Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 3. 2008 15:09

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

lol Salen, teď jsem se pobavila jak jsi to vtipně upravila. Už jsem měla strach, že se ty další varianty v diskusi ztratí.
Moji rodiče po rozvodu taky měli skvělý vztah a skvěle spolupracovali, ikdyž později měli každý nového partnera.

Není tady

 

#27 24. 3. 2008 15:10

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Salen napsal(a):

Pokud chcete u sebe upřesnit nějaký údaj - dobré je vidět dobu trvání manželství a jak dlouho se problém řešil - tak napište, také doplním.

Tož upřesňuji - 17 let manželství, mimomanželský poměr 2 měsíce. Vyřešeno bylo ze dne na den, kdy mi ex-milá jednoznačně naznačila, že buď moje žena nebo ona. Bez jakékoli ironie, smekám před její rozhodností, protože jinak bych se v tom plácal ještě kdovíjak dlouho.
A jen tak pro detail: Já jsem "odhalen" nikdy nebyl - o své nevěře jsem v lehké opilosti ženu informoval 14 dní předtím, než k čemukoliv došlo, načež jsem to natolik zamlžil, že moje paní si myslí, že jsem jí nikdy nevěrný nebyl... to jen tak pro pořádek...

Upravil(a) Mikeš (24. 3. 2008 15:22)


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#28 24. 3. 2008 15:31

petra72
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Somaia napsal(a):

Rena napsal(a):

Mě by zajímalo,zda existuje varianta-Rozvedli se,rozešli se,ale zůstali přáteli a společně vychovávají své děti a v rámci možností si pomáhají.

No jistěže... už jsem to tady psala, takhle se k sobě chvají moji rodiče a troufám si říct, že obdobně na tom bude i Petra72

stolt stolt stolt  Sice to mělo různorodé vývoje - jednou nahoře, jednou dole, ale momentálně je tohle pro mě ta aktuální varianta.

Som - pussa hjarta

 

#29 24. 3. 2008 15:36

petra72
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Alosek napsal(a):

Předtím ovšem mix - jedna utajená nevěra, další veřejná. "Byl mnou odejit z domu" lol a našla se třetí, se kterou teď žije.
A teď jsem moc ráda, že spolu v pohodě vycházíme, mluvíme, diskutujeme, dokážeme se dohodnout, syn je taky v pohodě. Je to obrovská úleva po tom všem, čím jsem si procházela.

Akorát pán pořád řeší, co vlastně chce, a s kým chce být, jak je to hrozně těžké, se rozhodnout. Já neřeším nic, žiju.

Alí - jsi má sestřička. O 2 roky mladší.  reta  Za dva roky na tom budete podobně, pokud tě tedy nějaký princ neoblouzní a ty miláčkovi nedᚠvale. gloria

 

#30 24. 3. 2008 15:39

petra72
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeš napsal(a):

A jen tak pro detail: Já jsem "odhalen" nikdy nebyl - o své nevěře jsem v lehké opilosti ženu informoval 14 dní předtím, než k čemukoliv došlo, načež jsem to natolik zamlžil, že moje paní si myslí, že jsem jí nikdy nevěrný nebyl... to jen tak pro pořádek...

To má někdo ale z pekla štěstí.  wink

 

#31 24. 3. 2008 15:41

Lálina
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 69

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Upřesnění- 20 let manželé, 4 a 1/2 roku mimomanželský poměr (minimálně 2 roky to tuším), 1/2 roku je to oficiálně provaleno a řešíme, vlastně já řeším bez viditelných úspěchů. Zatím pendluje od jedné k druhé, patrně dle chování mého a milenčina.

Není tady

 

#32 24. 3. 2008 16:46

x52658
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

F) wink

 

#33 24. 3. 2008 17:12

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

F. po 18 letech, poměr asi 6 měs.řešeno asi 2 měs.

Není tady

 

#34 24. 3. 2008 17:56

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Vlastně nevím, jaká jsem kategorie... smile M si našla zřejmě nějakého lepšího sponzora, jak uvádí vtipně Pan a byl jsem "odejit".. wink Abych nezapomněl: 16 let spolu, z toho 14 let manželé, zatím manželství platí, i když žiju už devět měsíců jinde a dvě krásný princezny, jedna 14ti letá a druhá dva a půl..

Upravil(a) klokan (24. 3. 2008 17:58)


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#35 24. 3. 2008 18:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Já jsem se v žádné kategorii nenašla va ex to s ní skončil, že chce být s námi, ale ona pořád psala mě, nedala pokoj, šourala, my se jen hádali až prásk a bylo roll a on je teď sám a já taky hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#36 24. 3. 2008 18:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

smile zdravím klokane storstark


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#37 24. 3. 2008 18:09

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

PPavlaa napsal(a):

smile zdravím klokane storstark

Hoj hooooj big_smile Kdy pudem na to pivo ??? big_smile storstark


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#38 24. 3. 2008 18:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

klokan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

smile zdravím klokane storstark

Hoj hooooj big_smile Kdy pudem na to pivo ??? big_smile storstark

no až mě na něj přeci pozveš winkbig_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#39 24. 3. 2008 18:13

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

PPavlaa napsal(a):

klokan napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

smile zdravím klokane storstark

Hoj hooooj big_smile Kdy pudem na to pivo ??? big_smile storstark

no až mě na něj přeci pozveš winkbig_smile

A to mám dělat takle na veřejnosti ??? godlike Co když se tam pak sejde půlka Babinetu ??? Si ani pořádně neskecnem.. Ale jinak se bránit nebudu, vinobraní jsme už pro...li, tak klidně su úúúplně pro wink Takže Tě tímto zvu!! wink Kam ráda chodíš ??

Upravil(a) klokan (24. 3. 2008 18:14)


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#40 24. 3. 2008 18:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

ke Dvoum volům wink šmarjá, teda to teď ale vypadá lol
Neboj, babineáci by se na nás ani nevys.ali, vykecáme se ouplně v klidu smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 24. 3. 2008 18:28

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Tož teda jo smile Platí !! A platím big_smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#42 24. 3. 2008 18:36

Nabuko
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 712

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

U nás bych řekla, že jsme z varianty C přešli postupně do varianty A.

Jinak 6 let spolu, 2 roky manželé, nevěra 1 rok.

Není tady

 

#43 24. 3. 2008 18:46

astina
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 8. 2007
Příspěvky: 182

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

E) manžel mnou odejit po 15 letech manželství, po roce podal žádost o rozvod, s milenkou již nežije a nyní (po 4 letech) spolu vycházíme velice dobře


Život je vzdušný vír, který nám občas zvedne prach u cesty, po které jdeme...........

Není tady

 

#44 24. 3. 2008 19:00

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Čistě statisticky: Všímáte si, že když pomineme Nabuko, tak to jsou všechno případy, kdy manželství trvala 15, 20, 25 let??? Čili - "hrozně dlouho".....


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#45 24. 3. 2008 19:32

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Manželství trvalo 14let po narození druhého dítka přišla krize,pak mé stěhování a první známky o nevěře.Tenkrát mi řekl,že se dozvěděl,že nevěrná jsem byla já!Poměr s milenkou a zároveň spolupracovnicí trvá již 4 roky a každý tu dobu bydlíme jinde.Manžeství trvá a nikdo nic neřeší.Děti 19let a 4 roky.Manžel nás podporuje finančně,ale občas bouchne,že už končí.Komunikace poslední rok lepší a lepší.

Není tady

 

#46 24. 3. 2008 19:33

Alosek
Host

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mikeš napsal(a):

Čistě statisticky: Všímáte si, že když pomineme Nabuko, tak to jsou všechno případy, kdy manželství trvala 15, 20, 25 let??? Čili - "hrozně dlouho".....

A co já??? My jsme spolu byli 10 let, z toho jsme spolu bydleli/žili 7 let...

 

#47 24. 3. 2008 19:49

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Ráda bych ještě dodala,že v mém případě za rozpad manželství podle mého manžela můžu jen já a to svým stěhováním.(odstěhovala jsem se do našeho společného bytu,který jsme akorát zrekonstruovali a manžel tady má stále trvalé bydliště.)Manžel nikdy nepodnikl vstřícný krok a nechtěl už nic řešit.Chtěl konečně začít žít,tak to oznámil staršímu synovi.Nikdy bych nevěřila,že tak snadno spálí mosty.Přes všechny své výhrůžky zatím nepodal žádost o rozvod a zřejmě čeká až to milenka nebo manželka vyřeší.

Není tady

 

#48 24. 3. 2008 19:49

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Alosek napsal(a):

A co já??? My jsme spolu byli 10 let, z toho jsme spolu bydleli/žili 7 let...

big_smile 10 let už je taky hodně big_smile Já svůj příspěvek napsal hlavně proto, že mě fascinují příspěvky typu "Jsem 3 roky vdaná a on mi byl nevěrný" - kdyby mi po třech letech manželství někdo řekl že manželce zahnu, urazil bych mu hlavu...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#49 24. 3. 2008 20:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Rena napsal(a):

Ráda bych ještě dodala,že v mém případě za rozpad manželství podle mého manžela můžu jen já a to svým stěhováním.(odstěhovala jsem se do našeho společného bytu,který jsme akorát zrekonstruovali a manžel tady má stále trvalé bydliště.)Manžel nikdy nepodnikl vstřícný krok a nechtěl už nic řešit.Chtěl konečně začít žít,tak to oznámil staršímu synovi.Nikdy bych nevěřila,že tak snadno spálí mosty.Přes všechny své výhrůžky zatím nepodal žádost o rozvod a zřejmě čeká až to milenka nebo manželka vyřeší.

Klid, mě taky předhazoval, že já měla chlapa, on to prostě věděl a hotovo ! A za rozpad taky můžu já, páč jsem nebyla dost tolerantní a nebyla schopná hodit jeho vztah s milenkou a její otravování ihned za hlavu, přece co bych chtěla, já byla ta jediná, kterou miloval, chtěl s ní mít děti a bla bla bla ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#50 24. 3. 2008 20:12

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Statistika nevěr a mimomanželských vztahů na Babinetu

Mě teď zaujalo, že milenecké vztahy nevydržely tam, kde manželky na nic nečekaly a od nevěrníka se hned odstřihly, bez dlouhého čekání na zázrak :-).


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů