Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 5. 2008 21:53

Dallea
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 5. 2007
Příspěvky: 230

použít Colonix?

Ahoj,
na Babinetu jsem uviděla reklamu, která mě zaujala. Jde o přípravek Colonix o DrNatura a ikdyž tam mají tisíce dobrých referencí, zajímalo bymne, jestli to někdo z vás vyzkoušel. Protože to mají pojato dost reklamně a celkově to ce mě nevzbuzuje úplnou důvěru. Vyzkoušeli jste to někdo? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti nebo něco o tom víte? Jaký je vᚠnázor?
Děkuji.

Není tady

 

#2 30. 5. 2008 18:47

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: použít Colonix?

Na trhu je dost přípravků na detoxikaci, jeden z nich je právě Colonix. Má podobné složení jako jiné přípravky, třeba InPure, Chlorell A nebo Nopalin. V čem je jiný je vysoká cena, která tomu neodpovídá 1090 Kč, dříve 1310 Kč. Já jsem ho vyzkoušela před 2 lety, když jsem byla v USA, tam stál 8 $, dnes 5 $. Na úpravu stolice a čištění dobré, bohužel lze brát jen krátkou dobu, protože zahrnuje kořen rebarbory, která vylučuje kyselinu šavelovou. To má za následek problémy s ledvinami. Další jsou listy medvědice, které při delším používání poškozují játra.
Mimo to při detoxikaci se uvolňují toxiny, které také zanáší játra a ledviny, takže každý detoxikační přípravek by měl mít něco na ochranu. Bohužel to splňuje pouze 1 přípravek v české republice InPure. Ten má na ochranu jater bylinu ostropestřec mariánský a na ochranu ledvin extrakt artyčoku. To je tak ve stručnosti. InPure bych ohodnotila na výbornou. Bere ho celá naše rodina a vyřešili jsme tím zácpu i průjem.

Není tady

 

#3 18. 6. 2010 15:06

leuska
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2010
Příspěvky: 1

Re: použít Colonix?

Ahoj, ja som používala colonix. Som s ním vežmi spokojná a každému ho vrelo odporúčam. Vôbec nelutujem peniaze, ktoré som za colonix zaplatila. Objednali sme viac balení, lebo ho používala aj moja mama a otec a tak to vyšlo lacnejšie. Odvtedy nemám problémy so stolicou. Celkovo sa mi organizmus prečistil a nie som taká unavená ako predtým. Takisto u mojem mamy zmyzli bolesti hlavy a nadúvanie brucha. Takže ešte raz vrelo odporúčam.godlikegodliketummenupptummenupp

Není tady

 

#4 26. 5. 2011 9:54

ln
♥------
Registrovaný: 26. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: použít Colonix?

Zdravím,
chtěla bych prodat 3 balení colonixu, originálně zabaleno. Pokud máte zájem, napište na gallenka@gmail.com, na ceně se určitě dohodneme.

Oprava: Všechna balení jsou již prodaná

Upravil(a) ln (13. 9. 2011 17:41)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů