Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 7. 2008 18:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

Niekto to proste považuje za výsostné súkromie, a nemusí ani ma v ňom nič "nemorálne či hriešne". Každý to má nastavené inak. Ja by som nešalela, ale asi by som sa partnera spýtala, či smiem, a aj od neho by ma potešilo, keby sa - hoci aj formálne - spýtal a nebral to automaticky ako svoje teritórium. Sú aj ženy, ktorým nevadí, keď muž vojde do kúpežne či na WC, keď ho používajú ony, a mne to príde nevhodné a nechutné. Každý máme hranice inde.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 7. 7. 2008 18:38

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

PPavlaa napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Já souhlasím s Tinou a ostatníma. Mobil partnera je tabu. Já kdybych se příteli podívala do mobilu, tak si velice pravděpodobně balím kufry..

Nevím, u nás se tohle nikdy neřešilo, jeho mobil, můj mobil ... ne že by jsme si do něj jen tak lezli, ale když mu pípla sms, klidně mi řekl, a mu přečtu co kdo chce a co mám odepsat. A když on mrkl do mýho, nechávalo mě to v klidu.
Neměl co objevit a jestli ho zajímalo, co si mezi sebou plácáme s ostatníma, tak prosím. Neberu mobil jako přísně soukromou věc, do které prostě nesmí.

Ano, aj u nas to bolo tak. Do urcitej doby big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#28 7. 7. 2008 18:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Já souhlasím s Tinou a ostatníma. Mobil partnera je tabu. Já kdybych se příteli podívala do mobilu, tak si velice pravděpodobně balím kufry..

Nevím, u nás se tohle nikdy neřešilo, jeho mobil, můj mobil ... ne že by jsme si do něj jen tak lezli, ale když mu pípla sms, klidně mi řekl, a mu přečtu co kdo chce a co mám odepsat. A když on mrkl do mýho, nechávalo mě to v klidu.
Neměl co objevit a jestli ho zajímalo, co si mezi sebou plácáme s ostatníma, tak prosím. Neberu mobil jako přísně soukromou věc, do které prostě nesmí.

Ano, aj u nas to bolo tak. Do urcitej doby big_smile

U nás též do určité doby, pak ho nosil i na záchod a radši by ho spolkl, než ho nechal jen tak někde ležet big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#29 7. 7. 2008 18:46

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

U nas sa s nim aj spavalo v ruke pod perinou big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#30 7. 7. 2008 18:48

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Přítelův telefon

Ppavlaa: "Neměl co objevit a jestli ho zajímalo, co si mezi sebou plácáme s ostatníma, tak prosím. Neberu mobil jako přísně soukromou věc, do které prostě nesmí."

Mám to stejně jako Pavla. Nepotřebuji manželovi ňuchat v mobilu, ale dost by mě zklamal, kdyby ho z jakýchkoliv!! důvodů přede mnou schovával či kódoval, to bych zase já považovala za jistý projev jeho nedůvěry ke mně. Vlastně by mi tím jasně něco sdělil a to něco lichotivě nevyznívá. (A s tím bych v tom našem partnerství musela něco udělat).
Jestliže jsou partneři spolu u porodu, jestliže jezdí na dovolenou z peněz obou, jestliže se spolu zadluží stavbou baráku až do konce života, jestliže "fůra dalších příkladů", tak nevidím důvod, proč dva partneři, kteří spolu (snad) chtějí zestárnout, by si před sebou měli schovávat takovou obyčejnou technickou věc, jako je mobil; taky nepřepínám programy v TV, když vejde do místnosti big_smile big_smile... To mi připadá, jako by zvednout sluchátko u pevné linky mohl jenom jeden z partnerů smile.
Ono je to s tou důvěrou provázané. Když nemám tajnosti, nemám důvod si schovávat mobil, a jestliže on věří mně, rovněž nemá důvod mi projet tel. hovory nebo zprávy. Asi to beru tak lehce právě proto, že vím, že mého manžela můj mobil nezajímá; staráme se o jiné věci, mobil bereme jen jako pomůcku k životu. Ale kdyby měl potřebu mi nějak tahat mobil z ruky a kontrolovat evidentně, tam už bych viděla něco patologického smile. (Což se netýká zakladatelky vlákna, asi ví, proč to udělala. Ono někdy než jenom něco tušit a být za osla, je lepší se přesvědčit - ovšem pak umět nést následky).

Není tady

 

#31 7. 7. 2008 18:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

U nas sa s nim aj spavalo v ruke pod perinou big_smile

Tak tomu říkám lááááska rollbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 7. 7. 2008 18:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Přítelův telefon

Tercila napsal(a):

Ppavlaa: "Neměl co objevit a jestli ho zajímalo, co si mezi sebou plácáme s ostatníma, tak prosím. Neberu mobil jako přísně soukromou věc, do které prostě nesmí."

Mám to stejně jako Pavla. Nepotřebuji manželovi ňuchat v mobilu, ale dost by mě zklamal, kdyby ho z jakýchkoliv!! důvodů přede mnou schovával či kódoval, to bych zase já považovala za jistý projev jeho nedůvěry ke mně. Vlastně by mi tím jasně něco sdělil a to něco lichotivě nevyznívá. (A s tím bych v tom našem partnerství musela něco udělat).
Jestliže jsou partneři spolu u porodu, jestliže jezdí na dovolenou z peněz obou, jestliže se spolu zadluží stavbou baráku až do konce života, jestliže "fůra dalších příkladů", tak nevidím důvod, proč dva partneři, kteří spolu (snad) chtějí zestárnout, by si před sebou měli schovávat takovou obyčejnou technickou věc, jako je mobil; taky nepřepínám programy v TV, když vejde do místnosti big_smile big_smile... To mi připadá, jako by zvednout sluchátko u pevné linky mohl jenom jeden z partnerů smile.
Ono je to s tou důvěrou provázané. Když nemám tajnosti, nemám důvod si schovávat mobil, a jestliže on věří mně, rovněž nemá důvod mi projet tel. hovory nebo zprávy. Asi to beru tak lehce právě proto, že vím, že mého manžela můj mobil nezajímá; staráme se o jiné věci, mobil bereme jen jako pomůcku k životu. Ale kdyby měl potřebu mi nějak tahat mobil z ruky a kontrolovat evidentně, tam už bych viděla něco patologického smile. (Což se netýká zakladatelky vlákna, asi ví, proč to udělala. Ono někdy než jenom něco tušit a být za osla, je lepší se přesvědčit - ovšem pak umět nést následky).

tummenuppstoltstolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#33 7. 7. 2008 18:58

Ugo Drago
Host

Re: Přítelův telefon

Každý nevěrný by si měl pořídit 2 mobily a ten druhý (na nevěru) nechávat v práci. Vhodné je mít mobily podobné, ale nesmíte si je pak polést, takže nějaké drobné rozlišení je vhodné, stane se, že ho občas přinesete (vypnutý) třeba v kabeli i domů. Pak můžete klidně nechávat první mobil, kde chcete a partner se do něj může dívat a dívat, jak chce a nikdy nic nenajde.

 

#34 7. 7. 2008 19:00

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Přítelův telefon

Asi z vlastní zkušenosti...


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#35 7. 7. 2008 19:00

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přítelův telefon

Asi tazko mozes nechat "nevernicky mobil" v praci, ked by si nemohol vecer pisat svojmu milacikovi.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#36 7. 7. 2008 19:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

Mne sa nepáčilo, ani keď mi mama čítala poštu - a tiež som pred ňou nemala nejaké vežké tajnosti: Možno proste SAMA rada rozhodujem o tom, kožko zo svojho súkromia dám všanc a zároveň nechám na durhom, aby si to tiež sám určil. Z môjho pohžadu to s vinou alebo nevinou a verou alebo neverou nemá veža spoločného, lebo ja napríklad nie som taká blbá, aby som "kompromitujúce" SMS nezmazala okamžite, alebo ešte lepšie - nezaviedla si ďalší mobil len na tieto kompromitujúce hovory a SMS, ktorý schovám. Kto chce, cestičku si nájde. Ak hovorím, ja na požiadanie ukážem kžudne partnerovi mobil, podám mu ho a nechám ho z neho zavola, ale CHCEM O TOM VEDIE. A naopak nechytím do ruky partnerov mobil bez jeho zvolenia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 7. 7. 2008 19:01

Ugo Drago
Host

Re: Přítelův telefon

Oxi napsal(a):

Asi tazko mozes nechat "nevernicky mobil" v praci, ked by si nemohol vecer pisat svojmu milacikovi.

Hm, tak to si právě musíš odpustit - vyplatí se to.

Ne z vlastní zkušenosti to nemám.

 

#38 7. 7. 2008 19:03

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Přítelův telefon

Seli taky to mám tak nastavený už z domova , a manžel to nechápe.


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#39 7. 7. 2008 19:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

hmm Mňa by muž, čo by sa mi hrabal vo veciach vrátane mobilu, silne vytočil...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 7. 7. 2008 19:11

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Přítelův telefon

No Sel taky si přečetl co neměl a pak z toho byl hooodně dlouho špatnej. Ale musím říct, že zase od tý doby, co to překonal - to svoje žárlení, se ke mně chová moc hezky smile


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#41 7. 7. 2008 19:24

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Přítelův telefon

PPavlaa napsal(a):

Alyssa napsal(a):

Já souhlasím s Tinou a ostatníma. Mobil partnera je tabu. Já kdybych se příteli podívala do mobilu, tak si velice pravděpodobně balím kufry..

Nevím, u nás se tohle nikdy neřešilo, jeho mobil, můj mobil ... ne že by jsme si do něj jen tak lezli, ale když mu pípla sms, klidně mi řekl, a mu přečtu co kdo chce a co mám odepsat. A když on mrkl do mýho, nechávalo mě to v klidu.
Neměl co objevit a jestli ho zajímalo, co si mezi sebou plácáme s ostatníma, tak prosím. Neberu mobil jako přísně soukromou věc, do které prostě nesmí.

Jedna věc je, když Ti partner sám řekne, abys přečetla sms, co mu přišla nebo si zavolala z jeho mobilu, na tom nic není. Tady jde přece o to, když někdo POTAJÍ projíždí mobil partnera za účelem zkontrolovat, jestli partner náhodou nedělá něco "nekalýho". To je už o nedůvěře a porušování soukromí a k tomu by docházet nemělo.
Můj partner by v mém mobilu nenašel vůbec nic, co by ho mohlo rozhodit, ale kdybych ho přistihla, nebo bych zjistila, že se do něj podíval, byla bych silně vytočená..

Není tady

 

#42 7. 7. 2008 19:27

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Přítelův telefon

Ano, Seli, naprostý souhlas. Není to jen o posuzování "věry či nevěry" - je to daleko širší záležitost, to jsem přesně měla na mysli. Taky o tom vzájemně víme, kdo volá, proč volá, kdy volá... Normálka. Prostě je to nástroj k použití smile.
Já jsem nezažila otvírání pošty rodiči. Byli vždycky hodně korektní, i to klepání na dveře mého pokojíku bylo normou. Ale vždycky na mě čekávali, když jsem přišla z diskoték a po naservírování večeře si se mnou povídali - jasně, že především sondovali, kdo je objektem mého zájmu big_smile. Dnes to vím na beton (mé drahé dítě má 16....) big_smile

Jo taky by mě dost štval partner, kdybych věděla, že mi jde po mých osobních věcech (ani si nejsem jistá, jestli by byl mým partnerem), ale je fakt, že možná stejnou měrou by mě vzalo, kdyby si svůj mobil nějak extrémně hlídal.

Upravil(a) Tercila (7. 7. 2008 19:28)

Není tady

 

#43 7. 7. 2008 19:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Přítelův telefon

pomněnka: "No Sel taky si přečetl co neměl a pak z toho byl hooodně dlouho špatnej. "

No, ona je taky otázka, proč v tom mobilu bylo něco, co tam být nemělo, a jestli je to tak správné, že? big_smile wink (Ale to je jen taková otázka řečnická, filozofická...) big_smile
Bez nějakého moralizování a odsudků - fakt - ale je zajímavé, kolik z nás, "hříšníků", se dokáže zlobit na někoho, kdo nám na to přišel, že? wink big_smile Matematicky to stavím tak big_smile, že sice "za druhé"  lézt mi do mobilu nemá, ale "za prvé" především já tam nemám mít něco, co je vůči němu nefér smile big_smile

Není tady

 

#44 7. 7. 2008 19:52

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Přítelův telefon

Bože můj. Rozhodovat za partnera (sluhu) co smí mít ve vlastním mobilu a co ne. roll


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#45 7. 7. 2008 19:54

Ugo Drago
Host

Re: Přítelův telefon

Tercila napsal(a):

pomněnka: "No Sel taky si přečetl co neměl a pak z toho byl hooodně dlouho špatnej. "

No, ona je taky otázka, proč v tom mobilu bylo něco, co tam být nemělo, a jestli je to tak správné, že? big_smile wink (Ale to je jen taková otázka řečnická, filozofická...) big_smile
Bez nějakého moralizování a odsudků - fakt - ale je zajímavé, kolik z nás, "hříšníků", se dokáže zlobit na někoho, kdo nám na to přišel, že? wink big_smile Matematicky to stavím tak big_smile, že sice "za druhé"  lézt mi do mobilu nemá, ale "za prvé" především já tam nemám mít něco, co je vůči němu nefér smile big_smile

Slyšeli jste slovo boží, ámen big_smile

 

#46 7. 7. 2008 19:58

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přítelův telefon

Jo, tak to můj BM nejen že spal s mobilem pod polštářem. On ho nosil i na WC s sebou. No a že v panelácích bývá přetopeno, tak měl na sobě obvykle jen slipy a ponožky. Ten mobil nosil - v ponožce! big_smile .... hmmm... proč asi? Asi s tím nějak souviselo, že mně v mém mobilu změnil číslo na jednoho muže na svoje a pak mě zval na rande pod jménem toho muže...a mně to pořád nedocházelo. Že podle sebe soudím tebe.

Není tady

 

#47 7. 7. 2008 20:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelův telefon

Tercila napsal(a):

pomněnka: "No Sel taky si přečetl co neměl a pak z toho byl hooodně dlouho špatnej. "

No, ona je taky otázka, proč v tom mobilu bylo něco, co tam být nemělo, a jestli je to tak správné, že? big_smile wink (Ale to je jen taková otázka řečnická, filozofická...) big_smile
Bez nějakého moralizování a odsudků - fakt - ale je zajímavé, kolik z nás, "hříšníků", se dokáže zlobit na někoho, kdo nám na to přišel, že? wink big_smile Matematicky to stavím tak big_smile, že sice "za druhé"  lézt mi do mobilu nemá, ale "za prvé" především já tam nemám mít něco, co je vůči němu nefér smile big_smile

Ako napríklad zakladatežka vlákna? wink Ktorá našla niečo, čo je podža mňa kóšer, ale ona sa tým po zvyšok vzahu bude užiera? A jej partner pritom odmietol nejaký(nevieme, aký) návrh, za ktorý určite nemôže...? Ako JA môžem urči, čo bude ešte podža môjho partnera kóšer a čo nie? Čo keď sa on rozhodne, že mi kamaráti nemajú čo posiela súkromné správy a že to je "něco, co je vůči němu nefér"? Pre mňa je toto jasné obmedzovanie slobody. stolt Ale je možné, že iní si radi nechajú určova slobodu a jej hranice od partnerov, šéfov, kolegov, apod. Každému, čo jeho jest.

Upravil(a) Selima (7. 7. 2008 20:05)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 7. 7. 2008 20:08

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Přítelův telefon

Jj, když už šmejdím, tak mám vědět, co budu dělat s případným "nálezem". Teď je pozdě bycha honit.

Není tady

 

#49 7. 7. 2008 20:10

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Přítelův telefon

No jo, to je fakt, když už se partnerovi v něčem šmejdí, tak se nesmí prolátnout, chce to aspoň trochu diplomacie a počkat na vhodnou příležitost, jinak se člověk totálně ztrapní, že dělá něco, co se nemá dělat. Jak říkám, udělala jsem to jednou, hrdá za to na sebe nejsem a už bych to raději nedělala.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#50 7. 7. 2008 20:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Přítelův telefon

Ako napríklad zakladatežka vlákna? wink

Tak tu jsem zrovna na mysli neměla big_smile.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů