Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 1. 7. 2008 9:17

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Tarotová karta SMRT

holky, díky, rozumím vám.
Vaše rozbory konců a změn v tarotu jsou velmi přínosné. Je užitečné to takhle propojit.
Člověk si potom lépe uvědomí ty nuance.

Mojí situaci rozumím i bez karet, souhlasí to. Jen se pořád opakuje, jako ty karty. big_smile  Takže udělám prozměnu změnu v řešení a uvidíme.
mimoch. slovo uvidíme fakt miluju, ráda ho používám, je plné naděje a života, že? smile

Není tady

 

#27 1. 7. 2008 9:32

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Tarotová karta SMRT

Pol, s tím slovem "uvidíme" jsem se v poslední době taky hodně skamarádila big_smilebig_smilebig_smile Ono prostě někdy to jinak než "uvidíme" stejně nejde, nedá se poručit větru dešti. Btw. Abych nebyla offtopic ... včera jsem si na řešení situace toho Viselce po dlouhý době zase vytáhla lol a jako sedí smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#28 1. 7. 2008 9:35

Somaia
Host

Re: Tarotová karta SMRT

Andromeda napsal(a):

Som, dík wink

není zač ...rádo se stalo ,vílo big_smile

 

#29 15. 7. 2008 21:40

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Tarotová karta SMRT

tak ja jsem si nikdy tarotove karty nevykladala ani vykladat nenechala, ale mam jednu zajimavou zkusenost prave s touto kartou. prave v den mych 33 narozenin, kdy jsem prave prozivala tezkou a vseobsahujici krizi (proste na vice urovnich, snad na vsech) jsem se jeste v polospanku ptala sama sebe co dal a nemohla najit odpoved a vesla mi do mysli jedna hodne zbozna zena kterou znam a ktera bydli hodne daleko a je mimochodem muslimka. a ptala jsem se prave ji nevim proc jestli me slysi at mi pomuze protoze ja nevim kudykam, takove volani o pomoc.. a najednou pred obrysem te zeny se objevila tato tarokova karta kterou jsem neznala a nechapala jeji vyznam, jen jsem se vydesila a ptala se v duchu te zeny proc smrt? to ja nechci proc mi to delas? ja jsem chtela pomoct? a karta nezmizela a koukala na me tak aspon 5min. byla jsem z toho smutna a zklamana a vubec jsem to nechapala..byl to takovy polosen, kdy je clovek na rozhrani snu a probuzeni..
po probuzeni jsem na vse zapomela. pak mi zavolala kamaradka jestli k ni nechci prijet a vecer s ni jit na seminar o kabale na ktery ona pravidelne chodila. tak jsem souhlasila, rekla jsem si ze to je to prave pro moje 33narozky..
na sen jsem uplne zapomela. a na seminari vecer se probirala zrovna ze vsech pismen prave tato karta (tusim ze se vaze k pismenu M). mela jsem z toho sok ze jsem nemohla mluvit, vzpomela jsem si na to rano a pak jsem se ptala prednasejici co to muze znamenat. tak mi vysvetlila vyznam teto karty. dodnes to nechapu ale naplnuje me to uctou k temto kartam (a zaroven mam strach si je nechat vylozit.). jak se tohle mohlo stat? ze by to byl nejaky archetyp co si v sobe nosime??

Není tady

 

#30 18. 7. 2008 9:49

Somaia
Host

Re: Tarotová karta SMRT

Ano, všech 22 Trumfů velké Arkány v Tarotu představuje archetypy, které má v podvědomí uložené každý člověk. Podvědomí s nimi pracuje i když to tvůj mozek vědomě nezachytí a nezaznamená.

 

#31 29. 8. 2008 17:36

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Tarotová karta SMRT

jo dik somaio to jsou veci, muj mozek to tedy zachytil a nikdy na to nezapomenu. ted to ale vypada ze jsem neplanovane otehotnela a presouvam se tedy na jine stranky rodna smile godlike

Není tady

 

#32 31. 8. 2008 20:12

Nick3594
Host

Re: Tarotová karta SMRT

Ahoj Pol,

spoustu informací najdeš tady http://www.numerologie-tarot.websnadno.cz/Tarot.html

13 SMRT

V astrologii: Saturn v 8. domě. Planeta ohraničení, rozchodu a rozlouční v procesu "zemři a povstaň"

Mytologický obraz: bratři Thanátos (Smrt) a Hypnos (Spánek), synové Noci (Nyx)

V I-tingu: 59 Huan/Rozklad

Aura-soma: kombinace barev čirá na zelené

Tělesný okruh: srdeční čakra

Základní téma: prostor v spojitosti s přechodem a změnou

Čeká vás nevyhnutelná přeměna ve smyslu obnovy duchovna, očištění a nutnost vnitřně se proměnit, ztransformovat, umět se přitom i něčeho zříci před novými začátky. Touto tarotovou kartou je dána úžasná síla vývoje našich záležitostí se skutečným pohybem vpřed. K dosažení skutečného vnitřního rozvoje musí vše světské - tedy i materiální - zemřít. To i pro dosažení psychické, tedy duchovní obnovy. Každý neúspěch či rána tu budou v našem osudu přinášet nové porozumění, a proto i novou naději. Smrt je symbolem přeměny a nutnosti dát se do pohybu po zastávkách, které symbolizoval Oběšenec. Tento vývoj však musí probíhat po spolehlivých základech. Přitom budou narušeny některé naše iluze, ale zároveň se uvolní nová energie jako symbol nového života i nového vědomí. Čeká tě velká změna a každý případný neúspěch přinese novou naději. Obráceně, s nepříznivou kartou: počítej se zničením bez následné obnovy. Smysl karty Smrt tedy je ten, že jedna fáze našeho života končí, zatímco ta druhá právě začíná. Vyzývá nás: nechme minulost za sebou. Soustřeďme se na nové začátky, charakterizované velkou, převratnou životní změnou. Zmíněná změna může být přitom jak ve smyslu zlepšení, tak i ve smyslu zhoršení, vzácně může značit i čísi fyzickou smrt, nemoc, značí však na příslušné rovině obrodu a duchovní pokrok, jak již bylo naznačeno na počátku. Je symbolem znovuzrození. Tento list tarotu obvykle též znamená, že věc, na kterou myslíme, je často již vyřešena. Karta znamená dále jinak též dokončení plánů, vedle nových začátků po nutné a velké životní změně, jíž se vskutku nelze vyhnout. Současné záležitosti či plány budou brzy vyřešeny. Změna, mimo svou náhlost, bývá zde většinou i nechtěná. Jejím projevem v krajním případě (za přítomnosti nepříznivého vlivu jiného tarotového listu v její blízkosti) může být i ztráta zaměstnání, společenského postavení, konec nadějného vztahu a nepříjemná nebo nedořešená situace. V intimních vztazích dvou osob může karta Smrt, jak již bylo výše řečeno, vzácně znamenat partnerovo fyzické úmrtí, spíše běží o intenzivní změnu v podobě rozluky, většinou však půjde o změnu, pro kterou se rozhodneme my sami jako první ve svém partnerství, a to na svou vlastní zodpovědnost, pod vlivem životních zvratů a událostí, jež nastanou následně na straně jednoho z nás. Tyto okolnosti se mohou dotýkat kvalifikace, zaměstnání, cest a přitom ani jedna strana nemůže mít jistotu o výsledku dalšího vývoje směrem do budoucna. Tento list taktéž značí možnost potkání, poznání nového životního partnera, do něhož se náhle zamilujeme, a přinese tak na tomto úseku našeho života jak nové související prožitky, tak i především nové zkušenosti.

 

#33 31. 8. 2008 20:38

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Tarotová karta SMRT

to lvice: zemri a povstan
no to je presny..taky mi bylo akorat 33, na moje narozky, a napadl me jezis, nebezpecnej vek.. cool
je fakt ze behem roku a pul se muj zivot uplne zmenil, i v tom v cem jsem chtela i v tom v cem jsem nechtela, ale vsechno je najednou uplne jinak, a jde to jakoby mimo me, mam pocit ze nemuzu do zmen zasahovat, protoze se proste dejou, tak se jen snazim veslovat a nejak to ustat  tongue dumbom gloria

Není tady

 

#34 31. 8. 2008 20:38

Somaia
Host

Re: Tarotová karta SMRT

konstance napsal(a):

jo dik somaio to jsou veci, muj mozek to tedy zachytil a nikdy na to nezapomenu. ted to ale vypada ze jsem neplanovane otehotnela a presouvam se tedy na jine stranky rodna smile godlike

tak a z toho mᚠdvonásob neplánované potěšení... jakož se stalo i mě v životě ... závidím ti, ale v pozitivním slova smyslu... miluji děti, moc.

 

#35 31. 8. 2008 20:45

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Tarotová karta SMRT

to somaia:
dik ale zatim jsem uplne zmatena a ani nevim jestli to chci, je toho proste v posledni dobe na me moc najednou a nestiham to vstrebavat.. vissla
zitra jdu teprv k doktorovi a pak teprv budu premyslet co dal.. albert (nekdy mam pocit ze uz mi brzy narostou presne takovyhle vlasy a vousy dumbom )

Není tady

 

#36 31. 8. 2008 21:22

Nick3594
Host

Re: Tarotová karta SMRT

Konstance, tak to ti držím palečky, mě se na těhulkách moc líbilo, holky jsou tam bezva, ale tento týden jsme se přesunuly do maminek. smile Páni, to to utíká. stolt. Přeji tobě i miminku jen to nej par.

 

#37 2. 6. 2015 12:26

anel
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2015
Příspěvky: 1

Re: Tarotová karta SMRT

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem ve 4 měsíci těhotenství a dnes jsem si vytáhla kartu smrt. Jak to mám chápat v porovnání s těhotenstvím? Děkuji za odpověd ...

Není tady

 

#38 2. 6. 2015 14:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Tarotová karta SMRT

Pozitivně smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů