Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1051 18. 5. 2016 10:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Něčí msta? Takhle přemýšlíš, Dorko? Vidíš, a mě to ani nenapadlo.
Bylo mi moc líto, že jim to nevyšlo, když jsem se to dozvěděla. Mému BM jsem přála, aby s ní byl šastný, když se mnou být nemohl.
Boží mlýny ale melou každému z nás, mě samozřejmě nevyjímaje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1052 30. 5. 2016 10:38

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

já prožila po rozvodu hezký vztah s A.......moc mi pomohl dostat se na druhý břeh......postupem doby vyšuměi .........zůstáváme dobrými přáteli, ale nenavštěvujeme se navzájem, vídáme se na výletech, na kole, chodíme spolu na výstavy, přednášky
stal se parákem na cesty....... Pan to hezky napsala, že dobrý parák na cesty je pes.......ale já nejsem pejskař-škoda
vůbec si nedovedu představit, že bychom byli partnery
za hodinu odjíždím na Kavkaz........jede nás tentokrát 10-jede i A............

Není tady

 

#1053 30. 5. 2016 15:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

To znie pekne, aj keď - žili spolu, až kým nepomreli" by sa mi asi páčilo viac. big_smile Šastnú cestu, mmch!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1054 18. 7. 2017 8:25

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Jsem vdaná 13 let, měla jsem poměr 5 let, byli jsme víc kamarádi než milenci, ve chvílli, kdy jsem si uvědomila, že si toto muž nezaslouží, tak jsem se rozhodla odejít, v tu chvíli se také provalila nevěra u pána, stáhl se, ženě tento 5ti letý vztah nepřiznal a bojuje o rodinu, důvodem není láska k jeho paní, ale láska k dětem. Já balím kufry a odcházím od manžela. Ví, kdo jsem, toleruje to, ale to není život ani pro něj ani pro mě a bavit se otevřeně doma o milenci je opravdu peklo, kdo nezažil, nepochopí.

U měl by extrém ten, že pán od prvopočátku, kdy byl zamilovaný tlačil na to, abych se od manžela odstěhovala, po třech letech přišel další pokus a to, abych otěhotněla a i když jsem toto ustála, tak nátlak nepřestal a ve chvíli, kdy mu žena na nevěru přišla, vlezla mu do telefonu a našla tam zprávu ode mě, tak se stáhl a od té doby ticho po pěšině. :-)

Upravil(a) Slniečko (18. 7. 2017 12:24)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1055 18. 7. 2017 11:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Já samozřejmě nemůžu vědět, jak je to u vás, ale často ve svém okolí vidím, že chlap udržuje mimomanželský poměr - což mu maximálně vyhovuje. Jakmile se to provalí, či jeho milenka chce odejít od manžela, chlap se stáhne. Jak říkávala jedna moje o hodně starší a zkušenější kolegyně - pro chlapa je vždy nejlepší, když má milenka "firmu" (..je vdaná..)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1056 22. 7. 2017 8:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko napsal(a):

Jsem vdaná 13 let, měla jsem poměr 5 let, byli jsme víc kamarádi než milenci, ve chvílli, kdy jsem si uvědomila, že si toto muž nezaslouží, tak jsem se rozhodla odejít, v tu chvíli se také provalila nevěra u pána, stáhl se, ženě tento 5ti letý vztah nepřiznal a bojuje o rodinu, důvodem není láska k jeho paní, ale láska k dětem. Já balím kufry a odcházím od manžela. Ví, kdo jsem, toleruje to, ale to není život ani pro něj ani pro mě a bavit se otevřeně doma o milenci je opravdu peklo, kdo nezažil, nepochopí.

U měl by extrém ten, že pán od prvopočátku, kdy byl zamilovaný tlačil na to, abych se od manžela odstěhovala, po třech letech přišel další pokus a to, abych otěhotněla a i když jsem toto ustála, tak nátlak nepřestal a ve chvíli, kdy mu žena na nevěru přišla, vlezla mu do telefonu a našla tam zprávu ode mě, tak se stáhl a od té doby ticho po pěšině. :-)

Slniečko, to jsi měla a mᚠdocela těžké - víc, než třetinu doby trvání manželství paralelní vztah.  Tedy jak to čtu, léta dva neuspokojující vztahy, navíc alespoň jeden z nich s manipulativním člověkem. To je ten vydíraný manželkou?
Asi je dobře, že z toho odcházíš. Teď je důležité, co dál.

Není tady

 

#1057 24. 7. 2017 22:10

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Barči, ano, to je ten pán, co ho žena vydírá přes děti, evidentně to ovšem funguje. Pět let jsem poslouchala, že když odejdu od muže, odejde také, to jsem věděla, že je špatně, kromě toho, pán mi až posléze přiznal, že má doma ženu s půl roční holčičkou, že to bylo "dítě na usmířenou". Takže už v době, kdy jsme si jen psali, byla už těhotná. A teď mi také dochází, že mi nikdy neřekl, co se stalo rok a půl předtím, kdy se pro dítě na usmířenou rozhodli. To byl jeden z největších vykřičníků, proč jsem věděla, že to není člověk pro další život, ale měla jsem ho ráda a jako lidé jsme si sedli. Teď mi také chybí jako člověk, ne jako milenec. Ono to na tom Slovensku blíž ke Košicím asi funguje jinak, lidé jsou tam založení na tom, že když už někoho mám, tak ho "vlastním". Toto je jeden příklad za všechny.
Prostě jsem v sobě držela a to do poslední chvíle, i když mi vyvolávala jeho žena, že nerozbiju rodinu, kde je malé dítě. A to nemluvím o tom, že než odešel, tak mému muži poslal smsku, aby ho nekontaktoval. To jsem nepochopila vůbec. Mě ji poslal také. Člověk by si řekl, že po těch pěti letech jsem ho poznala v mnohých situacích a že jich bylo požehnaně. Dokázal v zuřivosti, kdy zjistil, že jsem radši vzala prášek poslední pomoci rozbít okno u auta klíčem od něj. Xkrát také výstupy na veřejnosti i v soukromí, že jsem se si říkala, že toto snad muž ve 42 letech nemůže myslet vážně. Myslel. neutral Jsou prázdniny, snažím se sehnat od září podnájem a i když muž bojuje, což naprosto nechápu, tak od něj s dětmi odejít. Poprvé se postavit na vlastní nohy bez chlapa a začít konečně žít.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1058 25. 7. 2017 7:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko, to jsou halt vyhodňáre. To jsou jiní lidé... Dál se rozepisovat nebudu.
Jen nechápu, jak nemůžeš chápat, že tvůj manžel stále bojuje. To je moc krásné, možná tě miluje, nechce přijít o rodinu... To je jedno, jaký má důvod. Důležité je, že chce být s tebou a chce, aby rodina zůstala celá. Jo, co bych já dala za takového manžela... Rodina je podle mě to nejdůležitější v životě člověka.

Upravil(a) Eva. (25. 7. 2017 8:51)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1059 25. 7. 2017 10:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Taky bych manželovi zkusila dát šanci. Vždy ty ses poslední roky zaobírala zřejmě jen tím milencem. Když tak o něm píšeš, nechápu zároveň, že Ti může jako člověk chybět.

To jsou přesně ty typy, o kterých jsem psala. Kecy, pokud je milenka vdaná. Pak zbabělý útěk. Na jeho ženu bych nic nesvalovala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1060 25. 7. 2017 10:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Taky nechápu, že ti ten člověk chybí. Ale člověk je nevyzpytatelný... stolt
Tvůj bývalý milenec je mimo jiné agresivní, bála bych se ho... Jednou by nemusel ve vzteku rozbít okno, ale... To jsou ti východňáři. Řekla bych, že je jich většina = víc než polovina. Agresivní vlastníci a manipulátoři a machové. Takové mám s nimi (bohaté) zkušenosti z vysoké školy i ze zbytku života. Oni jsou tam na tom východě takoví ... jiní... východní...
Ale to jsem odbočila.

Na tvém místě, pokud ti to jenom trošku jde, bych dala manželovi i sobě šanci, změnit vztah k lepšímu a zůstat spolu. Jak píše i Judyna.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1061 25. 7. 2017 11:44

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Aniž bych chtěla nějak moralizovat, napadá mě, jak se asi při všech těch vztahových veletočích cítí všechny ty děti. sad


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#1062 25. 7. 2017 13:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko napsal(a):

Jsem vdaná 13 let, měla jsem poměr 5 let, byli jsme víc kamarádi než milenci, ve chvílli, kdy jsem si uvědomila, že si toto muž nezaslouží, tak jsem se rozhodla odejít, v tu chvíli se také provalila nevěra u pána, stáhl se, ženě tento 5ti letý vztah nepřiznal a bojuje o rodinu, důvodem není láska k jeho paní, ale láska k dětem. Já balím kufry a odcházím od manžela. Ví, kdo jsem, toleruje to, ale to není život ani pro něj ani pro mě a bavit se otevřeně doma o milenci je opravdu peklo, kdo nezažil, nepochopí.

U měl by extrém ten, že pán od prvopočátku, kdy byl zamilovaný tlačil na to, abych se od manžela odstěhovala, po třech letech přišel další pokus a to, abych otěhotněla a i když jsem toto ustála, tak nátlak nepřestal a ve chvíli, kdy mu žena na nevěru přišla, vlezla mu do telefonu a našla tam zprávu ode mě, tak se stáhl a od té doby ticho po pěšině. :-)

Ruky preč od neho, roll podža mňa...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1063 25. 7. 2017 13:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ja chápem, že ži ďalších X rokov s mužom, ktorého fakticky& nemám rada (inak si 5-ročnú neveru vysvetli neviem), nie je život, ale živorenie. Pre oboch. Je fakt, že deti sú ešte malé, ale je tiež fakt, že až budú vežké, zostane len prázdny život s človekom, s ktorým si nevieme navzájom da lásku a šastie - a zrejme už aj nedostatok chuti a sily to zmeni... Základ je položi sama sebe otázku, či svojho muža milujem - a prípadne vycíti, či on miluje mňa. Od toho by sa mali odvíja ďalšie odpovede. A nemyslím si, že by deti zo "studeného odchodu" alebo zlého manželstva odišli do života nepoznamenané...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1064 25. 7. 2017 16:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Hodně záleží na těch dětech, jak to berou. Pokud mají s tatínkem dobrý vztah, pak by možná bylo dobré přemýšlet o odchodu až budou velké. Také nevíme, zda děti vědí, že jejich maminka měla jiného. Pokud jsou vztahy v rodině ze všech stran špatné, pak je lepší odejít, to ano. A co když děti budou chtít zůstat u táty? I když - na to jsou asi malé....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1065 25. 7. 2017 20:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Nemyslím, že by rodič automaticky po rozvode musel presta by rodičom - ak sú obaja partneri rozumní, môže rozís sa by lepším riešením ako trápi sa spolu... aj pre tie deti. Hádky sú jeden extrém, ale chladné manželstvo a chladná atmosféra doma tiež nemusia by bohviečo. Ak majú deti pekný vzah s otcom, tak si ho pri rozumnej mame môžu uchova a ma šastnú matku (a otca) je podža mňa vežká devíza do budúcnosti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1066 25. 7. 2017 20:55

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Holky, kdy se rodina rozpadla, když ji rozbil mimomanželský vztah "klidně"?
Nevěřím!
To prostě nejde, pokud oba, rsp.všichni tři nejsou bohémové nebo naprostí flegmatici!
Rozumně se rozejít, když " jdu za hlasem svýho srdce" a jde o nějaké děti, NEJDE!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#1067 25. 7. 2017 21:22

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Evi, o východňiaroch jsem dlouho nic netušila, tento byl první a byla jsem hodně rozčarovaná z mnohých věcí, no nesoudila jsem a ani teď ho nechci soudit. Neznám jeho ženu, vím jen, že už první rozvod byl bůh ví proč, ale hodně náročný a vždy v tom hrálo bohužel hlavní roli dítě. Poprvé opustil 5ti letou dceru, otázkou je a podruhé, kdy milenka otěhotněla, ale dva roky to dítě vychovával manžel paní, až potom ji tento pán dotlačil přiznat pravdu a odejít, aby ji mohl vychovávat biologický otec, je síla. S touto dcerou, za měsíc jí bude 14 let nemají tak intenzivní vztah, byl na počátku narušený, druhá dcera přišla na svět sice už za existence mě, upozorňuji, že jsem netušila a hlavně s ním v té době nic fyzicky neměla, tak sám mi řekl, že co nedal manželce a nemohl dát mě dal naštěstí této malé. Dnes je jí 5 let a je to tatínkův mazánek.  Nikdy bych nešla proti dětem a to žádným. Proto jsem se i stáhla, když jeho žena hledala důkazy, kdo jsem a co jsem. A když mě žádal, abych ženě řekla pravdu, tak jsem to razantně odmítla, toto je předci jeho rozhodnutí a já za něj rozhodovat nehodlala. Ano, ublížili jsme jí oba já i on, ale neměla jsem právo již do toho zasahovat a nezasáhla jsem.
Můj muž se mě naučil brat takovou, jaká jsem, myslím, že mě miluje i nenávidí zároveň, ale je ochotný mi jakkoliv to půjde vyjít vstříc. Starší syn na něm visí, stejně jako na něm visí táta, u nás to bylo obráceně, já jsem byla chladná, tak manžel dal všechen svůj cit synovi a druhý zase visí na mě. Oba jsme schopní se rozumně domluvit na všem i na naprosto neomezeném styku dětí s oběmi rodiči. V tom je můj muž zlatý, nikdy by nešel proti dětem a nepoužil je jako zbraň. Mám svého muže neskutečně ráda, ale to je na manželství málo a to už dlouhodobě. Třetí dítě bohužel být nemohlo a myslím, že i potrat v té době udělal svoje, je možné, že jsme se ani jeden úplně nesrovnali. Já tehdy to třetí dítě chtěla, i přes zdravotní problémy, ale muž řekl razantně ne.
Pán Slovák je už vyřešený, uzavřel si cestu sám a všichni víme, jak jednou dopadne, trošku ho znám, takže jakmile další milenka otěhotní, tak bude vymalováno. Není schopný věřit nikomu jinému natož sobě, potřebuje větší páku na to, aby udělal změnu, ale to už je jeho život, ne můj. Muž bojuje, my se nehádáme, máme klidné manželství, děti jsou spokojené, učí se skvěle, doma jsou rádi, ale manželovi přátelství v manželství je málo a já s ním už prostě intimně nedokážu fungovat, takže hledám podnájem a pomaličku se stěhuji, naštěstí to máme do školy daleko, takže je i nyní možnost zatím dětem nic dalšího nevysvětlovat, než, že budeme blízko školy a jejich kamarádů a s mužem se budeme o děti střídat a čas ukáže, jestli  je šance nebo to tak zůstane a bude to tak lepší pro všechny.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1068 25. 7. 2017 23:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Já tomu nerozumím V prvním příspěvku jsi psala - " v tu chvíli se také provalila nevěra u pána, stáhl se, ženě tento 5ti letý vztah nepřiznal a bojuje o rodinu, ..."

Teď zase píšeš "...Proto jsem se i stáhla, když jeho žena hledala důkazy, kdo jsem a co jsem. A když mě žádal, abych ženě řekla pravdu, tak jsem to razantně odmítla, toto je předci jeho rozhodnutí a já za něj rozhodovat nehodlala...."

Při každém Tvém dalším psaní mi zní v uších Tvoje věta , že jste si sedli jako lidé, že ti chybí jako člověk, ne jako milenec. Jak jste si mohli sednout jako lidé - to jste si tolik podobni? Jako milenec Ti neschází, jeho letora, podle toho, jak píšeš, je hrozná....S manželem se také nemůžeš intimně stýkat, takže ten Ti jako milenec také nechybí...

Děti jsou v pohodě - což je moc dobře a Tvého manžela pozlatit.

Zároveň chápu, že je těžké žít v manželství bez lásky, ale asi by to chtělo trochu zodpovědnosti a lásky ke svým dětem, jsou to živí tvorové, ne nějaké hračky. Ty to ve vztahu nevydržíš a ony se mají tobě přizpůsobit? Když - jak píšeš - zřejmě z jejich pohledu je u vás vše v pořádku a žijí doteď spokojeně s fungujícím tátou a mámou?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1069 26. 7. 2017 7:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Panebože... milenec má bejt pro radost, ne na to, aby komplikoval život širýmu okolí - i tomu "nevinnýmu" (pro milenky platí obdobně).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1070 26. 7. 2017 10:30

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

helena napsal(a):

Panebože... milenec má bejt pro radost, ne na to, aby komplikoval život širýmu okolí - i tomu "nevinnýmu" (pro milenky platí obdobně).

Bohužel, tohle se nikde nevyučuje.  hmm


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#1071 26. 7. 2017 10:39

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Judyno, než se stáhl, tak jeho žena pátrala, volala mi snad z 5ti čísel svých příbuzných a kamarádek, to jen pro upřesnění. Možná mi chybí jako člověk proto, že jsem ho brala za přítele, než za milence. Ten vztah byl hodně zvláštní a já byla více jeho kamarádka, páč žádné kamarády a známé nemá. Prostě jsem se zapřela já, protože jsem viděla tu malou, která si svoje rodiče nevybírá a snažila se jen být, aby on mohl fungovat doma a neměl zaječí úmysly. Bylo období, kdy jsme spolu něco měli, ale to bylo hodně krátké, prostě to z jeho strany nešlo, podle všeho měl těch psychických problémů více.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#1072 26. 7. 2017 12:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

helena napsal(a):

Panebože... milenec má bejt pro radost, ne na to, aby komplikoval život širýmu okolí - i tomu "nevinnýmu" (pro milenky platí obdobně).

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1073 26. 7. 2017 17:33

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko napsal(a):

Judyno, než se stáhl, tak jeho žena pátrala, volala mi snad z 5ti čísel svých příbuzných a kamarádek, to jen pro upřesnění. Možná mi chybí jako člověk proto, že jsem ho brala za přítele, než za milence. Ten vztah byl hodně zvláštní a já byla více jeho kamarádka, páč žádné kamarády a známé nemá. Prostě jsem se zapřela já, protože jsem viděla tu malou, která si svoje rodiče nevybírá a snažila se jen být, aby on mohl fungovat doma a neměl zaječí úmysly. Bylo období, kdy jsme spolu něco měli, ale to bylo hodně krátké, prostě to z jeho strany nešlo, podle všeho měl těch psychických problémů více.

Tolik ohleduplnosti....Ke svým dětem budeš také ohleduplná? Ani ony si svoje rodiče nevybraly...
Jak můžeš člověka, který na Tebe vyvíjí nátlak (viz Tvůj první příspěvek) nazývat přítelem?
Nezlob se na mě Slniečko, ale tvůj milenec - přítel možná není sám, kdo má psychické problémy. Promiň, nechci se Tě dotknout, jen píšu svůj názor.

Upravil(a) Judyna (26. 7. 2017 17:34)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1074 27. 7. 2017 20:38

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Slniečko napsal(a):

...A to nemluvím o tom, že než odešel, tak mému muži poslal smsku, aby ho nekontaktoval. To jsem nepochopila vůbec. Mě ji poslal také. Člověk by si řekl, že po těch pěti letech jsem ho poznala v mnohých situacích a že jich bylo požehnaně. Dokázal v zuřivosti, kdy zjistil, že jsem radši vzala prášek poslední pomoci rozbít okno u auta klíčem od něj. Xkrát také výstupy na veřejnosti i v soukromí, že jsem se si říkala, že toto snad muž ve 42 letech nemůže myslet vážně. Myslel. neutral Jsou prázdniny, snažím se sehnat od září podnájem a i když muž bojuje, což naprosto nechápu, tak od něj s dětmi odejít. Poprvé se postavit na vlastní nohy bez chlapa a začít konečně žít.

Slniečko, nerozumím tomu, jak mohl Tvůj milenec poslat textovku Tvému muži, respektive jakým způsobem na něj mohl získat telefonní číslo va V takových situacích, jako byla ta vaše se přece navzájem čísla na oficiální partnery nerozdávají či nevyměňují?!?

Jinak k dalšímu vytučněnému - no comment uschgrater Není nic smutnějšího, nežli mužská hysterie doprovázená agresivitou a opět nerozumím tomu, proč jsi s takovým exemplářem strávila pět let svého života. Po prvním takovém záchvatu přece normální ženská bere nohy na ramena a už nikdy (!!!) se s takovým člověkem nesetká. Mně až zatrnulo při pomyšlení, že by se vám dvěma milencům podařilo rozvést se a začít nový společný život i s Tvými dětmi grater protože představa, že něco takového dotáhneš do života svým dětem je - a to se na mě nezlob - silně mrazivá mad


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1075 27. 7. 2017 21:19

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Kiaro, on neměl telefonní číslo na mého muže, stejně jako já jsem ho neměla na jeho ženu do doby, než mi začala vyvolávat. Mě poslal textovku, a ho nekontaktuji a neobtěžuji jakmile jsem napsala já jeho ženě, a mě nechá být. A do dvou hodin někde sehnal číslo na mého muže a napsal mu to stejné jako mě, kde k číslu přišel, to netuším ani já ani můj muž a hlavně, nepochopila jsem, proč mu psal, když můj muž o něm věděl a nikdy by se do toho nemíchal, možná proto, aby se pomstil, měl doma peklo, tak ho chtěl dopřát i mě? Netuším, nepochopili jsem to nikdo. A hlavně toto bych od něj nečekala....
Po tom první výstupu jsem dlouho váhala, nakonec jsem se s ním bavila dál, ale těch výstup bylo nepočet krát a jen mě to utvrdilo v mém přesvědčení, že bych s ním nikdy nemohla být. Moje děti mají přísného, ale nadevše milujícího tátu a toho jim nikdo nedokáže nahradit.
Jen upřesním, já nechtěla a nechci odejít od manžela kvůli danému milenci. Chci to udělat pro sebe a děti.

Upravil(a) Slniečko (27. 7. 2017 21:25)


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů