Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1076 27. 7. 2017 23:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ty poslední tři větný celky jsou nad moje chápání... kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1077 28. 7. 2017 10:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

vrabčák napsal(a):

Ty poslední tři větný celky jsou nad moje chápání... kapitulation

i nad moje


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#1078 28. 7. 2017 13:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nad moje taky.
Zeptám se tedy konkrétně a reaguji na to, co jsi napsala:

"....Moje děti mají přísného, ale nadevše milujícího tátu a toho jim nikdo nedokáže nahradit.
Jen upřesním, já nechtěla a nechci odejít od manžela kvůli danému milenci. Chci to udělat pro sebe a děti...."

- doteď jsi psala, že odcházíš kvůli sobě. Psala jsi, že Tvůj nejstarší syn má s otcem velcie silnou citovou vazbu (mými slovy), píšeš, že Tvoje děti mají - viz vytučnělé... Proč tedy píšeš, že odcházíš kvůli dětem?
Vždy problém mᚠzřejmě jen Ty.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1079 28. 7. 2017 14:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ja to myslím si trochu chápem... Ak je matka trvale nešastná, tak to rozhodne vyplýva na deti - a vlastne na celú rodinu. Ak sa Slniečkovci rozídu, obaja dostanú šancu (nie automatické právo) nájs si niekoho iného, s kým môžu by šastnejší. To môže by dobrým príkladom aj pre deti - trebárs aby sa v budúcnosti neženili z rozumu, aby nezotrvávali v manželstve z povinnosti a neboli v ňom nešastní... Neviem, aké sú okolnosti slniečkovkského manželstva, ale poznám zopár vzahov, kde sa celá rodina a aj priatelia modlia, aby sa rozišli a hžadali si šastie každý na vlastnú päs.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1080 28. 7. 2017 18:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Seli, pokud nesoulad dopadá na děti, tak se není o čem bavit. Ale to už jsme zde v tomto konkrétním případě probírali. Vypadá to, že děti nic netuší a žijí doteď spokojeně (což je super). Pokud to tak opravdu je, jak to ty děti mají pobrat? A proč vlastně? Dva malí a nevinní mají v tomto případě větší váhu než jedna dospělá nespokojená. Znovu píšu - pokud je manželství nefunkční tak, že dochází k  hádkám, bitkám a vodění si kamarádů až domů,děti to samozřejmě poznají a pak je to o něčem jiném. Pak a zůstanou s tím, kdo se jim víc věnoval.
Ty děti fakt za nic nemůžou a zaslouží si klidné dětství. A my rodiče máme povinnost jim ho zajistit, i za cenu nějakého našeho "nepohodlí". Prostě slabí by měli být chráněni. To znamená buďto v manželství zůstat a na nějaký čas zapřít sama sebe (už jednou se S. zapřela kvůli cizímu dítěti a příteli - proč by to nemělo být v případě jejich vlastních dětí?) nebo z manželství odejít, pokud jsou děti jakýmkoliv způsobem ohroženy.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1081 28. 7. 2017 19:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Dlouho jsem tu nenapsala, že když se bourá hnízdo, nemělo by se šlapat po mláďatech... tak to holt připomenu...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1082 29. 7. 2017 8:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mankote!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#1083 29. 7. 2017 11:29

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

helena napsal(a):

Dlouho jsem tu nenapsala, že když se bourá hnízdo, nemělo by se šlapat po mláďatech... tak to holt připomenu...

Asi to bude zbytečné připomínat někomu, kdo si v průběhu toho pětiletého bourání ještě stihl nějaké to mládě pořídit, jestli ty metříky a ostatní údaje tedy správně chápu. hmm
Nebo jinak a po lopatě - když už se mi ve vztahu nelíbí natolik, že si aktivně hledám jiný a i po jeho rozpadu se chystám k odchodu, tak si probůh snad nepořizuju ještě další mládě. Leda snad abych potom ve jménu jeho klidu a pohody měla vlastně důvod k odchodu. Přijde mi to celé lehce zvrácené. Ale možná to jenom špatně chápu, to je taky možnost.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#1084 29. 7. 2017 18:46

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko, myslím, že by bylo dobré použít peníze, které patrně mᚠdo samostatných začátků na psychologa, rodinného nebo manželského poradce a dala si ještě dost času.Jestli potřebuješ, odstěhuj se ze společné domácnosti, ale děti nech doma.
Pokud jsi v době, kdy ses sblížila se svým manželem, neužívala hormonální antikoncepci, je velmi pravděpodobné, že jste si "voněli" a že si můžete vonět znovu (zvl᚝ jestli teď užívᚠhormonální antikoncepci, vysadíš ji a chvíli počkáš) - to k té tvé nechuti.
Jestli dobře počítám, tohoto milence sis našla v době, kdy je nebezpečí omrzení se a rozpadu vztahu nejvyšší - a vám se to skutečně podařilo. Asi jste na něm s manželem nepracovali, nebudovali jste jej. A když si se zamilovala do jiného, pak jsi už jenom destruovala. Zkus začít zase budovat rodinu, pro tvé děti je to naprosto zásadní!
Nevím, jaké jsi měla dětství ty, pokud tví rodiče spolu (a s tebou) nežili, je nejlepší čas tuhle kletbu zlomit.

Není tady

 

#1085 29. 7. 2017 21:50

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Judyna napsal(a):

Seli, pokud nesoulad dopadá na děti, tak se není o čem bavit. Ale to už jsme zde v tomto konkrétním případě probírali. Vypadá to, že děti nic netuší a žijí doteď spokojeně (což je super). Pokud to tak opravdu je, jak to ty děti mají pobrat? A proč vlastně? Dva malí a nevinní mají v tomto případě větší váhu než jedna dospělá nespokojená. Znovu píšu - pokud je manželství nefunkční tak, že dochází k  hádkám, bitkám a vodění si kamarádů až domů,děti to samozřejmě poznají a pak je to o něčem jiném. Pak a zůstanou s tím, kdo se jim víc věnoval.
Ty děti fakt za nic nemůžou a zaslouží si klidné dětství. A my rodiče máme povinnost jim ho zajistit, i za cenu nějakého našeho "nepohodlí". Prostě slabí by měli být chráněni. To znamená buďto v manželství zůstat a na nějaký čas zapřít sama sebe (už jednou se S. zapřela kvůli cizímu dítěti a příteli - proč by to nemělo být v případě jejich vlastních dětí?) nebo z manželství odejít, pokud jsou děti jakýmkoliv způsobem ohroženy.

tummenuppstolttummenupp
Mně totiž přijdou Slniečkovy důvody k rozchodu/rozvodu/rozbití rodiny docela dost malicherné na to, aby připravila dvě malé děti o domov a - jak píše - milujícího tátu. Jak správně píše Judyna a ostatní, na manželství se musí neustále pracovat a musí na něm pracovat oba dva partneři společně, ne to řešit tím, že si najdu prapodivného pána s celou snůškou závadových vlastností a pokoutně se s ním scházím celých pět let dumbom

Slniečko, já se rovněž přikláním k tomu, že bys měla vyhledat buď psychologa, nebo si sjednat nějakou rodinnou terapii. Podle toho, co jsi sem napsala, tak nějak cítím, že někde hluboko uvnitř Tebe dřímá nějaký hodně zakopaný problém a ještě předtím, než se definitivně rozhodneš zásadně změnit k horšímu život svým dětem bys měla absolvovat poradu u odborníka, aby ten Tvůj problém nějakým způsobem rozklíčoval. Manželství totiž nejsou boty, které - sotva mě začnou tlačit - tak je zuju, odložím a běžím si koupit nové stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1086 29. 7. 2017 22:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko, tak nejen já před pár dny, ale i další holky doporučují, abys zvážila psychologickou pomoc. Trošku jsem se obávala toho, jestli jsem nepřestřelila, ale každé další Tvoje psaní...no prostě - zkus to.
Držím palce Tobě, ale hlavně a především vašim dětem.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1087 30. 7. 2017 9:45

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nejsem si jistá, jestli Sluníčko, rozpadem mileneckého vztahu zklamané, dotčené, uražené a možná i zmatené, dokáže toto plně pochopit a vnímat...
Přeju mu/ti, aby jo! Ptz.je to velmi potřeba!... ❇


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#1088 31. 7. 2017 14:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Judyna napsal(a):

Seli, pokud nesoulad dopadá na děti, tak se není o čem bavit. Ale to už jsme zde v tomto konkrétním případě probírali. Vypadá to, že děti nic netuší a žijí doteď spokojeně (což je super). Pokud to tak opravdu je, jak to ty děti mají pobrat? A proč vlastně? Dva malí a nevinní mají v tomto případě větší váhu než jedna dospělá nespokojená. Znovu píšu - pokud je manželství nefunkční tak, že dochází k  hádkám, bitkám a vodění si kamarádů až domů,děti to samozřejmě poznají a pak je to o něčem jiném. Pak a zůstanou s tím, kdo se jim víc věnoval.
Ty děti fakt za nic nemůžou a zaslouží si klidné dětství. A my rodiče máme povinnost jim ho zajistit, i za cenu nějakého našeho "nepohodlí". Prostě slabí by měli být chráněni. To znamená buďto v manželství zůstat a na nějaký čas zapřít sama sebe (už jednou se S. zapřela kvůli cizímu dítěti a příteli - proč by to nemělo být v případě jejich vlastních dětí?) nebo z manželství odejít, pokud jsou děti jakýmkoliv způsobem ohroženy.

To je len JEDNA z foriem nefunkčnosti manželstva, tá najviac viditežná. Po tom, čo som si vypočula príbeh manželky psychopata, ktorá mala navonok ideálne manželstvo, ale v skutočnosti koketovala s myšlienkami na vraždu alebo samovraždu, už mám na vec trochu komplexnejší pohžad a iný názor. To, že deti nechápu rozumom niečo zlé, čo sa môže dia v rodine, neznamená, že to neexistuje - a že to vo finále nemôže by horšie ako prípadný pokojný rozchod dohodou. Nechcem tým tvrdi, že Mr. Slniečko je psychopat alebo že ich vzah je otrasný, hoci navonok dobrý - skôr to, že ako to naozaj je vedia len oni dvaja a aj zodpovednos za šastie detí v rodine alebo v dvoch nových rodinách tiež leží len a výlučne na nich.
Ale za tým, že si neviem celkom predstavi deti, hlavne malé, ktoré majú nešastnú matku, za tým si stojím. Niekedy sa to dokonca prejaví až v dospelosti (keď žena potláča samu seba a "nedovolí" si by šastná, lebo to chápe ako nepatričný luxus a nezaslúžený bonus), ale nejak osa to prejaví vždy.
Slniečko musí sama zváži, kde sa skrýva jej šastie a šastie jej detí, a potom pracova na jeho dosiahnutí... podža mňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1089 31. 7. 2017 16:32

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tak napravím především informaci o druhém dítku, které má špatný metřík a má 7 let za sebou. Dítě na usmířenou měl ten pán, ne já.
Jestli to, co píši vypadá, že jsem zmatená, naštvaná nebo snad zhrzená, tak mě to moc mrzí. Nejsem ani jedno z toho, jen jsem se prostě zamilovala na špatném místě, nic víc, nic míň a teď musím nést následky. Je pravdou, že jste nikdo nešel v mých šlépějích, proto nemůžete soudit. Jsem sice z úplné rodiny, ale ač rodiče spolu zůstali, tak mě i mému bratrovi neskutečně ublížili. Jako ne úplně chtěné dítě jsem vždy hledala místo na tomto světě a hledám dodnes a nejsem schopná ho najít. Celý život jsem žila život mojí mamči a žiju ho dál, nežiju ten svůj a dospěla jsem k rozhodnutí, že není nutné se za každou cenu obětovat a že tuto chybu nechci udělat. Nevdávala jsem se z velké lásky, děti přišly o hodně později. Ano, miluji svoje děti, miluje je i můj muž, ale já v tom vztahu nejsem sama sebou, už x let se popírám a vím, že to takto dál už nejde a nechci to tak. Moje trable jsem si nevyřešila, bohužel jsem k tomu musela dospět až takto pozdě a ani můj muž není šastný, tak proč to uměle celé prodlužovat? Mám jediné a obrovské štěstí, že můj muž je natolik normální, že se domluvíme a dokážeme dětem takto dát víc, než když budeme pohromadě. Po 16ti letech jsem prostě dospěla do stádia, že chci být s dětmi sama. Že se musím postavit na nohy a jít dopředu ale bez něj. A že jsem nechtěla rozbít rodinu milenci? Pokud k tomu rozhodnutí nepřijde sám, tak to stejně nikam nevede a opět, já nejsem v jeho kůži, já nevím, co se skutečně u něj doma děje či neděje. Mě to celé otevřelo oči a jsem za to ráda. Tak stejně jako muž nedostával lásku od mě, tak se upnul na staršího syna, se milenec stejně upnul na mladší dceru, takže chybu asi vidíte na obou stranách, jen každý jsme se rozhodli jinak. :-) Jsem asi divná, ale přeju si, aby našel svůj klid a byl jednou opravdu šastný. Nastavili jsme si zrcadla, ale já ho pochopila, on ne. Život jde dál.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1090 31. 7. 2017 17:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko, chápu tě a rozumím ti.
Ale já bych v tomto případě přesto upřednostnila kompletní rodinu - maminka, tatínek a jejich společné děti.
A pracovat na zlepšení vztahu mezi tebou a tvým manželem.
To je můj názor, protože pro mě je větší prioritou rodina, než já.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1091 31. 7. 2017 20:16

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko, zádrhel je v tom, že mᚠdvě relativně malé děti.
Jsi čerstvě rozejitá, dej si ještě čas. Byla jsi dost dlouho pod vlivem pravděpodobného manipulátora, nepochybně tě ovlivnil.
Psala jsi něco v tom smyslu (alespoň já jsem to tak pochopila), že tě tvůj manžel bere takovou, jaká jsi a o takovou o tebe stojí. Nedá se na tom stavět? Nelze být sama sebou v tomto manželství, v rodině, kterou jsi založila?
A se rozhodneš jakkoli, myslím, že by bylo dobré si najít nějakého dobrého psychoterapeuta. Ten tvůj (bývalý) přítel vypadá, jako velký prů.er. I ten tvůj příspěvek na právním okénku o vydírání a manipulaci svědčí o jakési slepé skvrně, kterou máš. Bylo by fajn ji prohlédnout a to asi bez pomoci nesvedeš.
A jak píšeš, že musíš nést následky ........ nejen ty. butter

Není tady

 

#1092 31. 7. 2017 22:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

No jo vlastně. Teď mi to docvaklo, že na právním psala vlastně Slniečko o této situaci... Znova jsem si ji přečetla. Slniečko, psala jsi to nedávno. Nevypadá to, že by ses někam posunula, že bys něco pochopila, jak píšeš výše....Vždy´t kdyby Tě Tvůj přítel neodstřihnul, byla bys s ním nepochybně dál.... S takovým člověkem! Proč jsi ohleduplná k jeho rodině, k jeho dceři a ne ke svým dětem? Nezlob se, ale pořád píšeš jen o sobě, co chceš ty sama, ale ty jsi máma, nejen manželka a milenka.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1093 1. 8. 2017 7:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

jen jsem se prostě zamilovala na špatném místě, nic víc, nic míň a teď musím nést následky... Po 16ti letech jsem prostě dospěla do stádia, že chci být s dětmi sama.
Slniečko, ty pořád nevidíš či vidět nechceš, že ty "následky" neponeseš jen ty, ale celé tvoje okolí. A zase - ty chceš být sama... tedy pardon - s dětma, který sbalíš a odvezeš od táty, do cizího prostředí, možná i mezi jiný kamarády, pokud budou i měnit školu...
Na jednu stranu je pro tebe "zrůdné a nepochopitelné", že se máma s děckama chce po rozvodu odstěhovat, na stranu druhou - krom té vzdálenosti a (možná) lepšího kontaktu otce s potomky - se chystᚠudělat něco podobnýho. Ale já zapomněla... tvůj "muž je natolik normální, že se domluvíme" - a co mu zbejvá, když mu nedávᚠna vybranou? Vždy on je v podobný situaci, jako tvůj exmilenec...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1094 1. 8. 2017 10:02

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

To, co tu píši, je dohoda mě a mého muže. Děti měnit školu nebudou, už před prázdninami jsme se domlouvali, že si najdu podnájem právě u školy, aby děti nemuseli cestovat a vstávat o hodinu a půl dříve a děti se na to těší, budou mít konečně kamarády u domu, nebudou jen sedět doma či na zahradě. Muž je bude vyzvedávat ze školy a já je budu vodit ráno. Když budou chtít být s ním na domě, tak si je vezme a ráno do školy doveze on. Co je na tom zrůdné? Nerozvádíme se, jen mi chce dát prostor, abych dospěla? Víkendy budeme trávit pokud možno spolu a buď to zvládneme nebo se rozvedeme....Je něco jiného mít děti jako rukojmí  viz případ, na který jsem se ptala nebo jen řešit situaci prozatím dočasnou odlukou  a buď to zvládneme nebo se rozejdeme definitivně. Nevidím v tom nic špatného a děti už se těší, toto si přejí už hodně dlouho, nejen po večerech s kamarády skypovat.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1095 1. 8. 2017 11:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nějak si nevzpomínám, že bych o takové dohodě četla... ale můžu se samozřejmě mejlit.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1096 1. 8. 2017 12:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Eva. napsal(a):

Slniečko, chápu tě a rozumím ti.
Ale já bych v tomto případě přesto upřednostnila kompletní rodinu - maminka, tatínek a jejich společné děti.
A pracovat na zlepšení vztahu mezi tebou a tvým manželem.
To je můj názor, protože pro mě je větší prioritou rodina, než já.

Ak tam nie je láska, tak to proste vylepši nejde... Ale je fakt, že ak chyba nie je v manželovi, ale v Slniečku, tak si prúsery a problémy ponesie so sebou ďalej... a nič sa nevyrieši.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1097 1. 8. 2017 18:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

jen mi chce dát prostor, abych dospěla?

Tady je zřejmě ten největší problém....

Třeba se to povede tak, jak píšeš, ale já osobně (takhle zdálky, takže bez náležité znalosti situace) si myslím, že to povede k většímu odcizení. Ale jestli se děti  opravdu tolik těší...neutral


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1098 1. 8. 2017 21:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko napsal(a):

Nerozvádíme se, jen mi chce dát prostor, abych dospěla? Víkendy budeme trávit pokud možno spolu a buď to zvládneme nebo se rozvedeme....Je něco jiného mít děti jako rukojmí  viz případ, na který jsem se ptala nebo jen řešit situaci prozatím dočasnou odlukou  a buď to zvládneme nebo se rozejdeme definitivně. Nevidím v tom nic špatného a děti už se těší, toto si přejí už hodně dlouho, nejen po večerech s kamarády skypovat.

Slniečko, dost jsem se podivila tomu, že matka od dvou dětí už školního věku potřebuje prostor k tomu, aby v poměrně zralém věku již konečně dospěla. Neuraž se, ale já jsem si až do této chvíle bláhově myslela, že do manželství a rodičovství vstupují lidé, kteří dospěli alespoň těsně předtím, než se vzali a zplodili potomky va

Nevím, jak kdo, ale já v té poslední mnou vytučněné větě cítím pořádnou porci falešného optimismu. Děti jsou snadno ovlivnitelné a manipulovatelné, docela věřím tomu, že když se jim předestře, jak se budou mít v novém bydlišti fajn, tak že se budou těšit stejně vehementně, jako maminka hmm Tak nějak mi připadá, že ty děti ještě vůbec nevědí, na co se to vlastně těší a připadá mi, že to ještě nevíš ani Ty, Slniečko ... hmm

Upravil(a) Kiara (1. 8. 2017 21:04)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1099 1. 8. 2017 21:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Kdoví, jestli děti tuší, že tam budou bez tatínka.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1100 1. 8. 2017 21:56

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniecko se těší na "nový prostor", kt.neorganizuje její tolerantní manžel(!), ale ona SAMA...
Vidí pravděpodobně nové bydlení (bez něj), nové šance pro sebe i děti... A myslím, že moc nepočítá s tím, ze se vůbec nemusí ZADAŘIT...
... Bydlení se nevyvede/nebude na něj mít,... děcka si nové kamarády nenajdou/fixujíc se na staré... atd., atd...
Slniecko je nevyzrálá naivní máma! Zasloužila by na zadek! Kromě jiného...=-O

Upravil(a) Dorka (1. 8. 2017 22:01)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů