Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 6. 2008 13:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Tarokové karty

lupina montana napsal(a):

Oni si ti naši hoši dali vlastňáka???? va
Teda....můža nepříčetnil před obrazovkou, ale to není naprosto relevantní...on si tak nepříčetní průběžně cool a důvod může být prakticky jakýkoli.
Ale vlastňáka...no, popravdě, oni ti hoši začli být trošku moc modly na české poměry......modly v čechách maj holt kratinkou životnost visslalol

Vlastňáka si nedali, ale brankář nechytil, nechytil reta
Šmarjá, já jsem asi opravdu jasnovidec - to o tom fotbalu jsem jen tak plácla a pak se dovídám, že to skutečně naše mužstvo projelo na plné čáře va Už se bojím cokoliv komentovat cool


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#27 5. 8. 2008 20:45

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Tarokové karty

Kiaro, taroky celkem obstojně hraju, a mám pocit, že v návodu ke hře byl i vysvětlen význam jednotlivých karet - mrknu, jestli ho doma ještě najdu a kdyžtak ti to napíšu smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#28 25. 3. 2013 9:56

neonka90
♥------
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 12

Re: Tarokové karty

Ahoj Holky,také jsem za celí svůj život vyzkoušla mnoho kartářek a mnoho peněz takhle vyhodila z okna.Ale jestli chcete jednu moc dobrou paní vám můžu doporučit.Nad všema jsem zanevřela dokud jsem si nenechala udělat výklad po emailu od mé kartářky. Není ani drahá,ba naopak bych řekla že za její kvality si bere doslova drobné oproti jiným co si berou tisíce!
Pokud chcete zasílám na ní kontakt smazáno

Upravil(a) AndreaP. (25. 3. 2013 23:32)

Není tady

 

#29 25. 3. 2013 14:05

Marila
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 100

Re: Tarokové karty

Zajímejte se odkud se berou odpovědi věštců,doptávání se démonů-okultismus je svazující a hnedtak vás nepřestane bavit,člověk je pod zajetím praktik tohoto druhu a přikládá se ke kletbě.

„­Ti pro­ro­ci mým jménem pro­ro­kují lži,“ ře­kl mi na to Hos­po­din. „Já jsem je ne­po­slal, nic jsem jim ne­svěřil ani jsem s nimi ne­mlu­vil. Pro­ro­kují vám lživá vi­dění, nicotné věšt­by a vy­myšlené pod­vo­dy.(Jeremjᚠ14,14  Bible21)


Nenechte nad svým hněvem zapadnout slunce.

Není tady

 

#30 18. 5. 2013 15:48

neonka90
♥------
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 12

Re: Tarokové karty

Pokud by chtel nekdo kontakt na opravdkouvou kartarku tady je  odkaz soukromého charakteru  Vse co mi rekla se splnilo i do me minulosti se presne trefila,pro mne je to napdrirozena zena,nebod jeji vestba se jiz plni. Nevahejte a neutracejte za podvodniky,tohle je opravdova kartarka.

Upravil(a) tina (19. 5. 2013 10:48)

Není tady

 

#31 12. 10. 2013 20:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Tarokové karty

Vracím se po dlouhé době k tématu, které jsem téměř před pěti lety založila smile

Návod na výklad osudu z tarokových karet jsem skutečně nikde nenašla - a to jsem se moooooc snažila. Nicméně jsem prohledala net, pročetla jsem si příslušnou literaturu a došla jsem k závěru, že taroky a tarot mají v podstatě stejný základ: u tarotu velkou arkánu, u taroků prvních 21 karet + škýze, což odpovídá velké arkáně v tarotu. Jediný rozdíl je v tom, že taroky mají od každé barvy (kříže, piky, kára a srdce) po osmi kartách, načež malá arkána u tarotu (hole, meče, poháry a pentakly) se skládá z 4 x 15ti karet.

Takže jdu studovat a vypisovat, abych přiřadila k čtyřiapadesáti tarokovým kartám jejich vlastní význam a naučila se je správně interpretovat. Pilnému studiu zdar ... big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů