dostane na pr... ... mam ten dojem ... a poriadne tongue

už se zase chvástᚠsmile tongue

Poznam ju osobne (teba nie) a som si isty, ze ju budem najneskor o 3 tyzdne vidiet - a viem aj rychle utekat (to ked za mnou bude bezat tlupa zien v lese na Holejtne) tongue

stolt lol
S/M...? va

Upravil(a) Selima (8. 7. 2008 17:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#81 9. 7. 2008 7:00

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Přítelův telefon

Blbý je spíš, když dřív si do mobilu partneři mohli a pak najednou to jeden zatrhne big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#82 9. 7. 2008 8:24

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Přítelův telefon

Nejlepší je to utnout hned od začátku..."to je Tvoje soukromí a to je moje soukromí" a dodržovat to,aby jsme se potom nedivili big_smile Je pravda,že třeba do pošty mého manžela nelezu,i kdyby byli na něho napsány složenky lol.Je taky pravda,a za to se stydím ,lezla jsem manželovi do mobilu akorát v tý době,kdy jsem měla pádnej důvod.I on mě ,ale nikomu to nepomohlo.Věty ,co si neprávem přečtete,si pamatujete celý život a to nejsou věty třeba intimního charakteru.Prostě v té době máte podezření a děláte věci,co byste v životě neudělali.Myslím si ,že je to omluvitelný,jen se s tím musíte sami vypořádat,pokud ovšem se nesvěříte ještě partnerovi.Potom má co dělat i on..Jen jsem tím chtěla říct,že soukromí každého respektuju,ale člověk občas přestřelí a to potom uškodí hlavně sobě samému.Ale nejdůležitější je podle mě ,nedávat partnerovi číst smsky(není důvod mu je dávat číst) a mazat,mazat a mazat lollol

Není tady

 

#83 9. 7. 2008 8:36

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Přítelův telefon

Brrrrr...sms, dodnes  mi to číhá v podvědomí jako zlej pavouk, jen vyběhnout do sítě a zničit pracně budovanou sebedůvěru.... usch
Už jsem to ustála několikrát, když jsem měla důvod mobil manžela otevřít, snad to ustojím navždycky. Bojím se, že bych otevřela Pandořinu skříňku.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#84 9. 7. 2008 8:56

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Re: Přítelův telefon

Nebylo náhodou bez těch telefonů líp kdysi? Si pamatuju běhání do budky s kartou:kapitulation:, stání na poště, kde Vás všichni poslouchali:dumbom:  ale nemohl Vám nikdo nic přečíst kapitulationkapitulation
Domluvilo se že se zavolá v tolik a v tolik, vyhli jsme se strachu, že když ten "blbý" mobil nikdo nebere nebo je schránka, že se tomu dotyčnému něco stalo, že ho nebere:dumbom:dumbom No jo vymoženosti ale už by jsme bez nich ani neexistovali co? Já taky ne:dumbom:

Upravil(a) Petuna (9. 7. 2008 8:57)

Není tady

 

#85 9. 7. 2008 9:04

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

Petuna napsal(a):

Nebylo náhodou bez těch telefonů líp kdysi?

Mně určitě... přes léto jsme si vegetili v klidu na chalupě a nikdo nás neotravoval... teď pomalu každý den někdo volá s otázkou: "Můžeme přijet?" sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#86 9. 7. 2008 9:17

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

jo muj syn jde ted po prázdninách do druhé třídy...a táák se těší že už bude moc mít mobil - v prví třídě ho mít nesměli...to budou nervy...až to nebude brát  big_smilebig_smilebig_smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#87 9. 7. 2008 9:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Petuna napsal(a):

Nebylo náhodou bez těch telefonů líp kdysi?

Mně určitě... přes léto jsme si vegetili v klidu na chalupě a nikdo nás neotravoval... teď pomalu každý den někdo volá s otázkou: "Můžeme přijet?" sad

ne nemůžete...a hotovo reta


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#88 9. 7. 2008 9:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Petuna napsal(a):

Nebylo náhodou bez těch telefonů líp kdysi?

Mně určitě... přes léto jsme si vegetili v klidu na chalupě a nikdo nás neotravoval... teď pomalu každý den někdo volá s otázkou: "Můžeme přijet?" sad

ne nemůžete...a hotovo reta

Jsou fikaný..... volaj manželce, ne mně.... sad


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#89 9. 7. 2008 9:27

Judy
♥♥-----
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 31

Re: Přítelův telefon

Mobil - to je věc! Dobrý sluha, ale špatný pán. Snad tisíckrát jsem jásala, že jej mám a stejně tolikrát přístroj proklínala, když zavonil v nepravou dobu nebo jej dotyčná osoba nezvedla, když měla.... Ta fantazie - kde asi je, co dělá, proč mi to nezvedá, nestalo se něco? Kolikrát si říkám, že pevná linka měla své po*né kouzlo. Mobil mnohdy zotročuje, místo aby pomáhal. A SMS zprávy to je kategorie sama pro sebe.

Není tady

 

#90 9. 7. 2008 9:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#91 9. 7. 2008 9:29

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

to je reakce na to že volají jí a ne Tobě :

a manželka je meěká...??? nebo prostě chce návštěvu že jo..co taky furt s Mikešem o samotě lol lol lol


jinak je to fakt dobrý...takový zláštní humot...řekla bych...a co u V8s dělali tak pozdě to přijeli jen na noc kocoure?

Upravil(a) adra (9. 7. 2008 9:30)


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#92 9. 7. 2008 9:30

Ugo Drago
Host

Re: Přítelův telefon

Náhodou mobil je ryze praktická věc, zejména pro holky mobily s vibračním vyzváněním.

 

#93 9. 7. 2008 9:31

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přítelův telefon

jo Mikeši a co jste vlastně  d o o p r a v d y   dělali???  big_smilebig_smilebig_smile:


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#94 9. 7. 2008 9:32

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Přítelův telefon

Nevím,ale jsou situace kdy je pro mě normální mobil vypínat.V divadle ,kině,ve škole ,u doktora,na obědě atd.Přijde mě to jako narušování soukromí.Nechápu člověka,ale tím ho nechci soudit,který má potřebu být vždycky k dispozici....prostě mě to mozek nebere hmm

Není tady

 

#95 9. 7. 2008 9:36

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

Ještě k těm telefonům.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" lol lol lol No nezabili byste jí?

Jo !!!

Není tady

 

#96 9. 7. 2008 9:43

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Přítelův telefon

adra napsal(a):

a co u Vás dělali tak pozdě to přijeli jen na noc kocoure?

Nic, protože jsem se nasral a rezolutně manželce naznačil, a jí řekne, že dneska se to nehodí smile
Chtěli se s námi podělit o své zážitky z dovolené v Chorvatsku, ale to přece může klidně počkat do druhýho dne, ne?
Navíc - my jsme opravdu zrovna... tentonc... rodna

Upravil(a) Mikeš (9. 7. 2008 9:44)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#97 9. 7. 2008 9:44

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Přítelův telefon

Mobil jako antikoncepce! coitus interruptus ! big_smile big_smile big_smile


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#98 9. 7. 2008 9:49

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Přítelův telefon

Do mobilu nikomu nelezu. Mám se ráda.


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#99 9. 7. 2008 9:50

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

Mikeš napsal(a):

.... posledně např. volala ségra mé ženy o půl desátý večer, jestli můžou přijet ... to už se přeci na návštěvy nejezdí, nebo jo? sad
Navíc - když se zeptala mé ženy, co děláme, tak ona odpověděla po pravdě: "Souložíme".... a ségra povídá: "To neva, tak my přijedeme až za půl hodiny" ...

jenom půl hodiny? tě má nějak odhadnutého, ta švagrová wink smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#100 9. 7. 2008 9:53

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Přítelův telefon

ADFka2 napsal(a):

Do mobilu nikomu nelezu. Mám se ráda.

a to já měla doby, kdy bych lezla... ale neznala jsem heslo wink
no, možná je to tak lepší smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů