Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 6. 2008 21:16

mercicka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2008
Příspěvky: 3

Snubní prsteny z originalni sperky

Ahojky holky máte nekdo prosím skusenost stouto firmou, nasli jsme u nich krasny prsteny akorat premyslime jestli je obednat pres net nebo ne líbí se nám tydle

Není tady

 

#2 19. 6. 2008 12:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

mercicko a nebojíš se že ty prsteny budou vypadat jinak? Tady se např. píše že dámský prsten má 3 kameny, ale na obrázku je jiný prsten s kameny kolem dokola... jestli ten obrázek odpovídá skutečnosti


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 19. 6. 2008 22:51

mercicka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2008
Příspěvky: 3

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Taky sem nato koukala ale volala sem jim a prej stránky prave ten e shop dodelávájí že se omlouvaji  že tu chybku opraví jinak pán byl moc přjemnej až mě to překvapilo smile asi si je obědnáme přítel je pro prej je to na mě big_smile

Není tady

 

#4 21. 6. 2008 13:58

Skřítulka
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2008
Příspěvky: 45

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

kampak zmizel ten odkaz? va


http://mirino.kvalitne.cz./bar23.gif

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

Není tady

 

#5 22. 6. 2008 1:16

mercicka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2008
Příspěvky: 3

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

To netuším asi ho nekdo smazal ale je to klasika jak nazev topicku originalni-sperky cézet big_smile

Upravil(a) mercicka (22. 6. 2008 1:17)

Není tady

 

#6 12. 9. 2014 10:22

Hanulela
♥------
Registrovaný: 15. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

No asi bych neriskovala nákup snubních prstenů přes net. Přece jen je to něco, co člověk předpokládá, že bude mít na celý život a nevím,jak je to s případným vracením u šperků. Kolikrát totiž věci vypadají mnohem líp na fotce než ve skutečnosti pokud je dobrý fotograf. Já si vyhlédla snubní prsteny u Lukáše Rýdla. Na webu vypadaly nádherně,ale stejně jsem šla do prodejny,abych je viděla na vlastní oči. Navíc jsem si nedokázala vybraný prsten představit na mojí ruce. Ale musím uznat, že ve skutečnosti byly prsteny ještě hezčí smile

Není tady

 

#7 22. 9. 2014 20:12

Miruš
♥------
Registrovaný: 8. 5. 2013
Příspěvky: 19

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Souhlasím, nákup snubních prstýnků přes internet bych neriskovala, nejen, že kolikrát na netu vypadají mnohem lépe než ve skutečnosti ( a dneska už k tomu není potřeba ani dobrý fotograf, stačí alespoň trochu zkušený grafik, který umí s Photoshopem), ale hlavně co se například velikostí týče, tak je potřeba to vyzkoušet a posílat například zlaté nebo platinové prstýnky skrze českou poštu bych si asi nelajzla. Mnohem lepší je, když mají ty eshopy nějaké kamenné prodejny, kde mají prsteny vystavené, jako je třeba ten Rýdl nebo kam se dají případně prstýnky z eshopu zaslat, aby si je člověk mohl okouknout a vyzkoušet.

Není tady

 

#8 9. 11. 2014 19:08

PavcaM
♥------
Registrovaný: 18. 8. 2014
Příspěvky: 21

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Holky já jsem to udělala následně. Prolustrova jsem snad celý internet, do oblíbených si dala ty prstýnky co se mi líbili nejvíc a v poslední fázi jsme přizvala snoubence, a mi pomůže vybrat. Shodli jsme se na prstýnkách z www.prsteny.cz a když jsem zjistila že mají v Brně kamenný obchod, tak jsme se rozhodli že si je přece jen pojedem prohlédnout na vlastní oči,: Přece jen osobní kontakt a jak říkáte fotky můžou skreslovat takže podívat se na skutečnost. Z Jihlavy to není zase tak daleko. A nakonec jsme vybrali ještě iné než co jsme zvolili původně. Sice byli ješte o 3 tisíce dražší, ale drahý žekl tyhle tak tyhle!!!

Není tady

 

#9 1. 10. 2015 9:36

ajaksas
♥♥-----
Registrovaný: 19. 8. 2015
Příspěvky: 38

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Holčiny, pokud jdete nasvatbu, třeba i jenom jako host a chcete se trochu blýsknout, mrkněte na: https://www.goldini.cz/ smile)

Není tady

 

#10 8. 12. 2015 23:46

EliiM
♥♥-----
Registrovaný: 30. 10. 2013
Příspěvky: 47

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Originální a ručně vyráběné prsteny dělají tady prsteny-hodinky.cz  Jsou to krásné kousky a mají skvělé služby jako celoživotní servis. Doporučuji.

Není tady

 

#11 20. 1. 2016 20:46

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

EliiM napsal(a):

Originální a ručně vyráběné prsteny dělají tady prsteny-hodinky.cz  Jsou to krásné kousky a mají skvělé služby jako celoživotní servis. Doporučuji.

Přesně tam jsme byli. Máme krásné prstýnky a jsme spokojeni. Už jsem si i nechávala prstýnek upravovat, bohužel zvětšovat... přibrala jsem no smile)

Není tady

 

#12 21. 6. 2016 15:22

Myšička54
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2016
Příspěvky: 2

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Ahoj my jsme s manželem měli dlouho problémy sehnat firmu, která by splnila naše představy o snubních prstenech. Ano je pravda, že manžel bral spíše ohledy na mě. Nakonec jsme našli skvělé snubní prsteny z bílého zlata s krásnými zirkony. Byla jsem nadšená když jsem je na první pohled uviděla.

Není tady

 

#13 3. 8. 2016 9:51

Elenn
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2016
Příspěvky: 3

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Škoda, že už tady odkaz není, vybíráme snubáky a tak sháním nějaké tipy a odkazy na ověřené eshopy právě z toho důvodu, že mám strach, aby pak prsteny odpovídaly skutečnosti. Určitě si je chci vybrat někde na netu, protože jsme byli ve dvou zlatnictvích, co jsou u nás ve vedlejším pidi městě a tam mají prstýnky snad z minulého století, šílený. Akorát mám u toho netu právě strach, aby byly pravé. Zatím jsem našla jen dost často se opakující chválu na snubáky od Rýdla, který má i eshop (ale nevím, jestli má cenu sem odkaz dávat, když bude asi stejně smazán), takže tam by ta kvalita měla být snad zaručená. Zkusím ještě pohledat někde jinde no hmm

Není tady

 

#14 4. 9. 2016 10:38

Petussina
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2016
Příspěvky: 9

Re: Snubní prsteny z originalni sperky

Já si myslím že nejlepší je progooglit pár eshopů a když se některé prstýnky líbí, tak si pročíst recenze a diskuze jaké mají ostatní zkušenosti s daným obchodem. My jsme kupovali od Bisaku a jsme spokojení, ale hned jakmile jsem našla ty pravé prstýnky na jejich eshopu tak jsem ani nechtěla pomalu číst recenze aby třeba někdo neřekl že je tam něco špatně a já bych si je pak bála koupit :-D Naštěstí měli samé pozitivní...Každopádně je těžké poradit které si máte vybrat...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů