Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 6. 2008 12:55

REŇAS
Host

PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Někdy "příšerné",ale jinak normální a bez problémů a mé zlaté děti.

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 17:35)

 

#2 11. 6. 2008 13:33

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Reňas, dočetla jsem celý a spíš mám pocit, že máte přehnané nároky a děti si myslí, že se nemůžou zavděčit
pokud maji věčně něco zakázanýho - tak už jim to ani nepřijde... a ty ztrácíš páky, kdyby byl opravdu nějakej problém - a bordel v pokojíčku fakt za problém nepovažuju


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#3 11. 6. 2008 13:59

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Myslím, že tvoje děti jsou úplně normální. Těžko můžu soudit chováni holčičky, protože mám dva kluky, ale to je prostě začínající puberta a nezbyde ti nic jiného, než to prostě přežít.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#4 11. 6. 2008 14:06

REŇAS
Host

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 17:30)

 

#5 11. 6. 2008 14:28

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

to znám nefungující odměny... jenže časem přestanou fungovat i tresty - pokud dítě samo nemá pocit,ž e je ten trest zaslouženej... takže pokud stále nemá kapesný - tak to začne brát jako fakt a né jako trest...
mě se osvědčilo přenést odpovědnost na dítě - tzn. oblečení už prakticky od první třídy si bere jaký chce a kontrolovala jsem to jen, když jsem šla s ní lol
a důležitá věc - nediskutuju, pokud se začne vztekat nebo něco vymáhat - přestávám reagovat, klidně i odejdu (teda mám už 15letou) ale zase jsem vyzkoušela spoustu způsobů lol
neřvu, mluvim klidně a krátce
i pohlavek je reakce a jak dlouho ho ještě budeš moct používat?

zklidni se a neřeš


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#6 12. 6. 2008 8:51

amanda11
♥------
Registrovaný: 6. 5. 2008
Příspěvky: 21

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Ahoj,
nerieš a nebilancuj, na to je ešte čas. Počkaj, až budú ma tak 25 rokov a potom sa uvidí, či sa na ne niečo nalepilo z výchovy :-D Tvoj syn sa proste dostáva do puberty. Ja mám doma dcéru, tiež je vynikajúca žiačka a nie sú s ňou problémy, ale rada si povie svoj názor, zvyšuje hlas a všetky tie pubertálne hlášky, mimiky a gestá, ktoré ma dokážu dovies do nepríčetnosti, ale predýchavám. Ak má bordel v izbe a mám náladu, upracem, občas sa tvárim, že to radšej nevidím, no a keď je toho moc a nedá sa na to pozera, tak občas zvýšim hlas a poviem, že dokiaž si neuprace, žiadne von ani kamarátky nebudú, tak potom vie, že to myslím vážne a upratuje, ale stále som nedocielila, aby v tej izbe bol poriadok neustále (bordel definícia=pohodené spodné prádlo,ponožky, papieriky zo sladkosí, fžaše od malinoviek, halda oblečenia, nejaké malovátka spolu zmiešané a rôzne rozmiestnené po izbe). Čím bude starší, bude to ešte o kúsok horšie. Ja keď som sa zvykla rozčužova častejšie, tak som sa pristihla, že niekedy jej to robí proste rados ma vytáča big_smile Tak som s tým prestala. Naozaj niektoré veci už absolútne neriešim, nemyslím si ale o mojej dcére, že je príšerná, je to určite prechodné obdobie, lebo vie by aj milá, bavíme sa spolu a myslím, že všetko to dobré, čo sme sa jej snažili vštepi, je v nej, no momentálne niektoré veci nemôže da predsa na javo, bolo by to trápne big_smile

Není tady

 

#7 12. 6. 2008 9:58

REŇAS
Host

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Děkuji také tobě Ami,také to "PŘ͊ERNÉ DĚTI",BERTE HODNĚ S NADSÁZKOU. wink

Upravil(a) REŇAS (14. 6. 2013 14:02)

 

#8 12. 6. 2008 13:43

amanda11
♥------
Registrovaný: 6. 5. 2008
Příspěvky: 21

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

No, čo sa týka klamstva, tak to ti neviem poradi, toto sme ešte doma neriešili. Ona nám povie pravdu (zatiaž), či je dobrá alebo zlá. Tiež občas poznám tú sebažútos, hlavne keď nadáva na učitežov akí sú nespravodliví, však oni ako decká nič nerobia atď...no viem si to predstavi, keby som mala ma 20 puberákov pokope, asi ich musím tĺc hlava-nehlava. My momentálne skôr riešime chalanov :-D Posledná otázka padla...bože mami, nevieš prečo sú tí chalani takí blbí a detinskí? ........tak na toto nepoznám odpoveď :-D

Není tady

 

#9 12. 6. 2008 22:45

REŇAS
Host

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

//////////////////////////////

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 17:28)

 

#10 22. 12. 2008 19:33

Niobe6
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 10. 2008
Příspěvky: 133

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

stolt jj
+,ale vše záleží na úhlu pohledu,někdy jsou zlatí někdy jsou příšerný,ale milujeme je takové jaké jsou,vždy i my nebyli lepší,i když my budeme mít pubertu defacto od všech čtyřech zároveň,protože rozdíl mezi jednotlivýma je rok a dva roky,takže doufám,že ji s mijím přežijeme lol

Není tady

 

#11 6. 1. 2009 14:21

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Já se dnes vytočila, syn je punker, takový , ehm, umírněný, spíš převzal jejich oblékání, jejich chování bych mu netolerovala. A teď jedou se třídou na lyžák do Alp a má samé černé hadry. Potřebuju ho dostat bez facek do nějaké normální zimní bundy, která nebude černá.
Prošly jsem všechny 4 krámy, co tu máme (vissla), do červené nebo žluté ho nedostanu a jediná, co se mu líbila, byla zase černá.
Ani argument, že má červenobílé atomicy a červené lyžáky, ho nedostane do barevné bundy.
Fackovat ho nechci, ale už jsem  naštvaná- že mu koupím bundu klidně za 3 tisíce, to ho nerozhází, prostě má "svůj styl" (ha ha, je jen jedna ovečka ze stáda ovcí, co má "svůj styl", taky jsem byla depešanda).

Na jednu stranu bych měla být šastná, že nemám  metrosexuála nebo diskohocha, navíc jeho starší bratr je EMO, ten si barví i vlasy na černo a nehty nemá černě nalakované jen proto, že by ho vyhodili ze školy.

Nechci deptat jeho osobnost, ale fakt mě ničí představa, jak frčí ze sjezdovky v bundě s nášivkami Exploited.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#12 6. 1. 2009 20:33

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Myslíte si,že je to jen přechodné období  a to dobré,co jsme do nich vložili se nám teprve vrátí ?


Musíme věřit že to tak bude.
Reňi a může být hůř lol

Není tady

 

#13 7. 1. 2009 19:33

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Romča napsal(a):

Myslíte si,že je to jen přechodné období  a to dobré,co jsme do nich vložili se nám teprve vrátí ?


Musíme věřit že to tak bude.
Reňi a může být hůř lol

Musím říct, že mám někdy pocit, že se už to VELMI POMALU  vrací, ale nechci to zakřiknout .

Není tady

 

#14 7. 1. 2009 21:46

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Šastná to matka lol

aprill napsal(a):

Romča napsal(a):

Myslíte si,že je to jen přechodné období  a to dobré,co jsme do nich vložili se nám teprve vrátí ?


Musíme věřit že to tak bude.
Reňi a může být hůř lol

Musím říct, že mám někdy pocit, že se už to VELMI POMALU  vrací, ale nechci to zakřiknout .

Není tady

 

#15 19. 1. 2009 12:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Reňas.
když jsem četla co popisuješ.hodila si mě o pár let zpět..jsem velice ráda,že toto období mám za sebou..
držím ti palce a to zvládneš ,není to lehké ,vlatně všem co mají děti v tomhle věku..
Jinak malé děti-malé starosti...velké děti .velké- starosti wink..
..a to  dobré ,co do nich opravdu vložíš ..se ti  jednou vrátí.. stolt Jen si na to mus횠 prostě nějakej čas počkat a hlavně,vše přežit.. wink


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#16 19. 1. 2009 20:49

REŇAS
Host

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

///////////////////////////////////

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 17:27)

 

#17 20. 1. 2009 2:03

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Reňas,,vím četla jsem to,,děti bych hlídala,vím nejde to pořád..je to hrozný jakej strach určo prožíváš..Pak  si člověk říká,nebudu na  ně křičet..a je to jeden začarovanej kruh..,,Vůbec ti tu situaci nezávidím..držím ti palce,a to zvládneš...

jinak jak píšeš dcera- panna..tak to sedí!!!! lol ..má dcera je v to samém znamení..


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#18 9. 2. 2009 15:55

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Moje pube má 16roků.
Bavila se se sestřenicí (je z  jiného města) chodí obě na gympl a do stejného ročníku, jestli má nějakou učebnici, a má-li ji, a ji vezmě s sebou na hory, kam jsme jeli i s ní společně. Protože jsem to slyšela, tak jsem hned na dceru udeřila..ty ji nemáš? Proč ji nemáš? Kup si ji!. A ona mi na to řekla opovrživým tónem, jako bych byla úplně blbá: "...nemám. ...Proč bych si ji kupovala když jí nerozumím? Takový kraviny..." Podotýkám, že to je kniha psaná v českém jazyce a jedná se o učebnici "socek" nebo něco takového...

Já s ní jinak problém nemám, je dobrá, až na tyto a podobné zkraty. (např. bílý ponožky?? - to je trapný!)

Není tady

 

#19 23. 4. 2009 12:22

Wendulka007
♥------
Registrovaný: 22. 4. 2009
Příspěvky: 3

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Milá Reňas, taky mám doma "strašné děti" :-) Jsem si však vědoma, že jsou jen takové, jaké mají podmínky ode mne, jejich táty a generací před nimi. Jsem s nima sama a taky často šílím. Mám kluka téměř 16letého a dcerku 10letou. Podobně od sebe jako Ty ty Tvé. I moje mladší Terezka od mala pochytává od staršího Jakuba všechno co jde :-) Jen malý příklad, je to už pár let, tuším, že asi 5. Byli jsme na výletě ve Vídni a když jsme se vraceli, šli jsme utratit poslední drobné do free obchodu na hranicích. Děti jsme nechali u auta na parkovišti. Najednou přiběhne do obchodu nějaká paní s tím, že venku nějaké děti skáčou po střeše forda...samozřejmě to byly naše děti a naše auto. Vylezli na střechu a po předním skle jezdily jako na klouzačce. Jsou to draci a taky se s nima nenudím. Poslední roky se snažím dát dohromady hlavně já, protože čím víc jsem v pohodě já, tím víc i oni. Snažila jsem se vždy všechno dělat jen pro ně a na sebe jsem nemyslela a teď se učím myslet nejdříve na sebe. Velký přelom jsem zaznamenala po kurzech, na které jsem začala chodit a kde jsem se naučila být i "lepší mámou". Je to ale relativní, protože každá máma je ta nejlepší, jaké je v té dané chvíli schopna a tak si přestaň vyčítat nezdary. I já zuřivě na děti křičela a měla z toho pak strašné výčitky a ve výsledku z toho děti měly jen srandu. Teď oceňují mou snahu se dát dohromady a více mě chápou. Kdyby Tě to zajímalo, mrkni na www.smysl.com Stránky strašné kvality po grafické stránce, ale co do obsahu podnětné. Matin, co ty kurzy vede je člověk, který je schopen opravdu pomoci. Tak se drž a neklesej na mysli, je nás hodně, co mámě strašné děti. smile


wendy

Není tady

 

#20 24. 4. 2009 20:10

yellowbaby
♥------
Registrovaný: 24. 4. 2009
Příspěvky: 2

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

MáVšichni dospělí si jenom stěžujou a žádný klady......měla by tady byt diskuze o dospělých.......to by bylterve mazec

Není tady

 

#21 24. 4. 2009 20:39

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Mě můj 16ti letý puboš každý den nadšeně hlásí, že ve škole nic nového, je ve 2.roč. na střední.Nic se neučili, žádnou písemku nepsali, když někdy ano, tak se mu super povedla.Žákajdu mě zásadně neukazuje, nikdy ji nemůže najít.A když přijdu na rodičák, tak se nestačím divit.Vychází mu 5 čtverek.Dojdu domů, ptám se ho, co to má znamenat a on jen suše odpoví:"mami, to neřeš, já o tom vím, to se stačí párkrát naučit a na vízo to budou trojky."A opravdu si to vždycky stačil opravit.

Není tady

 

#22 24. 4. 2009 20:49

sisina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 3. 2009
Příspěvky: 467

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Ale mám to velké štěstí,že se můj syn oblíká normálně, žádné módní výstřelky,ani účesy,nechodí za školu.Když někdy na mě zvedne hlas, tak ho umírním a hned se i omluví.Nepartuje se.Marianu zkusil kouřit už v 8.mé třídě, to jsem hned zjistila, jak mu bylo zle a zvracel z toho.Koupila jsem hned testy, aby jako viděl, že to budu kontrolovat.Holku nemá žádnou,pomáhá mě s prckem.NO prostě je to super kluk.Ale když byl malý, tak byl tak zlobivý, ubrečený, závislý na mě.Nikdo ho nesměl hlídat, žádná babička, jen brečel a odmlouval.Byl chvílema "strašný". A tak se změnil.Te má mírnou, klidnou povahu.Asi se vyplailo, že jsem se mu opravdu hodně když byl malý věnovala, nechala ho i trochu zlobit.Vymýšlela mu program,aby se zabavil.A te je z něj klidný mladý, vyrovnaný muž.Taky je znamení panna a je ale také strašně líný a ten nepořádek v pokoji.Ale už mu to neuklízím.

Upravil(a) sisina (24. 4. 2009 20:53)

Není tady

 

#23 25. 4. 2009 15:32

REŇAS
Host

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

////////////////////////

Upravil(a) REŇAS (8. 6. 2012 17:26)

 

#24 17. 3. 2010 22:07

opportunity
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 3. 2010
Příspěvky: 109

Re: PŘ͊ERNÉ DĚTI - MÁTE JE TAKY?

Regina napsal(a):

Já se dnes vytočila, syn je punker, takový , ehm, umírněný, spíš převzal jejich oblékání, jejich chování bych mu netolerovala. A teď jedou se třídou na lyžák do Alp a má samé černé hadry. Potřebuju ho dostat bez facek do nějaké normální zimní bundy, která nebude černá.
Prošly jsem všechny 4 krámy, co tu máme (vissla), do červené nebo žluté ho nedostanu a jediná, co se mu líbila, byla zase černá.
Ani argument, že má červenobílé atomicy a červené lyžáky, ho nedostane do barevné bundy.
Fackovat ho nechci, ale už jsem  naštvaná- že mu koupím bundu klidně za 3 tisíce, to ho nerozhází, prostě má "svůj styl" (ha ha, je jen jedna ovečka ze stáda ovcí, co má "svůj styl", taky jsem byla depešanda).

Na jednu stranu bych měla být šastná, že nemám  metrosexuála nebo diskohocha, navíc jeho starší bratr je EMO, ten si barví i vlasy na černo a nehty nemá černě nalakované jen proto, že by ho vyhodili ze školy.

Nechci deptat jeho osobnost, ale fakt mě ničí představa, jak frčí ze sjezdovky v bundě s nášivkami Exploited.

Tohle vůbec neřeš. Moje dcera si vybírala jakoukoliv barvu, pokud to byla černá. Vydrželo jí to asi 4 roky. Do určité společnosti prostě v jiné nejde ani teď. Oni se za tu černou prostě schovávají. Je to životní postoj a přejde to. fuckyou

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů