Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 6. 2008 14:20

Gedžitka
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 2

Bartholinská žláza

Ahoj, před 5 měsíci jsem si nahmatala u poševního vchodu malou nebolestivou bulku. Gynekologožka mi oznámila, že je to Bartholiniho cysta a že je moc malá, aby se s ní něco dělalo, že se to nechá být a uvidí se, zda třeba sama nezmizí. Bulka nemizí, naopak mám pocit, že pomalu a jistě se začíná zvětšovat. Trošku mě zaráží, že mám jen nečinně čekat, až bude dostatečně velká, abych mohla jít tvz.:“pod kudlu“. grater Naopak, co jsem se dočetla na internetu, tak zánět Bartholiniho cysty by se měl léčit antibiotiky, aby nevznikl absces a nemusela se provést extirpaci Bartholiniho žlázy. Proto se chci zeptat, jestli některá z Vás nemá s tímto nějaké zkušenosti? jaká antibiotika používat, popřípadě jestli je nějká mastička? Opravdu mě to začíná trápit, má to vliv i na můj sexuální život, kdy nemám chu mít sex s partnerem, aby „tím tlakem“ se  bulka rychleji nezvětšovala. Díky za Vᚠnázor.
Iveta

Není tady

 

#2 5. 6. 2008 18:15

sunyata
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Mama Earth
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 3745

Re: Bartholinská žláza

Gedzitko, o te zlaze jsem mnoho nevedela do te doby, nez moje kamaradka zacala s ni mit velke problemy.
Nechci te strasit, ne u kazdeho se to musi zvrtnout tak jako u me kamaradky. Chudak holka si teda prozila. Sla z jednoho zanetu do druheho, abcesy ji vymackavali, byla to pry hrozna bolest. A to jenom proto, ze zacatku ji odmitli dat na to antibiotika.

Není tady

 

#3 9. 6. 2008 12:28

Gedžitka
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 2

Re: Bartholinská žláza

Ahoj,
jenže já jsem volala doktorce a bylo mi řečeno, že bych to musela mít zhnisalý a muselo by mě to bolet, aby mi dali antibiotika. Prý je rozdíl mezi zánětem a cystou. Vůbec tomu nerozumim, to mam jako čekat, až to naroste do obřích  rozměrů a začne mě to bolet? ;o(   fakt mě to štve

Není tady

 

#4 9. 6. 2008 13:36

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

Re: Bartholinská žláza

být tebou zajdu ještě k jínemu doktorovi... Když mu řekneš, že chceš jen mít jistotu, určitě se na tebe podívá a řekne ti svůj názor... já díky změně doktora šla ze dne na den a operaci, protože ten starý doktor to tak zanedbal, že už to nešlo jinak řešit....
tak držím palce...

Není tady

 

#5 19. 4. 2014 9:12

KackaRebiceru
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 5

Re: Bartholinská žláza

Ahoj damy...nedavno se mi objevila boule na pravem pysku a gyndarka me poslala do nemocnice ze to je pry barhtolinka..oka .nastup mam 23,4 ale boule se pekne zvetsila a boli to jak cert,,nemuzu sedet,lezet a chodit...a ke vsemu se mi dnes porad mota hlava....mam pockat na stredu nebo mam jit uz v pondeli? Kdyz jsem se objednavala tak mi doktorka v nemocnici rekla prijdte ihned pripotizis ale ja zas nechci otravovat kdyz jsou ty Velikonoce. Ma nekdo zkusenost a jak probiha operaci,,vycetla jsem na netu ze pod celkovou narkozou...dik za radu

Není tady

 

#6 19. 4. 2014 9:29

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Bartholinská žláza

Pokud to bolí, je jasné, že je tam zánětlivé ložisko a musí to ven. Čím dřív tím líp. V nemocnici se normlně slouží, na to prosím tě neber ohled.

Není tady

 

#7 20. 4. 2014 12:02

KackaRebiceru
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 5

Re: Bartholinská žláza

Ahoj tak dnes mi bulka praskla ale nezmizela uplne..vtekl hnis bez krve..boulicka tam zusttala.. ale uz tak neboli..jelikoz jsem objednana na stredu tak tam pujdu ve stredu.....

Není tady

 

#8 27. 4. 2014 10:27

KackaRebiceru
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 5

Re: Bartholinská žláza

Tak uz jsem po zakroku...poboliva to ale jde to..mam klid...zatim...Byla jsem tam celkem 4 dny...z toho 2krat pod narkozou....Jinak se to delal pod narkozou jen jednou ale nesel jim vyndat dren tak jsem musela jit pod narkozu podruhe....radim vsem bezte pokud se to objevi....

Není tady

 

#9 27. 4. 2014 14:54

KackaRebiceru
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2014
Příspěvky: 5

Re: Bartholinská žláza

Holky mam dvlastne dve narkozy za sebou a od rana me boli celej krk a ramrna...muze to byt dozvuk tech narkoz? Dik za odpoved

Není tady

 

#10 13. 5. 2014 16:20

kanava
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2014
Příspěvky: 1

Re: Bartholinská žláza

KackaRebiceru napsal(a):

Holky mam dvlastne dve narkozy za sebou a od rana me boli celej krk a ramrna...muze to byt dozvuk tech narkoz? Dik za odpoved

Asi Vás  před narkózou špatně "položili" na operac. stůl, mně zase bolívala hlava a zvracela jsem jak amina...ale vy jste asi měla krátkodobou venózní narkózu, protože si myslím, že sám zákrok netrvá dlouho...a to jste doma, že meilujete nebo máte počítač v nemocnici. Mám od 5 let 12 op. v celkové+ 6 v krátkodobé narkóze, zdraví a zdraví přeje Hanka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů