Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 8. 10. 2012 23:02

Berry1
♥------
Registrovaný: 8. 10. 2012
Příspěvky: 3

Re: Co je s Babinetem?

AndreaP. napsal(a):

Problém s přihlášením jsem slyšela zatím od tří lidí,

Andrej, změnila jsem si mejlovou adresu, heslo a dala novou - trošku pozměněnou přezdívku a znovu se zaregistrovala a konečně sem můžu tummenupp  Takže si mě můžeš odškrtnou ze seznamu nefungujících big_smile
Předtím nepomohlo opravdu ani změnit prohlížeč, ani PC ...

Není tady

 

#102 10. 10. 2012 11:32

vitto
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 10. 2008
Příspěvky: 622

Re: Co je s Babinetem?

Hlásím problém s přihlášením přes IE, Firefox je OK

Není tady

 

#103 10. 10. 2012 12:44

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

Berry1 napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Problém s přihlášením jsem slyšela zatím od tří lidí,

Andrej, změnila jsem si mejlovou adresu, heslo a dala novou - trošku pozměněnou přezdívku a znovu se zaregistrovala a konečně sem můžu tummenupp  Takže si mě můžeš odškrtnou ze seznamu nefungujících big_smile
Předtím nepomohlo opravdu ani změnit prohlížeč, ani PC ...

Prostě šikovná žena si vždy poradí tummenupptummenupp Napíšu Ti ještě SZ big_smile

Není tady

 

#104 10. 10. 2012 12:49

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

vitto napsal(a):

Hlásím problém s přihlášením přes IE, Firefox je OK

Jaká verze IE a co přesně je za problém? Díky.

Není tady

 

#105 10. 10. 2012 20:04

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Tak mně dneska nešlo přihlásit na velkým počítači - na noasu teď ano. Nevím, jestli to může být rozdílnou verzí IE. A jak to vlastně zjistím, která to je? Velký počítač je už letitý pán - na noasu mám W7, takže hádám, že je k tomu přiinstalovaná i nějaká novější verze prohlížeče - mohlo by být?
No a hlavně - co s tím, ví někdo?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#106 10. 10. 2012 20:48

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

Lupi, při otevřeném prohlížeči je to pak přes nápovědu - položka O aplikaci Internet Explorer. Po kliknutí vyskočí okno, kde je napsaná verze prohlížeče.

Není tady

 

#107 12. 10. 2012 21:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Díky, Andrejko, až budu na starým počítači, mrknu se. Bude to verzí IE, hádám - na noasu mi to problémy nedělá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#108 6. 12. 2012 19:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Vojín Kotas má zas dotaz:
1) proč z titulky zmizel takový ten seznam aktuálních diskuzí?
2) co mám dělat, když  mi rola na titulce odmítají zůstat zarolovaná? Víte, jak se to tu předělávalo a rola nešla otevřít? No, tak mně pro změnu od té doby nedrží zavřená - ale jen ta, co tehdy byla otevřená.
Vyjadřuju se možná malinko zmatečně gloria ale líp mi to nejde.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#109 6. 12. 2012 23:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

lupina montana napsal(a):

Vojín Kotas má zas dotaz:
1) proč z titulky zmizel takový ten seznam aktuálních diskuzí?
2) co mám dělat, když  mi rola na titulce odmítají zůstat zarolovaná? Víte, jak se to tu předělávalo a rola nešla otevřít? No, tak mně pro změnu od té doby nedrží zavřená - ale jen ta, co tehdy byla otevřená.
Vyjadřuju se možná malinko zmatečně gloria ale líp mi to nejde.

Lupi, jen se ptej, však od toho tady jsou diskuze big_smile

1.) Zrovna včera jsem o tom mluvila s Jirkou, je to jen na přechodnou dobu, max. 14 dní, pak ten seznam hned půjde zpátky, bohužel to nešlo jinak.

2.) Snažím se pochopit dotaz, ale moc mi to nejde, asi tou noční hodinou big_smile, hned ráno se zeptám někoho z kluků, tak prosím vydrž.

Není tady

 

#110 8. 12. 2012 22:38

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

Lupi, tak sbalování a rozbalování fór je opraveno, takže bys to měla mít teď už v pořádku.

Není tady

 

#111 10. 12. 2012 22:38

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

No, mně to dělá furt, potvora dumbom Zabalím (zavřu), otevřu si něco, počtu,  vrátím se na hlavní stránku a co nevidím? Ty dvě zase rozbalený! Asi si nějak zvykly, nebo co  a nechce se jim teď zůstat zabalený butter


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#112 17. 12. 2012 20:43

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Tak už funguje, děkuju jim hezky! Ne že by to byla nějaká závažná vada, přežila bych to i s tím. Jen to bylo takový....nepořádný, nebo co glorialol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#113 27. 2. 2013 18:34

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Tak já nevím, ale zase mám problém gloria tentokrát na tom bazaru, Natrhu. Chci odtama náušnice, ale nebere mi to přihlášení - teda, já myslela, že když jsem přihlášená tady, že to platí i pro ten Natrh. Ale ne - žádalo to ode mně znovu přihlášku, tak jsem zopákla meil/heslo a prej, že ne......to se tam musím zaregistrovat znova a jako někdo jinej? va To mi nepřišlo, v připomínkové rubričce jste přeci byli pod svým, ne? Aspoň Andrejka určitě.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#114 28. 2. 2013 16:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

lupina montana napsal(a):

Tak já nevím, ale zase mám problém gloria tentokrát na tom bazaru, Natrhu. Chci odtama náušnice, ale nebere mi to přihlášení - teda, já myslela, že když jsem přihlášená tady, že to platí i pro ten Natrh. Ale ne - žádalo to ode mně znovu přihlášku, tak jsem zopákla meil/heslo a prej, že ne......to se tam musím zaregistrovat znova a jako někdo jinej? va To mi nepřišlo, v připomínkové rubričce jste přeci byli pod svým, ne? Aspoň Andrejka určitě.

Lupi, pod jiným nickem určitě ne, právě uživatelé diskuzí zde mají na Natrhu jakoby svůj nick "zablokovaný", aby se mohli registrovat právě pod stejným, viz nápověda ...


Přihlášení a registrace
Vytvoření účtu - registrace

K používání Natrhu.cz je třeba se nejprve zaregistrovat (vytvořit účet), což není nic složitého a zabere to sotva čtvrt minuty.

Registrovat se můžete buď pomocí Facebook tlačítka - Přihlásit přes Facebook nebo, pokud Facebook nepoužíváte, zadáním svého emailu, přezdívky a zvolením hesla.

Pokud jste návštěvnicí diskuzních fór na Babinet.cz, máme pro vás jednu specialitu - rezervovali jsme vám vaši přezdívku. Pokud tedy při registraci Natrhu.cz zadáte stejnou emailovou adresu, jakou používáte na Babinet.cz, Natrhu.cz vám nabídne vaši přezdívku z Babinetu.

Není tady

 

#115 28. 2. 2013 20:24

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Děkuji - už jsem si o ně napsala smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#116 27. 5. 2015 11:32

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Teď prozměnu mám problém s vlastním profilem cool Zdá se, že momentálně lze změnit heslo, avatar a myslím nick? Ale kam zmizelo všechno to ostatní, Andrejko? Třeba, když si chci změnit vzhled stránek, někoho zablokovat, změnit podpis a prostě to všechno? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#117 27. 5. 2015 12:25

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

lupina montana napsal(a):

Teď prozměnu mám problém s vlastním profilem cool Zdá se, že momentálně lze změnit heslo, avatar a myslím nick? Ale kam zmizelo všechno to ostatní, Andrejko? Třeba, když si chci změnit vzhled stránek, někoho zablokovat, změnit podpis a prostě to všechno? va

Lupi, ty když vejdeš do svého nastavení, tak tam tyto možnosti změn (nastavení podpisu a podobně) vůbec nemáš? Zkoušela jsem to jako administrátor i jako běžný uživatel, a v obou případech tam ty funkce mám, tak se snažím zjistit, kde přesně mᚠten problém.
Vzhled stránek z toho vynechávám, tato funkce momentálně už delší dobu není v provozu.

Není tady

 

#118 29. 5. 2015 17:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co je s Babinetem?

Ne Andrejko - můžu změnit heslo, meil a avatar a fertig. Bohužel jsem zapomněla, jak se fotí stránka - zkusím to zkopčit:

Babinet.cz  /  Profil uživatele

       
Profil uživatele


lupina montana



Změnit 


Email (neveřejný údaj)
lupina.m@email.cz Změnit   


Změnit heslo 

No....nevím, jestli z toho budeš moudrá smile A obrázek tam není, jen čtvereček s B smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#119 29. 5. 2015 23:33

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co je s Babinetem?

Lupi, stránku vyfotíš zmáčknutím kláves Alt+PrtSc. Mohla bys prosím danou situaci takto "vyfotit" a zaslat mi to na e-mail andrea.pastircakova@samisro.cz - já bych to pak předala IT technikovi. Díky moc.

Není tady

 

#120 30. 3. 2018 10:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co je s Babinetem?

Hlásím, že už dva dny se nemůžu připojit - prohlížeč Mozilla mi hlásí, že připojení k těmto stránkám není bezpečné. Teď jsem se přihlásila přes Explorer. Zkusila jsem si přes Mozillu přidat výjimku, ale ukáže se mi jen úplně rozházená úvodní strana diskuze a přihlásit do ní se nemohu. Myslím, že to hlásilo i neplatný certifikát.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#121 30. 3. 2018 10:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co je s Babinetem?

Tak bohužel i na prohlížeči Explorer mám problém. Nemohu "upravit " ani "citovat".
Připojit se nemůže ani vrabčák.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#122 30. 3. 2018 14:56

MadlaJ
Administrátor
Registrovaný: 28. 2. 2012
Příspěvky: 15

Re: Co je s Babinetem?

Judyna napsal(a):

Hlásím, že už dva dny se nemůžu připojit - prohlížeč Mozilla mi hlásí, že připojení k těmto stránkám není bezpečné. Teď jsem se přihlásila přes Explorer. Zkusila jsem si přes Mozillu přidat výjimku, ale ukáže se mi jen úplně rozházená úvodní strana diskuze a přihlásit do ní se nemohu. Myslím, že to hlásilo i neplatný certifikát.

Omlouváme se všem za problémy s připojením, ke kterému došlo v souvislosti s pracemi na vyšším zabezpečení stránek, např. proti útokům Číňanů.
V průběhu středy a čtvrtka jsme prováděli test zabezpečeného připojení a uživatelé, kteří se v tu dobu připojili, mohou mít nyní stránku v zabezpečené verzi https://babinet.cz nebo https://fora.babinet.cz uloženu v paměti svého počítače.
Těm se tak nyní může počítač pokoušet připojit k uložené verzi https, kterou nemůže najít, a hlásí chybu.
V takovém případě pomůže vyčistit pamě počítače, nebo se připojit pomocí jiného prohlížeče, který nemá adresu https uloženu, na běžnou adresu http://babinet.cz (nebo www.babinet.cz).
Požádali jsme správce našeho serveru o urychlenou změnu nastavení, která by problém vyřešila.
děkuji za pochopení

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů